Wsparcie

19 mar 2014 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy: Witamy wszystkich na Forum Pomocy Technicznej Klasycznych Gier Blizzarda. To forum jest miejscem dyskusji pomiędzy jego uczestnikami oraz członkami zespołu Pomocy Technicznej Blizzard na temat problemów technicznych i błędów w klasycznych grach Blizzarda. Skuteczność tego forum zależy w dużej mierze od samych graczy i Wasza pomoc w rozwiązywaniu problemów jest bardzo mile widziana.Madkipar1 19 mar 2014
06 gru Instalacja Klasycznego Warcraft III Gracze, którzy kupili Warcraft III: Reforged w przedsprzedaży, mogą od teraz instalować i grać w klasyczną wersję Warcraft III. W tym celu należy skorzystać z poniższych instalatorów: Windows Mac Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o podanie danych konta Blizzard Battle.net, na którym dokonałeś zakupu Warcraft III: Reforged, co aktywuje klasyczną wersję gry.Madkipar0 06 gru
31 lip Klaryfikacja: wsparcie dla DirectX w WoW W ostatnim okresie pojawiły się spekulacje odnośnie World of Warcraft i wsparcia dla DirectX, a w szczególności różnicach pomiędzy DirectX11 i DirectX12 na kartach graficznych NVIDIA. Chcieliśmy krótko wyjaśnić te wątpliwości. Wraz z przedpremierową aktualizacją Battle for Azeroth dodaliśmy obsługę DirectX 12, która powinna poprawić wydajność gry na niektórych konfiguracjach sprzętowych. Wsparcie NVIDII dla DirectX 11 jest już mocno zoptymalizowane pod kątem WoW i dodanie obsługi DirectX 12 przez karty Nvidii nie spowodowałoby w tej chwili wzrostu wydajności gry. World of Warcraft nie różni się graficznie w wersji DirectX 11 i DirectX 12. Obraz jest taki sam w obu przypadkach. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o skupieniu się na DirectX 11 dla kart Nvidia do czasu wprowadzenia kolejnych optymalizacji naszego silnika gry. Prace nad optymalizacją gry pod kątem DirectX12 będą prowadzone w kolejnych aktualizacjach i jeśli DirectX 12 będzie przynosił poprawę wydajności gry na danym sprzęcie, to ten sprzęt zostanie dodany do listy obsługiwanych urządzeń.Madkipar0 31 lip
22 sty 2018 World of Warcraft - Wsparcie API/Sprzętowe Witamy serdecznie! W ostatnim okresie zauważyliśmy napływ wątków, w których gracze wyrażają swoje niezadowolenie i zaniepokojenie nowymi ostrzeżeniami w Aplikacji Blizzard, które informują o nadchodzącym końcu wsparcia dla posiadanych konfiguracji systemowych. Chociaż ostrzeżenie może być w niektórych przypadkach uzasadnione, to chcieliśmy podzielić się z Wami informacjami o nadchodzących zmianach i zasugerować sposób, który pozwoli sprawdzić status waszego systemu pod kątem możliwości gry w WoW. Oto lista wymagań technicznych oraz sposoby na sprawdzenie konfiguracji waszego komputera. Wymagania w zakresie OS: Windows - Użytkownicy Windows muszą posiadać 64-bitową wersję systemu, którego karta graficzna wspiera DirectX 11. Windows 7 Sp1 Windows 8.1 Windows 10 Jak sprawdzić wersję OS. 1. Naciśnij Klawisz Windows 2. Wpisz “mój komputer” 3. Kliknij prawym guzikiem na Ten Komputer lub nazwę, którą mu nadałeś 4. Wybierz Właściwości 5. Sprawdź Typ Systemu (32-bitowy lub 64-bitowy) Obsługę DirectX 11 przez Twoją kartę graficzną