Wsparcie

19 mar 2014 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy: Witamy wszystkich na Forum Pomocy Technicznej Klasycznych Gier Blizzarda. To forum jest miejscem dyskusji pomiędzy jego uczestnikami oraz członkami zespołu Pomocy Technicznej Blizzard na temat problemów technicznych i błędów w klasycznych grach Blizzarda. Skuteczność tego forum zależy w dużej mierze od samych graczy i Wasza pomoc w rozwiązywaniu problemów jest bardzo mile widziana.Madkipar1 19 mar 2014
6d Instalacja Klasycznego Warcraft III Gracze, którzy kupili Warcraft III: Reforged w przedsprzedaży, mogą od teraz instalować i grać w klasyczną wersję Warcraft III. W tym celu należy skorzystać z poniższych instalatorów: Windows Mac Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o podanie danych konta Blizzard Battle.net, na którym dokonałeś zakupu Warcraft III: Reforged, co aktywuje klasyczną wersję gry.Madkipar0 6d
31 lip Klaryfikacja: wsparcie dla DirectX w WoW W ostatnim okresie pojawiły się spekulacje odnośnie World of Warcraft i wsparcia dla DirectX, a w szczególności różnicach pomiędzy DirectX11 i DirectX12 na kartach graficznych NVIDIA. Chcieliśmy krótko wyjaśnić te wątpliwości. Wraz z przedpremierową aktualizacją Battle for Azeroth dodaliśmy obsługę DirectX 12, która powinna poprawić wydajność gry na niektórych konfiguracjach sprzętowych. Wsparcie NVIDII dla DirectX 11 jest już mocno zoptymalizowane pod kątem WoW i dodanie obsługi DirectX 12 przez karty Nvidii nie spowodowałoby w tej chwili wzrostu wydajności gry. World of Warcraft nie różni się graficznie w wersji DirectX 11 i DirectX 12. Obraz jest taki sam w obu przypadkach. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o skupieniu się na DirectX 11 dla kart Nvidia do czasu wprowadzenia kolejnych optymalizacji naszego silnika gry. Prace nad optymalizacją gry pod kątem DirectX12 będą prowadzone w kolejnych aktualizacjach i jeśli DirectX 12 będzie przynosił poprawę wydajności gry na danym sprzęcie, to ten sprzęt zostanie dodany do listy obsługiwanych urządzeń.Madkipar0 31 lip
22 sty World of Warcraft - Wsparcie API/Sprzętowe Witamy serdecznie! W ostatnim okresie zauważyliśmy napływ wątków, w których gracze wyrażają swoje niezadowolenie i zaniepokojenie nowymi ostrzeżeniami w Aplikacji Blizzard, które informują o nadchodzącym końcu wsparcia dla posiadanych konfiguracji systemowych. Chociaż ostrzeżenie może być w niektórych przypadkach uzasadnione, to chcieliśmy podzielić się z Wami informacjami o nadchodzących zmianach i zasugerować sposób, który pozwoli sprawdzić status waszego systemu pod kątem możliwości gry w WoW. Oto lista wymagań technicznych oraz sposoby na sprawdzenie konfiguracji waszego komputera. Wymagania w zakresie OS: Windows - Użytkownicy Windows muszą posiadać 64-bitową wersję systemu, którego karta graficzna wspiera DirectX 11. Windows 7 Sp1 Windows 8.1 Windows 10 Jak sprawdzić wersję OS. 1. Naciśnij Klawisz Windows 2. Wpisz “mój komputer” 3. Kliknij prawym guzikiem na Ten Komputer lub nazwę, którą mu nadałeś 4. Wybierz Właściwości 5. Sprawdź Typ Systemu (32-bitowy lub 64-bitowy) Obsługę DirectX 11 przez Twoją kartę graficzną możesz sprawdzić tutaj. Lista nie jest w 100% aktualna, ale jeśli posiadasz nowszą kartę, niż wymienione modele, to z obsługą DX11 nie powinno być problemu. Dla pewności możesz skontaktować się z producentem karty. Mac - Komputer musi wspierać obsługę Metal API. Lista