Wsparcie

19 mar 2014 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy: Witamy wszystkich na Forum Pomocy Technicznej Klasycznych Gier Blizzarda. To forum jest miejscem dyskusji pomiędzy jego uczestnikami oraz członkami zespołu Pomocy Technicznej Blizzard na temat problemów technicznych i błędów w klasycznych grach Blizzarda. Skuteczność tego forum zależy w dużej mierze od samych graczy i Wasza pomoc w rozwiązywaniu problemów jest bardzo mile widziana.Madkipar1 19 mar 2014
31 lip Klaryfikacja: wsparcie dla DirectX w WoW W ostatnim okresie pojawiły się spekulacje odnośnie World of Warcraft i wsparcia dla DirectX, a w szczególności różnicach pomiędzy DirectX11 i DirectX12 na kartach graficznych NVIDIA. Chcieliśmy krótko wyjaśnić te wątpliwości. Wraz z przedpremierową aktualizacją Battle for Azeroth dodaliśmy obsługę DirectX 12, która powinna poprawić wydajność gry na niektórych konfiguracjach sprzętowych. Wsparcie NVIDII dla DirectX 11 jest już mocno zoptymalizowane pod kątem WoW i dodanie obsługi DirectX 12 przez karty Nvidii nie spowodowałoby w tej chwili wzrostu wydajności gry. World of Warcraft nie różni się graficznie w wersji DirectX 11 i DirectX 12. Obraz jest taki sam w obu przypadkach. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o skupieniu się na DirectX 11 dla kart Nvidia do czasu wprowadzenia kolejnych optymalizacji naszego silnika gry. Prace nad optymalizacją gry pod kątem DirectX12 będą prowadzone w kolejnych aktualizacjach i jeśli DirectX 12 będzie przynosił poprawę wydajności gry na danym sprzęcie, to ten sprzęt zostanie dodany do listy obsługiwanych urządzeń.Madkipar0 31 lip
22 sty World of Warcraft - Wsparcie API/Sprzętowe Witamy serdecznie! W ostatnim okresie zauważyliśmy napływ wątków, w których gracze wyrażają swoje niezadowolenie i zaniepokojenie nowymi ostrzeżeniami w Aplikacji Blizzard, które informują o nadchodzącym końcu wsparcia dla posiadanych konfiguracji systemowych. Chociaż ostrzeżenie może być w niektórych przypadkach uzasadnione, to chcieliśmy podzielić się z Wami informacjami o nadchodzących zmianach i zasugerować sposób, który pozwoli sprawdzić status waszego systemu pod kątem możliwości gry w WoW. Oto lista wymagań technicznych oraz sposoby na sprawdzenie konfiguracji waszego komputera. Wymagania w zakresie OS: Windows - Użytkownicy Windows muszą posiadać 64-bitową wersję systemu, którego karta graficzna wspiera DirectX 11. Windows 7 Sp1 Windows 8.1 Windows 10 Jak sprawdzić wersję OS. 1. Naciśnij Klawisz Windows 2. Wpisz “mój komputer” 3. Kliknij prawym guzikiem na Ten Komputer lub nazwę, którą mu nadałeś 4. Wybierz Właściwości 5. Sprawdź Typ Systemu (32-bitowy lub 64-bitowy) Obsługę DirectX 11 przez Twoją kartę graficzną możesz sprawdzić tutaj. Lista nie jest w 100% aktualna, ale jeśli posiadasz nowszą kartę, niż wymienione modele, to z obsługą DX11 nie powinno być problemu. Dla pewności możesz skontaktować się z producentem karty. Mac - Komputer musi wspierać obsługę Metal API. Lista Maców obsługujących Metal . Użytkownicy powinni także mieć zainstalowaną jedną z obsługiwanych wersji macOS. macOS 10.12.X macOS 10.13.x *macOS 10.14.x *(macOS może nie mieć swojej premiery przed wprowadzeniem opisywanych zmian w WoW)* Dodatkowe informacje - Spotkaliśmy się z przypadkami, gdzie wybranie w ustawieniach gry pracy pod DirectX 9 powoduje pojawienie się ostrzeżeń w Aplikacji. Jak wyłączyć DirectX 9 (jeśli jest to możliwe): 1) Kliknij Czerwony Wykrzyknik w grze 2) Kliknij System 3) Kliknij Advanced 4) Rozwiń menu przy Graphics API 5) Wybierz DirectX 11 6) Uruchom ponownie grę Madkipar0 22 sty
