StarCraft® II

Nie znasz StarCrafta II? Wypróbuj za darmo
Ta strona nie jest jeszcze dostępna w nowej witrynie StarCraft II, ale można ją przeglądać w wersji klasycznej.

Im dłużej Kerrigan kontroluje rój, tym większą ma moc. Możesz przeglądać i wybierać zdolności bojowe Kerrigan na pokładzie Lewiatana. Wykonując misje zyskasz kolejne poziomy doświadczenia, co odblokuje nowe umiejętności Kerrigan, które pomogą jej poprowadzić swoje zergi do zwycięstwa.

Cele dodatkowe

Kolejne poziomy, a co za tym idzie umiejętności Kerrigan można odblokować szybciej przez realizację celów dodatkowych, które poznasz na początku każdej nowej misji. Mogą być one proste lub złożone, często zwiększają też trudność ‘standardowych’ celów misji, ale nigdy nie są wymagane do ukończenia podstawowego zadania. Jeśli chcesz rozegrać bardziej skomplikowane misje bez zwiększania poziomu trudności mapy, cele dodatkowe to wspaniały sposób na wprowadzenie do rozgrywki ryzyka, jak i zdobycia większej mocy.

Moce Kerrigan

Zdolności psioniczne Kerrigan wykraczały dalece ponad przeciętną, nawet przed tym jak zmutowała ją Nadświadomość zergów. Obecnie zarówno jej DNA jak i połączenie z Rojem sprawiają, że jest potężniejsza nawet od terrańskich duchów. Kerrigan potrafi precyzyjnie atakować z dystansu, zwiększyć siłę kontrolowanych zergów i wpływać na zbiorową świadomość zergów, co pozwala jej przyzwać na pomoc pełzające, skaczące i latające sługi. Ze względu na jej wysoce podatną na mutacje strukturę genetyczną, zdolności Kerrigan można zmieniać pomiędzy misjami – nie bój się eksperymentować!

Żeby zobaczyć te treści, musisz zainstalować program Adobe Flash Player. Pobierz Adobe Flash Player
Poziom 60
Apokalipsa
Przyzwanie lewiatana
Poziom 50
Plaga pomiotów
Amok
Poziom 35
Bliźniacze robotnice
Złośliwa biomasa
Poziom 20
Dzika mutacja
Przyzwanie tępicieli
Poziom 10
Odrodzenie zerglingów
Ulepszeni nadrządcy
Poziom 5
Miażdżący chwyt
Reakcja łańcuchowa
Wybuch kinetyczny
Heroiczna wytrzymałość