Wsparcie

19 mar 2014 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy: Witamy wszystkich na Forum Pomocy Technicznej Klasycznych Gier Blizzarda. To forum jest miejscem dyskusji pomiędzy jego uczestnikami oraz członkami zespołu Pomocy Technicznej Blizzard na temat problemów technicznych i błędów w klasycznych grach Blizzarda. Skuteczność tego forum zależy w dużej mierze od samych graczy i Wasza pomoc w rozwiązywaniu problemów jest bardzo mile widziana.Madkipar1 19 mar 2014
06 gru Instalacja Klasycznego Warcraft III Gracze, którzy kupili Warcraft III: Reforged w przedsprzedaży, mogą od teraz instalować i grać w klasyczną wersję Warcraft III. W tym celu należy skorzystać z poniższych instalatorów: Windows Mac Przy pierwszym logowaniu zostaniesz poproszony o podanie danych konta Blizzard Battle.net, na którym dokonałeś zakupu Warcraft III: Reforged, co aktywuje klasyczną wersję gry.Madkipar0 06 gru
31 lip Klaryfikacja: wsparcie dla DirectX w WoW W ostatnim okresie pojawiły się spekulacje odnośnie World of Warcraft i wsparcia dla DirectX, a w szczególności różnicach pomiędzy DirectX11 i DirectX12 na kartach graficznych NVIDIA. Chcieliśmy krótko wyjaśnić te wątpliwości. Wraz z przedpremierową aktualizacją Battle for Azeroth dodaliśmy obsługę DirectX 12, która powinna poprawić wydajność gry na niektórych konfiguracjach sprzętowych. Wsparcie NVIDII dla DirectX 11 jest już mocno zoptymalizowane pod kątem WoW i dodanie obsługi DirectX 12 przez karty Nvidii nie spowodowałoby w tej chwili wzrostu wydajności gry. World of Warcraft nie różni się graficznie w wersji DirectX 11 i DirectX 12. Obraz jest taki sam w obu przypadkach. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o skupieniu się na DirectX 11 dla kart Nvidia do czasu wprowadzenia kolejnych optymalizacji naszego silnika gry. Prace nad optymalizacją gry pod kątem DirectX12 będą prowadzone w kolejnych aktualizacjach i jeśli DirectX 12 będzie przynosił poprawę wydajności gry na danym sprzęcie, to ten sprzęt zostanie dodany do listy obsługiwanych urządzeń.Madkipar0 31 lip
22 sty 2018 World of Warcraft - Wsparcie API/Sprzętowe Witamy serdecznie! W ostatnim okresie zauważyliśmy napływ wątków, w których gracze wyrażają swoje niezadowolenie i zaniepokojenie nowymi ostrzeżeniami w Aplikacji Blizzard, które informują o nadchodzącym końcu wsparcia dla posiadanych konfiguracji systemowych. Chociaż ostrzeżenie może być w niektórych przypadkach uzasadnione, to chcieliśmy podzielić się z Wami informacjami o nadchodzących zmianach i zasugerować sposób, który pozwoli sprawdzić status waszego systemu pod kątem możliwości gry w WoW. Oto lista wymagań technicznych oraz sposoby na sprawdzenie konfiguracji waszego komputera. Wymagania w zakresie OS: Windows - Użytkownicy Windows muszą posiadać 64-bitową wersję systemu, którego karta graficzna wspiera DirectX 11. Windows 7 Sp1 Windows 8.1 Windows 10 Jak sprawdzić wersję OS. 1. Naciśnij Klawisz Windows 2. Wpisz “mój komputer” 3. Kliknij prawym guzikiem na Ten Komputer lub nazwę, którą mu nadałeś 4. Wybierz Właściwości 5. Sprawdź Typ Systemu (32-bitowy lub 64-bitowy) Obsługę DirectX 11 przez Twoją kartę graficzną możesz sprawdzić tutaj. Lista nie jest w 100% aktualna, ale jeśli posiadasz nowszą kartę, niż wymienione modele, to z obsługą DX11 nie powinno być problemu. Dla pewności możesz skontaktować się z producentem karty. Mac - Komputer musi wspierać obsługę Metal API. Lista Maców obsługujących Metal . Użytkownicy powinni także mieć zainstalowaną jedną z obsługiwanych wersji macOS. macOS 10.12.X macOS 10.13.x *macOS 10.14.x *(macOS może nie mieć swojej premiery przed wprowadzeniem opisywanych zmian w WoW)* Dodatkowe informacje - Spotkaliśmy się z przypadkami, gdzie wybranie w ustawieniach gry pracy pod DirectX 9 powoduje pojawienie się ostrzeżeń w Aplikacji. Jak wyłączyć DirectX 9 (jeśli jest to możliwe): 1) Kliknij Czerwony Wykrzyknik w grze 2) Kliknij System 3) Kliknij Advanced 4) Rozwiń menu przy Graphics API 5) Wybierz DirectX 11 6) Uruchom ponownie grę Madkipar0 22 sty 2018
