Wsparcie

19 mar 2014 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy: Witamy wszystkich na Forum Pomocy Technicznej Klasycznych Gier Blizzarda. To forum jest miejscem dyskusji pomiędzy jego uczestnikami oraz członkami zespołu Pomocy Technicznej Blizzard na temat problemów technicznych i błędów w klasycznych grach Blizzarda. Skuteczność tego forum zależy w dużej mierze od samych graczy i Wasza pomoc w rozwiązywaniu problemów jest bardzo mile widziana.Madkipar1 19 mar 2014
06 gru Instalacja Klasycznego Warcraft III Gracze, którzy kupili Warcraft III: Reforged w przedsprzedaży, mogą od teraz instalować i grać w klasyczną wersję Warcraft III. W tym celu należy skorzystać z poniższych instalatorów: Windows Mac Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o podanie danych konta Blizzard Battle.net, na którym dokonałeś zakupu Warcraft III: Reforged, co aktywuje klasyczną wersję gry.Madkipar0 06 gru
31 lip Klaryfikacja: wsparcie dla DirectX w WoW W ostatnim okresie pojawiły się spekulacje odnośnie World of Warcraft i wsparcia dla DirectX, a w szczególności różnicach pomiędzy DirectX11 i DirectX12 na kartach graficznych NVIDIA. Chcieliśmy krótko wyjaśnić te wątpliwości. Wraz z przedpremierową aktualizacją Battle for Azeroth dodaliśmy obsługę DirectX 12, która powinna poprawić wydajność gry na niektórych konfiguracjach sprzętowych. Wsparcie NVIDII dla DirectX 11 jest już mocno zoptymalizowane pod kątem WoW i dodanie obsługi DirectX 12 przez karty Nvidii nie spowodowałoby w tej chwili wzrostu wydajności gry. World of Warcraft nie różni się graficznie w wersji DirectX 11 i DirectX 12. Obraz jest taki sam w obu przypadkach. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o skupieniu się na DirectX 11 dla kart Nvidia do czasu wprowadzenia kolejnych optymalizacji naszego silnika gry. Prace nad optymalizacją gry pod kątem DirectX12 będą prowadzone w kolejnych aktualizacjach i jeśli DirectX 12 będzie przynosił poprawę wydajności gry na danym sprzęcie, to ten sprzęt zostanie dodany do listy obsługiwanych urządzeń.Madkipar0 31 lip
22 sty 2018 World of Warcraft - Wsparcie API/Sprzętowe Witamy serdecznie! W ostatnim okresie zauważyliśmy napływ wątków, w których gracze wyrażają swoje niezadowolenie i zaniepokojenie nowymi ostrzeżeniami w Aplikacji Blizzard, które informują o nadchodzącym końcu wsparcia dla posiadanych konfiguracji systemowych. Chociaż ostrzeżenie może być w niektórych przypadkach uzasadnione, to chcieliśmy podzielić się z Wami informacjami o nadchodzących zmianach i zasugerować sposób, który pozwoli sprawdzić status waszego systemu pod kątem możliwości gry w WoW. Oto lista wymagań technicznych oraz sposoby na sprawdzenie konfiguracji waszego komputera. Wymagania w zakresie OS: Windows - Użytkownicy Windows muszą posiadać 64-bitową wersję systemu, którego karta graficzna wspiera DirectX 11. Windows 7 Sp1 Windows 8.1 Windows 10 Jak sprawdzić wersję OS. 1. Naciśnij Klawisz Windows 2. Wpisz “mój komputer” 3. Kliknij prawym guzikiem na Ten Komputer lub nazwę, którą mu nadałeś 4. Wybierz Właściwości 5. Sprawdź Typ Systemu (32-bitowy lub 64-bitowy) Obsługę DirectX 11 przez Twoją kartę graficzną możesz sprawdzić tutaj. Lista nie jest w 100% aktualna, ale jeśli posiadasz nowszą kartę, niż wymienione modele, to z obsługą DX11 nie powinno być problemu. Dla pewności możesz skontaktować się z producentem