Dyskusja ogólna

23 sie 2011 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych Diablo III! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy Diablo III do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej Diablo III jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”.Kapeselus2 23 sie 2011
03 sie 2012 Raportowanie ewentualnych oszustw, hacków i luk w grze Niesamowicie ważne jest dla nas to, aby Diablo III pozostało miejscem bezpiecznym i sprawiającym wiele radości z gry dla wszystkich graczy i dokładamy wszelkich starań, żeby tak właśnie było. Dlatego właśnie chcielibyśmy przekazać, że jesteśmy świadomi obaw dotyczących niektórych luk w grze i oszustw handlowych, które zgłasza nam społeczność. Chcemy też zapewnić, że pracujemy sumiennie, aby wyeliminować wspomniane luki, hacki, a także inne problemy mające negatywny wpływ na czerpanie przyjemności z gry. Przypominamy, że jeśli posiadacie wiedzę o lukach w grze, hackach, botach lub oszustwach, najlepiej poinformować nas wysyłając e-mail do naszego zespołu ds. hacków na adres: hacks@blizzard.com lub wypełniając o odpowiedni formularz na naszej stronie. W korespondencji prosimy o podanie kroków niezbędnych do odtworzenia problemu, jak również wszelkich dodatkowych informacji. Prosimy również o powstrzymanie się od umieszczania na forum informacji lub instrukcji dotyczących wykorzystywania potencjalnych luk w grze. Wszelkie informacje dotyczące luki, włamania, bota czy oszustwa traktujemy bardzo poważnie – i choć nie każde otrzymane przez nas zgłoszenie dotyczy prawdziwego zagrożenia, to doceniamy wszelką pomoc i dziękujemy za powiadamianie nas o ewentualnych problemach, gdy tylko się pojawiają. Jak zawsze warto sprawdzać wpisy z bloga o poprawkach do Diablo III, aby na bieżąco zapoznawać się z najnowszymi zmianami.Takralus0 03 sie 2012
3d Zmiana daty zakończenia sezonu 16 Sezon 16 okazał się najpopularniejszym jak dotychczas sezonem tematycznym i bardzo nas cieszy, że tak wielu z was chętnie eksperymentuje ze wzmocnieniem Pierścienia Królewskiej Wspaniałości. Miło było obserwować, jak społeczność tworzyła nowe, ciekawe i niepowtarzalne konfiguracje postaci, aby następnie wypróbować je w praktyce. Mamy ekscytujące plany na sezon 17, ale musimy jeszcze poświęcić trochę czasu, zanim będziemy mogli przetestować nasze pomysły zarówno wewnętrznie, jak i na PST. Pragniemy spełnić prośby płynące ze strony naszej społeczności, aby przedłużyć sezon 16, a przy okazji zapewnić sobie więcej czasu na przygotowanie sezonu 17 (oraz aktualizacji 2.6.5), dlatego przesuwamy datę zakończenia sezonu 16 na 12 maja. Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie, dzięki urozmaiconej rozgrywce podczas Sezonu Wspaniałości i nie możemy się doczekać, aż podzielimy się z wami bardziej szczegółowymi informacjami na temat wszystkiego, co przygotowaliśmy w kolejnym sezonie tematycznym!Prokkar7 3d
10 sty Daty zakończenia sezonu 15 i rozpoczęcia sezonu 16 Cześć wszystkim! Chcemy zapewnić bezproblemowe przejście między sezonami i dać graczom więcej czasu, żeby mogli nacieszyć się podwójnymi skarbami. Sezon 15 zakończy się więc 6 stycznia, natomiast sezon 16 wystartuje 18 stycznia. Informujemy również, że tablice wyników bieżącej ery zostaną zresetowane 8 stycznia. Macie jeszcze trochę czasu, żeby powalczyć o jak najlepszy wynik, zanim przejdziemy do nowej ery! Powodzenia!Nimthanion1 10 sty
33 min. Kolekcja czempionów - problem Witam, nie mogę zlokalizować/nie pojawia się 1 champion niebieski o nazwie MORLU SPOPIELACZ. Według różnych źródeł powinien on wystąpić w IV akcie srebrnej iglicy poziom 1 i 2. Faktycznie jest ten rodzaj mobka w wersji zwykłej oraz unikalnej żółtej ale nigdy nie widziałem go w wersji niebieskiej (3 sztuki). Setki razy występuje tylko legionista morlu w wersji czempion-niebieskiej. Czy to jest bug? W sieci nie znalazłem żadnego filmiku/screena z niebieską wersją morlu spopielacza. Być może występował w wersji bez dodatku? Gdzieś znalazłem tylko info że ten mobek był dosyć silny w pierwszych wersjach gry lub nawet zbugowany nie do zabicia i pewnie blizz zrobił jakieś ruchy w tym kierunku. Czy ktos w ostatnim czasie ma zaliczone to osiągnięcie ze wszystkimi czempionami w zakładce WYZWANIA?Marecki13 33 min.