01 mar 2017 Tymczasowe ograniczenia Jeśli otrzymujesz wiadomość o tymczasowym ograniczeniu lub braku możliwości połączenia, to w pierwszej kolejności spróbuj zalogować się na inny serwer. Jeśli tylko jeden z serwerów jest niedostępny, to twoje IP może mieć tymczasowe ograniczenie. Powodem nałożenia takich ograniczeń mogą być: - spamowanie tekstem lub poleceniami w rodzaju /friends, /whisper lub /whois - szybkie łączenie i rozłączanie z Battle.netem - ponad 50 połączeń na godzinę (zachowanie typowe dla botów lub przełączania pomiędzy postaciami) - przeglądanie dużej liczby profli w krótkim okresie czasu - przekroczenie liczby 8 połączeń z Battle.netem (często kojarzone z botami) - powtarzające się wpisywanie błędnego hasła może zablokować konto ze względów bezpieczeństwa - korzystanie z programów firm trzecich/add-onów (haków) Potencjalne powody występujące tylko w Diablo II: - przeglądanie umiejętności za pomocą kółka w myszce - zbyt szybkie wchodzenie na postać i wychodzenie z postaci, np. muling, Baal/Pindleskin runy itd. - powtarzające się prośby o odświeżenie ekranu z potencjalnymi wynikami zakładu - powtarzające się korzystanie z punktu nawigacyjnego w celu odświeżenia oferty sklepu - powtarzające się użycie czarów bez opóźnienia przy rzucaniu, np. Amplify Damage lub Glacial Spike Takie ograniczenie trwa maksymalnie 12 godzin. Ograniczenia trwające dłużej, niż 72 godziny, wskazują na blokadę adres IP na okres do 14 dni. Popularnymi powodami nałożenia dłuższych ograniczeń są: - próba użycia nieważnego klucza CD (działanie kojarzone z botami). - nadmierne spamowanie na danym kanale (często związane z botami). - spamowanie na wielu kanałach - nawet w przypadku wysłania 1 linijki na każdym kanale. - używanie flood lub load botów. - nękanie innego gracza i/lub klanu. - reklamowanie niedozwolonego adresu URL. - korzystanie z programów trzecich/add-onów (haków). Takie ograniczenie trwa maksymalnie 2 tygodnie. Usunięcie ograniczenia nie jest możliwe - musisz odczekać do jego zakończenia lub zdobyć inny adres IP. Prosimy pamiętać, że Blizzard nie może pomóc ze zmianą adresu IP.Madkipar0 01 mar 2017
1d Problem z authenticator'em Witam, zmieniłem niedawno telefon z authenticator'em do którego miałem przypisane konto na które nie moge sie teraz zalogować, ponieważ zapomniałem usunąć z niego przypisanie do konta, i tym samym nie mam kodu bezpieczeństwa. Support nic mi nie może pomóc, ponieważ by usunąc kod authenticator musze mieć do niego dostęp. Zaznaczę również że bardzo mi zależy na odzyskaniu konta.Ammes0 1d
1d Problem z odzyskaniem hasła do battlenet Witam, Problem polega na tym że wczoraj chciałem odzyskać hasło i miał przyjść kod weryfikacyjny lecz nie przychodził i kliknąłem ponów probe lecz tez nie przychodził przez dobre 2 godziny i 3 raz ponowiłem i wyskoczył komunikat proszę spróbować później odczekałem 12 godz lecz cały czas jest ten komunikat Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. PozdrawiamFizz0 1d
1d Diablo 2 LOD Ping Witam mam pewien problem gdy gram na battlenet'cie ping skacze mi z 45 do nawet 300 ale tylko wtedy kiedy poruszam sie postacią gdy nią stoje to ping jest niski co mogłoby być problemem. Od razu mówię że to na pewno nie jest wina internetu bo w innych grach ping jest niski.Fug11 1d
