Wsparcie

19 mar 2014 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy: Witamy wszystkich na Forum Pomocy Technicznej Klasycznych Gier Blizzarda. To forum jest miejscem dyskusji pomiędzy jego uczestnikami oraz członkami zespołu Pomocy Technicznej Blizzard na temat problemów technicznych i błędów w klasycznych grach Blizzarda. Skuteczność tego forum zależy w dużej mierze od samych graczy i Wasza pomoc w rozwiązywaniu problemów jest bardzo mile widziana.Madkipar1 19 mar 2014
1d [Wszystkie] Aktualizacja Serwerów 19:00,14/08 Witajcie! Klasyczne serwery będą aktualizowane w dniu 14/08/2018 o godz. 19:00 CEST. Przewidywany czas prac to ok. 1 godz. Istotne zmiany: [D2] Migracja sieci dla przychodzącego ruchu w celu zwiększenia wydajności i poprawienia stabilności [D2] Wyłączenie możliwości aktywowania 16 cyfrowych kluczy gier w celu ograniczenia nadużyć Usprawnienia w systemie monitorowania i alertówPozdrawiamy!Madkipar0 1d
31 lip Klaryfikacja: wsparcie dla DirectX w WoW W ostatnim okresie pojawiły się spekulacje odnośnie World of Warcraft i wsparcia dla DirectX, a w szczególności różnicach pomiędzy DirectX11 i DirectX12 na kartach graficznych NVIDIA. Chcieliśmy krótko wyjaśnić te wątpliwości. Wraz z przedpremierową aktualizacją Battle for Azeroth dodaliśmy obsługę DirectX 12, która powinna poprawić wydajność gry na niektórych konfiguracjach sprzętowych. Wsparcie NVIDII dla DirectX 11 jest już mocno zoptymalizowane pod kątem WoW i dodanie obsługi DirectX 12 przez karty Nvidii nie spowodowałoby w tej chwili wzrostu wydajności gry. World of Warcraft nie różni się graficznie w wersji DirectX 11 i DirectX 12. Obraz jest taki sam w obu przypadkach. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o skupieniu się na DirectX 11 dla kart Nvidia do czasu wprowadzenia kolejnych optymalizacji naszego silnika gry. Prace nad optymalizacją gry pod kątem DirectX12 będą prowadzone w kolejnych aktualizacjach i jeśli DirectX 12 będzie przynosił poprawę wydajności gry na danym sprzęcie, to ten sprzęt zostanie dodany do listy obsługiwanych urządzeń.Madkipar0 31 lip
22 sty World of Warcraft - Wsparcie API/Sprzętowe Witamy serdecznie! W ostatnim okresie zauważyliśmy napływ wątków, w których gracze wyrażają swoje niezadowolenie i zaniepokojenie nowymi ostrzeżeniami w Aplikacji Blizzard, które informują o nadchodzącym końcu wsparcia dla posiadanych konfiguracji systemowych. Chociaż ostrzeżenie może być w niektórych przypadkach uzasadnione, to chcieliśmy podzielić się z Wami informacjami o nadchodzących zmianach i zasugerować sposób, który pozwoli sprawdzić status waszego systemu pod kątem możliwości gry w WoW. Oto lista wymagań technicznych oraz sposoby na sprawdzenie konfiguracji waszego komputera. Wymagania w zakresie OS: Windows - Użytkownicy Windows muszą posiadać 64-bitową wersję systemu, którego karta graficzna wspiera DirectX 11. Windows 7 Sp1 Windows 8.1 Windows 10 Jak sprawdzić wersję OS. 1. Naciśnij Klawisz Windows 2. Wpisz “mój komputer” 3. Kliknij prawym guzikiem na Ten Komputer lub nazwę, którą mu nadałeś 4. Wybierz Właściwości 5. Sprawdź Typ Systemu (32-bitowy lub 64-bitowy) Obsługę DirectX 11 przez Twoją kartę graficzną możesz sprawdzić tutaj. Lista nie jest w 100% aktualna, ale jeśli posiadasz nowszą kartę, niż wymienione modele, to z obsługą DX11 nie powinno być problemu. Dla pewności możesz skontaktować się z producentem karty. Mac - Komputer musi wspierać obsługę Metal API. Lista Maców obsługujących