StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Misje w trybie współpracy: troje nowych dowódców

Misje w trybie współpracy: troje nowych dowódców

W misje w trybie współpracy będzie można zagrać już niedługo, wraz z pojawieniem się dodatku StarCraft II: Legacy of the Void. W naszej sierpniowej zapowiedzi omówiliśmy pierwszą trójkę dowódców z tego trybu gry. Teraz przyjrzymy się dokładnie kolejnym nowościom, których możecie się spodziewać!
 


Troje nowych dowódców

W misjach w trybie współpracy będziecie mogli wcielić się w różnych dowódców z uniwersum StarCrafta II. Ogłosiliśmy już obecność Raynora, Kerrigan i Artanisa. Przyszła kolej na następną trójkę!

Swann to terrański mistrz inżynierii i mechaniki. Wybierając tego dowódcę, zyskacie dostęp do wyjątkowego i zaawansowanego uzbrojenia, które będziecie mogli wykorzystać, aby nieść zniszczenie na polu walki. Grę zaczniecie mając do dyspozycji potężne wiertło laserowe. Swann jednak nie będzie mógł stawiać koszar. Zamiast tego Rory będzie musiał wykorzystać swoją smykałkę do mechaniki, aby zyskać przewagę. Jednak gdy już ją osiągnie, nic nie zdoła go powstrzymać.

Wybierając Zagarę, zrozumiecie w pełni, dlaczego zbiorowość zergów nazywana jest rojem. Będziecie mogli w zastraszającym tempie rozwinąć swoją gospodarkę i posłać na wrogów całe fale nieustępliwych jednostek. Sama Zagara również dołączy do walki i wykorzysta repertuar zabójczych zdolności, aby wspomóc swoje wojska. Matka szczepu zergów będzie mogła wzywać niosące zniszczenie komory wypełnione zergami lub powijać zabójczych łowców do eliminowania celów o największym priorytecie. Zagara może również wzbudzać szał we wszystkich jednostkach sojuszniczych, zwiększając w ten sposób ich możliwości bojowe.

Vorazun sieje spustoszenie wykorzystując zaawansowaną technologię protosów oraz spryt i zdolności adaptacyjne mrocznych templariuszy. Grając nią zyskacie dostęp do tajemniczych mocy protosów, w tym potęgi mrocznych archontów i będziecie mogli wykorzystać starożytną technologię, aby dokonywać tak niesamowitych wyczynów jak zatrzymywanie czasu. Dzięki Vorazun będziecie mieli do dyspozycji jedne z najbardziej wszechstronnych narzędzi zniszczenia znanych w uniwersum StarCrafta... pytanie brzmi, czy zdołacie je opanować i sięgnąć po zwycięstwo?


Misje w trybie współpracy postawią was przed wieloma nawiązującymi do kampanii wyzwaniami. Aby im podołać, będziecie mogli obrać kilka dróg i wykorzystać zdolności różnych dowódców. Z niecierpliwością czekamy na wasze opinie o nowościach, które pojawią się w misjach w trybie współpracy. Piszcie w komentarzach poniżej i wyczekujcie kolejnych informacji i zapowiedzi o naszym nowym i ekscytującym trybie do kooperacji!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.