5d Diablo 2 - musi być płyta? Witam. Zainstalowałem Diablo 2 i dodatek LoD bezpośrednio ze strony Blizzarda - wpisałem gdzie trzeba CD-key i wszystko ładnie się pobrało i zainstalowało. Problem w tym, że niestety nie mam płyty od dodatku, ponieważ zgubiłem :/ Czy do wersji cyfrowej musi koniecznie być płyta? Czy jest jakiś sposób (legalny), aby ominąć brak płyty w tym wypadku?Matej5 5d
6d Problem z włączeniem Diablo 2 Nie mogę odpalić Diablo 2, gdy włączam i klikam Graj w Diablo 2, albo odinstaluj, to znika napis na sekunde pojawia się znowu, i nic się nie dzieje.Majcioch2 6d
6d Problem z instalacja Blizzarda Witam, mam problem z zainstalowaniem Blizzarda na moim laptopie. Wyskakuje mi okienko "Pobieranie nowych plikow" i pasek postepu zatrzymuje sie praktycznie na samym poczatku. Czy ktos mial juz taki problem i go rozwiazal?Lolivette1 6d
6d zniknęły gry z mojego konta Dzień dobry. Jestem bardzo zaniepokojony. Zniknęły gry z mojego konta: Destiny 2, Diablo 3, Diablo 3 Reaper of Souls, Overwatch, diablo 2. Wszytskie gry!! Bardzo proszę o przywrócenie moich gier, ponieważ zainwestowałem w to konto pieniądze, tym bardziej jeśli konto zostało zhackowane. Proszę podać mi powód dlaczego wszytskie gry zniknęły z mojego konta! Jeszcze zapytaliście mnie o stworzenie nowego battletagu? Dlaczego?!!Gabreal1 6d
6d Warcraft 3 Edytor map - drzewa Witam, przejdę od razu do sedna: chcę aby drzewa były bardziej zasobne w drewno, aby robotnicy mogli długo zbierać drewno z jednego drzewa. Zwiększenie hp drzewa nie przynosi rezultatu. PozdrawiamBadyllo16066 6d
10 lip Aktywacja gry destiny 2 Witam. Zakupiłem gre destiny 2 eu na g2a i aktywowałem klucz na koncie ale niestety nie ma tej gry albo nie wiem jak to zrobić by ją odpalić. Jakieś pomysły ?ExtazyPL1 10 lip
10 lip Problem z Diablo II na Windows 8 Witam Bardzo proszę o pomoc, po latach chciałem wrócić do klasyka Diablo II z rozszerzeniem Lord... Posiadałem płyty z lat poprzednich, jednak bez klucza do podstawowego Diablo II (wsiąkło, zapadło się), zakupiłem Diablo II poprzez batllenet, otrzymałem klucze i zainstalowałem, najpierw Diablo II, później Lorda... wszystko poszło ok, do momentu kiedy próbowałem odpalić grę. Pojawił się komunikat Error 1: Diablo II is unable to proceed. Unsupported graphics mode. Umieściłem zgłoszenie w Pomocy batllenet i postępowałem zgodnie z tym co pisali administratorzy: ściągnęłem i zainstalowałem patch 1.14, wpiasałem w zgodności Windows XP Service Pack 3, uruchomiłem z administraora i ... tym razem wyskakuje mi okienko dialogowe w j.polskim " wystąpił nieoczekiwany błąd" ze zgłoszeniem do Blizzarda, nic nie rozumiem. Ma ktoś, jakieś rozwiazanie, Bardzo chciałbym się przenieść 10-15 lat wstecz :)jonson746 10 lip
10 lip Diablo 2 LOD - Pobieranie i instalacja Witam zakupiłem na battle.net Diablo 2 LOD i mam problem z jego pobraniem, chodzi o to że nie dysponuje płytą do jego instalacji, a klient który pobieram ze strony owszem otwiera się lecz podczas instalacji woła o płytę której nie posiadam. Czy jest jakaś możliwość instalacji gry?Niesciu60 10 lip