Metal . Użytkownicy powinni także mieć zainstalowaną jedną z obsługiwanych wersji macOS. macOS 10.12.X macOS 10.13.x *macOS 10.14.x *(macOS może nie mieć swojej premiery przed wprowadzeniem opisywanych zmian w WoW)* Dodatkowe informacje - Spotkaliśmy się z przypadkami, gdzie wybranie w ustawieniach gry pracy pod DirectX 9 powoduje pojawienie się ostrzeżeń w Aplikacji. Jak wyłączyć DirectX 9 (jeśli jest to możliwe): 1) Kliknij Czerwony Wykrzyknik w grze 2) Kliknij System 3) Kliknij Advanced 4) Rozwiń menu przy Graphics API 5) Wybierz DirectX 11 6) Uruchom ponownie grę Madkipar0 22 sty
01 mar 2017 Tymczasowe ograniczenia Jeśli otrzymujesz wiadomość o tymczasowym ograniczeniu lub braku możliwości połączenia, to w pierwszej kolejności spróbuj zalogować się na inny serwer. Jeśli tylko jeden z serwerów jest niedostępny, to twoje IP może mieć tymczasowe ograniczenie. Powodem nałożenia takich ograniczeń mogą być: - spamowanie tekstem lub poleceniami w rodzaju /friends, /whisper lub /whois - szybkie łączenie i rozłączanie z Battle.netem - ponad 50 połączeń na godzinę (zachowanie typowe dla botów lub przełączania pomiędzy postaciami) - przeglądanie dużej liczby profli w krótkim okresie czasu - przekroczenie liczby 8 połączeń z Battle.netem (często kojarzone z botami) - powtarzające się wpisywanie błędnego hasła może zablokować konto ze względów bezpieczeństwa - korzystanie z programów firm trzecich/add-onów (haków) Potencjalne powody występujące tylko w Diablo II: - przeglądanie umiejętności za pomocą kółka w myszce - zbyt szybkie wchodzenie na postać i wychodzenie z postaci, np. muling, Baal/Pindleskin runy itd. - powtarzające się prośby o odświeżenie ekranu z potencjalnymi wynikami zakładu - powtarzające się korzystanie z punktu nawigacyjnego w celu odświeżenia oferty sklepu - powtarzające się użycie czarów bez opóźnienia przy rzucaniu, np. Amplify Damage lub Glacial Spike Takie ograniczenie trwa maksymalnie 12 godzin. Ograniczenia trwające dłużej, niż 72 godziny, wskazują na blokadę adres IP na okres do 14 dni. Popularnymi powodami nałożenia dłuższych ograniczeń są: - próba użycia nieważnego klucza CD (działanie kojarzone z botami). - nadmierne spamowanie na danym kanale (często związane z botami). - spamowanie na wielu kanałach - nawet w przypadku wysłania 1 linijki na każdym kanale. - używanie flood lub load botów. - nękanie innego gracza i/lub klanu. - reklamowanie niedozwolonego adresu URL. - korzystanie z programów trzecich/add-onów (haków). Takie ograniczenie trwa maksymalnie 2 tygodnie. Usunięcie ograniczenia nie jest możliwe - musisz odczekać do jego zakończenia lub zdobyć inny adres IP. Prosimy pamiętać, że Blizzard nie może pomóc ze zmianą adresu IP.Madkipar0 01 mar 2017
27 min. Problem z kluczem Witam, Odpalajac gre Diablo 2 LOD na battle.net wyskoczyl komunikat "Claim on Battle.net". Sprawdzajac swoje konto na battle.net zauwazylem zmiane klucza z 16 na 26. Pobralem gre (tam gdzie widnieje aktualny klucz (26) i data rejestracji. Po odpaleniu instalacji wyskakuje blad zebym wrocil do blizzard.com/account i zamyka kreatora. Probowalem tak z 10 razy. Ciagle to samo. Usunalem cala aplikacje Diablo 2 LOD z komputera i zainstalowalem go od nowa (oczywiscie z org. plyt z CD-key na 16 znaków). Uruchomiajac battle.net sprawdza wersje... i na tym konczy sie moja dobra zabawa z gra. I gdzie w ogole byla jakakolwiek informacja o tym, ze blizzard zniemia sobie klucze z 16 na 26? PozdrawiamDefunctus14 27 min.