01 mar 2017 Tymczasowe ograniczenia Jeśli otrzymujesz wiadomość o tymczasowym ograniczeniu lub braku możliwości połączenia, to w pierwszej kolejności spróbuj zalogować się na inny serwer. Jeśli tylko jeden z serwerów jest niedostępny, to twoje IP może mieć tymczasowe ograniczenie. Powodem nałożenia takich ograniczeń mogą być: - spamowanie tekstem lub poleceniami w rodzaju /friends, /whisper lub /whois - szybkie łączenie i rozłączanie z Battle.netem - ponad 50 połączeń na godzinę (zachowanie typowe dla botów lub przełączania pomiędzy postaciami) - przeglądanie dużej liczby profli w krótkim okresie czasu - przekroczenie liczby 8 połączeń z Battle.netem (często kojarzone z botami) - powtarzające się wpisywanie błędnego hasła może zablokować konto ze względów bezpieczeństwa - korzystanie z programów firm trzecich/add-onów (haków) Potencjalne powody występujące tylko w Diablo II: - przeglądanie umiejętności za pomocą kółka w myszce - zbyt szybkie wchodzenie na postać i wychodzenie z postaci, np. muling, Baal/Pindleskin runy itd. - powtarzające się prośby o odświeżenie ekranu z potencjalnymi wynikami zakładu - powtarzające się korzystanie z punktu nawigacyjnego w celu odświeżenia oferty sklepu - powtarzające się użycie czarów bez opóźnienia przy rzucaniu, np. Amplify Damage lub Glacial Spike Takie ograniczenie trwa maksymalnie 12 godzin. Ograniczenia trwające dłużej, niż 72 godziny, wskazują na blokadę adres IP na okres do 14 dni. Popularnymi powodami nałożenia dłuższych ograniczeń są: - próba użycia nieważnego klucza CD (działanie kojarzone z botami). - nadmierne spamowanie na danym kanale (często związane z botami). - spamowanie na wielu kanałach - nawet w przypadku wysłania 1 linijki na każdym kanale. - używanie flood lub load botów. - nękanie innego gracza i/lub klanu. - reklamowanie niedozwolonego adresu URL. - korzystanie z programów trzecich/add-onów (haków). Takie ograniczenie trwa maksymalnie 2 tygodnie. Usunięcie ograniczenia nie jest możliwe - musisz odczekać do jego zakończenia lub zdobyć inny adres IP. Prosimy pamiętać, że Blizzard nie może pomóc ze zmianą adresu IP.Madkipar0 01 mar 2017
16 godz. Blizzard żąda kopii dowodu osobistego abym mógł skontaktować się z supportem. Jakim prawem? Na dowód osobisty można kredyt zaciągnąć z szemranych firm. Potrzebuję skontaktować się w związku z absurdalnym zawieszeniem konta w HOTS za "obraźliwe czat". Nikt na moje konto się nie loguje. Na chacie i tak mało piszę bo widzę że ta śmieszna firma za wszystko banuje.Executor6 16 godz.
20 godz. Diablo 2 nie działa Battlenet Witam. Kiedy próbuję się połączyć wyskakuje komunikat: "Battle.Net nie może rozpoznać poprawnie używanej przez Ciebie wersji programu" długo nie grałem więc żadnego bana nie mam. a płyty mam oryginalne sam kupowałem w sklepie. Co się dzieje ? Co robić ? i czemu mam taki problem ?Jay5 20 godz.
