StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Przedpremierowe pobieranie Legacy of the Void

Przedpremierowe pobieranie Legacy of the Void

Jak być może zauważyliście, dzisiaj aplikacja Battle.net zaczęła pobierać dane przyszłej aktualizacji. Pobieranie odbywa się w ramach przygotowań do zaplanowanej na 10 listopada premiery Legacy of the Void i ma na celu umożliwienie graczom rozpoczęcie gry już w momencie jej udostępnienia.


Pobierane pliki

Rozmiar danych do pobrania wynosi około 5 GB, a w ich skład wchodzą modele, tekstury, pliki graficzne oraz pozostała ukończona zawartość Legacy of the Void. Dzięki temu, że większość danych została udostępniona wcześniej, będziecie mieli ich mniej do pobrania w chwili premiery Legacy of the Void.

Pobierane dane są zaszyfrowane i nie wpłyną na prowadzoną rozgrywkę ani na działanie serwisu Battle.net, dopóki nie ukaże się Legacy of the Void. W międzyczasie będziecie mogli grać w StarCraft II normalnie, a proces pobierania nie powinien wpłynąć na zabawę z grą.

Aby proces pobierania danych w tle się rozpoczął, StarCraft II musi być zainstalowany na komputerze i zaktualizowany do najnowszej wersji. Pamiętajcie, że dane można pobrać wcześniej, nawet jeśli nie kupiło się Legacy of the Void.

Szczegółowe informacje o pobieraniu:

Pobieranie w tle będzie kontynuowane, dopóki otwarta jest aplikacja Battle.net, nie są uruchomione żadne gry ani nie trwa pobieranie żadnych innych danych o wyższym priorytecie (danych instalacyjnych, aktualizacyjnych do innej gry itp.). Pobieranie można w dowolnej chwili wstrzymać klikając przycisk pauzy znajdujący się na prawo od ikonki pobierania w tle. Aby wznowić pobieranie, należy kliknąć przycisk wznowienia (który pojawi się w tym samym miejscu, co przycisk pauzy) lub kliknąć przycisk Opcje instalacji i aktualizacji i wybrać opcję Wznów aktualizacje.


Aplikacja Battle.net pozwala zmieniać ustawienia pobierania w tle tak, aby możliwe było wstrzymywanie aktualizacji po uruchomieniu gry. Można również dostosować prędkość pobierania. Aby zmienić ustawienia, należy przejść do menu Ustawienia > Instalacja/aktualizacja gry i przewinąć w dół do części Automatyczne aktualizacje.

To wszystko! Czekajcie na więcej informacji o zbliżającej się premierze Legacy of the Void i koniecznie obserwujcie nasze profile na Facebooku i Twitterze , aby być na bieżąco.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.