możesz sprawdzić tutaj. Lista nie jest w 100% aktualna, ale jeśli posiadasz nowszą kartę, niż wymienione modele, to z obsługą DX11 nie powinno być problemu. Dla pewności możesz skontaktować się z producentem karty. Mac - Komputer musi wspierać obsługę Metal API. Lista Maców obsługujących Metal . Użytkownicy powinni także mieć zainstalowaną jedną z obsługiwanych wersji macOS. macOS 10.12.X macOS 10.13.x *macOS 10.14.x *(macOS może nie mieć swojej premiery przed wprowadzeniem opisywanych zmian w WoW)* Dodatkowe informacje - Spotkaliśmy się z przypadkami, gdzie wybranie w ustawieniach gry pracy pod DirectX 9 powoduje pojawienie się ostrzeżeń w Aplikacji. Jak wyłączyć DirectX 9 (jeśli jest to możliwe): 1) Kliknij Czerwony Wykrzyknik w grze 2) Kliknij System 3) Kliknij Advanced 4) Rozwiń menu przy Graphics API 5) Wybierz DirectX 11 6) Uruchom ponownie grę Madkipar0 22 sty 2018
01 mar 2017 Tymczasowe ograniczenia Jeśli otrzymujesz wiadomość o tymczasowym ograniczeniu lub braku możliwości połączenia, to w pierwszej kolejności spróbuj zalogować się na inny serwer. Jeśli tylko jeden z serwerów jest niedostępny, to twoje IP może mieć tymczasowe ograniczenie. Powodem nałożenia takich ograniczeń mogą być: - spamowanie tekstem lub poleceniami w rodzaju /friends, /whisper lub /whois - szybkie łączenie i rozłączanie z Battle.netem - ponad 50 połączeń na godzinę (zachowanie typowe dla botów lub przełączania pomiędzy postaciami) - przeglądanie dużej liczby profli w krótkim okresie czasu - przekroczenie liczby 8 połączeń z Battle.netem (często kojarzone z botami) - powtarzające się wpisywanie błędnego hasła może zablokować konto ze względów bezpieczeństwa - korzystanie z programów firm trzecich/add-onów (haków) Potencjalne powody występujące tylko w Diablo II: - przeglądanie umiejętności za pomocą kółka w myszce - zbyt szybkie wchodzenie na postać i wychodzenie z postaci, np. muling, Baal/Pindleskin runy itd. - powtarzające się prośby o odświeżenie ekranu z potencjalnymi wynikami zakładu - powtarzające się korzystanie z punktu nawigacyjnego w celu odświeżenia oferty sklepu - powtarzające się użycie czarów bez opóźnienia przy rzucaniu, np. Amplify Damage lub Glacial Spike Takie ograniczenie trwa maksymalnie 12 godzin. Ograniczenia trwające dłużej, niż 72 godziny, wskazują na blokadę adres IP na okres do 14 dni. Popularnymi powodami nałożenia dłuższych ograniczeń są: - próba użycia nieważnego klucza CD (działanie kojarzone z botami). - nadmierne spamowanie na danym kanale (często związane z botami). - spamowanie na wielu kanałach - nawet w przypadku wysłania 1 linijki na każdym kanale. - używanie flood lub load botów. - nękanie innego gracza i/lub klanu. - reklamowanie niedozwolonego adresu URL. - korzystanie z programów trzecich/add-onów (haków). Takie ograniczenie trwa maksymalnie 2 tygodnie. Usunięcie ograniczenia nie jest możliwe - musisz odczekać do jego zakończenia lub zdobyć inny adres IP. Prosimy pamiętać, że Blizzard nie może pomóc ze zmianą adresu IP.Madkipar0 01 mar 2017
3 godz. Niemozność instalacji apki Blizzarda * Usuwałem folder "Battlenet" * Wyłączałem antywirusa * Wyłączałem Ustawienia ProxyMaciug1 3 godz.