09 lip Problem przy instalacji Battle.net'u Dzień dobry wszystkim, Próbowałem zainstalować battle.net już kilkadziesiąt razy niestety za każdym razem witał mnie błąd: BLZBNTBNA00000006. Początkowo przy samej instalacji, potem w trybie bezpiecznym udało się pobrać samego battle.net'a. Niestety przy uruchamianiu ten sam błąd mnie znowu przywitał. Pewnie większość myśli że antywirusa nie wyłączył i to przez to ale próbowałem też z wyłączonym i efekt ten sam. Raz na 5-15 prób udaje się wczytać listę gier ale to tyle bo przy próbie pobrania czegokolwiek znowu ten sam błąd uniemożliwia mi zrobienie czegokolwiek. Kupiłem dzisiaj Overwatch'a by pograć ze znajomymi ale chyba się okazuje że rzuciłem 20 euro w błoto. Udało mi się pobrać Overwatcha bezpośrednio ze strony internetowej ale mimo to przy jednej z udanych prób uruchomienia battle.net'u proszą mnie o aktualizacje gry przy której jak zawsze pojawia się ten błąd. Chciałem już pisać do pomocy technicznej ale przy wysyłaniu nic nie poszło tylko skasowało mi całe zgłoszenie nie mam cierpliwości pisać tam drugi raz. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły o co może chodzić proszę piszcie.QuoPot4 09 lip
08 lip [Warcraft 3] Błędy w kampanii Witam wszystkich. Postanowiłem trochę odświeżyć sobie kampanię Warcrafta 3, oczywiście w polskiej wersji językowej, co jest dosyć ważną informacją. Do tego momentu przeszedłem kampanię ludzi w RoC i trafiły mi się dwa błędy, które mnie trochę uraziły. 1) Muradin nie jest w stanie zniszczyć statków (misja ósma - "Niezgoda") używając swojej umiejętności "pocisk burzy". Niby nic wielkiego, można użyć kanonierów lub najemników, ale po dotarciu do pierwszego statku wyświetla się podpowiedź, która informuje gracza o możliwości zniszczenia statku przy pomocy tej umiejętności. Na wcześniejszych wersjach gry taka opcja istniała i miała się dobrze. 2) W ostatniej misji testerzy lub osoby odpowiedzialne za najnowsze patche podmienili kilka polskich dialogów na angielskie. Tworzy to z bohaterów osoby, które nie wiedzą w jakim języku mają się wypowiadać. Wiem, że moje problemy to niby nic wielkiego, ale skoro działało przez tyle lat to dlaczego teraz występują takie problemy? Śmiesznym jest, że gdy gracz będzie źle zarządzał jednostkami w misji ósmej, to jej nie przejdzie. Warunkiem jest zniszczenie statków przed upływem czasu i przetrwanie bohaterów, więc w przypadku przetrwania bohaterów i stracenia całych oszczędności na najemników, którym nie udało się przebić do statków, Muradin mógłby zrobić to za nich. Zamierzam powoli przejść całą kampanię po raz kolejny. Jak znajdę więcej błędów tego typu to o nich poinformuję. Możliwe też, że to ja jestem w błędzie i problem znajduje się tylko po mojej stronie. W takim wypadku proszę o poinformowanie mnie o tym przez kogoś, kto przechodził kampanię po ostatnim patchu lub na własnej skórze postanowił sprawdzić, czy to co napisałem występuje też u niego. Dziękuję za przeczytanie, życzę miłego dnia.Sintro4 08 lip
08 lip Problemy GRAFICZNE po ostatniej aktualizacji Witam. Właśnie wróciłem z wakacji i chciałem szybko rozpykać kilka gierek na BNecie. Kiedy zobaczyłem okienko aktualizacji od razu wiedziałem, że nie wróży to nic dobrego. Niestety się nie myliłem... Kiedy odpalam grę po aktualizacji ze skrótu na pulpicie mam czarny obraz a na monitorze wyskakuje "OUT OF RANGE". Kiedy dopisałem do skrótu -fullscreen gra się uruchomiła ale w fatalnej rozdzielczości. Kiedy chciałem zmienić na używaną dotychczas (1440x900) od razu robi się czarny ekran i wyskakuje w/w komunikat. Używam monitora stacjonarnego w połączeniu z laptopem. (PMM > Rozdzielczość Ekranu > I wszystkie opcje pod monitor stacjonarny). Kiedy w końcu udało mi się odpalić rozgrywkę w rozdzielczości laptopa - 1366x768 na ekranie monitora stacjonarnego (której nie mogłem zmienić w ustawieniach gry na żadną inną) obraz szarpie tak bardzo, że nie da się grać.... Do tej pory korzystałem bez problemu z takiego rozwiązania i wszystko śmigało elegancko. Proszę o pomoc!ReACtiV32 08 lip