Maców obsługujących Metal . Użytkownicy powinni także mieć zainstalowaną jedną z obsługiwanych wersji macOS. macOS 10.12.X macOS 10.13.x *macOS 10.14.x *(macOS może nie mieć swojej premiery przed wprowadzeniem opisywanych zmian w WoW)* Dodatkowe informacje - Spotkaliśmy się z przypadkami, gdzie wybranie w ustawieniach gry pracy pod DirectX 9 powoduje pojawienie się ostrzeżeń w Aplikacji. Jak wyłączyć DirectX 9 (jeśli jest to możliwe): 1) Kliknij Czerwony Wykrzyknik w grze 2) Kliknij System 3) Kliknij Advanced 4) Rozwiń menu przy Graphics API 5) Wybierz DirectX 11 6) Uruchom ponownie grę Madkipar0 22 sty
01 mar 2017 Tymczasowe ograniczenia Jeśli otrzymujesz wiadomość o tymczasowym ograniczeniu lub braku możliwości połączenia, to w pierwszej kolejności spróbuj zalogować się na inny serwer. Jeśli tylko jeden z serwerów jest niedostępny, to twoje IP może mieć tymczasowe ograniczenie. Powodem nałożenia takich ograniczeń mogą być: - spamowanie tekstem lub poleceniami w rodzaju /friends, /whisper lub /whois - szybkie łączenie i rozłączanie z Battle.netem - ponad 50 połączeń na godzinę (zachowanie typowe dla botów lub przełączania pomiędzy postaciami) - przeglądanie dużej liczby profli w krótkim okresie czasu - przekroczenie liczby 8 połączeń z Battle.netem (często kojarzone z botami) - powtarzające się wpisywanie błędnego hasła może zablokować konto ze względów bezpieczeństwa - korzystanie z programów firm trzecich/add-onów (haków) Potencjalne powody występujące tylko w Diablo II: - przeglądanie umiejętności za pomocą kółka w myszce - zbyt szybkie wchodzenie na postać i wychodzenie z postaci, np. muling, Baal/Pindleskin runy itd. - powtarzające się prośby o odświeżenie ekranu z potencjalnymi wynikami zakładu - powtarzające się korzystanie z punktu nawigacyjnego w celu odświeżenia oferty sklepu - powtarzające się użycie czarów bez opóźnienia przy rzucaniu, np. Amplify Damage lub Glacial Spike Takie ograniczenie trwa maksymalnie 12 godzin. Ograniczenia trwające dłużej, niż 72 godziny, wskazują na blokadę adres IP na okres do 14 dni. Popularnymi powodami nałożenia dłuższych ograniczeń są: - próba użycia nieważnego klucza CD (działanie kojarzone z botami). - nadmierne spamowanie na danym kanale (często związane z botami). - spamowanie na wielu kanałach - nawet w przypadku wysłania 1 linijki na każdym kanale. - używanie flood lub load botów. - nękanie innego gracza i/lub klanu. - reklamowanie niedozwolonego adresu URL. - korzystanie z programów trzecich/add-onów (haków). Takie ograniczenie trwa maksymalnie 2 tygodnie. Usunięcie ograniczenia nie jest możliwe - musisz odczekać do jego zakończenia lub zdobyć inny adres IP. Prosimy pamiętać, że Blizzard nie może pomóc ze zmianą adresu IP.Madkipar0 01 mar 2017
1 godz. Ściny w Hearthstone Witam. Mam problem. Otóż niedawno przesiadłem się na nowiutki SSD oraz z Windowsa 7 na Windows 10. Wszystko ładnie śmiga oprócz... właśnie Hearthstone'a. Zaczęło się również dziać to po najnowszej aktualizacji (może przypadek). Gdy wchodzę do gry to po chwili zaczyna bardzoooo mocno ścinać i gra staje się niegrywalna. Zużycie RAM przy aplikacjach w tle na poziomie 50-60%, CPU ok 30%. Patrzałem i w pewnym momencie były skoki zużycia pamięci karty graficznej do 100% z niewiadomych przyczyn (mam 4gb pamięci GPU). Zaktualizowałem sterowniki, lecz to nie pomogło. Proszę o pomoc. CPU: AMD FX-6300+ RAM: 8GB GPU: Geforce GTX 960 4GBartik151 1 godz.