3 godz. Niemozność instalacji apki Blizzarda * Usuwałem folder "Battlenet" * Wyłączałem antywirusa * Wyłączałem Ustawienia Proxy * i masę innych rzeczy też. Aplikacja przestała działać gdy sterowniki karty graficznej się zaktualizowały. Brak możności instalacji aplikacji powoduje że nie mam dostępu do ŻADNEJ gry Blizzarda...Maciug1 3 godz.
3 godz. Trwa aktualizacja agenta Blizzard. Wczoraj chciałem zalogować się do gry, ale battle net nie widział tego że mam gry. Była tylko opcja - instalacja- po kliknięciu nic się nie działo.. Więc usunąłem Battle.net. Ściągnąłem raz jeszcze, ale nie chce się zainstalować. Próbowałem wszystkiego co podpowiadacie żeby zrobić i nic to nie daje. Najpierw instalator pokazuje że ściąga pliki, następnie zatrzymuje się na takim stanie jak pokazałem na zrzucie ekranu. Wczoraj tak przez godzinę pokazywało. Pomyślałem, że to tylko chwilowe ale dzisiaj rano to samo się dzieje. W sumie to nic się nigdy nie działo tak. Wczoraj chciałem ściągnąć pomocowe programy do hearthstone takie jak Inkeeper i po zainstalowaniu jego tak się stało. Program ten już usunąłem Tu już są takie tematy i że to był problem globalny i że już jest wszystko ok. U mnie nie jest okIxipe1 3 godz.
11 godz. Instalacja Battle.net zatrzymuje się 50% Witam, chciałbym zgłosić problem z battle.netem. Jestem graczem HS i po włączeniu battle.net zamiast ramki "graj" wyświetliła się ramka "instaluj". Postąpiłem zgodnie z krokami opisanymi na supporcie Blizzard'a i dodałem ścieżkę do gry, ponieważ nic z nią nie robiłem, tym bardziej mnie to zdziwiło. Po dodaniu ścieżki wyskoczyło okienko "aktualizuj", jednak po kliknięciu wyskoczył błąd i od początku okienko "instaluj". Chciałem odinstalować HS'a, jednak bezskutecznie. Usunąłem folder z grą oraz battle.net wraz ze wszystkimi folderami pobocznymi tj. battlenet w %programdata% oraz %appdata% w folderach local oraz roaming. Przeczyściłem również rejestr CCleanerem. Pobrałem od nowa battle.net i właśnie go instaluję, jednak instalacja zatrzymuje się na "Trwa aktualizacja agenta Blizzarda" w połowie instalacji aplikacji. Od początku usunąłem folder battle.net w %programdata%, jednak nadal jest tak samo. Dodam, że podczas instalacji battle.net pojawia się folder Blizzard Entertainment w folderze appdata/local oraz folder Battle.net w folderze programdata. Tak jak wyżej wspomniałem usunięcie tych dwóch folderów i ponowna instalacja battle.net nie skutkuje niczym. Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)BlueLM1 11 godz.
12 godz. Instalacja Warcraf3 witam czemu warcraft 3 nie chcę się zainstalować? 0% i nic się nie dzieje, jak wyłączę instalator i włączę na nowo to od 65% zaczyna i po aktualizjacji jest uruchom naciskam i albo się nic nie dzieje albo problem z połączeniem battle net.Fixer931 12 godz.
13 godz. Nie mogę zainstalować aplikacji blizzard Nie mogę zainstalować aplikacji blizzard anie żadnej innej aplikacji Zrobiłem wszystko z początkowej pomocy i dalej nie działaArkAdiAn31 13 godz.
13 godz. battlenet nie "widzi" zainstalowanych gier battlenet nie "widzi" zainstalowanych gier. Po ręcznym wybraniu ścieżki gry pojawia się opcja aktualizacji ale wywala błąd. Właśnie robię reinstalację bnetu, ale niestety od 10 min jest tylko napisane "trwa aktualizacja agenta blizzard..."AzbaONE9 13 godz.