07 lip POMOCY DIABLO 2 SPRAWDZANIE WERSJI Witam po jakimś czasie , chciałem wrócić sobie do D2 i popykać na battlenet. W czym polega problem ? Otóż , zainstalowałem d2 oraz lord of destruction z orginalnych płyt i orginalne cd keye , wszystko pięknie cacy , gra się włącza , kiedy wciskam okno battlenet. ładują sie wszystkie rzeczy po kolei natomiast na "sprawdzanie wersji" stoi , niby się ładuje ale nic nie następuje po tym. Czym to może być spowodowane ??, Mam zainstalowane Diablo 3 na kompie + blizzard aplikacja , czy może to być powód ? dodam ,że mam windows 7 i wyskakuje mi taki komunikat: "Check online to see if solutions are available from the Mircosoft website.If solutions are found ,Windows automaticaly display a website that lists steps you can take". i drugi : "Diablo 2 has a know compatibility issue with this version of windows.For an update that is compatible with this version of windows , contact blizzard.Sopaczov14 07 lip
07 lip SC II freezy co kilka sekund Nie da się grać. Co kilka sekund dostaję freezy trwające 2-3 sekundy. Skuteczne manewry jednostkami nie istnieją, timing w budowaniu przyprawia mnie o szał. Sprawdzałem podczas gry ping, jest 9 ms. Internet 300mb. Po WiFi i po kablu zachowuje się tak samo. HOTS to samo. Problem TYLKO w grach Blizzarda. Specyfikacja PC : Intel i7 4771 ustawiony na 3.9 ghz, sprawdzony dokładnie, solidnie chłodzony. GTX 1070, sterowniki najnowsze, temperatury w normie 16GB RAM W grze FPSy między 80-125 w zależności od intensywności walki Nawet chat głosowy potrafi się zatrzymać. Zmienne z dokumentów usuwałem z 10x. Wiem że masa ludzi ma problemy tego typu, ale żadne usuwanie pliczków nic nie dało, wygląda na to że to problem po stronie Blizzarda ( choć mogę się mylić ), jak inaczej wytłumaczyć powtarzający się problem mimo wszystkich parametrów w normie ?TrickyZerg6 07 lip
07 lip ,,Nie można zainicjować grafiki'' ,,Nie można zainicjować grafiki. Sprawdź, czy twój system operacyjny i sterowniki karty graficznej są aktualne." Taki komunikat wyświetla się za każdym razem kiedy próbuję uruchomić grę. Zarówno system jak i sterowniki są aktualne. Uruchomienie jako administrator nic nie daje. Dodam, że problem pojawił się po ostatniej aktualizacji. Wpis dotyczy Warcrafta III System operacyjny: Windows 7 Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430Piotr0 07 lip
07 lip Kara w trybie Rywalizacji Witam Dziś (tj. 4.07.2019) ok. godziny 15 wyrzuciło mnie z gry Overwatch w trybie Rywalizacji z powodu przerwy technicznej w dostawie internetu u mojego operatora. Przerwa trwała max. 3 minuty i mimo natychmiastowego powrotu do rozgrywki otrzymałem karę w postaci ok. -100 punktów rankingowych oraz czasową. Kieruję moją prośbę o przywrócenie tychże punktów, jako iż jestem graczem społecznym i wartościowym pod względem rozgrywki. Wyżej wymienioną grę wygraliśmy, a co więcej otrzymałem pochwały od sojuszników. Pozdrawiam i wyrażam szczerą nadzieję na odnalezienie rozwiązania na ten problem. FilipZmonar2 07 lip
07 lip Czarny ekran przy włączaniu Overwatcha Jak w temacie: wczoraj spokojnie sobie grałem, dzisiaj już nie mogę, przy próbie włączenia gry jedyne co się dzieje to czarny ekran, a komputer się zawiesza i jedyny ratunek to restart. Przekopałem pół internetu, angielskie fora blizzarda, Reddita, Wykop i YT w poszukiwaniu rozwiązania, wszystko na nic. Zrobiłem re-install gry, całego Battleneta, sprawdzanie plików i naprawa, próby otwarcia w oknie, jako administrator, absolutnie nic nie działa. Sprawdzałem wymogi gry i mimo że nie posiadam jakiegoś specjalnie dobrego sprzętu, to gra powinna działać bez najmniejszego problemu.S4iLeN1 07 lip