4 godz. Lag internetu Wow 8.1 Powitac wszyskich, wszedl dzis patch 8.1 do wowa , wszystko sciagniete i podczas gdy wlacze wowa i jest logowanie na serwer do wyboru postaci internet zwalnia tak ze nie da sie nic robic, w grze tak samo wszystko zlagowane, przelgadarka ani nic praktycznie nie dziala, wystarczy ze wylacze wowa i wszystko wraca do normy choc czasami musze zresetowac router.Vegot0 4 godz.
22 godz. Konto Diablo 2 Witam, zapomniałem hasła do swojego konta w diablo 2 o nazwie D2oldplayer, rejestrowałem to na adres Email na którym do teraz mam wiadomość między innymi żeby potwierdzić rejestracje adresu Email przeoczyłem to wcześniej a teraz jak próbuje powtórzyć to link wygasł jak się okazało i nie mogę skorzystać z funkcji w grze " Przypomnij hasło " bo nic mi na adres Email nie dochodzi. W celu dowodu mogę podesłać oryginalne Screeny z mojej skrzynki Email że taką wiadomość od Blizzarda posiadam.Hidde1nTroll4 22 godz.
22 godz. Diablo 2 Odzyskanie konta Chciałbym się zapytać czy jest możliwość odzyskania dostępu do konta Battlenet w Diablo 2. Zostało ono założone daaawno temu, więc nie jest kontem takim jakie obecnie wprowadził Blizzard np. do Diablo 3, gdyż zostało założone wprost w grze bez udziału konta z e-mailem. Upłynęło już ponad 90 dni od ostatniego mojego logowania na to konto i moje dotychczasowe hasło do niego nie działa. Nie mogę zmienić hasła, gdyż prawdopodobnie nie mam skorelowanego adresu e-mail z tym kontem (próbowałem kilka moich adresów i nie znalazłem żadnej wiadomości od Blizzarda). Mam cichą nadzieję, gdyż okazuje się, że nazwa mojego konta jest zajęta - nie mogę stworzyć nowego konta pod tą nazwą, więc może nie zostało ono usunięte (wraz z cenną zawartością postaci). Czy w jakikolwiek sposób mogę odzyskać dostęp do takiego starego konta? Dotyczy angielskiej wersji gry. Pozdrawiam i proszę o pomoc.WojciechKM12 22 godz.
1d Misja "Ostrze Mrozu" Ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie kampanie W3 i zauważyłem, że w ostatniej misji ludźmi dialogi wypowiadane przez bohaterów są po angielski a nie po polsku, gra posiadała aktualnego patcha.Matrel0 1d
1d Stream za pośrednictwem battle netu. Witam. Mam problem z konfiguracją battle net aby stereamować gry na facebook. Mianowicie loguje się i próbuję połączyć battle.net z facebook wyskakuje mi okienko po akceptacji wszystkiego że Success nie zamyka się i aplikacja battle netu nie reaguje w żaden sposób na przeprowadzoną procedurę. Jednak po wejściu w ustawienia widzę że jednak konto nie jest połączone i kiedy klikam po raz kolejny aby przejść procedurę łączenia otrzymuje ten sam komunikat że Success i ostrzeżenie bezpieczeństwa.... Mam screeny jak to wygląda jednak na forum nie widzę możliwości ich dołączenia.Lin3r13 1d
1d Diablo 2 LOD a windows 10 Witam, Czy jest jakiś sposób na poprawę płynności gry Diablo 2 na windowsie 10? Bo teraz granie jest praktycznie niemożliwe :(Minavid6 1d
2d Diablo 2 LoD - Windows 10 Jest jakis sposob zebeby odaplic ta gre na w10? Wylaczylem skalowanie i ustawilem zgodnosc z win xp, uruchamiam jako administrator, ale gre moge odpalic z parametrem -w (windowed mode) a zalezy mi zeby uruchomic ja w pelnym ekranie bo jak uzywam skilli i wyjade poza okienko to gra mi sie minimalizuje co mocno denerwuje... moze jest jakis patch do w10 o ktorym nie wiem? albo cos... Bo taka gra to meka straszna. Pomocy!! :)Sussan5 2d
