StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

WCS 2013: harmonogram i klasyfikacja punktowa

WCS 2013: harmonogram i klasyfikacja punktowa

ZAKTUALIZOWANO W PONIEDZIAŁEK, 3 CZERWCA

Pierwszy sezon rozgrywek World Championship 2013 rozkręcił się już na całego w Europie, Korei i Ameryce i rozgrywane jest mnóstwo meczów w StarCrafta II. Zdajemy sobie sprawę, że śledzenie wszystkich informacji napływających z WCS może przytłaczać – w końcu jednocześnie gracze toczą walkę w trzech różnych regionach, mecze są transmitowane w różnych dniach i o różnych porach, a gracze zdobywają setki punktów WCS na całym świecie. Chcemy wam pomóc być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i z tego powodu przygotowaliśmy harmonogram rozgrywek i oraz ranking liderów w klasyfikacji punktowej WCS, który będziemy co tydzień aktualizować.


Globalny harmonogram transmisji rozgrywek WCS 2013
Poniżej znajdziecie szczegółowy harmonogram transmisji z rozgrywek World Championship Series, który pomoże wam szybko sprawdzić, jakie mecze będą rozgrywane w najbliższych dniach. Ponadto, cieszymy się niezmiernie mogąc poinformować, że począwszy od wtorku 29 kwietnia rozgrywki w ramach World Championship będą się toczyć na żywo trzy dni w tygodniu na okrągło, co pozwoli wam nasycić się-sportowymi emocjami. Oglądajcie transmisję na tym kanale w dniach i godzinach podanych na harmonogramie, by zobaczyć, jak najlepsi gracze w StarCrafta II walczą o punkty, nagrody i sławę.

SC2_WCS_ScheduleThumb_PDT_may28_GL.jpg

Powyższy harmonogram będzie regularnie aktualizowany, jednak mimo to zapraszamy do odwiedzenia stron GomTV, ESL i MLG, gdzie znajdziecie również daty i godziny transmisji dalszych etapów rozgrywek WCS w Korei, Europie i Ameryce.


Ranking liderów klasyfikacji punktowej WCS 2013
Poniższa tabela prezentująca liderów rankingu punktowego WCS pomoże wam przez cały rok wiedzieć, którzy gracze prowadzą w klasyfikacji punktowej WCS. Nie zapominajcie zaglądać tutaj regularnie, a na pewno będziecie wiedzieć jak radzą sobie wasi ulubieni gracze w walce o miejsca w turnieju finałowym – WCS 2013 Global Finals – który rozegrany zostanie na BlizzConie w listopadzie b.r.

SC2_WCS_leaderboardThumb_June10.jpg.

Szczegółowe informacje o wszystkich graczach, którzy zdobyli punkty WCS w tym roku znajdziecie na niesamowitej stronie przygotowanej przez naszych przyjaciół z TeamLiquid.net. Wszystkie informacje o formacie, nagrodach i strukturze punktowej tegorocznych rozgrywek World Championship Series znajdziecie tutaj.

Tagi: WCS, HotS, eSports

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.