1d MULTIKONTO - WoW Cześć wszystkim! Czy założenie dwóch kont battlenet wraz z wykupieniem na każdym z nich gry WoW i korzystanie z niej (nie jednoczesnie) na jedym komputerze, łamie jakieś przepisy/regulamin blizzardowskie? Ponieważ gildia, do której chcę dołączyć znajduje się na innym serwerze/realmie, wolałbym po prostu kupić WoWa jeszcze raz i na tym drugim realmie rozpocząć grę z boostem 110lvl, zamiast przenosić postać. PozdroQuc10 1d
1d Instalacja gier Gdy tylko klikam zainstaluj pokazuje mi instalacja przez 20 min fajnie... anulowanie jej nawet nie usuwa plików nawet ich nie instaluje bo nie odczówam większego użycia dysku..MrCrlevel1 1d
1d Czy mogę edytować...? Witam, chciałbym pobawić się mapkami np survival chaos albo inne których normalnie nie da się odpalić w WordEditorze bo wyskakuję okienko i nic. Chciałbym pobawić się z kolegą i dodać sobie pieniądze i wkręcać go że mam sposób na kase. Jeśli ktoś nie rozumie o co mi chodzi to wytłumaczę w odpowiedzi. Dzięki!Dawidoxop120 1d
1d Diablo 2 Klucz Produktu Po wprowadzeniu klucza z strony wyświetla się komunikat "Klucz dysku CD-ROM wprowadzony w polu D2 LOD jest nieprawidłowy. Sprawdź, czy wprowadzono prawidłowy klucz."Polkow14 1d
2d Diablo 2 brak dźwięku Witam, po odpaleniu gry wszystko działa tylko nie ma kompletnie dźwięku. Co zrobić w takiej sytuacji? Dodam że na stacjonarnym wszystko śmiga ale gdy odpale grę na laptopie to właśnie taki problem występuje.DarkneZz9 2d
2d logowanie do diablo 2 Witam od wczoraj nie mogę się zalogować do diablo 2 na bramkę europe inne bramki działają wyświetla się to: http://scr.hu/124h/yek1i podobno były jakieś problemy i już naprawili ale ja nadal się nie mogę zalogowaćRobosan8 2d
2d Warcraft 3 Nie moge wejść na serwer northrend Witam. Z jakiegoś powodu nie mogę wejść na europejski serwer Warcrafta 3 The Frozen Throne. Gdy próbuje wyskakuje mi błąd "Nie udało się połączyć z Battle.net Możliwe, że łączysz się z niewłaściwym serwerem. Jeśli używasz modemu, to przed połączeniem z Battle.net musisz ręcznie połączyć się z internetem." Nie było tak dopóki nie zainstalowałem hd moda (tak wiem, że to była głupia zachcianka). Jeśli mój CD-Key został zbanowany na serwerze europejskim (na np. Kalimdor mogę wejść) to mógłbym prosić o odblokowanie go? Z góry dziękuję.Abaddon66612 2d
2d [diablo 2] Niepoprawne hasło Witam Zauważyłem we wcześniejszych tematach, że u wielu osób pojawiły się problemy z kontem. U mnie problem jest nie co inny, gdyż konto oraz postać, która na nim była istnieją . Problemem jest "złe" hasło. Dodatkowo dodam, że na pewno nikt go nie zmienił, bo tylko ja miałem dostęp do tego konta, a hasło nie było na tyle proste żeby ktoś je zgadł, jestem pewny, że wpisuje hasło poprawnie, odzyskać hasła przez e-mail też nie mogę, gdyż nic nie dochodzi na skrzynkę, a konto było rejestrowane. Ostatni raz logowałem się na nie około 2-3 dni temu. Czy to możliwe, że w skutek jakiegoś błędu hasło samo się zmieniło? Czy można otrzymać hasło w inny sposób niż poprzez przywrócenie hasła, które póki co nie działa? PozdrawiamTur7 2d
4d Problem z instalacją gier Hej, po wykonaniu formatu komputera zainstalowałem sobie aplikację Blizzarda by na nowo poinstalować sobie gry. Niestety po kliknięciu opcji "Instaluj" wyskakuje puste okienko z informacją o instalacji produktu. W prawym dolnym rogu owego okienka widnieje wyszarzony przycisk "Rozpocznij instalację", a nad nim kręci się symbol pokazujący przetwarzanie danych. I tak cały czas, bez żadnego rezultatu. Instalacja gry z płyty nic nie daje. Wyskakuje dokładnie takie samo okienko i dalej nic się nie dzieje. Ktoś może podpowiedzieć jakieś rozwiązanie tej sytuacji?Drov2 4d
