StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Pobieranie w tle już dostępne

Pobieranie w tle już dostępne

Mogliście już zauważyć, że wasza aplikacja uruchamiająca grę zacznie pobierać dane, gdy StarCraft II: Wings of Liberty jest uruchomiony. Jest to następstwo przygotowań do premiery Heart of the Swarm, która nastąpi 12 marca, oraz bardzo ważnej aktualizacji do Wings of Liberty, którą udostępnimy w najbliższych tygodniach. Wkrótce przekażemy wam dokładne informacje o tej aktualizacji, ale na razie chcieliśmy poinformować o aspekcie pobierania klienta gry, żeby wszyscy rozumieli, jak ta funkcja aktualnie działa.

Po pierwsze, ta zmiana nie wymagała od nas wyłączenia Battle.netu i nie ma żadnego wpływu na elementy gry ani jej balans. Będziecie mogli normalnie logować się do StarCrafta II i grać, fakt pobierania nie powinien mieć wpływu na wasze wrażenia z rozgrywki.

Prosimy pamiętać, że kopia StarCraft II: Wings of Liberty musi zostać zaktualizowana do najnowszej wersji, aby włączyło się pobieranie. Po rozpoczęciu aktualizowania klienta gry twoja aplikacja uruchamiająca rozpocznie pobieranie danych, chociaż twój pasek postępu będzie całkowicie zapełniony.

enUS BGDL.jpg

Dane do pobrania mają rozmiar około sześciu gigabajtów i będą pobierane dopóki aplikacja uruchamiająca działa. Można w dowolnym momencie sprawdzić postęp pobierania, klikając przycisk Informacje w górnej części aplikacji, a następnie wybierając Informacje o połączeniu z rozwijanej listy. Jeśli chcesz zakończyć aktualizowanie klienta później, wystarczy, że w dowolnym momencie klikniesz przycisk Graj, by zatrzymać pobieranie i włączyć StarCraft II albo zamknąć aplikację. Inaczej niż w przypadku niektórych naszych gier, pobieranie w tle nie będzie się odbywać, gdy StarCraft II działa. Pobieranie danych zostanie wznowione po następnym uruchomieniu aplikacji.

No i to w sumie wszystko! Już w najbliższych tygodniach będziemy mieli więcej informacji o nadchodzącej aktualizacji. A do tego czasu - do zobaczenia w Battle.necie. 

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.