StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Edycja kolekcjonerska

Zergi zostały rozproszone po inwazji terran na przypominającą ul planetę Char, ale wiele szczepów wciąż żyje, mnożąc się na niezliczonych światach w poszukiwaniu królowej, która będzie w stanie zjednoczyć Rój. Ta limitowana edycja zawiera wiele rzadkich i wyjątkowych przedmiotów, które pomogą wspiąć się na wyżyny umiejętności podczas zaciekłych, strategicznych potyczek w kolejnej ewolucji gry StarCraft II.

Starcraft® II: Heart of the Swarm™ Gra na PC/Mac

Przejdź na wyższy poziom rozgrywki w StarCraft® II dzięki pełnej wersji rozszerzenia Heart of the Swarm™ na dysku DVD-ROM.

Również dostępna: Wersja cyfrowa deluxe

Specjalna zawartość w grze

Model torraska dla ultralisków, 3 portrety dla postaci i 3 zdobienia do StarCraft® II

Zmiażdż wrogów pod stopami potężnego torraska, przerażającego nowego modelu dla twoich ultralisków i odblokuj sześć zainfekowanych Rojem portretów i zdobień.

Tępiciel - zwierzak do World of Warcraft®

Poznaj swojego najlepszego żrącego przyjaciela, czyli udomowionego tępiciela. Tępiciel wprost eksploduje radością i jest gotowy, aby z hukiem wkroczyć na arenę walk zwierzaków.

Skrzydła ostrzy dla postaci oraz symbol na sztandar do Diablo® III

Wyhoduj zergowe skrzydła ku czci Królowej Ostrzy i rozwiń sztandar z wyjątkowym symbolem, aby pokazać całemu światu Sanktuarium, że stoisz po stronie Roju.

Album Heart of the Swarm

Podziwiaj ogromną kolekcję prac graficznych powstałych podczas tworzenia pierwszego dodatku do StarCrafta II. Ten piękny, 144 stronicowy album w twardej oprawie zawiera prace przedstawiające cały cykl rozwojowy gry - od pierwszych szkiców po finalne renderingi 3D.

Podkładka pod mysz „Szturm zergów”

Ulepsz swoje stanowisko gry dzięki specjalnej podkładce pod mysz przedstawiającej wojska Dominium Terran desperacko broniące się przed szturmem Roju zergów.

Wyjątkowy, dwupłytowy zestaw DVD & Blu-ray™ „Za kulisami”

Zajrzyj za kulisy powstawania StarCraft® II: Heart of the Swarm™. Ten specjalny, dwupłytowy zestaw Blu-ray™/DVD zawiera ponad godzinę dodatkowych materiałów, takich jak szkolenia obsługi edytorów map i filmów do StarCrafta II, wywiady z aktorami podkładającymi głos pod twoje ulubione postacie z gry oraz dokument o znaczeniu StarCrafta II dla całego e-sportu, którego narratorem jest Sean “Day[9]” Plott.

Ścieżka dźwiękowa z edycji kolekcjonerskiej

Rozszerz swoją kolekcję muzyczną o płytę CD z ze ścieżką dźwiękową Heart of the Swarm z 11 utworami.