StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Premiera pierwszego pakietu misji Tajnych operacji Novy

Premiera pierwszego pakietu misji Tajnych operacji Novy

Nova i Obrońcy Ludzkości

November “Nova” Terra (Agent X41822N) budzi się w nieznanej placówce. Nie pamięta, gdzie jest ani jaka była jej misja – jej pamięć została wymazana.

Dołączcie do Novy przypominając jej cel misji i poznajcie prawdę dotyczącą nowych zagrożeń, które mogą zachwiać bezpieczeństwem Dominium Terran. Czyżby zergowie planowali inwazję na terrańskie światy? Czy nowa frakcja terran pragnie zdobyć pełnię władzy?

Jedyną osobą zdolną do znalezienia odpowiedzi jest właśnie elitarna agentka Dominium.


Rozgrywka w Tajnych operacjach Novy

W Tajnych operacjach Novy znajdziecie misje zupełnie różne od tych, w które graliście do tej pory. Będziecie planować swoją strategię z wykorzystaniem taktyki maskowania i przekonacie się, jak to jest działać jako wyszkolony agent duchów Dominium. W miarę rozwoju wątku fabularnego przekonacie się, że największy sukces odniosą ci, którzy planują i podchodzą strategicznie do wykonywanych zadań. Nie liczcie jednak na to, że zdołacie przygotować się na wszystko, co was czeka.

W pierwszym pakiecie misji będziecie przemierzać labirynty baz wroga, unikać wykrycia, prowadzić pojazdy, wykonywać ściśle tajne zadania, eliminować ważne cele i zdobywać informacje o przeciwniku i jego planach. Nie chcemy zdradzać wam zbyt wiele, aby nie psuć zabawy, ale wystarczy powiedzieć, że Tajne operacje Novy to zupełnie nowe podejście do misji kampanii w StarCrafcie II.


Modyfikujcie swoje wyposażenie

Nova stawać się będzie coraz groźniejszym przeciwnikiem w miarę odblokowywania nowego wyposażenia, które będzie mogła wykorzystać w trakcie misji. Zastanawialiście się kiedykolwiek, co by było, gdyby atakująca z ukrycia Nova dostała w ręce śmiercionośną na krótkich dystansach strzelbę? Teraz będziecie mogli się o tym przekonać.

Poza samą Novą, będziecie także mogli zmodyfikować swoje jednostki oraz wyposażenie, którego używają w czasie walki. Przykładowo jeśli mapa jest zapełniona klifami i głębokimi parowami, możecie rozważyć wyposażenie czołgów oblężniczych w odrzutniki skokowe, dzięki którym pojazdy bez problemu pokonają przeszkody. Ewentualnie możecie też dodać do czołgów pajęcze miny, dzięki którym dużo trudniej będzie je zniszczyć.


To dopiero początek

Pierwszy pakiet misji posłuży za wprowadzenie do Tajnych operacji Novy i pozwoli wam przeżyć szpiegowską przygodę w tajemniczych zakątkach sektora Koprulu oraz odkryć tajemnice Obrońców Ludzkości. Wiedza to klucz do zwycięstwa, a informacje, które zdobędziecie w trakcie wykonywania misji z pierwszego pakietu pomogą wam w walce o niedawno odzyskaną wolność Dominium Terran.

SPRAWDŹCIE

STRONĘ NOVY


[KUP TERAZ]

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.