32 min. Diablo 2 postac nie trafia potworów na cbn Witam.Mam problem w trakcie rozgrywki na close battlenet a mianowicie: Po jakims czasie gry postac przestaje calkowicie trafiac przeciwnika. Najemnik nie ma z tym problemu i atakuje potwory z pożądanym skutkiem. Moge normalnie podnosic przedmioty ,korzystać z kapliczek,handlowac w miescie . Wszystko poza trafianiem przeciwnikow oraz przechodzenia przez portal miasta. Dodam że moge rowniez przechodzic przez way pointy. No i nie dzialaja tez okrzyki u barbarzyńcy.Prosze o pomoc .mietas0 32 min.
1 godz. klucz używany przez Claim on Battle.net ?? Od wczoraj przy logowaniu się na bn europe mam klucz używany przez Claim on Battle.net Mam dwa klucze po 16 znaków do d2 i d2 dodatku oczywiście oryginalne. Jakiś pan administrator może być łaskawy to wytłumaczyć? widzę że nie tylko u mnie jest ten problem. Zapłaciłem za tą grę kupę kasy kiedyś więc chce zagrać....protein991 1 godz.
1 godz. Problem z zakupem prezentu dla kolegi Dnia 14.08.2018 kopiłem prezent dla kolegi najnowszy dodatek wowa delux. Dostałem potwierdzenie zakupu produktu na email kolega dostał grę ale nie może jej odebrać ale pokazuje mu ze posiada gifta z wowem. PozdrawiamDaqubi1 1 godz.
21 godz. Starcraft i ten nieszczesny Bonjour Witam, czy jest jakiś sposób by uruchomić starcrafta 1 na LANie? omijając lub konfigurując cokolwiek, nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania ;/ Pozdrawiam.MeDyC4 21 godz.
1d Problem z wow1 Witam, chciałem za pomocą klucza wskrzesić moje konto w World Of Warcraft wow1, wcześniej użyłem klucza przez pomyłkę do wow2 potem się zorientowałem, stwierdziłem, ok moja wina, kupiłem drugi i chciałem uaktywnić wow1 ale wyskoczył mi komunikat "An error has occurred. You cannot claim this game card key. The selected account is not eligible." Co mogę z tym zrobić i jak mogę doładować swoje konto Warcraft na wow1? ;SKubixx1231 1d
1d Crash co 10 minut gry (W3) po najnowszym Patchu nie mogę rozegrać nawet jednej gry notorycznie po 10 minutach rozgrywki gra Crashuje, wcześniej nie miałem tego problemu i mogłem normalnie grać nawet po kilka godzin non-stop teraz dostaje Crash za Crashem 787E644E-0F7A-4FA7-BA2D-B12D6188D0EB oto identyfikator błędu mój komputer nie należy do najnowszych ale dajmy spokój by gra wiele lat starsza i patchowana działała mi gorzej od powiedzmy Heroes of the StormIczani2 1d
1d Crash przy aktualizacji Witam, przy najnowszej aktualizacji warcrafta 3 doszło do Crashu gry od tego momentu nie mogę uruchomić gry gdyż cały czas wyskakuje komunikat, że gra już jest uruchomiona nie pomógł nawet reset komputera. a w menadżerze zadań nigdzie nie ma uruchomionego procesu Warcrafta 3 czy samej aktualizacji nie wiem czy mam Reinstalować grę czy co choć skoro gra nie chce się uruchomić bo już niby jest uruchomiona to nie wiem czy będę mógł też zdeinstalować ją bo komputer będzie żądał ode mnie wyłączenia wpierw gry proszę o pomocIczani3 1d
1d Problem z kluczem Witam, Posiadam oryginalnego Warcraft 3 Reign of chaos oraz dodatek lecz zgubiłem pudełko z kodem więc postanowiłem zakupić nowy klucz. Niestety ale po wpisaniu na stronie blizzarda kodu (2) po uruchomieniu gry kliknieciu na Battle.net pojawia się taki komunikat Podany klucz CD jest aktualnie wylaczony.(O) (warcraft III: reign of chaos)Remik1 1d