karty. Mac - Komputer musi wspierać obsługę Metal API. Lista Maców obsługujących Metal . Użytkownicy powinni także mieć zainstalowaną jedną z obsługiwanych wersji macOS. macOS 10.12.X macOS 10.13.x *macOS 10.14.x *(macOS może nie mieć swojej premiery przed wprowadzeniem opisywanych zmian w WoW)* Dodatkowe informacje - Spotkaliśmy się z przypadkami, gdzie wybranie w ustawieniach gry pracy pod DirectX 9 powoduje pojawienie się ostrzeżeń w Aplikacji. Jak wyłączyć DirectX 9 (jeśli jest to możliwe): 1) Kliknij Czerwony Wykrzyknik w grze 2) Kliknij System 3) Kliknij Advanced 4) Rozwiń menu przy Graphics API 5) Wybierz DirectX 11 6) Uruchom ponownie grę Madkipar0 22 sty 2018
01 mar 2017 Tymczasowe ograniczenia Jeśli otrzymujesz wiadomość o tymczasowym ograniczeniu lub braku możliwości połączenia, to w pierwszej kolejności spróbuj zalogować się na inny serwer. Jeśli tylko jeden z serwerów jest niedostępny, to twoje IP może mieć tymczasowe ograniczenie. Powodem nałożenia takich ograniczeń mogą być: - spamowanie tekstem lub poleceniami w rodzaju /friends, /whisper lub /whois - szybkie łączenie i rozłączanie z Battle.netem - ponad 50 połączeń na godzinę (zachowanie typowe dla botów lub przełączania pomiędzy postaciami) - przeglądanie dużej liczby profli w krótkim okresie czasu - przekroczenie liczby 8 połączeń z Battle.netem (często kojarzone z botami) - powtarzające się wpisywanie błędnego hasła może zablokować konto ze względów bezpieczeństwa - korzystanie z programów firm trzecich/add-onów (haków) Potencjalne powody występujące tylko w Diablo II: - przeglądanie umiejętności za pomocą kółka w myszce - zbyt szybkie wchodzenie na postać i wychodzenie z postaci, np. muling, Baal/Pindleskin runy itd. - powtarzające się prośby o odświeżenie ekranu z potencjalnymi wynikami zakładu - powtarzające się korzystanie z punktu nawigacyjnego w celu odświeżenia oferty sklepu - powtarzające się użycie czarów bez opóźnienia przy rzucaniu, np. Amplify Damage lub Glacial Spike Takie ograniczenie trwa maksymalnie 12 godzin. Ograniczenia trwające dłużej, niż 72 godziny, wskazują na blokadę adres IP na okres do 14 dni. Popularnymi powodami nałożenia dłuższych ograniczeń są: - próba użycia nieważnego klucza CD (działanie kojarzone z botami). - nadmierne spamowanie na danym kanale (często związane z botami). - spamowanie na wielu kanałach - nawet w przypadku wysłania 1 linijki na każdym kanale. - używanie flood lub load botów. - nękanie innego gracza i/lub klanu. - reklamowanie niedozwolonego adresu URL. - korzystanie z programów trzecich/add-onów (haków). Takie ograniczenie trwa maksymalnie 2 tygodnie. Usunięcie ograniczenia nie jest możliwe - musisz odczekać do jego zakończenia lub zdobyć inny adres IP. Prosimy pamiętać, że Blizzard nie może pomóc ze zmianą adresu IP.Madkipar0 01 mar 2017
1 godz. Niepoprawne hasło do konta d2 Dzień dobry Postanowiłem napisać tutaj. Widziałem podobne tematy, jednak potrzebuje kontaktu w tej sprawie dlatego tworzę nowy. Jedno z kont przy logowaniu daje zwrot -niepoprawne hasło- jestem pewien tego hasła. Posiadam kilka innych kont d2 i one działają bez zarzutu. Konto istnieje. Nie jest dla niego zarejestrowany adres email. Konto zostało założone kilka lat temu. Aktywność konta jest na tym samym ip co inne. Jest to mój pierwszy wątek i proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuje.dan3 1 godz.