13 godz. Problem z wykrywaniem gry Mój problem wygląda następująco Mimo zainstalowanej gry StarCraft II przy próbie jej odpalenia zamiast przycisku "graj" pojawia się przycisk "instaluj" gdy naciskam go, wyskakuje zapętlający się problem Gdy zamiast próbować zainstalować od nowa grę wskazuję jej lokalizację battle netowi, pojawia się inny komunikat, mówiący o problemie między serwerami a klientem Nie mam pojęcia co mogło się stać, zwłaszcza że żadnych problemów wcześniej nie było. Wyłączyłem komputer jak gdyby nigdy nic i przy odpaleniu go kilka godzin później nagle nie da się graćSerekxD1 13 godz.
1d zmiana walut na koncie Zmiana walut w battle net z RUB na EURO . Wystąpił błąd. Waluta przypisana do kodu doładowania salda, który próbujesz zrealizować, nie jest wspierana w tym regionie. Czy mogę prosić o pomoc ? Dziekuje ;)JustEddie3 1d
1d Diablo 2 LoD - Problem z BN Jak w tytule na singlu gra śmiga ale gdy próbuje połączyć się z BN gra się kraszuje do windowsa i pojawia sie okno do zgłoszenia błęduGeKo0 1d
2d D2 Sprawdzanie wersji V1,14D Witam w okresie świątecznym postanowilismy z braciakiem wrocic do klasyki. Kupilismy nowiutkie cd keye do d2 i bum zderzenie ze sciana, gra ktora na ten moment kosztuje okolo 80zl nie pozwala na polaczenie sie z serwerem :D dodam że przy postawionym routerze ze smartfona normalnie wchodzi do gry.. czyzby bardziej oplacalny byl pirat i zabawa z hamachi? Nie tedy droga blizz :'D jakies sugestie co mogloby pomoc?Mitikiti2 2d
3d Problem z biblioteką gier Problem z biblioteką gier ogólnie próbuje wejść w "gry" ale wyskakuje mi błąd "Olaboga" i nie moge w nic zagrać ani nic pobraćMashu1 3d
4d Diablo 2 problem z Cd keyami Chciałem dzisiaj zagrać w D2 LoD miałem tylko stary klucz do dodatku(16 znaków), do classica niestety gdzieś się zapodział. Dzisiaj Kupiłem nowy klucz do d2 classic i niestety tutaj jest problem bo ten klucz na 26 znaków. Jest możliwość żeby wygenerować klucz 16sto znakowy?Kamahl17 4d
5d Gdzie jest cd-key od Diablo 2 i LOD ? Witam. Mam aktywowane na battle.net Diablo 2 oraz Pan Zniszczenia, ale nie mogę znaleźć cd-keyów, do tych gier potrzebnych do instalacji. Według instrukcji mam wejść w Ustawienia konta > gry i abonamenty oraz w sekcję klasyczne gry, ale tam nie ma sekcji klasyczne gry, tylko: Konta gier, Regiony starterów i publicznego serwera testowego, Dostęp do bety. Kiedyś cd-key ukazywał się jak kliknąłem pozycję Diablo 2 w bibliotece przy ikonce ściągania windows, a teraz tego nie ma. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.snopek1 5d
6d Problem z biblioteką dll Gdy uruchamiam battle. net . Pojawia się błąd nie odnaleziono wymaganej biblioteki dll. Odinstalowałem battle. net i na nowo zainstalowałem i znowu taki sam mam błąd . Proszę o pomocTomaszSan9 6d
16 kwi Diablo 2 WItam mam proble, ktróy polega na samostnym wlaczaniu sie gry. Gdy ją zamykam ona automatycznie sama się odpala, mimo prób zamykania w menadżerze zadań i sprawdzeniu aplikacji autostartu gra włącza się sama, sprawdzałem też czy żaden skrót klawiszowy nie odpala aplikacji ale we właściwościach diablo nic nie było napisane "brak". Mimo usunięcia diablo i dodatku system windows wyświetla błąd, rzadko to się dzieje ale co jakiś czas "system windows nie może odnalezć pliku "c:/diablo/diablo2"Rosti3430 16 kwi