1d Problem z aplikacja Witajcie Mam problem z aplikacja blizzarda , a mianowicie po ponownym jej zainstalowaniu wszystko mi sie pokasowalo , mimo iz poprawnie loguje sie na konto plus do tego mam 0 znajomych w friendsach. I do tego wszystko muszę zaczynać od nowa ( HOTS ) tak jak bym nowe konto założyłz1c003 1d
1d Warcraft 3 TheFrozenThrone problem z kluczem Wczoraj kupiłem Warcraft 3: The Frozen Throne,pod koniec instalacji musze wpisać klucz W3 Reign Of Chaos, ale go nie posiadam, oraz nie posiadam gry na liście gier, co zrobić w tej sytuacji?CaspeRR1821 1d
1d Problem z battle.net i wowem Witam, mam problem z aplikacja battlenet otoz kiedy jestem zalogowany, gra mi sie aktualizuje natomiast co kilka minut rozlancza mnie z konta battle net i znow polancza. i tak w kolko, nie wiem co sie stalo bo jeszcze 2h temu normalnie gralem, logujac sie na swojego szamana ktoremu dalem wczoraj boost do 110 lv chcialem wejsc do naxxramas i od tamtej pory jest problem. Odrazu po probie wejscia do Naxx zaczal sie problem. Zaznaczam ze sciaganie aktualizacji nie jest przerywane. Odswierza mi sie konto battle net. Co zrobilem: usunalem interface wtf i cache, i battlenet tools. wyskoczyl blad BLZBNTBNA00000005 nie sciaga mi agenta, ale widze ze to nic nie dalo bo reloguje mnie caly czas Rozwiazane Reinstal battlenetu + ustablizowanie lacza(podlaczenie na kablu z routerem) pomoglo czekam teraz az aktualizator sprawdzi pliki i napisze jutro czy wszystko dzialaNebii1 1d
2d Warcraft 3,problem z odpaleniem gry Hej,mam problem z Warcraftem 3.Dzisiaj zainstalowałem i gdy chce uruchomić grę wyskakuje mi komunikat,że mam wprowadzić klucz CD.Nie wiem dlaczego tak jest chociaż aktywowałem już klucz do podstawki i dodatku.Pomożecie ? :CWater0 2d
2d W3 problem z włączeniem po patchu 1.30 Witam Po włączeniu Warcrafta 3 nie dzieje się nic. Dosłownie, nic. Nie wyskakuje żaden error, nie wyskakuje żaden komunikat. Sama gra się nie włącza. Mimo wszystko Warcraft w tle nadal działa według menadżera zadań. Próbowałem: -Reinstalować grę -Uruchomić Warcrafta przez administratora Byłbym wdzięczny za potencjalną pomoc.Oliku4 2d
2d Problem z logowaniem Gra Diablo 2 Expansion Mam Problem z logowaniem Gra Diablo 2 Expansion. Wyskakuje komunikat: Twój Klucz CD jest aktualnie używany przez xxxxx . Co najdziwniejsze, ze klucz jest używany przez ze mnie. I nie mogę się zalogować. W komunikacie także jest napisane, żeby odczekać 5 min. Już odczekałem ze 30 minut i dalej to samo. Proszę o pomoc. Dziękuje. PozdrawiamZnikacz4 2d
2d Diablo 2 LoD Problem" Sprawdzanie Wersji " Witam świeżo co nabyłem Diablo 2 + LoD używając klucz w https://eu.battle.net/account/management/ i mam problem z połączeniem do Battle.net. Ładowanie wiesza się na "Sprawdzanie wersji" obadałem trochę forum i poczyniłem następujące kroki - uruchamiam grę jako administrator z trybem zgodności win xp sp3 + tryb ograniczonych kolorów 16bit - Wielokrotnie gra była odinstalowana i usuwane były wpisy z rejestru ( Regedit >>> \HKEY_CURRENT_USER\Software\Battle.net i \HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment te 2 foldery byly całkowicie usuwane po usunięciu gry - Zapory wszystkie wyłaczone i dałem wyjatek na porty 6112 i 4000 tak jak opisane tu >> https://eu.battle.net/support/pl/article/7842 Niestety po wszystkich zabiegach problem dalej występuje nie mam już pomysłów co dalej zrobić i proszę o pomoc PozdrawiamSaszka1 2d