17 godz. Battle.net się zawiesza kiedy go instaluję Podczas instalacji battleneta on się pobiera i idzie wszystko sprawnie do momentu kiedy włącza się okienko "wyszukiwanie zapisanych gier na tym komputerze " czy coś w tym stylu. W tym momencie wszystko się zawiesza i przycina a sam battlenet ma "brak odpowiedzi", raz czekałem nawet godzinę by zobaczyć czy mi odpowie ale bez skutku. Próbowałem już reinstalacji wiele razy. Posiadam laptopa windows 8.1 Próbowałem kilku sposobów z różnych źródeł ale już nie pamiętam co dokładnie bo to było dawno ale chcę pograć z przyjacielem na battlenecie w kilka gierek. :cgerty10 17 godz.
1d problem z trybem multiplayer w Warcraft 3 Witam, nie mogę włączyć trybu multiplayer. W głównym menu Warcrafta 3 jest dostępne kilka zakładek: Jeden gracz, Battle.net, Sieć lokalna (...) Gdy wchodzę w zakładkę Battle.net po chwili wyskakuje mi informacja, że "W czasie próby pobrania pliku z Battle.net wystąpił błąd przy zapisywaniu danych na twoim twardym dysku. Możliwe, że konieczne jest zwolnienie dodatkowego miejsca. Sprawdź dysk twardy i spróbuj ponownie". Miejsca na dysku raczej mi nie brakuje, mam jeszcze 1/3 wolnego miejsca. Warcrafta 3 kupiłem kilka lat temu na płycie. Z góry dziękuję za pomoc.Drakan6 1d
1d Diablo 2 LoD - Sprawdzanie Wersji Diablo 2 LoD - Sprawdzanie Wersji Dzień Dobry, wczoraj zakupiłem dwa klucze do D2 i D2LoD, po zainstalowaniu i aktualizacji wersji do 1.14d nie mogę się zalogować na battle.net, zatrzymuje się na komunikacie sprawdzanie wersji. Próbowałem zmieniać krainy i nic, nawet open bnet nie działa. Czy można sprawdzić jak długo będzie trwała taka blokada? Pozdrawiam.rafalmapet1 1d
3d błąd podczas próby instalacji D2 : LoD Witajcie, kupiłam to rozszerzenie, żeby mieć więcej opcji w grze. Otrzymała key-kod, zalogowałam się na battle.net i podczas instalacji pokazuje się taki komunikat: "Nie można otworzyć pliku "d2music.mpq" z archiwum "<any>", ponieważ wystąpił błąd 2. Jeśli ten problem będzie nadal występowa, skontaktuj się z pomocą techniczną firmy Blizzard. (MPQFile::OpenFromArchive)"andariel1 3d
6d Diablo 2 problemy z patchem Witam Przepraszam, jeżeli problem, o którym napiszę został już wcześniej poruszony, ale nie dostrzegłem tematu, który by do niego nawiązywał. Mam dwa komputery w domu i na stacjonarnym nadal systemem operacyjnym jest XP, w zasadzie komputer nie jest mój, więc nie mam większego wpływu na jego oprogramowanie. Nie mniej jednak po zainstalowaniu diabełka i dodatku wszystko śmiga jak należy do momentu, kiedy chcę się połączyć z Battlenetem, ściąga się najnowszy patch, który sprawia, że wyskakuje komunikat o braku pliku Game.exe i uruchomienie gry jest niemożliwe. Czy istnieje sposób połączenia się z Battlenetem bez automatycznego ściągania owego patcha bądź zrobienie czegokolwiek innego co rozwiązałoby problem bez zmieniania systemu operacyjnego?Hetman11 6d
