StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Ogłaszamy warsztaty SI gry StarCraft II

Ogłaszamy warsztaty SI gry StarCraft II
W dniach 3-4 listopada Blizzard oraz DeepMind zorganizują warsztaty SI gry StarCraft II w hotelu Hilton Anaheim, tuż obok Anaheim Convention Center. Będzie to okazja dla badaczy SI, programistów botów i pracowników branży na spotkanie się, wymianę pomysłów oraz współpracę nad sztuczną inteligencją z wykorzystaniem udostępnionego niedawno środowiska do nauki gry StarCraft II Learning Environment oraz API gry StarCraft II jako platformy rozwojowej.

Będzie to wydarzenie typu BYOC (bring your own computer – z ang. przyjdź z własnym komputerem). Zapewnimy zasilanie, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz catering dla wszystkich uczestników. Na miejscu pojawią się również programiści i badacze z firmy Blizzard oraz DeepMind, którzy będą odpowiadać na pytania na temat SC2LE and SC2API. Uzgadniamy dopiero ostatnie szczegóły, ale na pewno znajdzie się również czas na prezentacje uczestników.

Ponieważ liczba miejsc na to wydarzenie jest ograniczona, prosimy wszystkich chętnych o wypełnienie formularza. Spośród wszystkich aplikujących wybierzemy grupę uczestników. Nie zwracamy kosztów podróży i zakwaterowania, ale planujemy przeznaczyć ograniczoną ilość funduszy na częściowe ich pokrycie. Aby uzyskać szansę na uczestnictwo, należy wysłać swoje zgłoszenie:

Prześlij zgłoszenie

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 października 2017 o godz. 8:59.

Warsztaty odbywają się podczas BlizzConu 2017, ale jest to osobne wydarzenie i nie wchodzi w skład oficjalnego programu blizzconowego – wejściówki na BlizzCon nie zapewniają dostępu na warsztaty. Pozwolą one wziąć udział w BlizzConie oraz obejrzeć światowe finały StarCraft II Global Finals, które powinny zainspirować was do stworzenia przełomowej SI!

Czekamy na wasze zgłoszenia i do zobaczenia na warsztatach!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.