06 lip Diablo II LOD 1.14d - postać wygasła? Cześć, mam taki problem. Po zalogowaniu się do mojego konta D2 LOD CBN zauważyłem, że wszystkie postaci mają podpisy "Postać wygasła" chociaż jeszcze wczoraj było napisane, że "wygasną za 10 dni". Wszedłem jedną z postaci na grę. Następnie wyszedłem i powróciłem do poprzedniego menu wyboru i napis "postać wygasła" dalej widniał na tej postaci, którą przed chwilą grałem. Czy jest to jakiś błąd? Czym może to być spowodowane? Z góry dzięki za odpowiedź.TinoZubek0 06 lip
02 lip diablo 2 zżera 100% cpu! Witam! Od pewnego czasu gdy uruchamiam d2 to od razu w menedżerze zadań mam 100% zużycie cpu! O co może chodzić? Dodam, że gdy klikam na ikonę z grą to muszę ponownie kliknąć żeby zagrać tzn jakby 2 razy. Czyżby coś z rundll32exe?endrjustefan6 02 lip
30 cze Warcraft III błąd pobierania instalacji Witam, Za każdym razem jak próbuję pobrać WCIII lub TFT pobieranie jest przerywane przy około 90% (błąd sieci). W jaki sposób mogę pobrać Warcrafta, skoro nawet oficjalna strona blizzarda ma zepsutą instalkę? Tak trudno wrzucić działające pliki do pobrania?lukovsky0 30 cze
27 cze Problem z resetem hasła w Diablo 2 Witam mam problem z resetem hasła w diablo po wpisaniu danych konta oraz mailu wyskakuje powiadomienie iż instrukcja do resetu hasła została wysłana na maila podczas gdy na mailu nie mam żadnej takiej wiadomości sprawdzałem folder spamu itp.Fengrat1 27 cze
23 cze Gift Diablo3:RoS Hej, dzisiaj dostałam info, że wysłano mi prezent w postaci dodatku do D3, Reaper of Souls. Niestety, minęło już dobre 8h, a dalej nie mam go na koncie, ani w podarunkach, ani na maila nic nie przyszło. Cisza. :< Ktoś miał podobny problem, wiecie ile można czekać na "zaksięgowanie" prezentu? Bardzo się cieszyłam, że urodzinowo pogram, a tu lipa:( Miłego wieczoru c:WhiteGirl880 23 cze
23 cze instalacja dodatku do warcraft 3 Cześć, z góry przepraszam, jeśli odpowiedź na pytanie jest oczywista. Z sentymentu kupiłem i zarejestrowałem klucze do warcrafta III z dodatkiem. Instalator do gry i dodatku jest identyczny. Przy instalacji nie miałem nawet okazji wpisać klucza do dodatku. Przypisałem go do konta w battlenet później. Czy coś pokręciłem? Chciałbym najpierw przejść podstawkę, później dodatek. Chodzi mi o klasyczny tryb jednoosobowy, bez grania przez internet. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam KubaWielkiProtos2 23 cze
23 cze Sprawdzanie wersji Diablo 2 Witam serdecznie Od 3 dni mam ciągle "sprawdzanie wersji". Po dłuższej chwili mam informację, że muszę spróbować później. Taką samą sytuację mam na laptopie - z innym CD-Keyem Kilka osób które znam również ma ten problem. Nie ma opcji aby był to ban za hacki etc - support sprawdził. Czy ktoś może rozwiązał ten problem?Ulver9 23 cze
22 cze Warcraft 3- problem z aktualizacją Cześć! Gra pobrała mi aktualizacje i prosi o ponowne włączenie warcrafta, jednak po kliknięciu "uruchom ponownie" wyskakuje komunikat pt. Warcraft III jest już uruchomiony. Uniemożliwia mi to zrestartowanie gry w celu wejścia na tryb wieloosobowy. Miał może ktoś podobny problem?NeHe22 22 cze
21 cze Destiny 2 - nie chce dokończyć pobierania gry Witam, mam problem z dokończeniem pobierania Destiny 2. Do pobrania zostało jakieś 8GB, ale cały czas jest inicjalizacja i nie rozpoczyna się pobieranie. Próbowałem chyba wszystkich czynności opisanych w pomocy technicznej, ale nic nie pomogło jak do tej pory.Maximus68 21 cze
16 cze Sprawdzanie wersji Diablo 2 Witam, dzisiaj rano jeszcze normalnie mogłem grać do godziny 11, a po 17 jak chciałem się zalogować wyświetla mi się informacja: " battle.net nie odpowiada. Proszę spróbować połączyć się ponownie za kilka minut" lub informacja z długim weryfikowaniem "sprawdzanie wersji". Na laptopie to samo - może ktoś zweryfikować czy jest jakiś problem z moim IP ?GyniO1 16 cze