13 lut Diablo 2 LoD problem z battle.net Witam, zakupiłem nie dawno na stronie Blizzarda Diablo 2 oraz dodatek do niego gra w trybie singlowym działa bez zarzutu, ale jest problem z Battle.net wyskakuje sprawdzanie wersji a po paru chwilach komunikat "Battle.net nie odpowiada. Proszę spróbować połączyć się ponownie za kilka minut" zaznaczam iż przeczytałem różne fora i stosowałem się do wskazówek nawet na waszej stronie, takich jak reinstalacja, uruchamianie jako administrator, grzebałem też w portach i dodawałem reguły, usuwałem rejestry, przy nowej instalacji jak uruchamiałem jako administrator klikając na Battle.net automatycznie aktualizuje się do wersji 1.14D Co może być tego przyczyną że nie mogę wejść na Battle.netKaździu4 13 lut
13 lut Posiadam 2x Diablo II i 2x Diablo 2 LoD 1xkey Witam, na swoim koncie od lat posiadałem po dwie gry Diablo 2 wraz z dodatkami. Dzisiaj po latach chciałem znów zagrać, jednak zauważyłem, że teraz te dwie oddzielne gry mają ten sam klucz. Czyli zamiast dwóch gier, mogę zainstalować tylko jedną grę. Widocznie wasz system coś pomieszał i teraz pozbawiliście mnie jednej kopii gry mimo, że gry widnieją w moim panelu jako oddzielne produkty to posiadają ten sam klucz, co mam zrobić abyście to naprawili?GodMode12 13 lut
12 lut Warcraft i Warcraft 2 Witam Wie ktoś może, czy istnieje możliwość kupna wersji cyfrowych Warcraft'a i Warcraft'a II?Stratos7 12 lut
12 lut Save w Diablo 2 wersja 1.14d Mój kolega grał na moim komputerze w D2 i chciał sobie przenieść swoją postać którą na nim stworzył na swój komputer lecz nigdzie nie mogę znaleźć pliku z zapisanymi grami. Gdzie mogę je znaleźć?Wiej0076 12 lut
11 lut Twój klucz jest włąśnie uzywany przez .. prosiłbym o pomoc po odczekaniu 5ciu minut resecie pc resecie routera nic nie pomaga :/ Jest widoczny komunika że mój cd key jest właśnie używany przez moją osobę :/ chodzi o gre d2 lodkamiliano6 11 lut
11 lut Problem z uruchomieniem gry Witam wyświetla mi się taki komunikat https://i.redd.it/nkqwq6ffjhf21.png Reinstalowalem grę nic nie pomogło nie wiem co może być przyczyną.onemoment2 11 lut
10 lut WOW - defias problem Hej, pisze w dosc nietypowej sprawie. Od kilku tygodni walczylem ze soba, czy jest sens poruszac ten temat, bo i tak nic na tym nie zyskam, ale za bardzo wplynelo to na moja psychike, bym byl w stanie milczec. Jakis czas temu zalozono zupelnie nowa gildie, by na luzie levelowac bez spiny (zero naciskow na progres w rajdach, po prostu by milo sie gralo w dobrym towarzystwie, niewazne czy poruszalo sie tematy zwiazane z gra czy prywatne). Było wszystko ok, do czasu wbicia 120. Gulld master prywatnie wyzywal sie na mnie ze nie potrafie dobrego dps zrobic na postaci ktora mi polecil, ze nie znam mechanik na instancjach, na ktorych nigdy nie bylem. Znalem go troche prywatnie i moze ldatego to na mnie bardziej wplywalo i staralem sie jak najlepiej. Ale takich sytuacji bylo wiecej i nawet swoich oficerow wciagal w te dyskusje (czesto bylem przez nich wysmiewany na discordzie nawet jak wiedzieli ze tego slucham). W koncu doszlo do tego ze brutalnie (a nawet bestialsko) zostalem usuniety z gildii. Od tej pory musialem gre usunac. bo zamiast dawac przyjemnosc, wywolala u mnie gleboka traume. Ciagle wracalem do tej sytuacji, odczuwalem ze zmarnowalem czas levelujac moja postac, pomijajac to ze juz nie jestem w stanie na nia sie zalogowac. Wiem, ze z czasem moze to mi minie, ze moze winnej gildii bedzie lepiej, jednakze mam przez to paniczny lek nie tylko b y wejsc do gry ale tez by zalogowac sie na discordzie. Z drugiej strony bardzo zaluje bo lore gry mi sie bardzo podoba, samo granie rowniez ale przez to wsyzstko czuje sie kompletnie rozbity, stlamszony psychicznie. Niczego nie oczekuje pod tym postem. Co prawda chcialbym, by karma wrocila ale zdaje sobie sprawe, ze nikt nie zareaguje na to wszystko, bo po pierwsze jestem pojedyncza jednostka, ktorej nikt nnie poslucha, a dwa, predzej ktokolwiek poslucha tamtej gildii niz mnie wiec jestem na przegranej pozycji. Takze prosilbym bez hejtow.arainai911 10 lut