4d Połaczenie z Battle.net Diablo 2 Witam kupiłem gre wszystko działa łaczy sie z serwerem Battle.net w grze lecz gdy wpisuje nazwe i hasło mojego Battle.net nie znajduje konta a raz znalazło ale pisało jedynie prosze czekać i tak przez 20 min konto jestem pewny że jest dobre jak i hasło dobrze znam gdyż normalnie łacze nie z Battle.net przez inne gry i nie wiem co jest nie tak Proszę o pomoc z góry dziękuje.KoVa2 4d
4d Brak możliwości kontaktu z pomocą Chciałbym się skontaktować z pomocą w sprawie pewnego problemu z moim kontem. Niestety z jakiegoś powodu, przy próbie weryfikacji otrzymuję informację, że "ten numer nie może otrzymywać wiadomości tekstowych" (co jest oczywistą bzdurą). Jedyną inną opcją jest 'wysłanie zdjęcia dowodu', czego z kolei nie chcę robić (z resztą, Blizzard nigdy nie weryfikował moich danych, więc w ustawieniach można wpisać cokolwiek i wysłać dowolne zdjęcie). Mam jakieś inne opcje?ZygfrydQ4 4d
11 paź Transfer gry na inne konto Witam, mam pewien problem. Otóż chciałbym przenieść gry z jednego konta Blizzard, którego już nie używam, na drugie. Szukałem odpowiedzi jakiś czas, ale nie do końca pojąłem. W artykule o łączeniu kont Blizzard przeczytałem, że oba konta muszą być zarejestrowane na tego samego użytkownika i nie do końca rozumiem na czym to ma polegać. Nie jest również powiedziane w jaki sposób połączyć dwa konta. Wdzięczny byłbym za wyjaśnienie obu tych zagadnień.RavanX3 11 paź
11 paź Problem z logowaniem do overwatch Witam. Mam problem. Mianowicie kiedy odpalam grę zaczyna sie łączenie i w sumie na tym się kończy. Wyskakuje komunikat logowanie nie powiodło się i tak od kilku dni. Próbowałem już wszystkiego a Internet działa świetnie. I tak od kilku dni a właśnie się zaczął event halloweenowy. Z góry dziękuję za pomocMRart4 11 paź
09 paź Jak pobrać d2 / client climed Witam, po zainstalowaniu d2 + lod chciałem wejść na bn europe. Otrzymałem komunikat "...claimed". Przeczytałem w innym topic'u, że wystarczy pobrać grę z klienta gier konta blizzard. Problem polega na tym, że do pobrania widzę tylko diablo III. Nigdzie nie ma d2. Co mam w takim razie począć?ziolo6 09 paź
09 paź The Frozen Throne Brak dźwięków Dziś zainstalowałem dodatek do W3. Jest to najnowsza wersja ze strony. Problem polega na tym, że większość dialogów jest niema lub jest poucinana tzn. coś postacie mówią i szybko przeskakuje na kolejną kwestię. Niestety psuje to zabawę z grą... Czy da się to jakoś rozwiązać? Może gra nie instaluje wszystkich plików, które zawierają pliki z dialogami?FAKK31 09 paź
09 paź Warcraft 3 Kampanie Witam mam problem. Gdyż podczas instalacji warcraft 3 miałem na celu pogrania sobie w customowe kampanie. A tu zong. Nie ma żadnego folderu do ktorego moglbym wrzucac pliki z koncowka .w3n Wie ktos co z tym zrobic?Smigol4 09 paź
07 paź Diablo II brak pliku d2vidtst.exe Witam Mam problem z płynnością Diablo II. Podczas rozgrywki co minute występują freezy na parę sekund. Widziałem sposoby na rozwiązanie tego problemu lecz do tego jest potrzebny plis d2vidtst, którego nie mam po pobraniu diablo z battle.net. Wylączyłem wszystko co działało w tle oraz aplikacje startowe. Wiem tylko, że to nie wina internetu bo przykładowo Overwatch działa bez zarzutu oraz przy oglądaniu seriali nie mam żadnego problemuCeri4 07 paź
07 paź 15fps na diablo 2 grając w dialbo 2 mam 15fps jak to zmienić? wszystkie sposoby opierały się na zmianie grafiki w pliku, którego nie maCeri2 07 paź
07 paź Lokalizacja save'ów z warcrafta III Szukam ich od dobrej godziny, pół internetu przeszukane, dokumenty i folder z grą sprawdzone po 5 razy ale znaleźć nie mogę. Pomoże ktoś?TheBattleCat2 07 paź
