Dyskusja ogólna

23 sie 2011 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych Diablo III! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy Diablo III do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej Diablo III jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”.Kapeselus2 23 sie 2011
03 sie 2012 Raportowanie ewentualnych oszustw, hacków i luk w grze Niesamowicie ważne jest dla nas to, aby Diablo III pozostało miejscem bezpiecznym i sprawiającym wiele radości z gry dla wszystkich graczy i dokładamy wszelkich starań, żeby tak właśnie było. Dlatego właśnie chcielibyśmy przekazać, że jesteśmy świadomi obaw dotyczących niektórych luk w grze i oszustw handlowych, które zgłasza nam społeczność. Chcemy też zapewnić, że pracujemy sumiennie, aby wyeliminować wspomniane luki, hacki, a także inne problemy mające negatywny wpływ na czerpanie przyjemności z gry. Przypominamy, że jeśli posiadacie wiedzę o lukach w grze, hackach, botach lub oszustwach, najlepiej poinformować nas wysyłając e-mail do naszego zespołu ds. hacków na adres: hacks@blizzard.com lub wypełniając o odpowiedni formularz na naszej stronie. W korespondencji prosimy o podanie kroków niezbędnych do odtworzenia problemu, jak również wszelkich dodatkowych informacji. Prosimy również o powstrzymanie się od umieszczania na forum informacji lub instrukcji dotyczących wykorzystywania potencjalnych luk w grze. Wszelkie informacje dotyczące luki, włamania, bota czy oszustwa traktujemy bardzo poważnie – i choć nie każde otrzymane przez nas zgłoszenie dotyczy prawdziwego zagrożenia, to doceniamy wszelką pomoc i dziękujemy za powiadamianie nas o ewentualnych problemach, gdy tylko się pojawiają. Jak zawsze warto sprawdzać wpisy z bloga o poprawkach do Diablo III, aby na bieżąco zapoznawać się z najnowszymi zmianami.Takralus0 03 sie 2012
14 maj Zmiana daty zakończenia sezonu 16 Sezon 16 okazał się najpopularniejszym jak dotychczas sezonem tematycznym i bardzo nas cieszy, że tak wielu z was chętnie eksperymentuje ze wzmocnieniem Pierścienia Królewskiej Wspaniałości. Miło było obserwować, jak społeczność tworzyła nowe, ciekawe i niepowtarzalne konfiguracje postaci, aby następnie wypróbować je w praktyce. Mamy ekscytujące plany na sezon 17, ale musimy jeszcze poświęcić trochę czasu, zanim będziemy mogli przetestować nasze pomysły zarówno wewnętrznie, jak i na PST. Pragniemy spełnić prośby płynące ze strony naszej społeczności, aby przedłużyć sezon 16, a przy okazji zapewnić sobie więcej czasu na przygotowanie sezonu 17 (oraz aktualizacji 2.6.5), dlatego przesuwamy datę zakończenia sezonu 16 na 12 maja. Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie, dzięki urozmaiconej rozgrywce podczas Sezonu Wspaniałości i nie możemy się doczekać, aż podzielimy się z wami bardziej szczegółowymi informacjami na temat wszystkiego, co przygotowaliśmy w kolejnym sezonie tematycznym!Prokkar24 14 maj
10 sty Daty zakończenia sezonu 15 i rozpoczęcia sezonu 16 Cześć wszystkim! Chcemy zapewnić bezproblemowe przejście między sezonami i dać graczom więcej czasu, żeby mogli nacieszyć się podwójnymi skarbami. Sezon 15 zakończy się więc 6 stycznia, natomiast sezon 16 wystartuje 18 stycznia. Informujemy również, że tablice wyników bieżącej ery zostaną zresetowane 8 stycznia. Macie jeszcze trochę czasu, żeby powalczyć o jak najlepszy wynik, zanim przejdziemy do nowej ery! Powodzenia!Nimthanion1 10 sty
1 godz. Kaprysowo, Bełkotliwy Klejnot Jakiś czas temu zabrałem się za kostur pozwalający wejść do Kaprysowa. Zebrałem wszystkie materiały, schemat, brakowało mi tylko Bełkotliwego Klejnotu. Po wielu nieudanych próbach wydropienia tego składnika sprawdziłem temat na internecie. Znalazłem tu na forach posty o tym, że szansa na drop jest zbugowana i praktycznie nie da się tego zdobyć, ale Blizz miał nad tym podobno pracować i niedługo naprawić. Poddałem się. Dzisiaj znowu zachciało mi się zabijać kucyki, a trochę czasu minęło. Zebrałem wszystkie matsy od nowa na sezonie. I znowu nie mogę wydropić Bełkotliwego Klejnotu. Resztę potrzebnych rzeczy (łącznie ze schematem) skompletowałem w godzinę. Klejnot próbowałem zdobyć przez jakieś 5 godzin. Nie wiem teraz, czy mam farmić dalej, bo mam po prostu pecha, czy może dalej bug nie jest naprawiony. Przejrzałem fixy, nigdzie nie ma o tym wzmianki, stare wątki też nie mówią nic o tym, żeby to naprawili. Ktoś coś wie?Szpadel18 1 godz.