10 lut Skradzione konto Witam, dzisiaj zauważyłem, że tydzień temu skradziono mi konto, dostałem maila, ze wprowadzono zmiany na moim koncie oraz zaktualizowano email, nie mogę się teraz zalogować, pisze ze nie znaleziono konta. Posiadam jeszcze maile z ostatnio zakupionego Overwatcha, w sumie tylko to było na koncie, email: Rufik123@interia.eu Dodam, że kolega ma wciąż moje konto w znajomych i ostatnia aktywność była sprzed 24 dni, czyli wtedy kiedy ja grałemBlackGame1 10 lut
09 lut Authenticator Nie dostaje kodu SMS do authenticatir/I dont recive SMS activation codePapaByk1 09 lut
09 lut Problemy z aplikacją Blizzard Cześć, Po ostatnich zmianach w Battlenet -> na Blizzard, zauważyłem problemy z aplikacją. Otóż owa aplikacja, wolno się włącza, podczas wyboru gry (WoW, Diablo, StarCraft, itd) aplikacja się zawiesza (czyli mysz zamienia się w kółko, cała aplikacja się podświetla jakby miała zaraz pokazać, że program przestał działać) ale po 10 sekundach, odwiesza się i zmienia na wybraną grę. Zauważyłem jeszcze problem przy aktualizacji gry (WoW) otóż jest ona u mnie na 1 miejscu więc wszystkie aktualizacje powinny się zacząć od tej gry, jednak pokazuje komunikat o: "oczekiwanie na inną instalację lub aktualizację" nawet jak nie ma innych aktualizacji. Dopiero gdy kliknę na (>!) to grę zacznie aktualizować ale i tak zajmuje to bardzo długo, niż dotychczas. Aby pozbyć się problemu zastosowałem: - ponownie uruchomienie aplikacji - usunąłem pliki cache i tools - odinstalowałem i zainstalowałem aplikację - przeskanowałem komputer pod kątem wirusów - dodałem aplikacje do zapory systemu Windows Żadnych z tych sposobu nie pomógł usunąć problemu, a problem jest uciążliwy. Pozdrawiam i liczę na pomoc.Shlexon21 09 lut
09 lut Authenticator Nie dostaje kodu SMS do authenticatir/I dont recive SMS activation codePapaByk0 09 lut
08 lut wow nie moge stworzyć dead knighta Otóż kupiłem abonament do wowa wszystko niby działa ale zechciałem stworzyć dead knighta a więc wybrałem rasę i wygląd ,imię no i już kliknąłem stwórz i wyskoczyło że "konta startowe nie mogą tworzyć dead knightów" i nie wiem o co chodzi proszę o pomocHardbasslord1 08 lut
06 lut Diablo 1 - battle.net przestał działać Uszanowanko, przez te wszystkie lata battle.net w D1 działał bez zarzutów, aż ostatnio coś poszło nie tak - można założyć konto, zalogować się, pisać na czacie, ale same przyciski do tworzenia gry/dołączania do gry są szare - nie można w nie kliknąć. Przy samym logowaniu do battle.neta wyskakuje informacja, że coś jest nie tak z moim internetem lub nie przetwarzam pakietów UDP na porcie 6112 - zapewniam, z moim internetem jest wszystko w porządku, port 6112 otworzyłem, jednak niczego to nie dało. W diablo 1 battle.net służył wyłącznie do parowania graczy, którzy sami hostowali grę, tak więc jeżeli można się zalogować i działa czat, dlaczego nie działa najważniejsza rzecz? :( Czy ktoś mógłby zerknąć w czym problem? Diablo 1 to stara gra, lecz wbrew pozorom jeszcze sporo ludzi w nią gra :) #Dodam, że ten sam problem mają wszyscy użytkownicy #Link do identycznego tematu, który napisałem po angielsku https://us.battle.net/forums/en/bnet/topic/20763796285 Kilka screenów z battle.neta https://imgur.com/a/LhyFFY8 https://imgur.com/a/xTqBTWmQndel8 06 lut