2d W3 - błąd podczas zmiany hasła konta Zmieniłem hasło w swoim koncie w3 na bnecie i od tego czasu nie mogę się na nie zalogować. Gdy loguję się na te konto wyskakują następujące błędy: Podczas wykonywania zadania wystąpił błąd (4.2) lub Podczas wykonywania zadania wystąpił błąd (6.5) Czasem też po prostu wyrzuca mnie z w3 z komunikatem o stracenie połączenia z bnetem. Niestety mail zwrotny z zresetowanym hasłem na przychodzi na maila mimo, że konto te było powiązane z mailem.hEm0 2d
2d WarCraft 3 błąd Podczas uruchamiania Warcraft 3 zanim wejdę już do gry pojawia się błąd o tytule "W aplikacji wystąpił nieoczekiwany błąd.".BaoBao2 2d
2d Mała ilość FPS Hej, mam bardzo mało FPS'ów pomimo tego, że mam zalecane podzespoły. GTX 1060 6gb, 12gb ram, I5 4460. Mam stałe 9 fps, ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?NeXty2 2d
2d Znalezienie 26 cyfrowego klucza gry. Analizuje forum i każdy temat związany z tym problemem i nie jestem w stanie odnaleźć owych kluczy. Po przejściu do ustawień konta i wejściu w zakładkę gry i abonamenty w tabeli klasyczne gry mam grę Diablo 2 oraz dodatek wraz z podanymi kluczami licencji. Czyli wychodzi na to że oba kody z oryginalnych gier są aktywowane i przypisane do konta. Nie ma na co kliknąć aby uzyskać 26 cyfrowy kod, aktywny jest tylko link do pobrania instalatora. Można prosić o aktualizację jak ten kod uzyskać?Toper072 2d
2d Warcraft 3 crash gry Witam. Pisałem ostatnio o błędzie, który uniemożliwiał włączenie gry. Po kilku dniach reinstalii i próby naprawy gry uruchomiła ona się, jednak crashuje się. Gdy wyrzuca mnie z gry wyskakuje taki sam komunikat jak poprzedni (załączam link do niego) Gdy grałem w kampanie nie zdarzał się, tylko przy zwykłych potyczkach i gierkach na battle.net. Proszę o pomoc ! https://zapodaj.net/b08255cea327b.png.htmlNessayol1 2d
2d Destiny 2 - Annual Pass - problem Witam, Zakupiłem przed chwilą Annual Pass do Destiny 2, ale płaciłem w USD. Teraz mam problem, gdyż pokazuje, że zamówienie dotyczy regionu US a nie EUROPE. Nie wiem czy Annual Pass także ma podział na regiony i czy będzie kompatybilny z moją EU wersją gry. Czy w razie czego jest możliwość anulowania zamówienia? Obecnie ma status Pending. Z góry dzięki za pomoc.Melegaunt5 2d
2d diablo 2 błąd c0000005 Witam serdecznie, zainstalowałem dzisiaj diablo2 i niestety nie udaje się odpalić, wyskakuje błąd c0000005. Mam windowsa 8.1, aktualne sterowniki karty graficznej. Szukałem rozwiazań w internecie i próbowałem: -akutalizacji gry do najnowszej wersji 1.14e -odpalania trybie zgodności XP service pack 3 -programu http://www.svenswrapper.de/english/downloads.html Żadna z tych metod nie rozwiazała problemu i gra w dalszym ciągu się nie odpala, wyskakuje ciągle ten sam błąd. Proszę o pomoc w rozwiazaniu problemu.Czaku1 2d
5d Diablo 2 problem z Cd keyami Chciałem dzisiaj zagrać w D2 LoD miałem tylko stary klucz do dodatku(16 znaków), do classica niestety gdzieś się zapodział. Dzisiaj Kupiłem nowy klucz do d2 classic i niestety tutaj jest problem bo ten klucz na 26 znaków. Jest możliwość żeby wygenerować klucz 16sto znakowy?Kamahl13 5d