05 paź Warcraft III TFT Problem z wejściem do battle Witam, mam oryginalną płytę W3, zainstalowałem wszystko jak należy, gra single działa, ale gdy chcę wejść do battleneeta, ładuje mi się do 100% dymek który wyskoczył informujący do załadowaniu się uaktualnienia, następnie przerzuca mnie z TFT, na Regin Of Chaos i każde mi włożyć płytę do napędu. Proszę o pomoc.ToTylkoGra10 05 paź
05 paź Problem z połączeniem do battlenet. Witam. Kupiłem grę diablo 2 i od momentu zainstalowania gry nie mogę się połączyć z battlenet. Próbowałem podążać za wskazówkami w innych postach ale nie działają. Posiadam same diablo 2 bez Lord of Destruction. Wersja mojej gry to V 1.14D. Wyłączyłem antywirusy blokady itp. Uruchamiam jako administrator. Zgłaszam swoją prośbę o pomoc oraz pytanie czy wina nie leży po stronie serwerów battlenetu? Podczas próby połączenia się z battlenet dostaje informacje o tym że sprawdzana jest wersja a następnie że battlenet nie odpowiada i proszę spróbować za kilka minut. Czy łącząc się z battlenet powinienem grac na angielskiej wersji językowej?luigi5 05 paź
04 paź Jak pobrać Diablo 2 Nie mogę pobrać Diablo 2. Na stornie z klientami i oprogramowaniem pobiera mi downloader, który nie działa. Czytałem, że mam pobrać klienta bezpośrednio, ale skąd?Fimbulvinter9 04 paź
04 paź Warcraft brak mozliwosci streamu Witam jak w tytule ostatnio chciałem stremować na fb znajomemu wowa lecz nie niestety ciągle mam komunikat oczekiwanie na uruchomienie gry. dodam ze heroes of storm normalnie mi wykrywa i mogę stremowac prosze o pomocSnagarunt6 04 paź
04 paź CD key został wyłączony Diablo II "CD key został wyłączony , skontaktuj się z działem wsparcia Blizzard" - takie pole tekstowe wyskakuje mi podczas próby logowania się na multiplayer battleneta w Diablo II. Zakupiłem 9 lat temu CD keye i wiele razy grałem. Ostatni raz rok lub prawie rok próbowałem się zalogować i wszystko działało. Ktoś jest w stanie pomóc? Albo miał podobny problem?Theender6 04 paź
04 paź Gra znaleziona ale nie dołącza do niej . Witam mam problem co jakiś czas na grach rankingowych pisze mi że znalazło grę ale mnie nie dołączą , potrzebny jest wtedy reset wc3 i zalicza mi za każdym razem porażkę . Czy szanowny blizzard mógłby to naprawić ?!pawcio2 04 paź
04 paź Diablo 2 - problem z uruchomieniem gry Witam, Mam problem z uruchomieniem gry diablo 2. Pliki pobrane z serwerów battle.net, a więc najaktualniejsze. Po uruchomieniu gry wyskakuje błąd: This application has encountered a critical error: W magazynie brak jest miejsca dla wykonania tego polecenia Program: C:\Diablo II\Game.exe File: .\SOURCE\SFILE.CPP Line: 1411 Press OK to terminate the application Poniżej sprzęt: Intel Xeon E5530 @ 2.40GHz /Dysk 250GB/6GB RAM GeForce GT 610 Windows 7 64 bit Windows zaktualizowany. Dodam, że próbowałem: -zwiększyć plik wymiany -uruchomiać jako administrator -uruchomiać z wyłączonymi kompozycjami wizualnymi -uruchomiać z wyłączonymi kompozycjami pulpitu -uruchomiać w windowed mode -uruchomiać w zgodności z Windowsem XP -reinstalować w różnych lokalizacjach Nic nie przyniosło skutku. Z góry dziękuję za pomoc.Jedzerro8 04 paź
04 paź Zbugowany patch 1.29 do Warcraft lll Po zaktualizowaniu gry pojawiła się masa błędów, z których część była też obecna po patchu 1.28. Mowa tu o ograniczonych opcjach wybierania rozdzielczości, braku polskich znaków oraz zablokowaniu Battle.netu w regionie US bez możliwości zmiany na Europę (lub na jakikolwiek inny region). Z tego co wiem nie tylko ja mam te problemy. Można to jakoś naprawić czy będe zmuszony czekać na następna aktualizacje?Marnin63 04 paź