06 lut Warcraft 3 Rozdzielczość Czy rozdzielczość w polskiej wersji zostanie łaskawie naprawiona czy nadal będzie w 1280? Ten problem to już chyba ma parę miesięcy, chyba że nie znalazłem rozwiązania bo automatyczna aktualizacja nic nie pomaga.warzkins9 06 lut
06 lut diablo 2 Lod serwer nie dziala witam od 3 dni mam problem mianowicie taki ze jak zaloguje sie i chce zalozyc gre wywala mi serwer nie dziala a jak chce dolaczyc to ze gra nie istnieje.LukasVanDijk16 06 lut
04 lut Problem z uaktualnieniem Witam posiadam Warcraft III i chciałem wrócić do grania aczkolwiek podczas próby pobrania uaktualnienia wyskakuje, że się pobrało następnie wymagane jest ponowne uruchomienie gry za pomocą opcji "rozpocznij od nowa" po czym wyskakuje mi okno, że gra Warcraft III jest już uruchomiona i jedyna opcja to kliknąć ok. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Gra nie chce się poprawnie zaktualizować, proszę o pomocKulkovski2 04 lut
04 lut Problem z listą znajomych w WOW Witam, mam problem, ponieważ nie widzę listy znajomych z Battle.net w grze WOW. Dodam, że nie zmieniałam nic w ustawieniach. Moi znajomi po wejściu do gry automatycznie mieli listę wszystkich znajomych, a ja nie. Ręczne dodawanie znajomych działa, ale chciałabym mieć to automatycznie pobrane. Z góry dziękuję za pomoc.AnaRuda1 04 lut
03 lut klucz diabloII +dodatek witam pytanie mam :D kupilem własnie diablo II i zaraz po tym dodatek i wyświetliły mi sie te kody 26 znaków ale nie zapisalem ich chcialem instalować i pytają o te kody ..... jak ja mam je teraz znaleść ? gdzie? dziekikamikadze1 03 lut
03 lut KOD BŁEDU BLZNBTBGS00003F8 COD 4 BLACK OPS LOGUJE SIE NA KONTO JEST WSZSYTKO OK PODCZAS WEJSCIA DO GRY WYSKAKUJE MI BLAD BLZNBTBGS00003F8 ZROBILO TO SIE PO OSTATNIEJ AKTUALIZACJI CO MAM TERAZ ZROBIC OD KILKU DNI NIE MOGE GRAC ?Lampo911 03 lut
03 lut Diablo 2 problem z poprawną wersją Witam, Mam problem z diablo 2. Po instalacji i włączeniu gry próbując się połączyć w Battle net wyskakuje mi komunikat Battel net nie potrafi rozpoznać poprawniej wersji i mam odwiedzić battel net suport ero ,,,, Czy ktoś może mi pomóc ?CzEeSsTeR10 03 lut
02 lut Na pewien czas ograniczono Ci dostęp... Witam, j/w mam taki komunikat jak loguję się do gry i nic zrobić nie mogę. W internecie krąży wiele plotek na ten temat, ale która jest prawdziwa ? Można było by prosić o konkretne wyjaśnienie w/w przyczyny ? Pozdrawiam.Mufloon62 02 lut
02 lut Ping internetu zwalnia WItam Mam problem z stremowaniem gry i jak WoW jest w tle to internet zwalnia i nie działa nic strony www. no nic kompletnie juz od 4 miesiecy 2 razy nowy windows i ten sam problemmichal53531 02 lut
