Türk Guild Arıyorum

Twisting Nether
Sosyal Raider türk guildi arıyorum
Düzenli heroic antorus ve m+ yapabilceğim güzel saygılı ortam arıyorum
Discord veya teamspeak farketmez bulundurabilirim
Bizde arıyoruz 3 kişiyiz. Bulursanız ulaşabilirsiniz.
TWde de türk guildi bulamıyorsanız ölebilirsiniz :)

https://www.wowprogress.com/pve/eu/twisting-nether?faction=&raids_week=&lang=tr&class=&spec=

Türk guildleri listesi TWdeki seç beğen 50 bin :)
selamlar

biz mythic progres içim raider arıyoruz

Haftanın 3 Günü (Çarşamba,Perşembe ve Pazartesi) saat 22:00-01:00 arasında raid yapmaktayız. Ayak uydurabilecek arkadaşları aramızda görmek isteriz.

id: tamtam#2962
Ben uzun zamandan beri ariyorum madesef yok Tutk guild i
Selamlar. Ben 28 yaşındayım. Havoc DH oynuyorum. Saygılı ve arkadaş canlısı bir ortamı olan. Normal veya gearım oldukça heroic raid yapabileceğim. Mythic plus yapabileceğim bir türk guildi arıyorum. Nöbetli çalıştığım içim bazı günler online olamıyorum fakat evde olduğum her akşam onlineyim.
Hiçbirini yapamasam bile sohbet edebileceğim bir guilde dahil olmak isterim.
Twisting Nether"da horde normal / heroic / mythic progress yapan türk guildi arıyorum
Oyunda uzak durmanız gereken tek şey Türk Guild'ı olsun.
The guy writes in turkish on official forum....

you say something like that
11/04/2018 09:09Posted by Promethyum
Oyunda uzak durmanız gereken tek şey Türk Guild'ı olsun.

lol
Selam arkadaşlar oyunda yalnız kaldım hangi serverde ve hangi taraf olursa olsun baştan class kasabilirim türklerin yoğun oldugu bi server varmı acaba
En fazla Twisting Netherda var
Selam arkadaşlar Death Watch guildi olarak 10 man normal heroic raid kadromuz için küfürsüz saygılı bir ortamda raid yapacak arkadaşlar arıyoruz social alımımız da ayrıca mevcuttur ilgilenenler oyun içerisinden yada https://discord.gg/PwkHhc5 discord adresimizden akşam 6 dan sonra bize ulaşabilirler herkese iyi oyunlar.
Merhaba,

<Metaphor X> [3/8HC] tecrübeli ve aktif oyuculardan oluşan, Semi-Hardcore olarak Raid ve RBG yapan Türk Horde guildidir.

Size sunabileceklerimiz; çalışkan, adil bir raid ve PvP ortamıdır. Sosyal tarafı öncelikli tutarak, Mythic raiding ve RBG konularında progress yapmayı amaçlamaktayız.
Bizim için önemli olan konu, üyelerimizin olabilecekleri en iyi oyuncu olabilmeleridir. Raid ve RBG ortamı içerisindekilerin iletişim, eğlence ve motivasyon konularında kendilerini geliştirmelerini ve bu konulara öncelik vermelerini bekleriz.

Sizden beklediklerimiz; raid ve RBG ortamları içerisinde daima daha ileriyi amaçlama motivasyonuna sahip olmanızdır. Çoğu oyuncunun, gerçek hayat sorumlulukları olduğunun farkındayız. Bunu göz ardı etmeden, oyuncularımızın raid ve RBG lere yüksek katılım göstermelerini bekleriz. Sabırlı ve yetenekli oyunculara kapımız her zaman açıktır.

Raid Günleri:
Salı – Perşembe – Pazar
20:30-24:00 (GMT+3)

İletişim:
Floydpinkus#21630
Rage#23131
Ashstorm#2245

Discord:
https://discord.gg/bTgaPV
<DoNotResuscitate> 8/8H 1/8M Tecrübeli ekipten oluşan guildimize RDPS Mage-Warlock, HEALER Priest-Shaman, Mythic seviyesinde raid yapmak isteyen oyuncuları aramızda görmek isteriz. Raid günlerimiz Çrş Perş Pzt 20.00 - 00.00