6 godz. D: Immortal - najlepsza klasa Słyszałem, że najlepszą klasą w Diablo: Immortal będzie "Uninstall Wizard". Potwierdzone info.Milo17 6 godz.
22 godz. Immortal - wymagania i data premiery Hej Ja mam bardziej konstruktywne pytanie. Mianowicie kiedy data premiery i jakie będą wymagania gry Diablo Immortal?Cavosh14 22 godz.
1d Pytanie dotyczace Turbo-Huda Witam prosze o konkretna odpowiedz czy Turbo-hud jest zabroniony w Diablo3? Dosc duzo stremerow mowi ze jest legalny P.S. Osobiscie moim skromnym zdaniem th makro boty powinny byc banowane!seedo19815 1d
3d Diablo Immortal? a po co. Siemanko, ostatnio opracowałem bardzo legitny sposób na granie w diablo na telefonie. Wystarczy PS4 i remote play :DGracha0 3d
3d Pożegnanie z DiabloFans 21 marca DiabloFans zostanie przeniesiony do trybu archiwizacji. Użytkownicy będą mogli nadal wyświetlać zawartość witryny podczas jej archiwizacji, ale nie będą mogli tworzyć ani edytować żadnych istniejących kompilacji ani postów na stronie. https://www.diablofans.com/news/49102-diablofans-says-farewell smutne czasy nastały dla diabloWACEKPLACEK10 3d
3d Niestandardowe zestawienie Przepraszam z góry jeśli źle umieściłem lub dubluję temat, ale jestem amatorem i Diablo gram jako żółtodziób no i mam kłopot nie wiem jak wykonać "zadanie" Niestandardowe zestawienie. Mam zestaw Kirys pustkowi zawierający 6 części, tak jak ma być, gdzieś wyczytałem oraz zestaw Nieśmiertelnego Króla 7 części. Wchodzę w zarośnięte ruiny i nie znajduję "zielonego portalu" . Proszę o pomoc w zadaniu, co robię źle. Pozdrawiam SebaSebastian4 3d
4d D1 dostępne na gog Niespodziewany atak. https://news.blizzard.com/pl-pl/diablo3/22887361/diablo-dost-pne-na-platformie-gog-com ...Creator13 4d
4d D2 + wsparcie dla Win 10 + Full HD Nie grałem w Diablo 2 od wielu lat, naszła mnie ochota żeby kupić sobie Diablo 2 z dodatkiem i nigdzie nie mogę takowego znaleźć, na platformie BN też. Diablo 2 nie jest już w oficjalnej sprzedaży? A jeśli jest a nie widzę lub jeśli nie ma to czy ktoś ma cynk skąd można je zassać (produktu którego nie da się kupić a dostępnego w necie nie zaliczam do piractwa) i czy i jak można zagrać w Diablo 2 na windows 10 w full HD?Raven8 4d
4d Switch i 16 Bossów w 20 minut Witam. W jaki sposób mam zabić 16 bossów w 20 minut na Switch'u skoro loading do każdej lokacji trwa od 20 do 25 sekund co wychodzi od 5 do 7 minut samego ładowania gry, więc zostaje od 13 do 15 minut na zabicie 16 bossów… do tego jeszcze trzeba doliczyć czas na ich znalezienie. Gram Mnichem mając w każdym przedmiocie maksymalny bonus do odnowienia czasu skilli do tego wszystkie moce zmniejszenia odnowienia ich czasu, więc popylam na pełnej prędkości z teleportacją i najlepszy wynik po kilku dniach męczenia tego podboju przy znalezieniu od razu bez motania się po mapach to 14 z 16 bossów, z czego 14 boss został ubity już na granicy kilku sekund do końca czasu… Dodam też, że każdy Boss pada w ciągu kilku sekund. Więc pytanie brzmi - JAK to zrobić? Już brakuje mi do tego sił i kompletnie odechciało mi się przez to grać… Gdyby przynajmniej czasy ładowania lub animacje bossów po śmierci nie wliczały się do czasu to byłoby to wykonalne, ale tak jak jest obecnie kurka wódka… jak?Xeer3 4d
