StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

IEM – transmisja na żywo rozpoczęta!

IEM – transmisja na żywo rozpoczęta!

Zbudujcie bunkry, zacznijcie opracowanie ulepszeń, postawcie armie w stan najwyższej gotowości i przygotujcie się do bitwy. Rój wkrótce dotrze na Ziemię, a proces infekcji zainauguruje oficjalny turniej. Rozgrywki Intel Extreme Masters World Championship na targach CeBIT 2013 pozwolą wam po raz pierwszy zasmakować emocji towarzyszących oficjalnemu turniejowi StarCraft II: Heart of the Swarm – zaledwie kilka dni przed premierą gry 12 marca!

W dniach 5-9 marca najlepsi gracze w StarCrafta II z całego świata walczyć będą o pulę nagród w wysokości 100 000 dolarów amerykańskich podczas finałów siódmego sezonu rozgrywek Intel Extreme Masters. Ich zmagania będą transmitowane z olbrzymiej sceny w hali poświęconej grom na targach CeBIT w Hanowerze (Niemcy). Oglądajcie rywalizację sław e-sportowej sceny StarCrafta II, takich jak MvP, Grubby i Stephano, i dowiedzcie się, kto zostanie ukoronowany pierwszym królem Heart of the Swarm!

W zamieszczonej poniżej tabeli możecie zapoznać się z listą uczestników. Więcej informacji na temat turnieju IEM World Championship można uzyskać na oficjalnej stronie rozgrywek lub w Liquipedii.

Zachęcamy was do wymiany opinii na temat pierwszego turnieju StarCraft II: Heart of the Swarm na forum StarCraft II. A jeżeli jeszcze nie kupiliście własnego egzemplarza gry w przedsprzedaży, możecie to zrobić tutaj.

Watch live video from esl_poland2 on pl.twitch.tv

Terranie (6)
Mvp
Sting
Kas
Dream
LucifroN
YoDa

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.