2d Jak zmienić język konta? Witam. Jak sam temat wskazuje, mam problem z językiem konta. Problem jednak polega na tym, że nie wiem jak, ale język sam zmienił się na koreański i nie jestem w stanie dojść, jak zmienić język z powrotem na polski. Dziękuję z góry za pomoc.Neksim1 2d
2d Dodatkowe Kampanie W3 Witam. Mam problem gdyż chciałem sobie zagrać w dodatkowe kampanie do warcrafta 3 lecz nie mogę żadnej z pobranych kampanii wgrać bo nie ma folderu campaings a gdy go sam stworze i tam wgram dane kampanie to w W3 ich nie wczyta tak jak by ich nie było proszę o pomoc z góry dziękujeSrokson8 2d
3d Diablo 2 Witam, chciałbym się spytać czy multiresolution do diablo 2(Zwiększanie rozdzielczości by nie grać na tym nędznym 800x600) jest dozwolone, oraz czy nie dostane za to bana.Avaru5 3d
3d Diablo 2 nie moge pobrać aktywowalem kluczem diablo 2 i diablo 2 expansion ale nie moge pobrac bo zatrzymuje sie na 0b/sCzaroNH2 3d
3d Wolne wczytywanie stron blizzarda i problem Witam mam taki problem strony blizzarda bardzo wolno mi sie wczytuja, pobrac nawet clienta (4,5mb) jest niemozliwe, kiedy to 490 mb sciagnolem w 15 minut(sterowniki karty graficznej), zresetowalem komputer do ustawien poczatkowych, aktualizuje win10 mam problem z aktualizacja 1803, czy ma to wplyw, wszystkie inne strony szybko sie laduja, firewala wylaczylem, antywirusa nie zainstalowalem jeszcze napisalem temat na stronie windowasa z swoim problemem dotyczacym aktualizacji 1803, przeczytalem wszystki mozliwe proby naprawy(mam nadzieje), aa i jak wczesniej przed resetem udalo mi sie sciagnac setup to zatrzymal sie na aktualizacja agenta blizzard i potem wyskakiwal komunikat o slabym polonczeniu z internetem ale tak jak pisalem polaczenie jest w miare stabilne Prosze o pomoc dziekujeNebii4 3d
3d Warcraft 3 1.30 Po ostatniej aktualizacji nie mogę zmienić gammy i rozdzielczości. Przeinstalowałem już gre i windowsa. Próbowałem do skrótu dodać -nativefullscr . System Windows 10 x64.rzysta4 3d
4d Diablo 2 Odzyskanie konta Chciałbym się zapytać czy jest możliwość odzyskania dostępu do konta Battlenet w Diablo 2. Zostało ono założone daaawno temu, więc nie jest kontem takim jakie obecnie wprowadził Blizzard np. do Diablo 3, gdyż zostało założone wprost w grze bez udziału konta z e-mailem. Upłynęło już ponad 90 dni od ostatniego mojego logowania na to konto i moje dotychczasowe hasło do niego nie działa. Nie mogę zmienić hasła, gdyż prawdopodobnie nie mam skorelowanego adresu e-mail z tym kontem (próbowałem kilka moich adresów i nie znalazłem żadnej wiadomości od Blizzarda). Mam cichą nadzieję, gdyż okazuje się, że nazwa mojego konta jest zajęta - nie mogę stworzyć nowego konta pod tą nazwą, więc może nie zostało ono usunięte (wraz z cenną zawartością postaci). Czy w jakikolwiek sposób mogę odzyskać dostęp do takiego starego konta? Dotyczy angielskiej wersji gry. Pozdrawiam i proszę o pomoc.WojciechKM11 4d