6d Usunięte konto w Warcraft 3 Chce się zapytać dlaczego moje konto w W3, którego używałem od dobrych kilku lat zostało usunięte? Okazało się, że kilkaset rozegranych gier, ktoś tak po prostu usuną. Myślałem, że to kolejny problem z cudownymi aktualizacjami, które ciągną się od tego roku, ale jednak nie. Byłem wstanie utworzyć nowe konto z tym samym loginem i hasłem co poprzednie oraz pod tym samym adresem mailowym. Czy blizzard już tak nisko upadł? Rozumie usuwanie kont na których gracz rozegrał kilka gier i tyle, ale usuwanie konta z setkami gier to totalne nieporozumienie, fakt faktem w ostatnim czasie konto nie było bardzo często w użyciu, ale takie ruchy są tragiczne.Alyantis2 6d
6d Do kiedy blokada? Zapytam już czysto formalnie, do kiedy nałożona jest blokada na moim kluczu/ip?Flo1 6d
6d Warcraft III Witam, otóż mamy z kolegą problem z dołączeniem do drużyny. Po zaproszeniu i akceptacji jedyne co można zrobić to wyjście z Battle.net (działa to w dwie strony) Oczywiście gra jest zaktualizowana, porty są odblokowane, programy typu antywirus wyłączone. Zmieniane były też porty gry od 6112 do 6119, a problem nadal istnieje. "Własna gra" działa normalnie, możemy dołączyć do siebie. Czy ktoś miał/ma podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.ReB1 6d
6d Problem z logowaniem w batle.net Witam. Po wpisaniu loginu i hasła w Warcrafcie III The Frozen Throne występuje błąd: Error_ID_Temporary_Restriction.Daniello1 6d
6d Diablo 2 LOD - Pobieranie i instalacja Witam zakupiłem na battle.net Diablo 2 LOD i mam problem z jego pobraniem, chodzi o to że nie dysponuje płytą do jego instalacji, a klient który pobieram ze strony owszem otwiera się lecz podczas instalacji woła o płytę której nie posiadam. Czy jest jakaś możliwość instalacji gry?Niesciu50 6d
05 gru Authenticator To konto zostało utworzone ponieważ nie posiadam dostępu do swojego głównego konta. Witam mam następujący problem Nie posiadam dostępu do swojego starego telefonu z aplikacją blizzarda, więc nie mogę podać tego kodu. Więc moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość wysłania kodu authenticator na numer telefonu?Stonegunpl4 05 gru
05 gru Nie moge pobrać! Nie moge pobrać, battle.net włącza się pobieranie, ściąga do 1mb zatrzymuje się i koniec... Pobieram inne rzeczy z internetu żeby sprawdzić i wszystko inne pobiera bez problemu a tu problem jest. Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się może dziać?eNeRZet4 05 gru
05 gru WC 3 Battle.net problem Podczas próby wejścia na Battle.net wyskakuje komunikat "Podczas wykonywania zadania wystąpił błąd " próbowałem naprawiać itp i dalej nic ...demian2 05 gru
05 gru Warcraft 3 Battle.net problem Problem występuje podczas próby dołączenia do customowej gry. Po pobraniu mapy występuję komunikat "Dołączenie do tej gry jest niemożliwe. Proszę spróbować ponownie lub wybrać inną rozgrywkę". Oczywiście wszelkie inne gry tak samo nie działają oraz po próbie dołączenia robią się na szaro i pokazuje w ilości slotów (closed).Adiq5 05 gru
05 gru Problem z kodami Nie mogę zrealizować kodów ! https://account.blizzard.com/claim-code.html Próbowałem przez kilka dni a teraz to powyższa strona w ogóle już nie działa.DuzyDorian1 05 gru