3 godz. Gwarantowany primal czy nadal dostajemy gwarantowany primal po zrobieniu pierwszego +70 grifta? przed chwilą zrobiłem 75 i nie dostałem żadnego primala...Lisq5 3 godz.
3 godz. Klasa postaci, a loot Dawno temu w pewnej bliżej nieznanej aktualizacji bliz wprowadził poprawkę dzięki której zaczęły wypadać w 99,9% itemy dla postaci jaką aktualnie gramy. W 2.6.5 chyba poszło coś nie tak... https://imgur.com/a/jCEz9i6 Gram dh, a primal za szczelinę z siłą Oby wam lepiej szczęście dopisało.Masta10 3 godz.
8 godz. Sezon 17 i wasze pozstacie Witam Jakimi postaciami planujecie grać w Sezonie 17 ? czym się opłaca grać kiedy już mamy informacje o dodatkach i co jest ulepszone ? Macie jakieś pomysły ? Ja osobiście Sezon 16 grałem DH. Co wybrać teraz ?Mazi20 8 godz.
9 godz. Karta graficzna pod Diablo III monitor 60/144/240Hz Aktualnie gram na monitorze 60Hz i mam GTX 950 2GB co nie pozwala mi grać w trybie publicznym na maksymalnych ustawieniach w 60FPS (bo w trybie publicznym są spadki). Przymierzam się do wymiany karty graficznej i może monitora. Dlatego jaką kartę graficzną UŻYWANĄ warto kupić, żeby mięć w trybie publicznym na maksymalnych ustawieniach FHD stałe 60FPS przy 60Hz? Jaką gdybym kupił monitor 144 lub 240Hz? Czy może lepiej wybrać monitor 2/4K i 60Hz? Dodam, że gram tylko w D3 i to czasami z kilkumiesięcznymi przerwami. Poza tym na PC tylko głównie www i youtube. Procesor i7 2600Gwiazdor1 9 godz.
11 godz. Gra po 20h na sezonie. Ja nie wiem co sie z tą grą odwala. Po przegraniu 20h barbem mozna mieć postać w top500 z klejnotami na 25poziomie i paragonie 500. Nowe poziomy trudności to żart na 1kwietnia, wyzwania tak samo. Gry od bliza bez opłat w WOW kosztowały mnie tysiące złotych. W diablo jestem od promocji z proporcami dla klas ale chyba moja cierpliwość właśnie sie kończy. Dostarczenie rozrywki na 30 godzina w sezonie to za mało. A niech któryś spróbuje napisać "to se zrob lepsza".Nisharr5 11 godz.