4d Diablo 2 - przypadkowa blokada IP ? Nie moge sie zalogowac ze swojego domowego IP do Diablo II, po tym jak wrócilem z 7 dniowych wakacji, zatrzymuje sie na "sprawdzanie wersji", gdy udostepnilem internet z telefonu wszystko bylo ok, jest ktos w stanie mi sprawdzic czy nie mam jakies blokady na ip albo cos? PozdrawiamDodo944 4d
5d Problem z klientem Witam, mam problem z klientem Battle.Net Otóż parę dni temu starałem się odpalić klienta. Klient jednak nie odpalił się, lecz ciągle "Trwało uruchamianie Battle.net..." i tak w nieskonczonosc. No więc standardowo, pierwsze co to restart komputera i ponowne uruchomienie - nic nie dało. Później próba odinstalowania i zainstalowania klienta - tutaj pojawiła się niemożliwość odinstalowania klienta. Poczytałem trochę co zrobić jak sytuacja jest nieciekawa i w dużej części przypadków kazano mi usunąć foler chache i tools, jednak po usunięciu ich battle.net się odpala (nie tak jak zwykle, bo pasek ladowania laduje sie powoli, a nie tak jak wczesniej blyskawicznie), lecz pod odpaleniu klienta wita mnie taki widok: http://www6.zippyshare.com/v/YF74DXFD/file.html po kliknięciu Zakoncz i wybraniu jakiejs gry (posiadam WoW, Diablo, Hots i Hearthstone) nie mogę grać a jedynie kliknac "Instalacja", po kliknieciu instalacji widzę : http://www6.zippyshare.com/v/xz6szJLd/file.html I trwa to w nieskonczonosc... Prosze o pomoc, bo kompletnie nie wiem co zrobić. Dziwne, że problem pojawił się nagle, na komputerze nie byl instalowany jakikolwiek inny program. Router ani modem nie był wymieniany. Z góry dziękuję za pomoc. :)Mau516 5d
6d Aktualizacja się nie pobiera Witam mam problem z aktualizacją gdyż: 1. Włączam Grę. 2. Klikam na Battle.net. 3. Pojawia mi się komunikat o treści: ... 4. Klikam ten przycisk. 5. Gra mi się wyłącza i widze ikone która twierdzi ze gra jest juz uruchomiona. 6. Wchodzę w gre i znów klikam na battle.net dzieje się od nowa to samo. Screen do tej ikonki. https://zapodaj.net/79df0a06b374c.jpg.html Prosze o pomoc gra dawno zapomiana przeze mnie a teraz odkurzona i chcialbym pograc.Malano7 6d
6d Battle.net W3 FT Warcraft III FROZEN THRONE. Witam , dziękuje za mój poprzedni post z zmiana rozdzielczości obecnie w trakcie gry mam normalna rozdzielczość. Dzisiejszego dnia wchodzę na battle.net wyświetla się pobieranie ,, Pobieranie uaktualnienia '' , następnie wyskakuje prośba o ponownie uruchomienie gry przyciskiem wyświetlanym w grze po resecie jest komunikat ,, Podczas aktualizacji plików wystąpił błąd '' i tak w kółko. Miał ktoś taka sytuacje lub wie jak ją rozwiązać ?CastleBravo2 6d
6d Problem z warcraft 3 Witam , mam problem z warcraft 3 po zainstalowaniu nie mogę zmienić rozdzielczości na takiej aby usunąć paski po bokach ekranu czy to 840x640 czy moja 1920x1080 dalej wygląda tak samo poza zmiana jakości obrazu. Nie zmienia się szerokość obrazu na pełny ekran tylko paski po bokach jakiś czas temu pamiętam , że pobierałem angielska wersję bo polska nie działała poprawnie jakaś pomoc z waszej strony?CastleBravo5 6d
08 sie Brak gry po wpisaniu klucza. Cześć! Wystąpił u mnie pewien problem z grą Diablo 2 LoD. Wpisując kody do gier Diablo i Diablo LoD wyskoczył komunikat, że gry zostały dodane do mojej listy gier. No i tu pojawił się problem. Mam podstawkę, a dodatek nie widnieje na liście. Wpisują kod dodatku po raz drugi wyświetla komunikat, że kod został użyty. Jakieś pomysły??Suweren2 08 sie