05 gru Destiny 2 - nie chce dokończyć pobierania gry Witam, mam problem z dokończeniem pobierania Destiny 2. Do pobrania zostało jakieś 8GB, ale cały czas jest inicjalizacja i nie rozpoczyna się pobieranie. Próbowałem chyba wszystkich czynności opisanych w pomocy technicznej, ale nic nie pomogło jak do tej pory.Maximus55 05 gru
04 gru W3 problem z instalacją Ostatnio zainstalowałem warcrafta 3, pobrałem wersje elektroniczną ze strony blizzarda. Po około 2 dniach gry i licznych bugach jak np. problem z voice actingiem - język zmieniał się na przestrzeni misji kilkakrotnie, gra całkowicie się wysypała. Wyskoczył biały panel z jakimś kodem problemu. Zrobiłem reinstall gry i teraz nawet raz nie udaje mi się włączyć, cały czas ten błąd. Robiłem go potem kilkakrotnie i dalej to samo. Jakieś sugestie co zrobić ?Nessayol3 04 gru
04 gru Nie moge zaktualizować gry. Chodzi mi o ostatnią aktualizacje w której rozpoczął sie event Rok Psa. Zaktualizowałam gre, weszłam lecz nie chciało mnie wrzucić do gry więc wyłączyłam i włączyłam batlle neta i okazuje się że musze znowu zaktualizować. Więc myślę okej, klikłam aktualizuj i wyskakuje mi bład BLZBNTAGT00000BB8, próbowałam to naprawić według instrukcji lecz problem nie znika. Proszę o szybką pomoc.Arlin8 04 gru
04 gru Battle.net crash po włączaniu battle.net'a on odrazu sie crash'uje i wyskakuje okno z opcją wpisania wiadomosci i wylania jej do blizarda zeby naprawili bład, pomocy bardzo dlugo sie z tym morduje.Querno5 04 gru
04 gru Diablo 2 problem z bronią Amazonki Witam . Proszę o pomoc bo mam dziwny problem. Gram sobie w D2 Amazonką. Z tego co pamiętam wsześniej takich problemów nie miałem a windows ten sam i komp ten sam. Mianowicie gdy chcę dać w ręce amazonki Odyńcowy łuk gra się wywala. Kiedyś grałem na patchu 1.13c(chyba) i bło spoko. teraz na tej samej wersji wywałka, zrobiłem upgrade do 1.14d wierząc , że to naprawi sprawę ale niestety jest to damo. pojawia się error line i jakiś tam numer. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Silgle player, win 7 pro D2+LoD oczywiście oryginał Edit Postanowiłem, że odkopię starą zabójczynię. przy wyborze bohaterki też wywala grę Reinstal nie pomagaGeralt3 04 gru
04 gru Wow - dodatki czy po aktywowaniu battle chest są wszystkie dodatki, poza bfa oczywiście i jeżeli tak to jak rozpocząć korzystanie z nich. Z góry dzięki za pomoc :)Paradyss4 04 gru
03 gru Warcraft 3 reforged Witam, czy jak zakupie warcraft 3 reforged (preorder) dostanę klasyczną wersję gry w prezencie od razu ? Dziękuje za odpowiedz, PozdrawiamPinszczor2 03 gru
03 gru Problem Z Grą W każdej zawsze około 8minuty gry zaczyna mi scinać gra czasami po lagu jest dobrze ale w większosci gier mnie wyrzuca lub zawiesza mi się gra. Internet mam dobry a ten problem pojawił się już miesiąc temu. Chciałbym Zebyście mi pomogli i powiedzieć co zrobić zebym mogl już normalnie grać i nie psuć gry innym :) Moje Próby naprawy: Odnistalowanie battle.net przelogowanie się na inne konto: Zmienie Języka gry Zmienione ustawienia graficzne na niski poziom Gra-Heroes of the StormFrenklin2 03 gru
03 gru Konto blizzard Witam, ostatnio próbowałem zalogować się do mojego starego konta. Jednym problemem był authenticator, do którego nie mam dostępu z powodu bliżej nieokreślonego. Nie pamiętam czego to wina, ale myślę, że po zepsuciu się tabletu, na którym była zainstalowana aplikacja już nie mogłem go odzyskać. Próbowałem go usunąć, ale do tego jest potrzebny on sam lub dowód tożsamości, a wiem, że takowy nie był zapisywany na tamtym koncie. Jedyne co mam to dowód zakupu warcrafta 3 na tamtym koncie i jego numer seryjny. Proszę o pomocShadowPuppet2 03 gru
