Przedstawiamy nowy cykl: „Teoretyczne uczty czwartkowe”!

Przedstawiamy nowy cykl: „Teoretyczne uczty czwartkowe”!

Podczas swoich przygód w Zachodniej Marchii i innych zakątkach Sanktuarium z pewnością natknęliście się na przeróżne przedmioty, afiksy, miejsca i elementy mechaniki – a nawet strzępy informacji zasłyszane od innych graczy – które wpłynęły na wasz sposób prowadzenia rozgrywki lub sprawiły, że całkowicie go zmieniliście (a przynajmniej zachęciły was do wypróbowania czegoś nowego, o czym sami nigdy byście nie pomyśleli). Wszystkie opisane wyżej czynniki mogą kształtować i definiować indywidualny styl gry daną postacią, nazywany konfiguracją lub buildem postaci.

Jakiej konfiguracji używacie obecnie? Jak ją stworzyliście i dlaczego to właśnie ona tak przypadła wam do gustu? Tego wszystkiego chcielibyśmy się dowiedzieć w naszym nowym, cotygodniowym cyklu: „Teoretyczne uczty czwartkowe”!


Czym są „Teoretyczne uczty czwartkowe”

Co czwartek, począwszy od 1 maja, będziemy prezentować nową konfigurację umiejętności postaci, stworzoną przez was – naszą społeczność. Zaprezentujemy umiejętności aktywne i pasywne, które wykorzystuje dany bohater, oraz przedmioty, które mogły mieć wpływ na wybór tych konkretnych zdolności. Opowiemy również o tym, jak dana konfiguracja wpłynęła na wasze wrażenia z rozgrywki. Jeśli to wasza konfiguracja zostanie wybrana, pojawi się ona na stronie głównej (właśnie tutaj!) serwisu diablo3.com

Ale zabawa na tym się nie kończy! Co cztery tygodnie będziemy organizować sondaż, w którym członkowie społeczności Diablo III wybiorą swoich ulubieńców spośród konfiguracji zaprezentowanych w ciągu miesiąca ramach naszego nowego cyklu. Gracz, którego postać zbierze najwięcej głosów, zyska szansę na zagranie z grupą pracowników Blizzarda i będzie mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami na żywo na oficjalnym kanale Diablo na Twitch.tv!


Jak uczestniczyć w „Teoretycznych ucztach czwartkowych”

Jesteście zainteresowani? Świetnie! Aby móc pojawić się w naszym nowym cyklu, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: TheorycraftThursday@blizzard.com. Musicie zawrzeć w treści maila następujące informacje w języku angielskim:

  • Nazwa konfiguracji (jeśli takową nadaliście) (Jeśli nie, to absolutnie nie spadnie na nas cała odpowiedzialność za lamerską etykietkę, jaką mogą – lub nie – przypiąć jej inni gracze).
  • Tryb gry, w którym wykorzystujecie tę konfigurację. (Normalny, hardkorowy lub... sezonowy?). Możecie również napomknąć o tym, na jakim poziomie trudności gracie.
  • Umiejętności aktywne, pasywne oraz runy, z których korzystacie. Odnośnik do konfiguracji waszej postaci w kalkulatorze umiejętności  będzie mile widziany.
  • Zrzut ekranu i/lub odnośnik do profilu waszej postaci. (Jeśli załączycie wyłącznie odnośnik do profilu waszej postaci bez wykonania zrzutu ekranu, prosimy nie zmieniać konfiguracji umiejętności do chwili otrzymania potwierdzenia, że wasze zgłoszenie zostało przyjęte).
  • Nazwy przedmiotów legendarnych, które wzmacniają tę konfigurację i pomagają jej osiągnąć maksymalną skuteczność. Jeśli konfiguracja nie została stworzona w oparciu o konkretny przedmiot legendarny, nie stanowi to żadnego problemu – po prostu nie zapomnijcie wspomnieć o tym w swojej wiadomości!
  • W czym dana konfiguracja spisuje się najlepiej. Czy korzystacie z niej przede wszystkim podczas wykonywania zleceń? A może tak wyposażona postać przemierza drogi i bezdroża świata Sanktuarium w trybie kampanii? Niezależnie od tego, czy danej konfiguracji używacie w charakterze młota na Infernalną Machinę, czy do wszystkiego po trochu – napiszcie nam o tym!
  • Co sprawia, że wasza konfiguracja jest taka rewelacyjna. Zadajecie dzięki niej ogromne obrażenia krytyczne? A może jesteście zabójczo skuteczni w pozbywaniu się dużych grup potworów? Wasza postać jest dzięki niej niesamowicie mobilna lub ma znacznie zwiększone szanse na przeżycie podczas walki z trudnymi przeciwnikami? Opowiedzcie nam o tym!
  • Dwa lub trzy zrzuty ekranu przedstawiające waszą postać w akcji.


Będziemy z niecierpliwością czekać na owoce waszej kreatywności i bardzo cieszymy się na myśl o spotkaniu z wami w grze! Nadsyłajcie swoje zgłoszenia – widzimy się 1 maja!