StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Salon Gier za darmo i inne nowości w Starterze StarCraft II

Salon Gier za darmo i inne nowości w Starterze StarCraft II

Aktualizacja 2.1 zostanie wprowadzona we wszystkich regionach gry do końca tego tygodnia. W momencie opublikowania tej wiadomości możecie jeszcze nie mieć do niej dostępu. Więcej informacji na temat dostępności aktualizacji w poszczególnych regionach można znaleźć w tym wpisie na forum.

Jak już zapewne wiecie, w wersji 2.1 wprowadzamy szereg nowości, z których skorzystają wszyscy posiadacze StarCrafta II. Nie zapomnieliśmy jednak o waszych znajomych, którzy od czasu do czasu grają z wami, ale nie mają pełnej wersji gry. Z przyjemnością prezentujemy elementy, jakie z myśla o nich dodaliśmy do darmowego Startera StarCraft II.


Darmowy Salon Gier

Na wstępie najważniejsza nowość: Salon Gier StarCrafta II jest teraz dostępny całkowicie za darmo. W przeszłości, jeśli nie posiadaliście pełnej wersji StarCrafta II, mogliście grać w Salonie Gier wyłącznie w oficjalne modyfikacje Blizzarda (Gwiezdne klejnory, Kuchmistrz z Aiur oraz Left 2 Die) oraz w tytuły wyróżnione w ramach cyklu „Hity z Salonu Gier”. Teraz czekają na was tysiące modyfikacji stworzonych przez społeczność – wszystkie dostępne całkowicie za darmo (nawet te wymagające Heart of the Swarm).

W najbliższym czasie uruchomimy nową stronę dedykowaną darmowemu Salonowi Gier. Co więcej, stworzyliśmy nowe konto na Twitterze – @BlizzardArcade – na którym będziemy na bieżąco zamieszczać wiadomości dotyczące tej platformy moderskiej.


Koniec z nieobecnymi gospodarzami gry

Więcej osób odwiedzających Salon Gier oznacza więcej czasu spędzonego na zabawie z innymi… no chyba że gospodarz gry postanowi zrobić sobie przerwę. Czas zaradzić temu problemowi, pojawiającemu się od czasu do czasu. Po wprowadzeniu aktualizacji 2.1 brak aktywności gospodarza gry przez określony okres czasu spowoduje wyświetlenie monitu kontrolnego. Jeśli gospodarz gry na niego nie zareaguje, zostanie usunięty z poczekalni, a spośród pozostałych graczy zostanie wyłoniony nowy gospodarz. Tak jak w przypadku wszystkich innych zmian, będziemy monitorować działanie tego systemu i wprowadzimy stosowne poprawki, jeśli okażą się one konieczne.


Wszystkie rasy odblokowane

W przeszłości, kiedy chcieliście zagrać w StarCrafta II, ale nie posiadaliście pełnej wersji gry, mogliście wybierać spośród ograniczonej liczby map i walczyć w sektorze Koprulu jedynie jako terranie. Te czasy odeszły do lamusa. Od wersji 2.1 odblokowujemy wszystkie mapy do starć oraz wszystkie trzy rasy. Teraz wasi znajomi posiadający Starter StarCraft II mogą w końcu dołączyć do zbiorowej świadomości zergów, zaznajomić się z technologią enigmatycznych protosów bądź postawić na zaprawionych bojach terran – i to na dowolnej mapie! Co więcej, oznacza to, że wasi znajomi mogą też korzystać z nowej funkcji modyfikacji rozszerzeniowych.


Witajcie w StarCraft II!

To doprawdy najlepszy czas, aby zachęcić waszych znajomych do wypróbowania StarCrafta II. Szeroki wachlarz różnorodnych tytułów w Salonie Gier, możliwość sprawdzenia skuteczności protosów i zergów – dzięki zmianom wprowadzonym w aktualizacji 2.1 każdy znajdzie coś dla siebie w darmowym Starterze. Nie zwlekajcie więc! Starter StarCraft II jest dostępny do pobrania na tej stronie – podeślijcie link do niej znajomym i razem udajcie się w odległe rubieże kosmosu!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.