1d Mnich pod LoN Witam, Mam pytanie, stworzyłem postać , pod w/w build, sugerując się 1 miejscem w GR czyli 116 poziom, co prawda brakuje mi spodni i amuletu ( teoretycznie ) ale idąc na choćby udręke 13 , zadaje dmg jak jakiś dzieciak. Co robię nie tak ? Widziałem filmik z tego buildu w tym sezonie i tam dps sięga po 500B. Proszę o pomoccycek901 1d
1d Jak zacząć nowy sezon Cześć, postanowiłem wrócić do gry w sezonie 17. Pytanie jak się zaczyna taki sezon :)? W sensie zacząć od kampanii, czy przygody? Co robić? Jak najszybciej się rozwinąć etc? Prawdopodobnie zaczne Nekro.Kobi6 1d
2d Kostka Kanaiego - brak Kruszyciela Dusz Kostka Kanaiego - brak Kruszyciela Dusz , mimo, że pozyskana moc legendarna, ktoś coś wie? Nigdy go nie było, bo nie zwróciłem uwagi ... teraz pozyskałem moc legendarną a w kostce ni ma ....Cykada3 2d
5d Granie na padzie Podzielcie się tutaj swoimi sposobami grania na padzie w naszą ulubioną grę :) Btw. Jak już blizzard wprowadza te ,,nowości” do świata diablo , to raczej po x latach powinni w końcu dodać wsparcie dla padów od xboxa/ps :/Loczowaty0 5d
5d Nowy stream na Twitch Witam wszystkich, Wraz ze startem sezonu 17 postanowiłem zacząć streamować Diablo 3 i chciałem z tego miejsca zaprosić do oglądania mnie na www.twitch.tv/mrloganx87 Sam stream będzie prowadzony zarówno w języku polskim jak i angielskim jeśli zajdzie taka potrzeba :) W Diablo 3 gram od tzw "day one", tak więc jestem obeznany z grą i chętnie odpowiem na pytania. Dopiero zaczynam swoją przygodę ze streamowaniem więc kanał będzie się wciąż rozwijał i będę starał się wprowadzać regularne zmiany jak tylko ogarnę co i jak :) Stream zacznie się około 30min przed startem sezonu 17 (tj. koło 16:30 czasu polskiego). Tak więc zapraszam do oglądania i życzę dobrej zabawy :)Logan0 5d
14 maj Goblinowo działa na nie sezonie Cześć nie wiem czy to błąd , czy tak ma być ale działa nowe goblinowo już na nie sezonie :) Taka informacja co mają nazbierane pierścienie .STRUM1 14 maj
14 maj Skok trudności gry Zakupiłem w końcu po dłuższym czasie reaper of souls.Bez dodatku latałem sobie na lajcie monkiem na (60vl 80-coś master) na udręce III i parłem do przodu. Teraz włączam V akt i zderzenie ze ścianą,Uzraela dałem radę machnąć dopiero na wysokim. Coś jest nei tak czy twórcy serio tak mocno podwyższyli trudność w tym dodatku i aktualizacjach albo tak mocno znerfili monka ?Paczkus2814 14 maj
13 maj Metody płatności Witam jest możliwość zasilić saldo po przez płatność SMS? Ewentualnie czy istnieje jakiś sposób, aby kupić coś blizzard za pomocą kasy na telefonie?stobek7772 13 maj
12 maj (NIE) Działajace zestawy? Witam, Nie jestem pełno etatowym graczem w D3, ale powrocilem po dluzszej przerwie i zaskoczyla mnie sprawa zestawow. Gralem Lowca Demonow w sezonie 16 i majac 4 przedmioty z zestawu Natalii dzialaly jakby byly 6, dodatkowo majac 2 przedmioty zestawu Marudera dzialaly jak 4. Wlasnie sezon sie zakonczyl, odpalam postac poza sezonowo i juz nie dzialaja, a caly build na tym opartym zrobil przyslowiowe "papa". Ktos wie o co tu chodzi? Link, do mojej postaci: https://eu.diablo3.com/en/profile/Jaroslavius-1363/hero/119334327Jaroslavius8 12 maj
12 maj LON-sezon 17 Jak uwazacie to dobry pomysl te lony w kostce.Gollob18 12 maj
12 maj Ostatni dzień sezonu 16 - droga przez mękę Też tak mieliście? Lagi, zrywanie połączenia i wyświetlane jakieś komunikaty o błędach . Pod koniec 15 sezonu tak nie było. Gdyby nie problem z lagami podczas walki z bossem wskoczyłbym na tablicach o jakieś 30 oczek wyżej :/Krieszyn1 12 maj
