StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Świętujcie premierę Legacy Of The Void i oglądajcie show transmitowane na żywo

Świętujcie premierę Legacy Of The Void i oglądajcie show transmitowane na żywo

Czy jesteście gotowi na epicki finał sagi StarCraft II? Aby uczcić premierę Legacy of the Void, która nastąpi we wtorek, 10 listopada, TaKeTV i O’Gaming zrealizują transmitowane na żywo show poświęcone premierze gry. Dołączcie do reszty widzów, aby przeżyć na nowo najlepsze z dotychczasowych momentów naszej opowieści, oglądać pokazowe mecze najlepszych graczy na świecie i przeżyć wypełniony emocjami wieczór ze StarCraftem!

TakeTV rozpocznie swój show o godzinie 16:30 w poniedziałek, 9 listopada, a transmisja potrwa do godziny 2:00 nad ranem następnego dnia. Poza omówieniem wszystkich zmian w Legacy of the Void, gospodarze programu – w tym Dennis „TaKe” Gehlen i Kevin „Harstem” de Koning – rozmawiać będą o Wings of Liberty i Heart of the Swarm, rozegrają ostatnie misje z dwóch poprzednich kampanii dla jednego gracza i będą oglądać starcia zawodowych graczy w meczach pokazowych oraz starcia każdy na każdego. Koniecznie dołączcie też do ekipy TaKeTV od godziny 14:00, 10 listopada, aby obejrzeć Puchar Archonta. W tych organizowanych dla zabawy zawodach obejrzycie walki grup złożonych z dwóch graczy kontrolujących pojedyncze armie w nowym, ekscytującym rodzaju rozgrywek wieloosobowych, który zadebiutuje w Legacy of the Void – Trybie Archonta.

Francuskojęzycznych fanów StarCrafta II również czeka pełna wrażeń noc. Od godziny 17:00, 9 listopada, O’Gaming rozpocznie odliczanie do premiery podczas transmisji na żywo, która potrwa aż do 5:00 nad ranem następnego dnia. Alexandre „Pomf” Noci oraz Hadrien „Thud” Noci, Bertrand „ElkY” Grospellier, Emmanuel „MoMaN” Marquez i Yann „Anoss” Lotte poprowadzą show podczas nocy wypełnionej akcją w wydaniu protosów, terran i zergów. Gospodarze programu odświeżą wam najbardziej pamiętne, e-sportowe momenty StarCrafta II, podsumują dotychczasowe wydarzenia z fabuły serii i będą komentatorami wielu pokazowych meczów. Kiedy serwery gry ruszą, spróbują przejść kampanię dla jednego gracza w Legacy of the Void na poziomie brutalnym – czyli najwyższym dostępnym w grze.

Zapowiada się noc wypełniona zabawą. Aby do niej dołączyć, przyzwijcie pylony i włączcie kanały TakeTV albo O’Gaming!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.