StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Aktualizacja balansu „Heart of the Swarm” — 28 sierpnia 2013 r.

Aktualizacja balansu „Heart of the Swarm” — 28 sierpnia 2013 r.

Niecały tydzień temu poprosiliśmy was o pomoc w testowaniu kilku zaproponowanych przez nas zmian w zakresie balansu w StarCraft II: Heart of the Swarm oraz wypróbowanie ich na mapie do testowania balansu. Zebraliśmy i przeanalizowaliśmy wasze opinie, a także informacje uzyskane od graczy profesjonalnych, i jesteśmy gotowi do wprowadzenia aktualizacji balansu.

Wkrótce wprowadzimy następującą zmianę w balansie trybu wieloosobowego w StarCraft II: Heart of the Swarm:

Zergi

Nadzorca

  • Ulepszenie „karapaks pneumatyczny” zwiększa teraz szybkość ruchu jednostki z 1,88 do 3,375 (poprzednio z 1,88 do 2,75).

Jeśli interesują was przyczyny wprowadzenia powyższej zmiany, zapraszamy do zapoznania się z treścią wpisu na forum, w którym David Kim podzielił się z nami spostrzeżeniami swojego zespołu po przeanalizowaniu wyników testów oraz opinii i sugestii graczy. Zasygnalizował również, jakie zmiany będą testowane w nieodległej przyszłości.

Jesteśmy niezmiennie wdzięczni za wasz udział w testowaniu proponowanych przez nas zmian. Opinie i sugestie, którymi się z nami dzielicie, są dla nas bardzo ważne. Będziemy was na bieżąco informować o wszelkich nadchodzących zmianach w balansie StarCrafta II.

Tagi: balans

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.