07 maj Blizzcon 2019 Aplikacja AXS W tym roku, aby dostać się na Blizzcon, Blizzard wymaga od uczestników pobrania aplikacji mobilnej o nazwie AXS, Patrząc dalej, AXS jest w rzeczywistości oprogramowaniem szpiegującym, które będzie miało dostęp do wszystkich danych osobowych przechowywanych w telefonie, które TOC tej aplikacji mówi, że mają pełne prawo do udostępniania i / lub sprzedawania z długą listą firm. Lista danych osobowych, które aplikacja obejmuje twój adres IP Twój adres rozliczeniowy Twój numer karty kredytowej Twój adres mailowy Twój numer telefonu Twój kod bezpieczeństwa marka / numer urządzenia https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=E7YGrenehmQ Mnóstwo niewinnych ludzi już prawdopodobnie pobrało tą aplikację i wszystkie ich informacje dane zostały skradzione, ponieważ bilety trafiły już do ​​sprzedażyWACEKPLACEK4 07 maj
05 maj System Lootu Siema Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak działa loot system bo mając 70 lvl gram na Udręka 3 jak zwiększam to już nie daje rady I praktycznie w ogóle nie wypadają mi lepsze itemyZeXoN3 05 maj
04 maj postać na sezon 17 Jaka postacią zagrasz na sezon 17 i dlaczegoelvismp786 04 maj
04 maj Błąd 31000 Witam. Wywala mnie z gry z błędem 31000. Mam internet z neti. Ktos wie o co chodzi?PolskiJanusz0 04 maj
11 godz. Book of Tyrael, Book of Adria - czy ktoś to posiada? Hejka, szukam kogoś kto ma powyższe tytuły w wersji EN albo PL. Sam posiadam Book of Cain i uważam że jest to zajefajna pozycja jeśli chodzi o lore, dlatego chciałem kupić kolejne pozycje. Czy ktoś z was ma i chce może sprzedać? Potrzebuję żeby zmontować setting do mojej wersji Diablo RPG :)Primo1 11 godz.
01 maj problem - ukończenie głębokiej szczeliny Man takie pytanie - czy ktoś miał owy problem? Gram sobie na GR-ce, wszystko fajnie i wypełniam cały fioletowy pasek do wezwania Strażnika szczeliny...niestety potworki - nooby nie znikają a strażnik jakby "zastyga" i mogę przez niego przechodzić jak przez ducha co uniemożliwia pokonanie go i ukończenie szczeliny a kluczyk już sie wykorzystało i jedynym rozwiązaniem jest ponownie odpalenie rozgrywkiDomindzwon913 01 maj
01 maj Uber Hej, Odziedzixzylem drugie konto i mam zaćmienie. Nie potrafię się dostać do piwnicy gdzie są Ubery. Co trzeba zrobić żeby tam wejść? Czyżby musiał ma tym koncie zrobić fabułę?jotes11 01 maj
01 maj problemy z kostka od kilku dni nie moge ulepszac przedmiotow w kostce (opcja 10). probowalem juz z roznymi przedmiotami i roznymi klejnotami, probowalem tez tej operacji zmieniajac postac i nic nie pomaga :/ ciagle tylko pojawia sie komunikat "transmutacja zakonczona niepowodzeniem"; ktos mial tez taki problem??WygibasKosci8 01 maj
29 kwi Prośba o taxi Witam jest ktoś chętny aby mnie podexpić do 70 lvl (na postaci sezonowej) mam aktualnie 43lvl mój battle tag to #2973 , nick rodziny w diablo Cread.Cread1 29 kwi
28 kwi Immortal - wymagania i data premiery Hej Ja mam bardziej konstruktywne pytanie. Mianowicie kiedy data premiery i jakie będą wymagania gry Diablo Immortal?Cavosh19 28 kwi
26 kwi RARE ITEM .Maksymalny zasieg podnoszenia kul zdrowia. A mianowicie chciałbym się dowiedzieć czy da się osiągnąć więcej niż 27 metrow tak jak na moim profilu ? Chwilowo nie mam założonych butów i w koronie jest 1 m . gdy wrócę z pracy wszystko zmienię . Naramienniki które zrobiłem u kowala jakieś 10 lat temu pewnie są sporo warte . Czekam na komentarze ...prime4 26 kwi
23 kwi Pytanie dotyczace Turbo-Huda Witam prosze o konkretna odpowiedz czy Turbo-hud jest zabroniony w Diablo3? Dosc duzo stremerow mowi ze jest legalny P.S. Osobiscie moim skromnym zdaniem th makro boty powinny byc banowane!seedo198127 23 kwi