04 paź Diablo 2 LOD - Pobieranie i instalacja Witam zakupiłem na battle.net Diablo 2 LOD i mam problem z jego pobraniem, chodzi o to że nie dysponuje płytą do jego instalacji, a klient który pobieram ze strony owszem otwiera się lecz podczas instalacji woła o płytę której nie posiadam. Czy jest jakaś możliwość instalacji gry?Niesciu48 04 paź
03 paź Destiny 2 - nie chce dokończyć pobierania gry Witam, mam problem z dokończeniem pobierania Destiny 2. Do pobrania zostało jakieś 8GB, ale cały czas jest inicjalizacja i nie rozpoczyna się pobieranie. Próbowałem chyba wszystkich czynności opisanych w pomocy technicznej, ale nic nie pomogło jak do tej pory.Maximus3 03 paź
03 paź Nie moge uruchomic diablo 2 Nie moge uruchomic diablo 2 wyskakuje Mi komunikat iz klucza moze uzywac tylko jeden uzytkownik. CLAIMED ON BATTLE.NET co sie dzieje,Mam orginalny klucz i gre. Wczesniej chodzilo jak bajeczka.slawek19838 03 paź
01 paź Połączenie zostalo przerwane 2 siec Witam od dwoch dni nie moge polaczyc sie z battle netem na dwoch cd keyach i na dwoch roznych sieciach. Wykonalem wszystkie czynnosci z portami, reinstalacja, uslugi itp.. Prosze pilne o pomoc zostalo kilka dni i moje postacie wygasna a kosztowalo mnie to wiele czasu.Furio5 01 paź
01 paź klucz używany przez Claim on Battle.net ?? Od wczoraj przy logowaniu się na bn europe mam klucz używany przez Claim on Battle.net Mam dwa klucze po 16 znaków do d2 i d2 dodatku oczywiście oryginalne. Jakiś pan administrator może być łaskawy to wytłumaczyć? widzę że nie tylko u mnie jest ten problem. Zapłaciłem za tą grę kupę kasy kiedyś więc chce zagrać....protein993 01 paź
01 paź Problem z authenticatorem Jakoś ostatnio kupiłem sobie overwatcha i chciałem sobie pograć jednak moje konto blokuje authenticator którego nawet nie aktywowałem nie wiem co z tym zrobić zalogować się nie da a żeby wysłać wiadomość o tym d supporta trzeba się zalogować chciałbym prosić o pomoc nie wiem co z tym zrobić a wierze za są tutaj osoby które miały podobny problem liczę na szybką odpowiedzMightyElf2 01 paź
29 wrz Warcraft 3 własna gra Brak możliwości skorzystania z opcji "losowy bohater" i innych w zakładce "zaawansowane". Ktoś coś wie na ten temat? Ew rozwiązanie? Patch 1.30Golon4Ever6 29 wrz
29 wrz Battle Net nie odpowiada Witam szanownych forumowiczów. Problem Dotyczy D2 LOD Postąpiłem wg instrukcji https://eu.battle.net/support/pl/article/20457 niestety bez skutecznie Łącze sie z internetem za pośrednictwem udostępnianie internetu przez tel. Jakieś sugestie?Furio7 29 wrz
28 wrz Warcraft 3- problem z aktualizacją Cześć! Gra pobrała mi aktualizacje i prosi o ponowne włączenie warcrafta, jednak po kliknięciu "uruchom ponownie" wyskakuje komunikat pt. Warcraft III jest już uruchomiony. Uniemożliwia mi to zrestartowanie gry w celu wejścia na tryb wieloosobowy. Miał może ktoś podobny problem?NeHe20 28 wrz
27 wrz Wysoki Ping WoW Witam! Od paru dni męczy mnie wysoki ping w grze. Gram na Burning Legion EU. Problem jest dość dziwny ponieważ kiedy w grze mam 400-600 ping a opóźnienie jest odczuwalne, testy internetowe wskazują mi ping na normalnym poziomie 30-60. Problem występuje z tego co zaobserwowałem tylko w WoW'ie ale nie miałem okazji przetestować pingu na innych grach spoza stajni Blizzard'a. Dostawca twierdzi że u nich wszystko jest ok i testy wychodzą poprawnie. Jestem dość zielony jeśli chodzi o te sprawy dlatego nie wiem co tu podlinkować. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.Afyr05 27 wrz
