Rekrutacja do szkoły z profilem e-sportowym w grę SC2!

Gaming, Entertainment and Science
Trwa od niedawna rekrutacja w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku do 2 klas Technikum z połączonym profilem e-sportowym z grą SC2LOTV.
KDV jest partnerem Słupskiego Mechanika od połowy roku. Pierwszą większą akcją był MECHLAN w 4 gry StarCraft 2 Legacy of the Void, Hearthstone, Counter Strike Global Offensive i League of Legends.

Od września 2016 roku rusza profil e-sportowy, który powstanie z 2 klas Technikum. Będzie to 15 osób + 5 rezerwowych.

Profil ten powstaje z dwóch klas:

- Technik Pojazdów Samochodowych

- Technik Logistyk

W klasie e-sportowej odbędzie się nauka w grę StarCraft II: Legacy of the Void. W przyszłości nie wykluczamy innych gier.

Warunkiem jest:
- konieczne uczestniczenie w wybranym SKS
- wysoka frekwencja na W-F

Termin zapisów do 20.08.2016 r. Dobór zawodników nie będzie podyktowany tylko umiejętnościami komputerowymi, będą brane pod uwagę oceny.

Coachem będzie Mariusz Kurak znany na battlenecie pod nickiem "Zergadis" - Właściciel Klan Dark Venom. Przygodę ze StarCraftem zaczął już w 1998r, zaczynając od SCBW na europejskim battlenecie, następnie na iCCupie gdzie organizował CW (clan wars). Po wyjściu SC2 w 2010r rozszerzył działalność KDV oraz szlifowanie swoich umiejętności, w Wings of Liberty oraz Hearth of the Swarm grał na poziomie High Master, w Legacy of the Void szkolił uczniów w programie mentorskim.

Osoby z rekrutowane będą w Akademii KDV oraz objęte programem mentorskim. Zawodnicy otrzymają dodatkowe wsparcie pedagoga i psychologa szkolnego.

Chętni proszeni są o wypełnienie formularza dostępnego na stronie lub w sekretariacie.

Link do artykułu:
http://www.mechanik.slupsk.pl/joomla/index.php/aktualnosci/702-uwaga-rekrutacja-profilu-e-sportowego

Join the Conversation

Return to Forum