Czym jest StarCraft II?
Rozgrywka: informacje
Kampania: informacje
Terranie
Protosi
Zergi

StarCraft II: Wings of Liberty jest długo wyczekiwaną kontynuacją pierwszego StarCrafta – słynnej strategii czasu rzeczywistego w klimacie science-fiction. Gra StarCraft II: Wings of Liberty stanowi wyzwanie zarówno w trybie dla jednego jak i wielu graczy, a dodatkowo zintegrowana jest z Battle.net – rozbudowaną usługą sieciową Blizzard Entertainment. Czym dokładnie jest zatem StarCraft II? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Czym jest strategia czasu rzeczywistego

W typowej strategii czasu rzeczywistego gracze budują armie i toczą zmagania o kontrolę nad polem walki. Armie mogą składać się z zarówno z pojedynczych drużyn Marines jak i z ogromnych planetarnych sił inwazyjnych. Jako dowódca, będziesz obserwować pole bitwy z lotu ptaka i wydawać jednostkom rozkazy w czasie rzeczywistym. Kluczem do sukcesu jest myślenie strategiczne. Trzeba zdobywać informacje o przeciwnikach, przewidywać ich posunięcia, wykonywać manewry oskrzydlające i opracować zwycięską strategię.

Rozgrywka
Dowiedz się więcejRasy w grze StarCraft II

W grze StarCraft II dostępne są trzy całkowicie odmienne „rasy”, których armie składają się z unikalnych jednostek i budynków. Każda rasa ma pewne wady i zalety, dlatego znajomość profilów taktycznych może zadecydować o różnicy pomiędzy wspaniałym zwycięstwem, a dotkliwą porażką.


Tryb dla jednego i wielu graczy

Battle.net jest usługą umożliwiającą prowadzenie rozgrywek sieciowych, dostarczaną przez Blizzard Entertainment. Tryb gry wieloosobowej StarCraft II pozwala graczom sprawdzić swoje umiejętności w zmaganiach przeciwko innym użytkownikom (lub razem z nimi) w rozgrywkach ligowych i rankingowych na Battle.net. Mecze rankingowe , obsługiwane za pomocą zaawansowanego, zautomatyzowanego systemu wyszukiwania przeciwników, pozwolą ci zmierzyć się z użytkownikami na twoim poziomie umiejętności, dzięki czemu rozgrywki zawsze będą wyrównane. A jeśli chcesz odpocząć od ostrej rywalizacji, możesz spróbować swoich sił w rozgrywkach dowolnych.
Profile postaci

Możesz, między innymi, śledzić swoje osiągnięcia w rozgrywkach jedno i wieloosobowych, czy też wybrać portret dla swojej postaci.

Lista znajomych

Battle.net zawiera szereg opcji sieci społecznościowych, które mają ułatwić korzystanie z gry. Możesz wysyłać wiadomości do wszystkich znajomych, pozostawać w kontakcie z użytkownikami różnych gier na Battle.net i na bieżąco śledzić aktywność przyjaciół.

Wyszukiwanie przeciwników w sieci

Bez względu na to czy grasz w rankingu, czy preferujesz własne rozgrywki i mapy, zaawansowany system wyszukiwania przeciwników na Battle.net zawsze znajdzie dla ciebie odpowiedniego rywala.

Rywalizacja

Pokaż, co potrafisz, w lidze i rozgrywkach rankingowych StarCraft II. Battle.net sklasyfikuje cię w lidze i dywizji optymalnej dla poziomu twoich umiejętności.

Własne mapy i rodzaje gier

Udostępniliśmy użytkownikom edytor poziomów, z którego sami korzystaliśmy podczas prac nad grą StarCraft II. Możesz tworzyć własne mapy i modyfikacje, udostępniać je znajomym i korzystać z nich na Battle.net.

Dane w chmurze

Dokądkolwiek się udasz, będziesz mieć dostęp do aktualnych danych StarCraft II. StarCraft II pozwala zapisać stan kampanii dla jednego gracza na Battle.net, więc jeśli kiedykolwiek konieczna okaże się ponowna instalacja lub zechcesz grać na róznych komputerach, zawsze będziesz mógł kontynuować rozgrywkę od miejsca, w którym została przerwana.


Gra w sieci za pośrednictwem Battle.net

Rozpocznij kampanię dla jednego gracza , aby wznowić fabułę w miejscu, w który została przerwana w grze StarCraft: Brood War. Poprowadź Rekieterów Raynora przez epicką kampanię i poznaj historię galaktyki, która znalazła się na krawędzi zagłady. Możesz także uczestniczyć w jednoosobowych grach dowolnych przeciwko komputerowi, jeśli chcesz jedynie poćwiczyć.

Kampanie dla pojedynczego gracza
Dowiedz się więcej

Ładowanie komentarzy…

Podczas ładowania komentarzy wystąpił błąd.