StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Nowe motywy graficzne map w Legacy of the Void

Nowe motywy graficzne map w Legacy of the Void

Nadchodzi Legacy of the Void, a wraz z nim dzień wyzwolenia Aiuru spod dominacji zergów! Oprócz nowych jednostek, strategii i przeciwników dodatek wprowadzi także nowe pola walki!

Dziś chcemy wam zaprezentować zmiany wprowadzone w elementach graficznych wykorzystywanych na mapach w trybie dowolnym i wieloosobowym. Obejmują one zarówno zupełnie nowe zestawy pól, jak i ulepszoną szatę graficzną map znanych z Wings of Liberty i Heart of the Swarm.


Ulepszone motywy graficzne

Ogień i lód

Wprawdzie motywy te nie są jedyną opcją, gdy chodzi o światy skute lodem lub skąpane ogniem, ale chcieliśmy się upewnić, że wyglądają one świeżo i atrakcyjnie. W związku z tym zaktualizowaliśmy zestawy pól Char i Kaldir.

Char_Ex2_Shot1_Old_Thumb-275w.jpg Char_Ex2_Shot1_New_Thumb-275w.jpg
Heart of the Swarm Legacy of the Void
IceWorld_Ex2_Shot1_Old_Thumb-275w.jpg IceWorld_Ex2_Shot1_New_Thumb-275w.jpg
Heart of the Swarm Legacy of the Void

Pustynia i dżungla

Pustynie i dżungle pozostają niezmiennie teatrem wielu starć w trybie wieloosobowym, stąd też podjęliśmy decyzję ulepszenia tradycyjnych zestawów pól Mar Sara i Bel Shir.

MarSara_1_Old_Thumb-275w.jpg MarSara_1_New_Thumb-275w.jpg
Heart of the Swarm Legacy of the Void
BelShir_Ex2_Shot1_Old_Thumb-275w.jpg BelShir_Ex2_Shot1_New_Thumb-275w.jpg
Heart of the Swarm Legacy of the Void

Ziemia i metal

Mapy umiejscowione na stacjach kosmicznych bądź dryfujących w przestrzeni odpadkach korzystające z zestawów pól Braxis Alfa i (Otchłań) Castanar otrzymały ulepszoną szatę graficzną.

BraxisAlpha_2_Old_Thumb-275w.jpg BraxisAlpha_2_New_Thumb-275w.jpg
Heart of the Swarm Legacy of the Void
Castanar_2_Old_Thumb-275w.jpg Castanar_2_Thumb-275w.jpg
Heart of the Swarm Legacy of the Void

Nowe motywy graficzne

Aiur

Walka o odzyskanie Aiuru jest kluczowym momentem kampanii w Legacy of the Void. Chcieliśmy, aby planeta ta zagościła także w zmaganiach wieloosobowych. Dodaliśmy więc dwa nowe zestawy pól: Aiur – Miasto i Aiur – Świątynia.

AiurCity_2_Thumb-275w.jpgAiurTemple_01_Thumb-275w.jpg


Inne planety

W miarę pokonywania kolejnych misji w Legacy of the Void odwiedzicie różne lokacje o wyjątkowym wyglądzie. Odkryjecie między innymi tajemnice Shakuras – Miasto, udacie się na powierzchnię Endionu i wyruszycie na niegościnny Slayn.

ShakurasCity_1_Thumbs-180w.jpgEndion_2_New_Thumbs-180w.jpgSlayn_00_Thumbs-180w.jpg


Wyjątkowe środowiska

Na zakończenie przedstawiamy kilka motywów graficznych, które są wyjątkowe zarówno, gdy chodzi o wygląd, jak i historię. Poniżej możecie zobaczyć tajemniczy świat Ulnar, nieprzeniknione głębiny Otchłani oraz starożytną platformę kosmiczną czyścicieli – Cybros.

Ulnar_1_Thumbs-180w.jpgVoid_1_Thumbs-180w.jpgCybros_2_Thumbs-180w.jpg


Nowym zestawom motywów graficznych towarzyszą oczywiście nowe dekoracje, co z pewnością ucieszy twórców map! Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy, w jaki pomysłowy sposób wykorzystają oni cały wachlarz nowych opcji!

Zaprezentowalismy wam zaledwie część nowych motywów graficznych, jakie pojawią się w edytorze map StarCrafta II, a następnie w meczach wieloosobowych, wraz z wydaniem Legacy of the Void. Resztę z nich odkryjecie po 10 listopada, gdy będzie miała miejsce premiera gry.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.