StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Nowe funkcje w 3.7: Skórki, komentatorzy i wiele innych

Nowe funkcje w 3.7: Skórki, komentatorzy i wiele innych
Oto główne funkcje, które pojawią się wraz z aktualizacją 3.7:

Zakładka Kolekcja

Aktualizacja 3.7 wprowadzi nowe skórki, zdobienia oraz dodatkową funkcję – komentatorów. A skoro dajemy wam wszystkie te elementy personalizujące, postanowiliśmy także dodać nową zakładkę Kolekcja, która pomoże wam w ich organizacji.

Osobne MMR dla każdej rasy

Jeśli kiedykolwiek chcieliście rozegrać w StarCrafcie II mecz rankingowy 1 na 1 inną rasą niż zazwyczaj, nie obniżając przy okazji pozycji waszej „głównej” frakcji, wkrótce będziecie mogli przekonać się, jak to jest. W aktualizacji 3.7 wprowadzimy bowiem w trybie wieloosobowym wyczekiwaną przez wielu opcję – osobne rankingi dla każdej rasy!

Nowy dowódca: Nova

Agentka melduje gotowość do służby. Nova Terra, uważana za najlepszego ducha w armii Dominium, dołącza do pozostałych dowódców w misjach w trybie współpracy. Nova, wyposażona w najbardziej zaawansowaną terrańską technologię i dysponująca elitarnymi jednostkami, kontroluje pole bitwy z szybkością i mocą nuklearnego wybuchu.


Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem aktualizacji 3.7 i już wkrótce powinna ona być dostępna w waszych regionach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą zmian. Dajcie nam znać, które z nowych funkcji najbardziej wam się podobają i do zobaczenia na polu bitwy!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.