07 sie Zmiana hasła i poczty Chciałbym zaktualizować pocztę i hasło na koncie, ale nie pamiętam odpowiedzi na sekretne pytanie... Mam dostęp do aktualnie ustawionego e-maila. Nie znalazłem innej możliwości skontaktowania się z wami z tym problemem, więc napisałem tutaj.William3 07 sie
07 sie Warcraft 3 - wczytywanie save na multi Hejka forumowicze! Grałem na multi ze znajomymi i niestety wywaliło jednego kolegę. Zapisałem grę i tutaj nasuwa się moje pytanie. Czy jest możliwość wczytania save'a na multi? Mapa była RP i licho by strzeliło gdybyśmy stracili 3 godziny roboty ;/Safires1 07 sie
06 sie Diablo 2 Klucz Produktu Po wprowadzeniu klucza z strony wyświetla się komunikat "Klucz dysku CD-ROM wprowadzony w polu D2 LOD jest nieprawidłowy. Sprawdź, czy wprowadzono prawidłowy klucz."Polkow11 06 sie
05 sie Starcraft I game key Hi, i found in my parent's house old jawel box with a Starcraft I. This key was not activated and i have a question- if i activate this key, will i get a Starcraft Remastered or it will be a normal Starcraft I (which is for free now, i guess)?JinTorrent1 05 sie
05 sie Problem z połączeniem się z serwerm w warc 3 Witam, dzisiaj zakupiłem dwa CD keye-do regin of chaos i frozen throne- na witrynie G2A.com . Po zakupie obie gry przypisałem do swojego konta na battle.net . Nastepnie wziąłem się za instalacje -pobrałem klienta gry i zaisntalowałem. jednak gdy próbuje dołączyć do jakiegokolwiek serwera wyskakuje błąd "Podany klucz CD jest aktualnie wyłączony (0) (Warcraft III:regin of chaos)" . Czy jest jakiś sensowny sposób na rozwiązanie tego problemu czy muszę kupować na nowo całą grę? czytałem na innych forach, że może być to spowodowane banem na klucz, co jest dziwne w tym przypadku bo zakupiłem grę dzisiaj. Próbowałem reinstalować grę lecz nie pomaga. Proszę o pomoc. PozdrawiamInquzitor2 05 sie
05 sie WoW1, WoW2 - utworzyło się 2 konto Witam, kupiłem battlchesta na Wowie co za tym idzie chciałem wpisać klucz przy wpisywaniu wyskoczyły mi 2 opcje nowe konto + chyba to na, którym mam 19lvl pewną postacią lecz oczywiście jak chciałem dodać ten klucz do starter packu odrzuciło mi 3 razy z błędem, że nie mogę dodać tego klucza :Wystąpił błąd. Nie możesz wykorzystać tego klucza z karty gry. Wybrane konto nie spełnia warunków. taki błąd i teraz mam pytanie czy mam jakieś szanse na połączenie tych dwóch kont bez płacenia ? I czy było jakieś rozwązanie zamiast stworzenie tego 2 konta ?MagnaT1 05 sie
05 sie Warcraft 3 Problem z klientem gry Witam. Po zakupie gry Warcraft 3 Reign of Chaos pobrałem na dysk klienta gry, ale mam problem z jego uruchomieniem. Gdy włączam pobrana aplikacje wyskakuje okienko "uruchamianie gry Warcraft 3" i nie dzieję się nic więcej. Co robic dalej ?manioor1 05 sie
05 sie Diablo 2 Lod cd-key problem Witam Mam problem z połączeniem się z battlenet. Podczas łączenia wyskakuje mi komunikat, że cd key jest aktualnie używany przeze mnie. Problem ten już trwa drugi dzień. Próbowałem resetować internet i komputer ale nic nie pomaga. Proszę o pomoc :(.Aqui1 05 sie
