StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Zapowiedź aktualizacji 3.8: ostatnia misja Novy

UWAGA: uprzedzamy, że poniżej zdradzamy szczegóły fabuły 2 i 3 pakietu misji.

W drugim pakiecie „Tajnych operacji Novy” Obrońcy Ludzkości kontynuowali swoją kampanię, której celem było zdyskredytowanie Valeriana Mengska poprzez prowokowanie ataków zergów na niewinne planety. Novie udało się pokrzyżować ich plany na Tyradorze IX i uratować wielu ludzi. Dzięki nietypowemu sojuszowi z Alarakiem, Nova uzyskała dostęp do dużego źródła terrazytu, który pomógł jej odzyskać utracone wspomnienia i poznać miejsce jej ostatniej misji: Antigę Większą. To tam odkryła prawdę: Obrońcy Ludzkości zmanipulowali Novę i wykorzystali ją, aby nasłać zergi na ludność cywilną. Nova przypomniała sobie również, że dowódczynią Obrońców Ludzkości jest generał Carolina Davis.

Pierwsza misja Novy polega na znalezieniu i pojmaniu Davis. Nova i jej oddziały muszą zinfiltrować pilnie strzeżoną bazę pani generał i rozprawić się z lojalnymi jej wojskami. Na szczęście uzyskacie dostęp do całego sprzętu i uzbrojenia zdobytego w dwóch pierwszych pakietach misji. Poziom zaprojektowano tak, aby do zwycięstwa wiodło wiele dróg. Wykorzystajcie to dobierając sprzęt odpowiadający waszemu stylowi gry.

Nova uzyska dostęp do nowej technologii, która pomoże jej w nadchodzącej walce. Będziecie mieli do dyspozycji ulepszenia armii z poprzednich misji oraz nowe usprawnienia, w tym pozwalające krążownikom atakować wiele celów jednocześnie. Nova będzie mogła również odblokować nowe uzbrojenie – w tym zabójczy karabin plazmowy, który przetopi jej wrogów na kałuże plazmy.

Ostatni rozdział ukaże się już za kilka dni, dlatego resztę historii pozwolimy wam odkryć samodzielnie. Jest to również doskonały moment, aby zakupić całą kampanię, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Powodzenia, agenci.

KUP TERAZ

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.