StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Zapowiedź aktualizacji 3.3: emotikony na czacie

Zapowiedź aktualizacji 3.3: emotikony na czacie

Po zmianach, jakie wprowadziliśmy przez ostatni rok w systemie czatu, kontynuujemy rozwijanie i uatrakcyjnianie interakcji między graczami. Z przyjemnością ogłaszamy, że w aktualizacji 3.3 wprowadzimy nową funkcję, która pozwoli graczom na dodatkową formę ekspresji – mowa o emotikonach na czacie.

Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu korzystania z emotikonek i tego jakie zostaną udostępnione w nowej aktualizacji.


Używanie emotikonek

W aktualizacji 3.3 wprowadzamy dwa proste sposoby na korzystanie z emotikonek na czacie.

  • Wybieranie emotikonek z menu – po lewej stronie interfejsu czatu znajduje się teraz przycisk otwierający menu z emotikonami. Jego kliknięcie wyświetli wszystkie dostępne emotikonki. Te, do których nie będziecie posiadać dostępu zostaną pokazane na szaro. Wybranie jednej z ikon spowoduje, że w waszym oknie czatu wpisany zostanie tekst odpowiedniej emotikony, który po wysłaniu spowoduje jej wyświetlenie na dowolnym kanale lub w wiadomości prywatnej. Możecie też przeglądać komendy tekstowe lub odblokowywać kryteria dla każdej emotikony w menu, najeżdżając na nią kursorem i przeglądając podpowiedź. 

Homescreen-EmojiPanel_Lightbox_600w.jpg

  • Wpisywanie nazwy emotikony na czacie – gdy już poznacie komendy emotikonek, będziecie mogli korzystać z nich poprzez wpisywanie odpowiednich poleceń tekstowych w oknie czatu (na przykład: "powodzenia"). Metoda ta pozwoli korzystać z emotikonek w dowolnej grze, dzięki czemu będziecie mogli elegancko pozdrowić swojego przeciwnika.

Homescreen-EmojiPanel-Cropped_Lightbox_600w.jpg

Obecnie emotikony dostępne są wyłącznie w StarCrafcie II, co oznacza, że osoby na czacie nie zobaczą ich, jeśli grają w inną grę.


Wyraźcie się

Wszyscy gracze uzyskają dostęp do 23 podstawowych emotikonek. Dodatkowych 16 będzie dostępnych wyłącznie dla tych, którzy posiadają odpowiednie dodatki lub zawartość. Pełną listę emotikonek znajdziecie poniżej.

Emoji chart_StarterED_In-Blog.png

Emoji chart_WoL_In-Blog.png

Emoji chart_HotS_In-Blog.png

Emoji chart_LotV_In-Blog.png

Emoji chart_Nova_In-Blog.png

Emoji chart_Abathur_In-Blog.png


Już wkrótce

Aktualizacja 3.3 zbliża się wielkimi krokami, zacznijcie więc zapamiętywać powyższą listę i przygotujcie się do wysyłania emotikonek. A tymczasem, (powodzenia)!

Uwaga! Możecie korzystać także z oryginalnych, angielskich komend – ich listę znajdziecie w naszym anglojęzycznym artykule.

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.