StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

15 lat w sektorze Koprulu

15 lat w sektorze Koprulu

Przypomnienie: został jeszcze tydzień na zdobycie poniższych nagród poprzez rozegranie jednej gry w StarCrafta II w dowolnym trybie online. Pamiętajcie, żeby zagrać przed 8:59 CEST 17 kwietnia 2013.


* Transmisja przychodząca. Nawiązano połączenie: *

Witajcie dowódcy! Możliwość świętowania 15. urodzin nie zdarza się często, dlatego jesteśmy naprawdę szczęśliwi, mogąc razem z wami wszystkimi uczcić to nadzwyczajne osiągnięcie w historii serii StarCraft.

Po premierze StarCrafta, która miała miejsce 31 marca 1998 r., razem z milionami graczy przenieśliśmy się w czasie i przestrzeni do XXV wieku i po raz pierwszy odwiedziliśmy ogarnięty chaosem sektor Koprulu. Wyszkoliliśmy liczne oddziały i zrównaliśmy z ziemią niezliczone bazy wrogów, opowiadając się po stronie toczących ze sobą wojnę terran, protosów lub zergów. Zaledwie dziewięć miesięcy później, po premierze StarCraft: Brood War, Królowa Ostrzy zajęła miejsce w panteonie najsłynniejszych czarnych charakterów wszech czasów, a Korea Południowa oszalała na punkcie zawodowych rozgrywek w StarCrafta.
Przeskoczmy do 2010 roku, kiedy po dwunastu latach gorączkowego oczekiwania, na całym świecie zadebiutował StarCraft II: Wings of Liberty. Stanęliśmy wówczas do heroicznej walki z siłami Dominium Arcturusa Mengska, kierując poczynaniami Jima Raynora, a ponadto dopingowaliśmy rywalizujących ze sobą zawodowców, należących do światowej sceny StarCrafta II, która nieustannie zyskuje na popularności i jest z uznaniem określana mianem „e-sportu”. Teraz, niecały miesiąc po premierze StarCraft II: Heart of the Swarm, musimy nie tylko stawić czoła Kerrigan i jej żarłocznemu szczepowi zergów, lecz także pogodzić się z faktem, że kiedy dobrze się bawimy, czas naprawdę płynie szybciej. Już za kilka dni będziemy świętować niesamowite osiągnięcie: piętnaste urodziny serii StarCraft.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprosić was do świętowania razem z nami. Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy nowe wspaniałe osiągnięcie oraz trzy portrety do odblokowania, przedstawiające terranina, protosa i zerga, które pojawiły się na pudełkach pierwszego StarCrafta.

Naszym zdaniem wprowadzenie tych portretów będzie wspaniałym hołdem dla niezwykłej historii StarCrafta, a zarazem pozwoli wszystkim fanom uczestniczyć w obchodach 15. urodzin serii. Kto jednak zechce odblokować te wyjątkowe nagrody, będzie musiał się podjąć niebezpiecznej misji bojowej:

Cel misji:

  • Rozegraj jeden mecz w StarCrafta II w dowolnym trybie sieciowym do godz. 21.00 czasu polskiego 17 kwietnia (pozostałe do rozegrania mecze: 1)

Od 31 marca do zdobycia wyjątkowego osiągnięcia z okazji 15. urodzin StarCrafta będzie wymagane rozegranie jednego meczu w ramach Salonu Gier lub w sekcji gier dowolnych, bądź też w następujących trybach: szkolenia, starcia, poza rankingiem lub rankingowym. Gdy tylko otrzymacie osiągnięcie, wszystkie trzy portrety zostaną na stałe odblokowane na waszym profilu postaci w StarCraft II.

Domyślamy się, o czym właśnie pomyśleliście – nie, to nie jest żart z okazji Prima Aprilis. Warto jednak podkreślić, że misje z kampanii, gry dowolne rozegrane poza siecią, oglądanie powtórek oraz uczestnictwo w grach znajomych jako obserwatorzy nie pozwolą wam zdobyć okolicznościowych nagród. Upewnijcie się więc, że wybraliście jeden z wymienionych powyżej trybów sieciowych. Miejcie też na uwadze, że wyjątkowe osiągnięcie zostanie przyznane dopiero po zakończeniu gry. Innymi słowy, jeżeli opuścicie mecz rankingowy „4 na 4” przed jego zakończeniem, osiągnięcie nie zostanie wam zaliczone, dopóki wszyscy pozostali gracze nie opuszczą gry.

Świętujcie 15. urodziny StarCrafta razem z nami i pochwalcie się nowymi portretami na platformie Battle.net w dniach 31 marca-17 kwietnia. Zachęcamy was też do podzielenia się swoimi najlepszymi wspomnieniami związanymi ze StarCraftem – w tym celu używajcie hashtaga #SC15 na Twitterze.

Zanim połączenie dobiegnie końca, mamy dla was jeszcze jeden prezent. Liczymy, że rozbudzi on w waszych wojskach zapał do walki o zwycięstwo, kiedy podejmiecie się realizacji zleconego wam zadania. Przygotowaliśmy dla was niesamowitą tapetę, które ukazują żołnierza marine terran, hydraliska zergów oraz protoskiego zelotę w całej ich okazałości.

Dowódcy, do dzieła! Zbierzcie wojska, zalogujcie się do StarCrafta II i roznieście w pył waszych przeciwników. Czekamy na wieści o waszych miażdżących zwycięstwach.

* Koniec odprawy *

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.