StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Aktualizacja 3.2.0 – Usprawnienia w procesie aktualizacji

Aktualizacja 3.2.0 – Usprawnienia w procesie aktualizacji

Aktualizacja 3.2 wprowadza wiele nowości, w tym pierwszy pakiet misji Tajne operacje Novy. Ale to jeszcze nie wszystko! Poprawiliśmy również sam proces aktualizowania gry.

Kiedy wprowadzaliśmy większą aktualizację gry, dotychczas zwykliśmy odłączać graczy od naszych serwerów. Wszyscy, którzy byli akurat w trakcie rozgrywki, otrzymywali powiadomienie na pół godziny przed rozłączeniem z serwerem.

Nasza najnowsza zmiana, zaimplementowana w wersji 3.2, pozwoli uniknąć rozłączania z serwerem przy wprowadzaniu mniejszych aktualizacji. Zamiast tego w prawej, górnej części interfejsu pojawi się okienko dialogowe z powiadomieniem o aktualizacji.

RestartMessage_LightboxThumb_600w.jpg

Miłym udogodnieniem w nowym systemie jest to, że jeśli akurat gracie w chwili wprowadzania aktualizacji, będziecie mogli bez pośpiechu (który mógłby doprowadzić do przegranej) dokończyć mecz – bez względu na to, ile potrwa.

Chociaż do nowej rozgrywki będzie można przystąpić dopiero po wprowadzeniu aktualizacji, to gra pozwoli odłożyć ją na później – na przykład jeśli zamierzacie poprzeglądać interfejs czy porozmawiać ze znajomymi. Można albo zamknąć okno dialogowe i pozostać zalogowanym, albo wyłączyć klienta i wprowadzić aktualizację z poziomu aplikacji Battle.net, a potem ponownie uruchomić StarCrafta II i przystąpić do nowej gry.

update_bnetapp_LightboxThumb_600w.jpg

Na czas wprowadzania większych aktualizacji serwery StarCrafta II prawdopodobnie nadal będą odłączane, ale liczymy, że nowy system pozwoli zmniejszyć częstotliwość występowania takich sytuacji.

Zamierzamy korzystać z nowej funkcji w przyszłości i liczymy na wasze opinie i komentarze dotyczące jej funkcjonowania. Dziękujemy bardzo za zapoznanie się z tym usprawnieniem. GL HF – powodzenia i dobrej zabawy!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.