StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Zapowiedź aktualizacji 3.6: Wyzwania Mutatorowe

Zapowiedź aktualizacji 3.6: Wyzwania Mutatorowe

Odkąd udostępniliśmy Mutatory Tygodnia, możecie rozgrywać pełne napięcia misje, które stanowią wyzwanie nawet dla najbardziej utalentowanych graczy. Przetrwaliście fale lawy, lodowe burze, ataki nuklearne i laserowe, ale dzisiaj prezentujemy wam nową funkcję, która wyniesie mutatory na zupełnie nowy poziom: Wyzwania Mutatorowe.

W aktualizacji 3.6 będziecie mogli razem z sojusznikiem dobrać własne mutatory do misji w trybie współpracy. Funkcja ta, w przeciwieństwie do Mutatora Tygodnia, pozwoli wam wybrać dziesięć różnych mutatorów w jednej misji. Przypomnijcie sobie najtrudniejszy Mutator Tygodnia, jakiemu stawiliście czoła, i wyobraźcie sobie, że dodano do niego kolejnych siedem wykańczających wyzwań. Niektóre z kombinacji będą wręcz niemożliwe do przezwyciężenia, ale wiemy, że to was nie powstrzyma przez próbowaniem.

Wyzwania znajdziecie w menu współpracy, obok standardowych misji i Mutatora Tygodnia. Do gry będziecie potrzebować dowódcy na poziomie 5 lub wyższym, jak również nieustraszonego sojusznika, który będzie walczył z wami ramię w ramię, ponieważ w kombinację mutatorów należy grać drużynowo. Dodaliśmy kanał czatu trybu współpracy, do którego dołączycie automatycznie podczas przeglądania misji w trybie współpracy i który ułatwi wam znalezienie partnera do gry.

Po dokonaniu wyboru misji i jej poziomu trudności oraz po wczytaniu mapy obu grającym zostanie przedstawiona lista wszystkich dostępnych mutatorów. Decydujący głos w sprawie ich doboru ma przywódca drużyny, ale partner może sugerować wybór, klikając wybrane mutatory. Wybierajcie rozważnie albo wręcz przeciwnie – zaszalejcie! Decyzja należy do was. Możecie nawet wybrać opcję losowego doboru wszystkich dziesięciu mutatorów i zostawić swój los przypadkowi. W Wyzwaniach Mutatorowych zdobywać będziecie tę samą ilość doświadczenia co w zwykłych misjach w trybie współpracy, dlatego funkcja ta jest przeznaczona dla tych, którzy szukają prawdziwych wyzwań.

Będziecie mieli dostęp do niemal wszystkich mutatorów, które zostały opublikowane od udostępniania funkcji Mutatora Tygodnia. W kolejnych aktualizacjach możecie spodziewać się wprowadzenia nowych mutatorów, które zapewnią wam coraz to nowsze sposoby na sprawdzenie waszych umiejętności.

Oto pełna lista dostępnych mutatorów:


Nie możemy się doczekać, jakie szalone kombinacje wymyśli nasza społeczność. Dlatego też organizujemy konkurs, który ma za zadanie wyłonić wasze najlepsze pomysły. Powodzenia, dowódcy!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.