StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Przygotujcie się z nowym poradnikiem do gry!

Przygotujcie się z nowym poradnikiem do gry!

Ponieważ premiera gry StarCraft II: Wings of Liberty zbliża się wielkimi krokami musimy zadać Wam żołnierzu najważniejsze pytanie – CZY JESTEŚCIE PRZYGOTOWANI?

Wasza przygoda może zabrać Was w najdalsze zakątki sektora Koprulu. Czy przeżylibyście w New Folsom? Czy poradzilibyście sobie ze znalezieniem drogi z Shiloh, dalekiego świata na skraju sektora, do prowincjonalnej planety Mar Sara?

Jak dużo wiecie na temat przeciwników, z którymi przyjdzie Wam się zmierzyć? Jak na przykład Kerrigan z jej mrożącym krew w żyłach rojem? Co wiecie na temat Zeratula i jego potężnej armii protosów? Czy może nawet na temat swoich własnych sprzymierzeńców? Ilu z nich możecie zaufać? Czy jesteście w posiadaniu informacji na temat ich pochodzenia i tego, jak dostali się do miejsca, w którym się znaleźli?

Opanował Was strach, rekrucie? Nie martwcie się – mamy tu dla Was coś specjalnego. Macie jeszcze trochę czasu do chwili, gdy postawicie stopę na polu bitwy, więc skorzystajcie z tej szansy, by przejrzeć nowy poradnik do gry. Znajdziecie w nim interaktywną mapę sektora Koprulu, opis postaci w StarCraft II, zawierający biografie i portrety, a także pełne opisy wszystkich jednostek w grze.

Wciąż tu jesteście? Pospieszyć się! Powoli kończy Wam się czas!

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.