StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Finały regionalne WCS Europe — transmisja na żywo 25 i 26 maja

Finały regionalne WCS Europe — transmisja na żywo 25 i 26 maja

Rywalizacja w ostatnich tygodniach rozgrywek WCS Europe Premier League była bardzo zacięta i, gdy kurz już opadł, w czołówce 1/8 finałów znaleźli się gracze w StarCrafta II z Niemiec, Rosji, Hiszpanii i Francji. Dalej awansowali również reprezentanci Korei Południowej, Ukrainy i Danii, dopełniając czołową ósemkę graczy, która powalczy w finałach regionalnych WCS Europe w studiu pierwszym ESL TV w Kolonii, w Niemczech. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w wysokości 20 000 USD oraz 1500 punktów WCS, które pozwolą awansować w tabeli WCS 2013, jak również zwiększą szanse na zdobycie miejsca w wielkich finałach, które odbędą się w listopadzie podczas BlizzConu.

Ekipa komentatorów, James „Kaelaris” Carrol i Shaun „Apollo” Clark, wróci do studia z gospodarzem imprezy Paulem „Redeye” Chalonerem oraz zgromadzoną na miejscu widownią, która będzie śledzić rozgrywki na żywo. Mecze zaczynają się 25 maja o godzinie 13:00 czasu polskiego i 26 maja o godzinie 12:00. Przede wszystkim jednak nie przegapcie rozpoczynających się 26 maja o godzinie 21:15 finałów, aby dowiedzieć się, kto zdobędzie tytuł mistrza 1. sezonu WCS Europe Premier League. Czołowa piątka graczy awansuje do międzyregionalnych finałów 1. sezonu WCS 2013, które odbędą się w Seulu, w Korei Południowej. Transmisję będzie można obejrzeć na twitch.tv/wcs lub, jeśli będziecie w okolicach Kolonii, kupić bilety i dołączyć do zgromadzonej w studiu widowni.

Jeśli coś przegapiliście, to ESL TV udostępnia wszystkie mecze tego sezonu w usłudze „na żądanie” na swojej stronie. Jeśli chcecie obejrzeć najlepsze akcje z rozgrywek WCS w StarCrafta II z zeszłego tygodnia, to zapraszamy do obejrzenia znajdującego się poniżej skrótu z naszej nowej serii „WCS Top 5”:

Tutaj pobierzecie drabinkę, którą możecie wydrukować, wypełnić i sprawdzać, gdy będziecie oglądać finały!

Tagi: WCS, eSports

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.