4d WebNovel z alternatywnym Światem Diablo Nie do końca jest to powiązanie z grą, ale Ci którzy lubią czytać, polecam WebNovel pt. "Hail The King". Młody student umiera na Ziemi a Jego świadomość przenosi się do Alternatywnego Świata w ciało młodego Króla, który był uważany za umysłowo chorego, oczywiście do momentu kiedy nasz protagonista przejmuje jego ciało. Jakby tego było mało, nasz główny bohater zaczyna od zera, więc aby uzyskać siłę, otrzymuję wstęp do kolejnego Świata aby uzyskać siłę - do Świata Diablo II. Tę uzyskaną siłę, przenosi do jego nowego Świata Realnego. Jak możecie się domyśleć, jest to powieść fantasy, może nie dla wszystkich, ale niedawno ją skończyłem czytać i postanowiłem napisać o niej a być może i zachęcić do przeczytania. Sam pomysł autora, wsparcie protagonistę Światem Diablo, jest świetny i bardzo dobrze się komponuję z resztą. Hehe, co ciekawsze, napisał ją chińczyk. Zawiera 1200 rozdziałów, na polskiej stronie z novelkami jest przetłumaczone dopiero 96 rozdziałów, na angielskiej 650 a na rosyjskiej wszystkie.rool5 4d
16 mar Skrytka. Jak powiększyć? Mam grę z dodatkiem RoS. Mam 6 zakładek w skrytce. Chciałbym ją powiększyć. Wiem, że Przebudzenie Nekromantów dodaje dwie zakładki. Czy można dodać więcej zakładek? Ile maksymalnie i jak to zrobić?Ragnarok4 16 mar
15 mar Pierwotne starożytne Mam pewne pytanie a mianowicie czy jest jakiś próg po którego przekroczeniu zaczynaja leciec pierwotne starozytne? Z gory dzieki za odpowiedz :)Kaliszon1110 15 mar
15 mar Problem Posiadam pewny problem. Kupiłem pełną wersję Diablo 3. Jak zabije pierwszego bosa to ponownie cofa mnie do początkowej historii, czy może mi ktoś pomóc?LiszuKK18 15 mar
12 mar Zestaw: Litania niepokonanych i Jęczący zywiciel Witam Udało mi się znaleźć oba pierścienie ale po założeniu starożytnych-legendarnych (itemow) nie widzę zmian w statach - tych dodatkowych 100% za każdy starożytny. Co jest nie tak? Dodam iż nie korzystam z żadnych innych premii za zestaw poza tymi pierścieniami.Merlin6918 12 mar
11 mar KRZYŻOWIEC Witam , gram od miesiąca krzyżowcem i chce się was spytać co myślicie o moim zestawieniu. https://eu.diablo3.com/pl/profile/TREFLIIN-2191/hero/118184053TREFLIIN5 11 mar
09 mar Zadania sezonowe (Głęboka Szczelina 20 poziom) Witam. Ukończyłem 20 poziom Głębokiej Szczeliny (to miało być ostatnie zadanie sezonowe) no i... zadanie dalej jest niewykonane... O co tutaj chodzi?skaater7302 09 mar
09 mar Postęp Sezonowy: "Niszczyciel Szczelin" Nevermind, coś się zbugowało.Xeer0 09 mar
09 mar Pożegnanie Cześć Po 7 latach od utworzenia konta na tej platformie przyszedł ten moment kiedy dorosłość puka do drzwi. Dzięki Wam- graczom i CMom raczkowałem w internecie, oglądałem pierwsze gameplay z Diablo i tak dalej. Chciałbym Was wszystkich pożegnać i podziękować za te 7 lat. 7 lat szczelin, zbierania eq, szukania buildów i goblinów. Szkoda, że Ajantis, Iron czy Rivid, którzy przybliżyli mi na yt diablo już tu nie działają ale społeczność jest wielka i mam nadzieję, że będzie większa. Zawsze jak jeździłem na Woodstock to na sam koniec była grana Piosenka z tylu chmur na pożegnanie. Posłuchajcie sobie. Wszystkiego dobrego dla społeczności Diablo. Do zobaczenia na szlaku. Pozdro. \m/SIKOR22 09 mar
