StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Aktualizacja programu startowego – już teraz pobierzcie aplikację Battle.net®

Aktualizacja programu startowego – już teraz pobierzcie aplikację Battle.net®

W najbliższych miesiącach programy startowe dla World of Warcraft, StarCrafta II i Diablo III zostaną automatycznie zaktualizowane i zastąpione aplikacją Battle.net, której zadaniem jest usprawnić i uprościć dostęp do gier Blizzarda – jeśli jednak chcecie sprawdzić ją już teraz, to informujemy, że właśnie rozpoczęliśmy otwarte beta-testy!

Zapraszamy wszystkich do pobrania i zainstalowania aplikacji w oczekiwaniu na jej oficjalne wprowadzenie. Aby dokonać aktualizacji już teraz, wystarczy kliknąć przycisk poniżej.

Pobierz aplikację Battle.net

Co zyskacie dzięki tej aktualizacji programu startowego? Nowa funkcja pojedynczego logowania umożliwia natychmiastowy dostęp do World of Warcraft, StarCrafta II, Diablo III, jak i nadchodzącej gry Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji na komputery PC i Mac oraz pozostawanie zalogowanym przez okres maksymalnie 30 dni.

Gracze mogą również instalować gry bezpośrednio z poziomu aplikacji i automatycznie je aktualizować - wystarczy, aby program był uruchomiony w tle. Warto dodać, że to od was zależy, czy chcecie, aby aplikacja działała w tle. Można ją zamknąć w dowolnym momencie - uruchomi się ona samoczynnie przy kolejnym uruchomieniu gry, tak jak robiły to stosowane do tej pory programy uruchamiające.

Więcej informacji znaleźć można w naszym FAQ.

Po zakończeniu otwartych beta-testów program startowy zostanie automatycznie zaktualizowany po uruchomieniu World of Warcraft, StarCrafta II lub Diablo III. Gracze będą otrzymywać dostęp do aktualizacji po kolei, falami, dlatego data otrzymania aktualizacji może być inna dla poszczególnych osób.

Dzisiaj dobiegają również końca zamknięte beta-testy aplikacji. Tych, którzy korzystali z zamkniętej bety uspokajamy, że nie muszą niczego pobierać ani instalować – posiadacie już wszystkie niezbędne pliki. Jeszcze raz dziękujemy za cenne uwagi i komentarze, które otrzymaliśmy podczas testów zamkniętych i niecierpliwie czekamy na kolejne przemyślenia i propozycje dotyczące otwartej bety na forach Battle.net (w języku angielskim).

Raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z FAQ.
Udostępniliśmy także nową umowę użytkownika Battle.net.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.