[H] O M E G A - 13/13 mythic to top ELLHNIKO guild!

Twisting Nether
hello paidia pws mporw na mpw sth guild?
καλησπερα παιδια, παιζω στον Twisting Nether(alliance) αλλα οπως ξερετε τα πραγματα ειναι ψοφια, ετσι σκεφτομαι ή να αλλαξω server ή να αλλαξω faction. θα ηθελα να συμμετασχω στο guild, μιας και ειναι ελληνικο και θα υπαρχει καλυτερη συνεννοηση αφου μιλαμε την ιδια γλωσσα. οσον αφορα το παιχνιδι, ειμαι στο wow σχεδον απο τη στιγμη που βγηκε, μεχρι το 2008 που αναγκαστηκα λογω δουλειας να το παρατησω( ο παλιος χαρακτηρας εχει διαγραφει). ποσες πιθανοτητες εχω να συμμετασχω ( εφοσον βεβαια χρειαζεστε το class μου) και ποιες οι διαδικασιες για την αιτηση? ο χαρακτηρας στον server ειναι holy paladin ilvl 718/719, progress μεχρι mannoroth heroic λογω του οτι σαν alliance ειναι δυσκολο να συμμετεχεις σε raid( μονος τροπος για heroic progress και ανω ειναι ενα καλο guild ή αλλιως ''link curve'' που ειναι 1 στις 1000 να το παρεις με random.

Χαιρετισματα απο Πυργο, Τακης

edit: οσον αφορα τις τυχον ικανοτητες, ξερω το class μου, ξερω τα fights, ομορφα critical 120-140k αρκετος χρονος για raiding και πολλη ορεξη.
γεια σας παιδια, τα spot για social members ειναι ΜΟΝΙΜΩΣ ανοικτά.

Οσον αφορα εσενα Τακη η καλυτερη μεθοδος ειναι να μπεις σαν social, να ενταχθεις σιγα σιγα στην παρεα στο TS και με υπομονη και πολλη δουλιτσα ισως σου δωθει καποια ευκαιρια. Η αληθεια ειναι οτι για το main team ψαχνουμε πιο καθαρες λυσεις, δεν θελουμε να ρισκαρουμε...!

Γενικά:

Εχουμε πλέον ανοικτά κάποια main spots για το Legion:

Tanks (DK, Druid, Paladin, Monk)

Ranged DPS (Mage, Lock, elem shaman, moonkin)

Ζηταμε 1-2 παικταραδες να παμε ενα βημα ψηλότερα !!!
φιλε τασσαρε μπηκα καπακια στο site σας(δεν το ειχα τσεκαρει πριν γραψω το ποστ). πολυ καλη δουλεια καταρχην και συγχαρητηρια για το guild σας. οντως απ' ο,τι καταλαβα ζητατε καλοντυμενους παικτες και φυσικα για συγκεκριμενα spot. θα επικοινωνησω ξανα οταν κανω το faction change και..αν το θελησει η μοιρα ισως και να τα λεμε. ευχαριστω για την αμεση απαντηση
Ελα τελος Πασχα και διακοπες, tanks, locks, moonkins kai DK σας ψαχνουμε !!!
Pew pew Legion
Λοιπον ετοιμαζουμε group 2 για Legion (3 νυχτες progress παραλληλα στο main group με δικο του officer team).

Παικτες που ξεχωριζουν απο το group 2 στο Legion θα εχουν την ευκαιρια να δοκιμαστουν στο main group!!!

To group 1 βεβαια παραμένει ανοικτο σε ΠΟΛΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ περιπτωσεις (πολλαπλα legendary ranks, πολλαπλα cutting edge κτλ)

Καντε apply στο site μας ή βρειτε μας ingame ή στο facebook
Στην τελευταια στροφη για το Legion εχουμε σχεδον γεματα και τα δυο group μας.

Εχουμε ακομα χωρο για ενα tank ενα dps υψηλου επιπεδου!
Καλησπέρα στην παρέα. Μετά από αρκετά χρόνια αποχής 3, άρχισα ξανά το παιχνίδι. Ξέρω ότι ψάχνετε παίκτες υψηλού επιπέδου, εγώ δεν μπορώ να σας προσφέρω αυτό, όμως θέλω να μάθω το παιχνίδι κοντά στους καλύτερους , ώστε να μπορώ να ενταχθώ μετά από πολύχρονη αποχή. Είμαι 35 χρονών άρα η απόφαση μου είναι ώριμη , για την επιστροφή μου σε ένα παιχνίδι που απαιτεί πολύ δουλειά. Φυσικά αν υπάρχει social team , για όσους επιστρέφουν στο game ή κάνουν lvl up alts θα μου ταίριαζε απόλυτα. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
καλησπερα μπορω κι εγω να μπω μαγκες???
καλησπερα παιδια μπορω να εχω και εγω προσκληση ?
Καλημερα εχετε χορο στο guild?
Ειμα καθημερινα active και εχω ενα warrior 110 882ivl Που συνεχως ανεβαινει αλλα σε αλλον σερβερ.Εφτιαξα εναν DK για να μπω στην παρεα αν εχετε χορο,θα τον ανεβασω τσακ μπαμ.
Παιδιά το guild υπάρχει ακόμα , άρχισα το game πριν 2 μέρες περιμένοντας το νέο EXP μετά από 4.5 χρόνια αποχής . Αν υπάρχει θα ήθελα πολύ να μπω και εγώ στο guild .

Φιλικά , Γιώργος
Δεν θα ξεχασουμε ποτε Genjuros φαση με τον leader να λέει τους paladins ΠΑΛΑΔΙΝΟΥΣ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΖΩΝΤΑΝΟΣ add stamatakos21#2472
παιδια αλλαξαμε σερβερ για να σας βρουμε.. ειμαστε 2.. υπαρχει πιθανοτητα να μπουμε στο guild σας; ηδη παιζουμε στο mythic στο παλλιο μας σερβερ αλλα ψαχνουμε ελληνικο guild και δεν υπαρχει εκει.

καναμε καινουργιους χαρακτηρες αλλα συντομα θα φερουμε και τους μεγαλους με transfer.

τα ονοματα μας : Mötörhead και Diavolinaki -νομιζω ο TidalDrainer γνωριζει το Diavolinaki απο τα raid