16 kwi Destiny 2 - nie chce dokończyć pobierania gry Witam, mam problem z dokończeniem pobierania Destiny 2. Do pobrania zostało jakieś 8GB, ale cały czas jest inicjalizacja i nie rozpoczyna się pobieranie. Próbowałem chyba wszystkich czynności opisanych w pomocy technicznej, ale nic nie pomogło jak do tej pory.Maximus65 16 kwi
16 kwi Diablo 2 Odzyskanie konta Chciałbym się zapytać czy jest możliwość odzyskania dostępu do konta Battlenet w Diablo 2. Zostało ono założone daaawno temu, więc nie jest kontem takim jakie obecnie wprowadził Blizzard np. do Diablo 3, gdyż zostało założone wprost w grze bez udziału konta z e-mailem. Upłynęło już ponad 90 dni od ostatniego mojego logowania na to konto i moje dotychczasowe hasło do niego nie działa. Nie mogę zmienić hasła, gdyż prawdopodobnie nie mam skorelowanego adresu e-mail z tym kontem (próbowałem kilka moich adresów i nie znalazłem żadnej wiadomości od Blizzarda). Mam cichą nadzieję, gdyż okazuje się, że nazwa mojego konta jest zajęta - nie mogę stworzyć nowego konta pod tą nazwą, więc może nie zostało ono usunięte (wraz z cenną zawartością postaci). Czy w jakikolwiek sposób mogę odzyskać dostęp do takiego starego konta? Dotyczy angielskiej wersji gry. Pozdrawiam i proszę o pomoc.WojciechKM13 16 kwi
14 kwi Nie moge wczytać mapy wc3 mam problem dotyczy on pewnej mapy podkreślę że takie coś dzieje się tylko na tej mapie także na nowszej wersji mapy mianowicie naruto world b12 zawsze po załadowaniu mapy wyłącza mi sie cały wc3 nie jest to fatal erorr po prostu po wczytaniu mapy gra mi się wyłącza bez żadnego komunikatu. Dzieje sie to tylko przy tej mapie i zastanawiam się czy mogę jakoś to naprawić. Próbowałem usunąć tą mapę zainstalować jeszcze raz,przeinstalować wc3 nic nie pomogło nadal to samo. Jeżeli ktoś miał podobny problem albo wie jak to naprawić chętnie posłucham :D Oczywiście wc3 mam orginalnego z dodatkiem the frozen throne.KOLO0 14 kwi
14 kwi BO4 Błąd: za mało pamieći Witam próbowałem już rożne kombinacje w ustawieniach w pamięci i zawsze wyskakuje ten błąd . Błąd: za mało pamięci . Plik strony nie mógł zostać powiększony ponieważ masz mało miejsca lub osiągnął on ustalony limit . Przed uruchomieniem Call of Duty spróbuj zamknąć inne programy. MSI Z170A GAMING M5 ,i5-6600K ,GTX 1060 GAMING X 6G 16GB [2x8GB 2400MHz) DDR4 link https://prnt.sc/nbpcpaMichalZPL1 14 kwi
14 kwi Konto zniknęło. Usunęło mi konto ze starcraftem 2 z dodatkami oraz moje karty w heartstone (rok grania), zrobiłem nowe konto na ten mail i nie pomogło(to konto). Teraz pewnie gdy skontaktuje się z działem pomocy to nic się nie będzie dało zrobić.Drejgen1 14 kwi
14 kwi Moje konto zniknęło Witam. Konto założone z pomocą adresu mejlowego z poczty onet zniknęło. Próbując odzyskać do niego dostęp, czy wejść w jakąkolwiek interakcję wyskakuje komunikat, że dany adres e-mail nie jest przypisany do żadnego konta. Miałem tam grę Diablo II, stąd moje pytanie: co mam zrobić?aleksik3 14 kwi