31 sty Diablo II - zmiana 16 cyfrowego klucza na 26 Witam, Na stronie https://eu.battle.net/account/management/claim-code.html wpisałem swój 16 cyfrowy kod do Diablo II, strona go zaakceptowała, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć 26 cyfrowego kodu do instalacji Diablo II pobranego ze strony Blizzard. Proszę o pomoc.GroźnyKruk8 31 sty
31 sty Warcraft 3 rozdzielczość Pewnie temat był już wałkowany ale nie znalazłem, żadnego rozwiązania. Na wersji 1.30 polskiej, nie da się za zmienić rozdzielczości na taką jaką bym chciał 1680x1050. Próbowałem już trybu administratora a także trick z -nativefullscrr ale nic nie działa.. Czy ktoś ma jakiś pomysł?warzkins1 31 sty
29 sty WOW problem z gra, nie działa Witam serdecznie, postanowiłem powrócić do gry po około rocznej przerwie. Pobieranie klienta przez 10 godzi i brak jakiejkolwiek reakcji ze strony aplikacji. W trakcie popierania jakiekolwiek próby uruchomienia kończyły się czarnym ekranem, chwila myślenia i powrotem do lunchera battlenet, reinstalowałem kartę graficzną, uruchamiałem we wszystkich trybach zgodności, skanowałem problemy, usuwałem chatche, usunięcie folderu tool, wyłączyłem zaporę windows, wyłączone maxymalne skalowanie ekranu, DirectX 11 windows 8.1. Błagam o pomoc forumowicze uratujcie moją wolną niedziele, mi już brakuje pomysłów i siłCetnar2 29 sty
29 sty Nie wczytująca się zakładka gry. Witam Ostatnio ( od około połowy stycznia 2019r. ) nie mogę uruchomić żadnej gry, ponieważ zakładka gry się nie wczytuje. Na początku wyświetla się znaczek logowania, a po chwili znika i zostaje czarne tło i pasek gier do wyboru. Proszę o szybką pomoc, ponieważ chciałbym skorzystać z wydarzenia sezonowego w Overwatch. Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc.alekadrian101 29 sty
29 sty Diablo 2 LOD - Pobieranie i instalacja Witam zakupiłem na battle.net Diablo 2 LOD i mam problem z jego pobraniem, chodzi o to że nie dysponuje płytą do jego instalacji, a klient który pobieram ze strony owszem otwiera się lecz podczas instalacji woła o płytę której nie posiadam. Czy jest jakaś możliwość instalacji gry?Niesciu56 29 sty
27 sty Brak instalatora diablo 2 Kupiłem diablo 2, po dodaniu gry na konto chciałem pobrać instalator gry, ale na stronie battle.ne w klientach gry klasyczne nie ma diablo 2, mam tylko: -Antologia Starcraft -Antologia Starcraft Publiczny Serwer Testowy (PST) -Warcraft® III: Reign of Chaos® - Warcraft® III Publiczny Serwer Testowy (PST) Proszę o szybką odpowiedz.JasdaMLDz2 27 sty
27 sty Diablo 2 LoD - brak instalatora Diablo 2 LoD - mam zakupiony dodatek, a mogę ściągnąć tylko instalator podstawki bez dodatku. W jaki sposób mam zainstalować dodatek?Model7776 27 sty
26 sty Warcraft 3 - problem z battlenet Witam, Wczoraj kupiłem na allegro oryginalne klucze do Warcraft 3 reign of chaos + the frozen throne. Nie mogę się połączyć z żadnym z czterech bramek battlenet. Proszę więc o sprawdzenie czy na mój adres IP nie jest zbanowany. Sprzedawca jest sprawdzony - same pozytywne komentarze i oceny, sprzedaje cały czas bardzo dużo kluczy więc opcja że klucze są lewe raczej odpada. Dodam również że platforma battlenet w przypadku innych gier działa bez problemu.Vatar14 26 sty