08 mar Demon Hunter Shadow Impale Build Siemka wszystkim, mam drobny problem ogl zrobiłem sobie build DH pod nożyk i wgl było wszystko spk dropnoł mi pierwotny sztylet i wtedy już było perfect wtedy ulepszyłem sobię go kamyczkiem 30+ i nwm dlaczego ale zaczołem rzucać tylko 1 nożem a wcześniej normalnie 3 leciały, nwm co źle zrobiłem proszę o pomoc :pALIASS7 08 mar
06 mar Jak sprawdzić całkowitą ilość przegranych godzin? Witam Czy orientuje się ktoś, jak mogę policzyć całkowitą ilość przegranych godzin? W karierze są podane ilości godzin poszczególnymi klasami, ale nie wiem czy wchodzą w to postacie sc, które usunąłem oraz jak się to ma do sezonów/sezonu 3.gregu8 06 mar
04 mar ZASYPIANIE SERWERÓW ? Dlaczego tak często w godzinach porannych zwykle nie da się grać w Diablo 3. Gra działa niezwykle wolno i przycina się tak jakby była pod silnym atakiem DD-Dos. Nie da się grać. Ten stan utrzymuje się od soboty 2. 03. 2019. Dziś jest niedziela godzina 10:30 i wciąż nie można grać.Commander5 04 mar
03 mar Wzmacnianie starożytnych przedmiotów Nie grałem już kilka lat w diablo i mam pytanie co do wzmacniania starożytnych przedmiotów: 1. czy aby wzmocnić przedmioty muszę za każdym razem legendarny klejnot ulepszyć np do 90-100 poziomu, czy można dany klejnot jakoś powielić 2. czy mogę za każdym razem użyć innego legendarnego klejnotu czy musi być to ten sam np. gogok szybkościSpiderix3 03 mar
02 mar Poziomy mistrzowskie. Serwus. Nie ogarniam trochę nowego systemu poziomów mistrzowskich, może mi ktoś to wytłumaczy klarownie. Mianowicie z tego co mi wiadomo od aktualizacji 2.0 suma paragonów z naszego konta będzie dzielona na ilość postaci jaką mamy (na 60 lvl). I tutaj moje pytania: 1) Czy postać z wbitym 60 levelem, ale bez wbitego ani jednego paragona będzie brana pod uwagę przy podziale sumy paragonów na ilość postaci? Ponieważ chce wbić 60 level szamanem przed dodatkiem (co by mieć wszystkie postacie i szybciej wbijać 70 lvl) i nie wiem czy nie zaniży mi on mojego ogólnego paragonu. 2) Czyli na dzień dzisiejszy mój paragon w RoS będzie ok. 27-28 poziomu? (75+13+13+9=110/4=27,5)Wojtas10 02 mar
28 lut Problem z dom osobliwości Dom osobliwości/ Nie chcę sie się pokazać po kilkudziesięciu próbach dwoma postaciami na różnych poziomach trudności:(Piter241 28 lut
25 lut Krótkie wyświetlanie nazw przedmiotów. Czy były jakieś zmiany? Może idzie gdzieś to wydłużyć? Problem pojawił się chyba wraz z nowym sezonem.Cyrulik3 25 lut
24 lut Oddechy śmierci - przedmiot Siemanko, ostatnio zacząłem się zastanawiać nad farmieniem tego materiału, bo przez rollowanie kostce zwyczajnie mi go brakuje. Pamiętam, że był jakiś przedmiot, który (bodajże) sprawiał, że za każdy wydropiony oddech, wydropi nam drugi, tylko za nic nie mogę sobie przypomnieć jaki to był przedmiot i jak się nazywał. Ktoś pomoże? Co ciekawe, znalazłem go już kilka razy na tym sezonie, ale zawsze rozwalałem na siarkę.Klakson15 24 lut