13 kwi Diablo 2 LOD Ping Witam mam pewien problem gdy gram na battlenet'cie ping skacze mi z 45 do nawet 300 ale tylko wtedy kiedy poruszam sie postacią gdy nią stoje to ping jest niski co mogłoby być problemem. Od razu mówię że to na pewno nie jest wina internetu bo w innych grach ping jest niski.Fug10 13 kwi
13 kwi Overwatch zmiana języku na PS4 Mam pytanie posiadam Overwacha wersję Origins i nie mam opcji zmiany języka a chętnie pograł bym po polsku gra uruchamia mi się sama po angielsku.DawideQ1 13 kwi
11 kwi Diablo 2 klient 1.13c Witam. Chciałbym zapytać czy jest możliwość pobrania diablo 2 (podstawy i dodatku LoD) w wersji klienta 1.13c z legalnego i bezpiecznego źródła? Gdy pobieram grę po zakupie na stronie mam klienta 1.14d a zależy mi na 1.13c. Chciałbym też aby wersja klienta była po polsku. Czy zna ktoś jakieś bezpieczne źródło do pobrania klienta 1.13c ?Ceri1 11 kwi
11 kwi Dziwny zwrot pieniędzy za char boost 60 Eur Dziwny zwrot pieniędzy, mianowicie dostałem zwrot za usługę blizzard. Kupiłem boost postaci w dniu 4 kwietnia, dzisiaj dostałem za niego zwrot w postaci tej samej ilości pieniędzy. O co chodzi?Liquidz0 11 kwi
10 kwi Usunięte konto w Warcraft 3 Chce się zapytać dlaczego moje konto w W3, którego używałem od dobrych kilku lat zostało usunięte? Okazało się, że kilkaset rozegranych gier, ktoś tak po prostu usuną. Myślałem, że to kolejny problem z cudownymi aktualizacjami, które ciągną się od tego roku, ale jednak nie. Byłem wstanie utworzyć nowe konto z tym samym loginem i hasłem co poprzednie oraz pod tym samym adresem mailowym. Czy blizzard już tak nisko upadł? Rozumie usuwanie kont na których gracz rozegrał kilka gier i tyle, ale usuwanie konta z setkami gier to totalne nieporozumienie, fakt faktem w ostatnim czasie konto nie było bardzo często w użyciu, ale takie ruchy są tragiczne.Alyantis5 10 kwi
10 kwi Diablo 2. Mam klucz licencji i brak CD key Ściągnąłem klienta bezpośrednio ze strony blizzard. Mam klucz licencji gry, nie posiadam niestety CD key i płyty. Jest jakaś szansa na uzyskanie CD key czy trzeba grę kupować od nowa?Alveanerle1 10 kwi
10 kwi Diablo 2 LOD Dzień dobry ,posiadam D2 lord of destruction od 18 lat oryginalną wersję z płytami cd oczywiście. Ostatnio naszła mnie ochota by zainstalować grę lecz zamiast wpisywać 16 cyfrowego kodu jak na płycie muszę wpisać 24 cyfrowy czy to oznacza że muszę kupić jeszcze raz?Przemek8 10 kwi
09 kwi Odzyskanie konta poprzez kod gry Dzień dobry, przyszedłem tutaj ponieważ mam duży problem. Dawno temu stworzyłem konto i nie pamiętam email'u ani hasła ale posiadam pudełkową wersje gry z kodem czy istnieje możliwość odzyskania konta poprzez podanie tego kodu?Hans2 09 kwi
05 kwi Klucz CD jest obecnie w uzyciu(3.45) Proszę o pomoc, Gra: W3 TFT Patch 1.30.4 Dzisiaj rano podczas zmiany kanalow disconect po czym brak mozliwosci zalogowania do zadnej z bramek. Blad: Podany Klucz CD jest obecnie w użyciu(3.45).MarloPL2 05 kwi
