StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Ruszyły zamówienia na figurkę Jima Raynora firmy Sideshow

Nasi partnerzy z firmy Sideshow Collectibles - słynni za sprawą najwyższej jakości produktów kolekcjonerskich - przeszli samych siebie, tworząc podobiznę jednego z najważniejszych bohaterów uniwersum StarCrafta: Jima Raynora. Właśnie rozpoczęły się zamówienie przedpremierowe na tę dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach figurkę.

Screen1_Thumb.jpg

Artystyczna wizja terrańskiego kosmicznego marine - Jima Raynora - w skali 1:6 to jeden z najbardziej ambitnych projektów firmy Sideshow. Figurka składa się z ponad 500 części, posiada całą masę przegubów, umożliwiających ustawienie jej w dowolnej pozycji (a nawet segmentowane, ruchome palce oraz najprawdziwsze, działające tłoki w pancerzu Raynora), jest wyposażona w hełm, który można dowolnie zakładać i ściągać, a także wysuwany wizjer, podświetlenia LED w napierśniku i otworach wylotowych dopalaczy, oraz imponujący arsenał, w tym karabin Gaussa C-14 „Nadziewacz” i sporych rozmiarów karabin snajperski. Nie zapomniano również o znaku rozpoznawczym Raynora - rewolwerze - wraz z dopasowaną kaburą.

Screen2_Thumb.jpg

Screen3_Thumb.jpg

Tak więc do roboty, chłopcy i dziewczęta! Figurka Raynora w pancerzu kosmicznego marine kosztuje 499,99 dolarów amerykańskich, a zamówienia przedpremierowe składać można od 1 sierpnia.   Zamówcie swój egzemplarz już dziś!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.