23 kwi Brak możliwości wymiany itemów ze znajomymi Siemanko, otóż mam taki problem, gram sobie ze znajomym z reala (myślałem że to od poziomu zależy na początku), w grze którą on założył (ja - barb 60lvl, on mnich 57 lvl) i za cholerę nie możemy się swobodnie wymieniać przedmiotami - właściwie to w ogóle nie możemy. Jak wyrzucę coś na glebę to on tego nie widzi i na odwrót (choiciaż animacja wyrzucanego przedmiotu jest widoczna!). To samo z handlem, co byśmy nie robili (w mieście czy też w terenie) to zawsze jest komunikat "gracz jest zajęty". Do dupy takie granie jak znajomemu nie mogę żadnego przedmiotu przekazać a w grach publicznych wszyscy podnoszą to co na glebę rzucę. To jakiś bug czy feature?DeTomasso11 23 kwi
17 kwi Gdzie zdobyć transmogryfikację Zemsta Aidana? Witam. Obecnie w Diablo zajmuję się w wolnych chwilach zdobywaniem elementów ozdobnych, w tym transmogryfikacji. Została mi obecnie do zdobycia tylko Zemsta Aidana, ale nie wiem gdzie jej szukać.YourNightmar1 17 kwi
13 kwi Ruiny Saszer., Zasnute Wrzoso., Wyspa Szarej Pustki. Czy w wymienionych w tytule lokacjach można odkryć jakieś sekrety? Czy są to po prostu lokacje do biegania po nich i wykonywania zleceń? W Ruinach Saszeronu dotarłem do Nieśmiertelnego Tronu. Na Wyspie Szarej Pustki znalazłem Starożytną Wieżę. Na Zasnutych Wrzosowiskach przez pewien czas towarzyszył mi Daivin Podróżnik. Nic jednak z tego nie wynika, a miejsca te aż proszą się o jakąś zagadkę Są jeszcze Krainy Losu w Akcie IV. Czy tam można coś odkryć?Ragnarok1 13 kwi
12 kwi Konkurs Pandemonium - Szansa na klucz do Diablo 1 Cześć Wszystkim. Zapraszam do udziału w organizowanym przeze mnie konkursie we współpracy z platformą gog.com, gdzie należy wykazać się kreatywnością. :) O co chodzi w konkursie, czyli zasady skrócone: – Konkurs organizuje Anubin na Pandemonium Diablo [ https://www.facebook.com/PandemoniumDiablo/ ] – Nagrody możliwe do wygrania w konkursie: 1 klucz do Diablo 1 , oraz 2 klucze do gry Shadows: Awakening na platformie gog.com – Uczestnik może w zgłoszeniu zadeklarować która nagroda bardziej go interesuje – zgłoszenie na konkurs należy wysłać na adres konkurs.pandemonium@gmail.com – Zadanie konkursowe to „Stwórz wymarzoną postać do Diablo” w formie rysunkowej lub graficznej, lub literackiej (nie więcej niż 4 strony maszynopisu), lub plastycznej – jeden uczestnik może zgłosić jedną pracę – Termin zgłoszeń od 03.04.2019 do 30.04.2019 Jakie są pełne zasady? §1 Organizator i nagrody - Organizatorem konkursu jest strona na Facebooku „Pandemonium Diablo”, którą prowadzi administrator „Anubin” [ www.facebook.com/PandemoniumDiablo ] - Dla 3 wyróżnionych prac przewidywane są nagrody w postaci a) 1 klucz – Cyfrowe wydanie Diablo 1 na platformie GOG.com (nagroda przekazana zostanie zwycięscy w formie klucza aktywacyjnego i uprawnia do jednorazowego przypisania produktu do konta użytkownika) b) 2 klucze po jednym na osobę – Cyfrowe wydanie Shadows: Awakening (nagroda przekazana zostanie zwycięscy w formie klucza aktywacyjnego i uprawnia do jednorazowego przypisania produktu do konta użytkownika) - Fundatorem nagród w konkursie jest serwis GOG.com - Uczestnik ma prawo w swoim zgłoszeniu określić preferowaną nagrodę dla siebie, podając interesujący go tytuł gry - Nagrody zostaną przekazane laureatom poprzez adres e-mail - Informacje o rozstrzygnięciu umieszczone zostaną na Facebooku „Pandemonium Diablo”, a także rozesłane zostaną poprzez e-mail - Data wyłonienia laureatów podana zostanie po przyjęciu wszystkich