15 cze Warcraft III, Ewolucja Buga Ave, mam nadzieję że do tego zgłoszenia dostanę odpowiedź zgłaszałem błąd który zaczął występować w grze wraz z poprzednią aktualizacją odnośnie podpalania ziemi w grze, że te płomienie potrafiły nagle zadać X1000000 obrażeń, i nie przesadzam z liczbą bo nagle po dotknięciu ognia na ziemi mógł zginąć bohater z maks levelem i ilością zdrowia która nie mieściła się w ramce teraz ten błąd ewoluował wraz z najnowszą aktualizacją grałem już trzy różne gry z trzema różnymi grupami osób i za każdym razem gdy ktokolwiek aktywował podpalenie ziemi, my nie musieliśmy tego widzieć dodam, wszystkim nam zawieszała się na amen gra i wyskakiwał komunikat "Warcraft III przestał działać" i opcje "zamknij program" lub "poczekaj aż program zacznie działać" początkowo myślałem że to błąd długości gry tylko ale pierwsza partia trwała 30 minut druga 50 minut a trzecia 2 minuty gdzie neutralny mob użył umiejętności uderzenia płomieni czym podpalił ziemie proszę was, albo testujcie te Patche, albo zmieńcie testerów którzy okłamują was że "wszystko działa w grze doskonale i nie ma błędów" i jeżeli jest możliwość jakaś by naprawić we własnym zakresie te zawieszenia gry to chciałbym je poznaćIczani0 15 cze
14 cze diablzo2 stary klucz na nowy? diablo2 klucz26 nie znalazłem MAM 4 STARE KODY D2X2 D2LOD X2wpisałem je i teraz mi piszę że wykorzystałem a nie mam nowych kodów gdzie je odzyskać?kamilka111111 14 cze
12 cze Czarne pasy po bokach w głównym menu Witam, Od czasu aktualizacji, która wprowadziła ten miły jakże element do menu minął prawie rok, czy ktoś w tej firmie jednorożców i białych myszek w końcu usunie ten wspaniały wystrój głównego menu w postaci czarnych pasów po bokach? Rozumie, że wszystko wymaga czasu, ale to jest jakaś żenada. Do tego dochodzi kolejna cudowna sprawa, a mianowicie moje stare zapisy stanu gry, nie mogą być wczytane, tak więc czas, który poświęciłem, aby dojść do jakiegoś momentu to czas stracony, nie wspomnę o kontach Waracraft III usuniętych z Battelneta. Rozumie też, że od pewnego czasu firma Blizzard odawa.. największą chu... w świecie gier i zostaje tylko PR, który nic nie wnosi poza robieniem dobrej miny do złej gry i zwalnianiu swoich pracowników, ale może w końcu weźmiecie się do pracy, proszę? Sam przestałem opłacać WoW-a bo tak słabego dodatku jak BfA to nie widziałem jak gram, a gram od TBC, a waszych sukcesów w ostatnim czasie to trzeba ze świecą szukać. Jednak może w końcu naprawicie grę, która sami stworzyliście i sami zepsuliście? No chyba, że rozwiązanie jest już znane, czyli czekamy na Warcraft III Regforge i nie ma sensu naprawić starszej wersji.Alyantis0 12 cze
12 cze Warcraft 3 Błąd 3.46 Witam, mam problem, zakupiłem i ściągnąłem grę Warcraft 3 dzisiaj, wraz z wszystkimi łatkami, i od razu, mam problem opisany kodem 3.46, czyli tymczasowa blokada. Dodam, że problem ten wystepuje na każdym serwerze. Chciałbym prosić kogoś o wyjasnienie za co i na ile dostałem blokadę, ponieważ jest to wręcz smieszne, że z automatu po zakupie gry mam już problem.... Z góry dziękuję za pomoc.Piast70 12 cze
12 cze Problem z Połączeniem do Battle.net Próbując się zalogować, wyskakuje mi błąd "Error_ID_TEMPORARY_RESTRICTION" Jest to ograniczenie na IP, jednak nie jest ono słuszne. Nie logowałem się na moje Konto od miesiąca ani nikogo nie nękałem. Ten błąd występuje od tygodnia.Kapa2 12 cze
09 cze Zmiana adresu email witam chciałbym zmienić adres email który nie istnieje mam nadzieje ze jakoś pomozecie :)michaell231 09 cze
