StarCraft® II

Szukam teamu w sc2

Wpisy: 661
Szukam jakiegos teamu w sc2 gdzie moge se pograc (1on1) a zarazem pocwiczyc :>
Gram tossem na poziomie high plat/low diam ( przynajmniej tak czuje <3 ) Jestem praktycznie caly dzien dostepny ;D

Pisać tylko jak macie cos do powiedzenia zwiaznego z tematem
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 577
Ateriusz#637

pisz. kiedy chcesz.
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 405
pisz zapraszam do teamu
981
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 19
Brygada Starcraft 2 będąca częscią Multigamingu "1st Cavalary E-sport Club" po gruntownych reformach uzupełnia skład w swoich szeregach.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana wstąpieniem w nasze szeregi, przed złożeniem formularza zapraszam do rozmowy ze mną w celu omówienia szczegółów co do działania naszej brygady, Twoich oraz naszych wymagań : )
Bardzo chętnie także powitamy osoby które chcą spróbować swoich sił w komentowaniu oraz streamowaniu gier

gg: 1578479
e-mail: marcin.gaix@gmail.com
BN: CavGaix.633

http://www.1stcav.pl
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 6
Szukam jakiegos teamu w sc2 gram Zergami przeważnie jestem non stop dostepny gram 1vs1 i 2vs2 moge trenowac
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 151
@up Masz 59 wygranych w SC2 i jesteś w brązie, nie sądzisz, że to nieco za wcześnie na team?
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 6
oj tam oj tam ^^ to mnie naucz grac ^^
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 151
15zł/h i jestem Twój, pisałem już tu gdzieś
Odpowiedz Cytat
Wpisy: 9
Jakby ktos mial miejsce dla gracza z GOLD do jakiegos clanu/teamu chetnie bym doszedl i pocwiczyl w grupie
Odpowiedz Cytat

Prosimy o zgłaszanie wszelkich naruszeń Kodeksu zachowania, jak np.:

Groźby użycia przemocy. Bierzemy je na poważnie i powiadomimy odpowiednie władze.

Wpisy zawierające dane osobowe innych graczy, jak rzeczywiste adresy, adres e-mail, numery telefonów oraz nieodpowiednie zdjęcia i/lub filmy.

Nękanie lub obraźliwy język. Nie będziemy tego tolerować.

Zasady zachowania na forach

Zgłoś wpis # zamieszczony przez

Przyczyna
Podaj wyjaśnienie (maksymalnie 256 znaków)
Prześlij Anuluj

Zgłoszono!

[Zamknij]