StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Dobieranie graczy na mapie do testów w StarCrafcie II

Dobieranie graczy na mapie do testów w StarCrafcie II

Kilka tygodni temu, podczas zawodów DreamHack Montreal, David Kim ujawnił w rozmowie ze Smixem i Artosisem kilka planowanych (wideo w j. angielskim) zmian koncepcyjnych, które pojawią się w StarCrafcie II. Chociaż nie są one ostateczne, to prezentują dokładny obraz kierunku zmian, który chcemy obrać dla StarCrafta II. Przez następne dwa miesiące chcemy dalej w miarę potrzeby korygować balans i w tym celu potrzebujemy waszej pomocy! Pierwszym krokiem do zebrania jak największej ilości informacji od was było ułatwienie wam eksperymentowania na mapie do testów, dlatego dodaliśmy do niej system dobierania graczy.

009 Esports Schedule-Apr26-May02_LightboxThumb_600w.png

W aktualizacji 3.6, w trybie wieloosobowym StarCrafta II, pojawi się nowe podmenu „Testowanie”. Pozwoli ono na korzystanie z systemu dobierania przeciwników o podobnych umiejętnościach w najnowszej wersji mapy do testów balansu StarCrafta II.


Jak to działa:

Wersja StarCrafta II dostępna na mapie do testów balansu znacznie różni się od rankingowej i aby ułatwić wam przygotowanie się do testów, umożliwiliśmy wam przeglądanie listy zmian bezpośrednio w kliencie gry. Możecie to zrobić przechodząc do części „Testowanie” w trybie wieloosobowym i wybierając okienko „Informacje o balansie”.

Jeśli chcecie poznać powody testowania danej zmiany lub porozmawiać ze społecznością o waszych obserwacjach, możecie przejść na forum StarCrafta II wybierając opcję „Fora Battle.netu”. Znajdziecie tam zbiór informacji o opiniach społeczności, który publikowany jest co tydzień przez głównego projektanta balansu, Davida Kima. Omawia on wiele problemów poruszanych przez społeczność, jak również wyjaśnia decyzje projektowe zespołu twórców.

Integracja opcji społecznościowych w StarCracie II okazała się bardzo pomocna w trakcie prac nad Legacy of the Void. Nie możemy doczekać się nowych opcji, które sprawią, że mapy do testów balansu staną się jeszcze przystępniejsze i z niecierpliwością czekamy na opinie jeszcze większej liczby graczy. Dziękujemy bardzo za odzew i cieszymy się, że będziemy mogli wprowadzić jeszcze więcej usprawnień do StarCrafta II!

Do zobaczenia na mapie do testów!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.