zgłoszeń w zależności od ich ilości. - Laureaci wybrani zostaną po indywidualnej ocenie każdej pracy bez wpływu czynników losowych. §2 Zgłoszenia i terminy - Zgłoszenia na konkurs przyjmowane będą wyłącznie na adres e-mail konkurs.pandemonium@gmail.com - Najlepiej zatytułować maila „Konkurs” „Praca konkursowa” - Najlepiej, byś w treści e-maila podał swój nick, imię, oraz opisał jednym zdaniem swoją pracę. - Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie od 03.04.2019 do 30.04.2019 - W przypadku pracy tekstowej umieść ją w załączniku najlepiej jako plik .doc lub .pdf natomiast w przypadku pracy graficznej w pliku .jpg lub .png (mogą to być też inne popularne formaty plików) - Klucz otrzymany w ramach nagrody będzie można wykorzystać na platformie GOG.com do końca roku 2019. §3 Temat konkursu i forma pracy - Tematem konkursu jest „Stwórz wymarzoną postać do Diablo”. - Nie musi to być postać grywalna – może to być NPC, postać fabularna lub inna. - Najważniejsze, aby była odpowiednio wpasowana w klimat i uniwersum Diablo, oraz aby praca była kreatywna. Można przedstawić istniejące postacie z uniwersum w wybranej przez siebie formie. - Zgłoszenia przyjmowane będą w następujących formach: a) graficzne – zdjęcia artystyczne, cosplaye, grafiki komputerowe, rysunki odręczne. Na grafice napisz jaką postać przedstawia np. „Łowca Demonów”. Praca musi być unikalna i przygotowana z myślą o zorganizowanym konkursie. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszenia. b) tekstowe – wiersz, opowiadanie, opis postaci i jej buildu. Praca nie może przekroczyć 4 stron maszynopisu (Times New Roman, rozmiar 12, Interlinia 1,5) Praca musi być unikalna i przygotowana z myślą o zorganizowanym konkursie. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszenia. c) inna forma artystyczna (figurka z plasteliny / modeliny lub innych materiałów). W takim przypadku zrób zdjęcie i umieść przy niej tabliczkę z napisem jaką postać przedstawia np. Barbarzyńca. Praca musi być unikalna i przygotowana z myślą o zorganizowanym konkursie. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszenia. Zgłaszane prace powinny być wiernie zgodne z kanonem serii Diablo, a wszelkie odstępstwa powinny być uzasadnione. Odstępstwa od kanonu Diablo mogą znacznie wpłynąć na obniżenie oceny pracy lub skutkować jej odrzuceniem. - Użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę. - W przypadku pytań z organizatorem konkursu można kontaktować się poprzez konkursowy adres e-mail. §4 Postanowienia końcowe - W zależności od ilości nadesłanych zgłoszeń wszystkie lub wybrane z nich zostaną omówione na filmie na kanale YouTube [www.youtube.com/user/TheAnubin]lub podczas streama na kanale Twitch[ www.twitch.tv/theanubin ] - Wybrane prace będą publicznie dostępne do zapoznania się za zgodą ich autorów. - Uczestnik konkursu akceptuje jego regulamin Powodzenia! :)anubin0 12 kwi
11 kwi Mało doświadczony gracz - podziemia zestawów Jak w temacie, nie jestem za bardzo zaglebiony w wwiedze o diablo dlatego chcialem spytac was doswiadczonych wyjadaczy o pewien aspekt... Mianowicie interesuja mnie podziemia zestawow... Jak z nich skorzystac? Jaki zestaw trzeba miec na jakiej postaci? oraz skad ten zestaw zdobyc? Oraz czy dobrze doczytalem ze niektore zestawy zostana w sezonie 5 nam dane na poczatek??Venom29 11 kwi
10 kwi KONWERSACJE Witam Szukam konwersacji : Niespodzianka Myriam w akcie V Przeszedłem wszystko i wciąż jej nie mam ? HelpNOWIND4 10 kwi