27 wrz Problem z logowaniem Witam, Wczoraj został zrobiony format i poprzez to musiałam wszystko instalować od nowa. Zainstalowałam aplikację battle.net przy próbie zalogowania wyskoczył problem z autenticatorem . Spróbowałam później zalogować się poprzez konto fb i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu utworzyło mi nowe konto z moim autenticatorem ale oczywiście bez moich gier . Mam aktywny abonament wiec zależy mi na szybkim rozwiązaniu sprawy. Próbowałam wysłać porzez strone Blizzarda prośbę o wyłączenie autenticatora ( weryfikacja poprzez dowód osobisty) - niestety po tej czynnośći nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Inne opcje jak weryfikacja przez telefon i autenticator nie działa. Opcja komunikacji chatowej z wsparciem jest wyłączona. (zalogowana jestem właśnie na koncie które utworzyło sie poprzez fb) Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiamLatiska1 27 wrz
26 wrz POMOCY DIABLO 2 SPRAWDZANIE WERSJI Witam po jakimś czasie , chciałem wrócić sobie do D2 i popykać na battlenet. W czym polega problem ? Otóż , zainstalowałem d2 oraz lord of destruction z orginalnych płyt i orginalne cd keye , wszystko pięknie cacy , gra się włącza , kiedy wciskam okno battlenet. ładują sie wszystkie rzeczy po kolei natomiast na "sprawdzanie wersji" stoi , niby się ładuje ale nic nie następuje po tym. Czym to może być spowodowane ??, Mam zainstalowane Diablo 3 na kompie + blizzard aplikacja , czy może to być powód ? dodam ,że mam windows 7 i wyskakuje mi taki komunikat: "Check online to see if solutions are available from the Mircosoft website.If solutions are found ,Windows automaticaly display a website that lists steps you can take". i drugi : "Diablo 2 has a know compatibility issue with this version of windows.For an update that is compatible with this version of windows , contact blizzard.Sopaczov13 26 wrz
25 wrz Problem z odzyskaniem konta (Authenticator) Mam problem z zalogowaniem się na moje konto Battle.net. Do konta był przypisany Authenticator, ale obecnie mam już inny telefon i nie zrobiłem kopii kodu zabezpieczającego. Instalacja authenticatora na nowym urządzeniu nie pomogła. Nie mogę zalogować się na konto z poziomu przeglądarki ani klienta Battle.net. Wszelkie operacje zataczają koło i proszą mnie o potwierdzenie żądania logowania z urządzenia, którego już nie posiadam. Funkcja odzyskiwania hasła również nie pomaga. Wysłałem nawet skan dokumentu tożsamości, minęło kilka dni i nie dostałem żadnego odzewu ze strony Blizzarda. Support telefoniczny to jakiś żart. Odzywa się BOT i odsyła mnie do działu pomocy na stronie głównej. Istnieje jakiś sposób na odzyskanie konta? Mam je od początku istnienia aplikacji Battle.net i przyznam, że zależy mi na grach, które się na nim znajdują.Authentierro6 25 wrz
25 wrz Diablo 2 "Sprawdzanie Wersji" Witam mam pewien problem otóż od 4 dni mam ciągle "sprawdzanie wersji". Po dłuższej chwili mam informację, że muszę spróbować później. Na laptopie mam te samą kopie gry i również to samo jakieś tipy?Grzegorz4 25 wrz
25 wrz Diablo 2 problem z poprawną wersją Witam, Mam problem z diablo 2. Po instalacji i włączeniu gry próbując się połączyć w Battle net wyskakuje mi komunikat Battel net nie potrafi rozpoznać poprawniej wersji i mam odwiedzić battel net suport ero ,,,, Czy ktoś może mi pomóc ?CzEeSsTeR8 25 wrz
25 wrz 30 dniowy prepaid problem Witam po wpisaniu kodu prepaid'a na 30 dni wyskakuje następujący komunikat : "Wystąpił błąd. Nie możesz wykorzystać tego klucza z karty gry. Wybrane konto nie spełnia warunków." Ktoś może wiedzieć co jest nie tak ? PozdrawiamRaPMeN1 25 wrz
24 wrz Diablo 2 LoD Właśnie co zainstalowałem d2lod na początku po załączeniu gry pojawiał się tylko czarny ekran i tyle (nic nie chodziło) więc zainstalowałem d2lod patch 1.14d myśląc że coś poprawi ale teraz to wogóle mnie wykopuje z gry z komunikatem " w aplikacji wystąpił nieoczekiwany błąd" reinstall nic nie pomógł :/ w kółko te same błędy (aha używam win7)MaksParadoks3 24 wrz