03 gru Nie działa sklep Blizzard Chciałam kupić dodatek Rozróba Rastakana,ale niestety ani przez grę, ani przez stronę ani aplikację Blizzard nie jestem w stanie się zalogować do sklepu. Czy Wiadomo co się dzieje?leptitlion1 03 gru
03 gru Destiny 2 problem z aktualizowaniem Witam mam pytanie czy wie ktoś co zrobić z małym ale denerwujące problemem ? Wygląda to jakoś tak: aktualizuje sobie grę niby wszystko ok a tu ni z dupy ni z pietruchy "inicjalizownie" . Co zrobić bo mnie to już denerwuje nie przesuwa się w cale a ja chcę sobie z kumplem pograć ? Pls pomóżcie PROSZĘ !komando5012 03 gru
03 gru Podczas aktualizacji plików wystąpił błąd 2.0 Witam, Był piękny sobotni wieczór, rozochocony ostatnimi sukcesami w świecie Azeroth zamierzałem znowu poprowadzić Hordy orków do absolutnej dominacji nad wszystkim co wokół siebie spotkają.... Jednak gdy uruchamiam grę, wchodzę do Menu Głównego, wciskam piękny przycisk "Battle.net" i co? I aktualizacja. Myślę sobie - "Okej, pewnie w końcu znerfili te cholerne Elfy!" Pasek ładowania dochodzi leniwie do końca, wyświetla się komunikat aby uruchomić ponownie grę i dosłownie milisekundy po wciśnięciu białego przycisku... BOOM! Wyskakuje error z komunikatem "Podczas aktualizacji plików wystąpił błąd." W mojej głowie masa myśli, pot gromadzi się na czole, myślę "O nie! Nie pogram w moją ulubioną grę!" Jednak stwierdziłem, że się nie poddam! Ochoczo wszedłem w przeglądarkę internetową, wpisałem problem w wyszukiwarkę i znalazłem nawet temat o takiej samej nazwie na tym forum! Jednak żadne z zaleceń, które tam zostały polecone nie działają... Pytam więc dobrzy ludzie, co do cholery trzeba zrobić, żeby móc zagrać w WC3 na Bnecie raz jeszcze... ;( PS. Mam screeny, ale nie wiem jak je tu załączyć :|Chiterek2 03 gru
03 gru Warcraft 3 Warcraft 3 Witam, mam problem z dołączeniem do jakiej kolwiek gry na battlenecie. Przed chwilą grałem sobie zwuckel TD, chce sobie zagrać w coś jeszcze i ciągle to samo. Nie mogę dołączyć na żadną mapę i ciągle ten sam komunikat. ... Nie mam mapki, mapka się ściąga i taki komuniakt. Mapke mam i tak samo. Sam stworzyłem grę i widziałem że ludzi próbują dołączyć ale co chwile wszystkich wywala "blabla join the game" i od razu "blabla leave the game" Co zrobić?Munnei5 03 gru
03 gru Diablo 2 problem z połączeniem z battlenet Witam, Cztery dni temu kupiłem Diablo 2 wraz z dodatkiem LoD, aby pograć ze znajomymi przez battlenet. Wszystko działało prawidłowo, jednak dzisiaj gdy próbuję zalogować się do gry wyskakuje mi komunikat, że battlenet nie odpowiada i mam spróbować za kilka minut. Czy to jest jakiś ban? Bo z tego co czytałem na forum problemy pojawiają się przy częstym zmienianiu postaci. I jeśli tak, to czy mógłbym prosić o informację na jak długo będę miał ograniczony dostęp do gry.SMFN1 03 gru
03 gru Nazwa maila po battletagu Witam. Czy jest możliwość uzyskania przynajmniej częściowej nazwy maila po numerze battletag? Chciałbym wrócić po paru miesięcznej przerwie do gry w OW/SC2 ale niestety nie mam pojęcia który z adresów mógłby być powiązany z kontem. Nawet częściowa informacja mogłaby załatwić sprawę, bo łącznie z bardzo starymi adresami trochę ich się zebrało. Battletag to XenonHere#2898XenonHere2 03 gru