09 kwi Zlecenia w grze publicznej. Czemu jestem usuwany z gry? Robię zlecenia w grze publicznej. Kilka razy zostałem usunięty z gry. Niektórzy gracze zwracali mi uwagę, że zrobiłem zlecenie w ich akcie. Inni po prostu mnie wyrzucali. Czy jest jakaś niepisana reguła żeby nie robić zleceń w "czyimś" akcie? Czy za wykonanie wszystkich zleceń w jednym akcie samemu jest jakaś dodatkowa nagroda?Ragnarok2 09 kwi
06 kwi Dziwna sprawa z logowaniem Witam Będąc zalogowanym na koncie żony włączyłem Diablo 3, jednak zanim gra się uruchomiła zdążyłem przelogować się na swoje konto. W momencie włączenia gry miałem dostęp do jej postaci i mogłem normalnie grać pomimo, że byłem już zalogowany na swoim koncie i w znajomych pokazywało mi status bycia w aplikacji. Takie działania mogą powodować problemy z bezpieczeństwem więc fajnie by było jakbyście usunęli ten błąd. PozdrawiamTiburion0 06 kwi
05 kwi 10.000 poziom mistrzowski SC NS osiągnięty. Dzisiaj tj. 5 kwietnia 2019 gracz Devil#1207 osiągnął jako pierwszy na świecie poziom mistrzowski 10000. Link do profilu: https://eu.diablo3.com/pl/profile/Devil-1207/hero/98948531 Poziom został wbity w trybie softcore non seasonal. Dodać warto, że gracz ten gra na serwerze Europe. Gratulacje!Obishedo5 05 kwi
05 kwi Licencje na koncie Blizzard Gdzie na koncie Blizzard można znaleźć licencje.jojonetor3 05 kwi
04 kwi Sposób na RNG - ktoś testował? Witam Już 2 osoba z listy znajomych potwierdziła że sposób który zaraz opiszę u nich zadziałał. Lecimy w party 4p. 3 szybkich czyszczących rifta i 1 z 1lvl. 3 załatwiła bosa i wtedy do rifta wchodzi ten 4 i od razu wychodzi i zamyka. Robimy tak od 58-62 razy. W taki sposób wbijamy 70lvl tylko i wyłącznie z expa z zamknięcia rifta. Trwa to od 5 do 7 godzin. Bardzo ważne aby podczas gry nie wydropić ani jednego przedmiotu. Jaki jest tego efekty? RNG wtedy szaleje. WD w ciągu 12h gry po takim lvlowaniu trafił 4xKukri co prawda zwykłe ale 1 z perfekcyjnym rollem. DH w 17h gry 3 Cięciwy z czego 1 zakładam że na pewno będzie w top 10 tego sezonu jak nie wyżej. Ja takiej Cięciwy nigdy na oczy nie widziałem. Nie wspomnę już pozostałym dropie np setach z prawie idealnymi statami. Ktoś to też już testował? Na forum US też o tym piszą.flyguyPL74 04 kwi
04 kwi Patch 2.3- Czyli tego się nie spodziewałem Jakie są wasze pierwsze reakcje na nowe zmiany. Zacznijmy od początku: 1.Ruiny Seszeronu- Fajnie że blizz dodaje nowe lokacje, jednak jedna lokacja nie załatwi problemu różnorodności terenu jaki w grze występuje. 2.Kostka Kanaiego- Tu blizz dostaje duży plus, wkońcu coś się ruszy z craftingiem bo obecnie to jeden wielki crap, kto wie w przyszłości blizz może udostępni naprawdę duże możliwości związane z tą kostką. 3.Nowe materiały i lepsze nagrody za zlecenia- tak,tak i jeszcze raz tak, gra potrzebuje odświeżenia tego trybu bo był bardzo zaniedbany, liczę na większe zmiany co do zleceń. Nowe materiały do kostki dadzą nam wkońcu możliwość poszukiwania nie tylko gearu, po prostu więcej do roboty w grze. 4.Zmiany w Greater riftach- O tym była mowa od dawna, więc myślę że nie trzeba tu nic dodawać. 5.Sezonowe postępy- Hmm bardzo tajemniczy system, może być ciekawie, nowe wyzwania na sezonie by odblokować jakieś ciekawe skórki itd, jak najbardziej za, przyda się coś do roboty po za farmieniem gearu. 6.Nowe poziomy Udręki- Na to czekała większość graczy, w końcu można mieć jakieś wyzwanie z klepania potworów na szczelinach przy udręce X!!!!. 7.Nowe przedmioty leg i zestawy- tak powinno być co patch nowe zestawy i legendary, czym więcej możliwości dla postaci tym lepiej. 8.Zdobywanie pasywnych umiejętności z legend- Hmm niech wypowiedzą się topowcy, ale myślę że daje to ogromne możliwości i kombinowanie z nowymi buildami, wkońcu ta gra będzie wygladać tak jak powinna. 9.Zmiany w systemie walki- Chyba koniec z omijaniem potworów które mają naprawdę dużo hp i potrzeba dużo czasu na ich zabicie, mam nadzieje ze pasek postepu bedzie naprawdę adekwatny do ilości czasu poświeconego czasu na zabicie danego stwora. Wypowiadajcie się, wkońcu diablo idzie w dobrą stronę? czy to przełomowe zmiany?Kereo183 04 kwi