26 sty Program raportujący blizzard Nie mogę włączyć lounchera battle.net po ostatniej aktualizacji. Problem nie występuje pierwszy raz. Ostatnio wystarczyło poczekać i program sam zaczął działać ale teraz czekam już 3 dni i okno "program raportujący blizzard" cały czas pokazuje sie po próbie właczenia battle.net. 241FF0F5-9B65-4881-A414-0CEEEECD59C4prenek19 26 sty
25 sty Problem z pobieraniem Destiny 2 Witam. Niedawno zakupiłem grę Destiny 2 i bardzo chciałem zainstalować ją na swoim komputerze. Niestety po zniknięciu "Inicjalizacji" pokazuje się tylko ile zostało do pobrania, a prędkość pobierania pokazuje 0 B/s. Po restarcie apki ilość do pobrania nieznacznie się zmniejszyła, ale prędkość stała w niezmienionej formie. Czy może być to problem wolnego łącza internetowego (9/2Mb), czy może problem nie leży po mojej stronie? Proszę o szybką pomoc, z góry dzięki :)kamilek7061 25 sty
25 sty CoD BO4 Error: 140722152317832 Witam, od kilku dni w grze CoD Black Ops 4 nie mogę oglądać powtórek gdyż zaraz po jej odpaleniu wyskakuje Kod błędu: 140722152317832 (Link do zdjęcia podam na końcu posta). Od pewnego czasu po poprzedniej aktualizacji zauważyłem, że gra ,,crashuje,, się prawie codziennie więc w tym może tkwić problem. Link do screena z gry podczas błędu: https://imgur.com/a/ugeIc63Ainkurado11 25 sty
24 sty Błąd połączenia z battlenetem w Diablo2 LoD Pobrałem grę diablo 2 z dodatkiem że strony battle netu i zainstalowałem obie wersje przy pomocy mojego klucza licencyjnego. Gdy chciałem połączyć się z battlenetem wyskakiwał błąd że niby mam nieaktualna wersję gry więc pobrałem patch 1.14d i dalej nie da się połączyć.. Wiadomo o co może chodzić?Sulin10 24 sty
24 sty Diablo 2 nie włącza sie Kupilem na battlenet kod Diablo 2 i Diablo 2 LOD PL zainstalowalem ale gra nie chce mi sie wlaczyc... Poprostu nic sie nie dzieje prosze o pomockopek1 24 sty
23 sty WC3 - Problem z zalogowaniem po zmianie hasła Cześć wszystkim Mam problem z zalogowaniem się na swoje konto Warcraft 3 Frozen Throne na Battle Necie. Wszystko zaczęło się od zmiany hasła na moim starym koncie. Następnie po próbie zalogowania wyskakuje mi błąd o zerwaniu połączenia albo następujący komunikat: Podczas wykonywania zadania wystąpił błąd (4.2) Hasło zmieniłem po raz kolejny (z powodzeniem) ale nadal występuje ten sam problem.. Czy znacie jakieś rozwiązanie? Pozdrawiamdesh1 23 sty
23 sty D2 LOD : sprawdzanie wersji Witam, Jakoś tak od 4 stycznia zaczęły mi się problemy z połączeniem z battle.net w d2:lod. Przy próbie połączenia z mojego domowego ip mam "sprawdzam wersję" a potem informacje że serwer nie odpowiada . Na wszystkich serwerach jest to samo. Czy to kiedyś zejdzie ? A spróbowałem uruchomić grę na innym kluczu który myślałem ze jest dobry. Możliwe że to z tego klucza ten ban dostałem na ip ? Dzięki za informację.GhostDog3 23 sty
23 sty Diablo 2 LoD na płytach a nowy komputer Witam Posiadam gre Diablo 2 LoD na płytach i chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje możliwość pobrania obrazu gry bez konieczności instalacji za pośrednictwem płyt? Nowy zakupiony komputer nie posiada stacji CD-ROM. Chciałbym dokonać instalacji gry poprzez aplikacje Battle.net i wpisać swój orginalny klucz. Jak mogę tego dokonać?Contritio1 23 sty
21 sty Problem z uruchomieniem COD Black ops 4 Otóż po zainstalowaniu gry nie chce sie uruchomic, nic sie nie dzieje :/ i nie wiem czym to jest spowodowane :(BiałyWilk1 21 sty