Warrior fury szuka gildii

Burning Legion
Cześć,
Szukam gildii, gram warriorem fury, mój obecny ilvl to 890. Jestem w trakcie farmienia ap to ostatniego trejtu w mojej broni oraz order resources do research w moim Claas order hollu. Grałem dużo czasu na dodatku wratch od the kich King, szukam gildii, która pomoże mnie wprowadzić w ten dodatek, jestem młodą osobą (25 lat) więc szybko się uczę. Chciałbym w przyszłości rajdowac (wiadoma sprawą jest to, że muszę najpierw się dogerowac) dlatego interesowały by mnie gildie rajdujace w tygodniu (z uwagi, że mam najwięcej czasu w tygodniu). Zapraszam do kontaktu na forum lub ingamme nick: fappkat posiadam komunikatory głosowe ts/discord oraz mikrofon.
Hej, nasza gildia obecnie z latwoscia czysci heroic -rajdujemy w srody lub czwartki po 20, niestety progres mythic zatrzymal sie na 3/11 z powodu braku ludzi - koniec kontentu, ludzie sie wykruszaja ale dalej staramy sie dzialac , chodzimy na m+ ( robimy niskie na altach i 20/21 na mainach). Obecnie zbieramy aktywnych graczy aby miec stala 20 na nowy dodatek. Srednia ieku naszej gildii to 25 +. Chetnie pomozemy Ci sie sie ubrac. Odezwij sie na MagicTurtle#210889 jesli masz jakies pytania