03 gru Diablo 2 - wysoki i niestabilny ping Witam. Moim problemem jest ping w w/w grze podczas grania na Battle.necie. Słyszałem mnóstwo opinii o lagach, które mogą mieć miejsce lecz mój przypadek jest specyficzny. Zaznaczam, że przeszukałem forum oraz inne fora anglojęzyczne, ale nie znalazłem dobrego rozwiązania. Do rzeczy. Ping przyjmuje bardzo skrajne wartości co sprawia, że gra nie daje takiej przyjemności. Waha się on między 60 a nawet 350. Co ciekawe stojąc postacią w miejscu utrzymuje względnie niskie wartości, podczas gdy poruszając się jest bardzo niestabilny co często odczuwalne jest, szczególnie podczas walki wręcz. W innych grach nie mam podobnych problemów. Dla przykładu ping w Diablo 3 utrzymuje się w granicach ok 60. Mógłbym prosić o jakieś rady w rozwiązaniu tego problemu? Dodam, że używam programu GlideWrapper i gram na Windows 10 na serwerze Europe.Seemann11 03 gru
02 gru Warcraft 3 Nie grywalne Multiplayer Witam Nie wiem co robić, multiplayer nie jest dla mnie grywalny. Wcześniej, co chwile miałem trudności z wejściem do pokoju, później 99% pokojów mi nie wyszukiwało, a teraz za każdym razem kiedy już uda mi się dostać do rozgrywki customowej po wielu próbach zaraz po starcie gry zostaje z niej wywalony. Jeszcze na dodatek nie mogę korzystać z chatu na kanałach, bo za każdym razem wyświetla mi się komunikat że "Na tym kanale nie ma przywilej czatu" po czym zostaje przerzucony do kanału The Void. Restartowanie Warcrafta nie pomaga w żadnym z powyżej wymienionych problemów. Nie wiem, może to sprawa nowego patcha, ponieważ wcześniej tych problemów nie było.CarpeDiem5 02 gru
02 gru Blizzard Authenticator Witam, Mam problem na swoim głównym koncie odnośnie wspomnianego Authenticatora. Tzn. podczas logowania wymagany jest ode mnie kod z tej aplikacji ale ja jej nigdy nie instalowałem i nigdy nie zaznaczyłem opcji autoryzacji w ten sposób. Jak to możliwe że nagle taka opcja jest aktywna? Po drugie żeby skontaktować się z pomocą muszę zmienić dane na koncie bo nie zgadzają się ze stanem faktycznym (tak jak większość zapewne miałem obawy co do podania poprawnych danych) a teraz żeby uzyskać pomoc potrzeba skan dowodu a to nie będzie się zgadzać z danymi właściciela na koncie... Dostęp do maila, hasło swoje znam, mam też potwierdzenie zakupu gry tylko że to nie zmieni faktu że nie dostane się na konto żeby wszystko poprawić. Jak mam rozwiązać ten problem? Dodam że skontaktowałem się z supportem przez dział pomocy ale nie dostałem żadnej informacji zwrotnej a chat na żywo mimo godzin pracy nadal nie działa.Divad91PL2 02 gru
02 gru Diablo 2 & Diablo 2 LoD - pobieranie clienta Cześć, wchodzę na stronę https://eu.battle.net/account/management/download/ wybieram pobranie clienta Diablo 2, rozpoczyna się pobieranie, które po chwili się zatrzymuje i anuluje. Próbowałem kilkanaście razy, na komputerze z win10 i firefoxem, na komputerze z win7 i chromem, próbował też kolega - bez skutku. Co zrobić, bo przyznam, że pojawia się frustracja, że po wydaniu 80 zł nie mogę liczyć na możliwość pobrania zakupionej gry.Nocnyrzeznik2 02 gru