04 kwi Sms Dostałem SMS ze mam zablokowane konto i w sumie nie wiem co dalej bo działa wszystko normalnie logowanie na konta itd, dodam ze maila nie dostałemRolex774 04 kwi
02 kwi Overwatch - problem z grą Witam! Wczoraj miałam jakieś problemy z komputerem, "zjadło" mi konto administracyjne i musiałam założyć nowe przez cmd na koncie tymczasowym. Po "naprawieniu" błędu, wchodzę do gry i grać nie mogę. Postacie się nie ładują, jedynie na grze dowolnej lub na deathmatch'u, nie widzę ani napisu "zwycięstwo" lub "porażka", nie pokazuje się zwycięska drużyna, a z zobaczeniem zagrania meczu też są problemy. Dodatkowo, po jakimś czasie grania, gra się wiesza na jakiś czas i mnie z niej wyrzuca za rzekome "utracono połączenie z serwerem" (nie z winy internetu). Reinstalacja gry nie pomagała. Jeśli to problem z dyskiem (tak podejrzewam) to jak to naprawić? Zrobić format? Proszę o pomoc. ~Pozdrowionka Aktualizacja: teraz w grze dowolnej wszystko ładnie działa, ale na salonie gier/szybkiej grze, po krótkim czasie od dołączenia, gra się wiesza i mnie wyrzuca.Veronia0 02 kwi
01 kwi Diablo 2 nie działa Battlenet Witam. Kiedy próbuję się połączyć wyskakuje komunikat: "Battle.Net nie może rozpoznać poprawnie używanej przez Ciebie wersji programu" długo nie grałem więc żadnego bana nie mam. a płyty mam oryginalne sam kupowałem w sklepie. Co się dzieje ? Co robić ? i czemu mam taki problem ?Jay8 01 kwi
01 kwi d2 gdzie znajdę klient do pobrania diablo 2WesołyŁotr2 01 kwi
30 mar Sprawdzanie wersji Diablo 2 Witam serdecznie Od 3 dni mam ciągle "sprawdzanie wersji". Po dłuższej chwili mam informację, że muszę spróbować później. Taką samą sytuację mam na laptopie - z innym CD-Keyem Kilka osób które znam również ma ten problem. Nie ma opcji aby był to ban za hacki etc - support sprawdził. Czy ktoś może rozwiązał ten problem?Ulver8 30 mar
30 mar Brak Możliwości połączenia z serwerem Witam mam problem z Diablo 2 LOD nie dawno kupiłem i steam i mam problem z tym co jest grane ?? może mi ktoś to wyjaśnić porty itp odblokowałem Europa serwer https://zapodaj.net/6eb6c8649a12c.jpg.html Chciał bym o szybką pomoc PozdrawiamMarioSanczes3 30 mar
25 mar Diablo 2 Połączenie zostało przerwane. @ Dni temu zainstalowałem Diablo po raz pierwszy na tym laptopie by pograć z kolegami na multi. mam najnowsza wersje 1.14D. Przy próbie połączenia z battlenetem wyskakuje komunikat: "Połączenie zostało przerwane. Proszę połączyć się ponownie." Mam win 10, porty na MT przekierowałem z mojego adresu zewnętrznego bezpośrednio na mów adres na tych samych portach. W win 10 w cmd odblokowałem porty. Wykonałem czynności typu eliminacja połączenia wifi itp, oraz to co kazał mi zrobić dział techniczny czyli: 1. Odinstaluj tymczasowo następujące programy: - G-Data Software - Evolve - Overwolf - Twitch - Oprogramowanie karty Killer 2. Uruchom Diablo II w trybie zgodności Windows XP Service Pack 3 - zastosuj te ustawienia do plików Diablo ii.exe i Game.exe. I w dalszym ciągu występuje ten problem. Dodam jeszcze że jest to czysta instalacja gry z zainstalowanym tylko patchem 1.14DWoolfsan21 25 mar