09 cze Nieprawdziwe Dane Użytlownika Witajcie ! Dobre kilka lat temu moja dziewczyna zakładała Konto na Battle.net. Ostatnio porządkowała przeróżne konta i trafiła tutaj. Przy tworzeniu podała Fałszywe imię i Nazwisko i Datę Urodzenia. Czy może coś z tym zrobić ? Czy już to po prostu zostanie ?Raiku1 09 cze
08 cze Problem z Pobieraniem aktualizacji witam, podepnę się pod temat, mam problem z aktualizacją mam praktycznie cały czas zerowy transfer pobierania jak się zaczyna ściągać to nie więcej jak 140-150 KB/s ale po chwili znowu wraca do zera i komunikat "mamy problem z transferem danych...." Czyściłem cache i tools na wszelki wypadek, instalowałem aplikacje BN ponownie, w opcjach sieci LAN odznaczałem/zaznaczałem "Automatycznie wykryj ustawienie" normalnie łącze się przez Wi-Fi, ale podłączyłem się przez kabel żeby wykluczyć usterkę kart sieciowej, doczytałem się też że powinno pomoc wyłączenie p2p ale nie ma takiej opcji w ustawieniach.....nie jest to wina dostawcy gdyż transfer pobierania po przez przeglądarki mam taki jak zawsze około 2MB/s.....200mb ściągnęło mi się w 8h to dopiero polowa aktualizacji......Proszę o pomocJunior9 08 cze
07 cze Battle.net disconnect Blzbnts0000003F8 Od praktycznie miesiąca battle.net dostaje disconnect i do tego czasem bardzo cieżko mu jest spowrotem się połączyć chociaż net działa normalnie. Czasem potrzebuje 10min czasem 20min. W BlackOucie dostaje error Blzbnts0000003F8 czy cos takiego.T3on2 07 cze
07 cze Battle.net disconnect Blzbnts0000003F8 Od praktycznie miesiąca battle.net dostaje disconnect i do tego czasem bardzo cieżko mu jest spowrotem się połączyć chociaż net działa normalnie. Czasem potrzebuje 10min czasem 20min. W BlackOucie dostaje error Blzbnts0000003F8 czy cos takiego.T3on0 07 cze
05 cze Problem z serwerami warcraft 3 Mam problem z dołączeniem do rozgrywki battle net, wyskakuje mi komunikat ze serwery tymczasowo ograniczyly dostep do serwera (azja,europa...) i inne tak samo blad 3.46 co mam z tym zrobić?https://megawrzuta.pl/download/7b35871923330e56aa4ec40dd2d2d61c.htmlŚmiałyKot0 05 cze
04 cze Diablo 2 Nie można połączyć z battelnet. Czy moje IP zostało zablokowane? Jeśli tak to do kiedy to potrwa?pkzor2 04 cze
04 cze Battle net nie odpowiada Witam, klasyczny problem, trwa już od jakiejś godziny. Można sprawdzić do kiedy blokada ? Pewnie przez to, że straciłem neta i próbowałem z telefonu włączyć... Dodam, że chodzi o diablo 2 lod.Grabarz1 04 cze
03 cze Nowy update Wc3 Po ściągnięciu nowej aktualizacji cała gra zaczęła mi laggować praktycznie podczas rozgrywki nic nie da się zrobić tak tnie zarówno na battle.net jak i samo menu w grze. Kiedy próbuje wejść w własną grę od razu wyłącza mi się wc3 błąd. No i po nowej super aktualizacji nie mogę korzystać z gry wc3 za pewne po następnej aktualizacji nie będę mógł nawet włączyć gry także pytam czy ktoś coś z tym zrobi albo powie jak to zrobić czy od razu odinstalować grę i przestać się męczyć z tymi aktualizacjami które tylko niszczą te grę? Liczę na odpowiedz jakąkolwiek.KOLO0 03 cze
03 cze update Wc3 Po sciągnieciu nowej aktualizacji cały wc3 zaczął mi lagować i na battle.net i w każdej innej rozgrywce np(kampania)kiedy klikam na własną grę to od razu wyłącza mi wc3 piszę że bład także aktualnie po tej aktualizacji nie mogę grać ani przez internet ani klasycznie. Nie wiem po co robicie te aktualizacje skoro po każdej jednej jest coraz gorzej.Liczę na jakąkolwiek odpowiedz.KOLO0 03 cze
31 maj WC3 nowy update Cześć, po nowym upd w3, wiesza grę po alt+tab do windy (w umsach). Z menu działa ale dużo wolniej niż wczoraj.fluRREEE7 31 maj