StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Klonowanie powraca! Nowa funkcja w StarCraft II

Klonowanie powraca! Nowa funkcja w StarCraft II

Wielu miłośników strategii czasu rzeczywistego starej daty zapewne pamięta, że w czasach świetności Warcrafta II i pierwszego StarCrafta można było sklonować grę z płyty dla drugiego gracza. Pozwalało to na grę w sieci ze znajomymi, który nie posiadali jeszcze pełnej wersji gry. Metodę tę nazywaliśmy klonowaniem i z przyjemnością ogłaszamy, że od dziś jest ona dostępna także w StarCraft II

Obecnie każdy, kto jeszcze nie kupił StarCraft II, może zagrać w wersję Starter. Wprawdzie gracze korzystający z edycji startowej mają dostęp do sporej części gry, ale dotychczas nie mogli wypróbować wielu jej funkcji przed ulepszeniem licencji do pełnej wersji. Klonowanie to sposób na wypełnienie tej luki: każdy gracz posiadający niższą wersję gry, który dołączy do drużyny z graczem posiadającym wyższą wersję, otrzyma tymczasowo klon tejże. Dopóki nie opuszczą drużyny, osoby z licencją startera będą mogły grać, korzystając ze wszystkich funkcji i opcji wyższej licencji.

Przykładowo, jeśli gracz korzystający z edycji startowej dołączy do drużyny, w której znajduje się gracz posiadający licencję Wings of Liberty, obaj będą grać w Wings of Liberty. Jeżeli zaś obaj gracze dołączą do drużyny, której członkiem jest gracz korzystający z wersji Heart of the Swarm, od razu wszyscy zyskają dostęp do zawartości Heart of the Swarm i będą mogli z niej korzystać, dopóki w drużynie będzie przynajmniej jeden gracz posiadający licencję na poziomie dodatku Heart of the Swarm.

Menedżer społeczności Cloaken przygotował dla was film prezentujący funkcję klonowania:

Z okazji premiery tej nowej funkcji wzbogaciliśmy grę o nowe osiągnięcie i nowy portret. Aby je zdobyć, wystarczy... dać się sklonować albo uzyskać dostęp do licencji wyższego poziomu po zainstalowaniu edycji startowej za pomocą nowej funkcji.

Zachęcamy również do odwiedzenia nowej strony poświęconej klonowaniu. Do zobaczenia w drużynowych grach rankingowych! Nie zapomnijcie udać się do sektora Koprulu z kilkoma sklonowanymi znajomymi!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.