25 mar Kradzież konta Witam. Około tydzień temu mojemu koledze zostało skradzione konto. Pewnego dnia otrzymał mail'a o tym, że adres mail przypisany do jego konta Blizzard został zmieniony. Co może on w takiej sytuacji zrobić?Szefunciu2 25 mar
22 mar Diablo 2 LoD weryfikacja Witam Kilka dni temu zalozylen konto na Battlenet w Diablo 2 LoD i nie moge zweryfikowac maila, w kółko pokazuje mi ze link wygasł Proszę o pomocMandzukicz1 22 mar
22 mar Diablo 2 "Sprawdzanie Wersji" Witam mam pewien problem otóż od 4 dni mam ciągle "sprawdzanie wersji". Po dłuższej chwili mam informację, że muszę spróbować później. Na laptopie mam te samą kopie gry i również to samo jakieś tipy?Grzegorz14 22 mar
20 mar "Proszę czekać" Diablo 2 LOD Witam, postanowiłam ze znajomymi wrócić do grania w Diablo II razem z dodatkiem LOD, jednak nijak nie da się odpalić gry w trybie online - gra po próbie dołączenia wyświetla tylko komunikat "proszę czekać" i nie dzieje się nic nowego niezależnie od tego, ile się czeka. Jest to dość frustrujące, prosiłabym o rozwiązanie tego problemu.Wolfgirl1 20 mar
20 mar Błąd ustawień video (overwatch) Witam, zmagam się z problemem takim, iż gdy włączam grę (Overwatch) to ustawienia video mi się resetują oraz nawet gdy zrobię wszystko na moje ustawienia , które są pod FPSY to wydajność gry spada i mam poniżej 50 klatek, gierkę jak nawet wyłączę czy włączę z powrotem to nic to nie daje.. Czym to jest spowodowane ? Musze reinstalację gry zrobic?ProDennis1 20 mar
19 mar Diablo II LoD BN - Usunięcie postaci Witam, moja przygoda z uniwersum Diablo zaczęła się praktycznie od samego początku, gdzie po zagraniu w D1 i D2 od razu pokochałem tą grę. Jest to z pewnością moja ulubiona seria. Piszę tutaj ponieważ jestem zawiedziony tym, co się stało. Na dzień dzisiejszy "posiadałem" bo to będzie teraz odpowiednie słowo około 10 kont na BN w Diablo II LoD, gdzie każde odświeżałem odpowiednio wcześniej (każdą postać z osobna), aby nie zostały usunięte po miesiącu nie grania. Dzisiaj chciałem zagrać w klasycznego Diabełka i co widzę ?! wszystkie moje postacie zostały USUNIĘTE mimo odświeżania. Teraz pytanie, czy postacie da się jakoś przywrócić ? A może to nowa polityka usuwania, o której mi nie wiadomo ? Czekam na odpowiedź, bo te wszystkie lata spędzone przy Diablo poszły na marne...Asphiroth2 19 mar
19 mar D2 - brak dostępu do serwerów Europe Cześć, Chciałbym wrócić do grania w D2 i niestety nie mogę dostać się na serwery Europe - BNdiagTool pokazuję, że moje IP jest zbanowane. Nigdy z tego IP nie grałem w D2, bo przeprowadziłem się stosunkowo niedawno, a aktualnego providera mam niecałe 2 lata. Niestety mam stałe IP i nie mogę nic na to poradzić. Pisałem już do supportu, ale zostałem odesłany tutaj. Próbowałem na dwóch oryginalnych CDkeyach - tego co mam dodanego do konta od 2009 roku i zakupiłem nową kopię gier - niestety na obu jest to samo. Nikt nie ma dostępu do mojego routera, a pozostałe regiony działają bez zarzutu. Proszę o pilną reakcję i odbanowanie mojego IP.Majki22 19 mar