StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Tajne operacje Novy – drugi pakiet misji

Tajne operacje Novy – drugi pakiet misji

UWAGA, ZDRADZAMY SZCZEGÓŁY FABUŁY: Poniżej znajdziecie informacje na temat wydarzeń z pierwszego pakietu misji oraz ogólny opis części fabuły z drugiego pakietu!

[UWAGA, SPOILERY!]


W pierwszym pakiecie misji Nova budzi się w tajemniczej placówce należącej do Obrońców Ludzkości. Nie pamięta swojej ostatniej misji, ani tego, że została wmieszana w ataki terrorystyczne na Dominium.

Z wielkim wysiłkiem udaje jej się zinfiltrować bazę Obrońców Ludzkości w mieście Tarsonis i poznać ich następny ruch: przy użyciu emiterów psionicznych Obrońcy Ludzkości planują zaatakować cywilne światy i zdyskredytować imperatora Valeriana, aby osłabić jego pozycję. Powstrzymać ich może tylko Nova i jej tajny oddział specjalny.

Fabuła drugiego pakietu misji kontynuuje wydarzenia z pierwszego. Otrzymacie całą broń i ulepszenia zdobyte w poprzednich misjach oraz szansę na zdobycie nowego sprzętu. Przejmiecie kontrolę nad liberatorami i goliatami. Będziecie mogli ulepszyć je o technologie maskowania i automatycznej naprawy. Usprawnienia te przydadzą się wam, ponieważ wasi przeciwnicy będą jeszcze silniejsi niż wcześniej. 

Tajne operacje Novy pozwalają nam zgłębić uniwersum StarCrafta i podzielić się z graczami nowymi światami i sceneriami. Pierwsza misja zabierze was na Tyradora IX, popularny cel podróży turystycznych słynący z licznych kurortów. Jak na ironię, planeta, która służy za miejsce wypoczynku i relaksu, stanęła przed groźbą zniszczenia.

Druga misja odbywa się na mało znanym świecie, Jarbanie Mniejszym. Planetę tę starał się skolonizować Protektorat Umojański, ale z nieznanych przyczyn ich misja się nie powiodła. Mamy ważenie, że dość szybko dowiecie się, jaki los spotkał kolonistów.


Drugi pakiet misji Tajnych operacji Novy będzie miał premierę 3 sierpnia w Europie. Jeżeli jeszcze nie kupiliście całej kampanii, możecie zrobić to już teraz w naszym sklepie.

[KUP TERAZ]

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.