03 kwi Oddechy śmierci, materiały rzemieślnicze, klucze... Cześć, Wciąż nachodzi mnie pytanie dlaczego dalej musimy ręcznie zbierać przedmioty tego typu??? Nie przechowujemy ich już w naszym "plecaku" jednak wciąż nasz zwierzaczek ich nie zbiera, nie można tego zautomatyzować? Uprościło by to rozgrywkę. Zdarzają się irytujące opóźnienia w wypadaniu oddechów z bosów, gdzie muszę specjalnie nawracać i klikać, żeby je zebrać. Są produkcje w których to właśnie nasz pupil zbiera itemy tego typu, a nawet mamy możliwość wybrania czy ma zbierać itemy od białych lub legend w górę. Czy jest szansa na wprowadzenie takiej zmiany, lub również przeniesienie klejnotów z "plecaka" do reszty itemów rzemieślniczych jak klucze, oddechy itp. Jest to moje zdanie, nie każdy musi się z tym zgodzić jednak mimo wszystko granie zwykłych szczelin z tego powodu mnie irytuje, że za każdym razem muszę się zatrzymać aby zebrać itemy, gdzie tak naprawdę bez niektórych nie można rollować/up-ować przedmiotów dla naszej postaci. Oczekuje wypowiedzi "niebieskiego".Ushrael2 03 kwi
03 kwi Powrót pod długiej przerwie Do diablo wracam po długiej przerwie i tym razem na konsoli i pytanie odnośnie wykonywania zleceń. Dalej must have jest pierścień który pozwala na zgromadzenie bonusów z zestawów posiadając jeden item mniej który dropi za wykonanie zleceń z aktu pierwszego? Zlecenia warto robić czy tak naprawdę żadne przedmioty co tam dropią na nic się nie przydadzą? Są obecnie jakieś przedmioty must have?Simonldz1 03 kwi
30 mar WebNovel z alternatywnym Światem Diablo Nie do końca jest to powiązanie z grą, ale Ci którzy lubią czytać, polecam WebNovel pt. "Hail The King". Młody student umiera na Ziemi a Jego świadomość przenosi się do Alternatywnego Świata w ciało młodego Króla, który był uważany za umysłowo chorego, oczywiście do momentu kiedy nasz protagonista przejmuje jego ciało. Jakby tego było mało, nasz główny bohater zaczyna od zera, więc aby uzyskać siłę, otrzymuję wstęp do kolejnego Świata aby uzyskać siłę - do Świata Diablo II. Tę uzyskaną siłę, przenosi do jego nowego Świata Realnego. Jak możecie się domyśleć, jest to powieść fantasy, może nie dla wszystkich, ale niedawno ją skończyłem czytać i postanowiłem napisać o niej a być może i zachęcić do przeczytania. Sam pomysł autora, wsparcie protagonistę Światem Diablo, jest świetny i bardzo dobrze się komponuję z resztą. Hehe, co ciekawsze, napisał ją chińczyk. Zawiera 1200 rozdziałów, na polskiej stronie z novelkami jest przetłumaczone dopiero 96 rozdziałów, na angielskiej 650 a na rosyjskiej wszystkie.rool6 30 mar
24 mar Bug - Wyzwania Sezonowe Witam. Kilka dni temu zrobiłem ostatnie wyzwanie sezonowe - 3-ci Podbój. Dostałem za to ładną ramkę portretu, a po 2 dniach cofnęło mi wyzwanie sezonowe, abym zrobił 3 Podboje a odziwo wszystkie podboje mam ukończone. Ramka portretu także mi zniknęła razem z wyzwaniem sezonowym. Co teraz mam zrobić? Przez bite 2 tygodnie męczyłem te Podboje tylko dlatego, aby ukończyć cały Sezon i spotkała mnie taka niemiła niespodzianka…Xeer2 24 mar
24 mar Bezdenna mikstura Bezdenna mikstura - która najlepsza, którą wybrać i używać?Dorsaj2 24 mar