05 sie Aktualizacja Warcraft III Witam mam problem z aktualizacją gdyż: 1. Włączam Grę. 2. Klikam na Battle.net. 3. Pojawia mi się komunikat o treści: ... 4. Klikam ten przycisk. 5. Gra mi się wyłącza i uruchamia się jakiś battlenetowy instalator. 6. Kiedy się skończy uruchamia mi się gra i kiedy znów kliknę na battle.net dzieje się od nowa to samo.raziel73p15 05 sie
01 sie Warcraft 3 - Battlenet Witam serdecznie, dzisiaj kupiłem W3 w celu pogrania sobie na battlenecie. Jak się okazało niestety nie mogę się z nim połączyć wyskakuje błąd ""Nie udało się połączyć z Battle.net Możliwe, że łączysz się z niewłaściwym serwerem. Jeśli używasz modemu, to przed połączeniem z Battle.net musisz ręcznie połączyć się z internetem." Próbowałem uruchamiać W3 jako administrator, porty mam odblokowane. Ma ktoś jakieś pomysły? :)Habadziaba967 01 sie
01 sie Diablo 2 Nie instaluje się na mac Witam. Posiadam mac booka z najnowsza wersja oprogramowania (macOS High Sierra). -Pobieram klienta z oficjalnej strony blizzarda -Rozpakowuje plik i włączam aplikacje downloader -Czekam aż diablo się pobierze i klikam przycisk instaluj po czym jest kompletny brak reakcji za każdym razem mogę czekać godzinami program i tak po naciśnięciu przycisku instaluj nie reaguje i trzeba wyłączyć instalator poprzez menadzer urządzeń Proszę o pomoc i z góry dziękuje :)WerBIG5 01 sie
30 lip Problem z Battle.net Witam. Po zalogowaniu do battle.net nie wczytują mi się okna z informacjami w danej grze. Np w HS i HoTSie mam tylko panel do włączenia gry oraz ogólną grafikę, bez żadnych okien. Po kliknięciu w zakładkę SKLEP nie włącza on się. Mimo czekania nawet 10 minut cały czas w tej zakładce jest tylko niebieskie tło. Co robic? PozdrawiamJaneQ4 30 lip
30 lip Warcraft III wersja pudełkowa Witam , czy jest jakaś możliwość aktywowania Warcraft'a III wraz z dodatkiem bezpośrednio do użytku przez platformę battle.net ? Chodzi mi, że parę lat temu zakupiłem Warcrafta III wraz z dodatkiem w wersji pudełkowej gdzie klucz jest potrzebny jedynie podczas instalacji i nie jest wymagany battle.net, a chciałbym mieć tą grę przypisaną do konta battle.net :DMaltar1 30 lip
29 lip Wiadomości z gier w aplikacji blizzard Witam. Mam problem z wyświetlaniem "najnowszych wiadomości' z niektórych gier w aplikacji Blizzard na PC. Dokładniej w: WoW, Diablo, Hearthstone i Heroes of the storm. Widnieje ciągła ładująca się animacja zamiast wiadomości. Grać można, ale przez to przegapiłem wybór swojego gracza na HCT. Jest to dla mnie bardzo przydatne. Proszę o pomoc.ProMiran5 29 lip
29 lip Błąd BLZBNTAGT000008FC Witam około 2 tygodnie temu miałem pobrać aktualizację lecz nie działało mi więc odpuściłem i dzisiaj chciałem pobrać aktualizacje lecz ponownie nie działało mi pobieranie ani jak próbowałem by naprawił pliki gry to też nic. Odinstalowałem wowa i battlenet by ponownie zainstalować lecz to się nie powiodło ponieważ nie mogę zainstalować battleneta którego pobrałem z neta ani też z płyty. Szukałem informacji na internecie o tym lecz nic nie pomogło.piegusek1 29 lip
29 lip Płatności Czy jak kupuje dowódce z starcrafta 2 w grze bo nie ma go widocznego w sklepie to zapłace tylko jego cene czy automatycznie doładuje mi 10 euro i z tego zapłaci ?Hojdi1852 29 lip