StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Tajne operacje Novy – premiera już wkrótce

Tajne operacje Novy – premiera już wkrótce

Premiera pierwszego zestawu misji Tajne operacje Novy, jednoosobowej kampanii fabularnej do StarCraft II, odbędzie się 30 marca 2016.

W pierwszym pakiecie misji Tajne operacje Novy wcielicie się w najlepszego ducha Dominium – agentkę November 'Nova' Terra.  Jako Nova podejmiecie się niebezpiecznych zleceń, które są kluczowe dla przetrwania Dominum: będziecie infiltrować bazy wroga, przechwytywać inwazje planetarne, pozyskiwać eksperymentalne technologie i brać udział w wielu innych, tajnych operacjach.

Na pełną kampanię składa się dziewięć misji, podzielonych na trzy osobne pakiety. Produkcja czerpie z klasycznej rozgrywki StarCraft II, ale dodaje także kilka nowych, niespotykanych wcześniej mechanizmów.

Drugi i trzeci pakiet misji zostaną wydane w dalszej części roku – wkrótce ujawnimy więcej szczegółów na ich temat. Co ważne, wszystkie pakiety misji będą dostępne także dla graczy, którzy nie posiadają gry StarCraft II ani żadnego z oficjalnych rozszerzeń.

Więcej informacji na temat pakietów misji – w tym prezentu w postaci unikalnej skórki oraz portretu ducha za zakup w przedsprzedaży – można znaleźć na odpowiedniej stronie sklepu.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.