24 lut Sezon 11 - Czempion błąd! Witam Spotkałem się z takim oto błędem w rozgrywce sezonowej. Jeden z celów na poziomie Czempion to wykonanie Szczeliny Nefalemów (zwykłej) na poziomie 70 trudność T10 w mniej niż 6 min. Otóż ostatnio zajęło mi to może 2 min i nic nie odnotowało, że cel został wykonany. Co więcej gdy próbowałem wykonać ten cel wcześniej w momencie śmierci bohatera dodawany był czas do przejścia bodaj 30s teraz się to nie dzieje tak jakby system w ogóle nie mierzył czasu. Próbowałem zmieniać trudność i wracać na T10 próbowałem wykonywać dwiema różnymi postaciami nic. Wcześniej wydawało mi się że po prostu przekraczam czas teraz grając Nekromantą zajmuje mi to między 1.30s a 2.30s więc jestem pewny że to błąd. Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze się z tym spotkał. Proszę o sprawdzenie i reakcję na błąd.Astarot11 24 lut
24 lut wizzard czy jakaś życzliwa osoba moglaby napisac ile ad potrzeba na lon wizzie, nie moglem znaleźc nigdzie info na ten tematDiablos1 24 lut
23 lut "Zbawiciel" którą klasą najlepiej robić to siągnięcie? "Zbawiciel" to osiągnięcie za ocalenie graczy przed śmiercią 250 razy. Nie do końca rozumiem mechanizm tego osiągnięcia i na czym polega ocalenie innego gracza. Ma ktoś wskazówki jak to robić i która klasa najlepiej się do tego nadaje?Ragnarok2 23 lut
23 lut Pomoc w dobiciu do 70 Podkręci ktoś chociaż do 70??Thor19892 23 lut
23 lut Podziemia zestawów - taxi? Hej, Poprzedni sezon w jakim grałem miał numerek 7. Wróciłem po kilku latach i pykam sobei teraz rekreacyjnie. Przegrałem około 30 godzin na tym sezonie, wbiłem ~780 poziomów. Ale za [chiny ludowe] nie mogę zrobić podziemi zestawów. W przednim sezonie, który grałem zrobiłem mastera bez problemu - a teraz problem sprawia mi zwykłe ukończenie. W związku z tym pytanie - czy jest opcja taxi na tych podziemiach? Czytałem gdzieś że są podziemia w których można wejść z ekipą - i ta ekipa odwala robotę. Zatem pytanie brzmi - czy to jest możliwe na DH? Jeśli taka - na jaki zestawie? jeśli nie - o jakiej klasie powinienem pomyśleć? I czy byłby ktoś chętny by mi pomóc? Pamiętam, że poprzednio robiłem trzy zestawy podziemi DH i raczej nie sprawiły mi problemów - a teraz coś robienie tak, bo mimo obejrzenia masy tutoriali na YT zwyczajnie mi nie wychodzi... Zależy mi na tym bym mieć kolejny "portret" do kolekcji.jotes1 23 lut
08 mar Gra staje/ program przestal dzialac, prosze o pomoc Witam jak w temacie...wszystko mam ustawione normalnie i bylo wszystko ok przed sezonem. Nistety w trakcie sezonu stracilem 4 zagemowane postacie bo " GRA mi STANELA" gdy puscilo bylo po wszystkim. Ustawienia mam wszystkie prawidlowe. Przed sezonem nie bylo tego problemu a sporo gralem na tym samym sprzecie. Co mozna zrobic aby tak sie nie dzialo? Opisze dokladniej problem: Gram i po prostu gra mi staje, nie ma zadnego zerwania polaczenia, jestem na TS i nadal rozmawiam, pakietow zero stracownych, wiec wina nie jest po stronie internetu. Gdy chce wykonac jakis ruch, naciskam przycisk akcji...aplikacja przestaje dzialac;/ wyskakuje mi komunikat czy poczekac az zacznie dzialac albo zamknac teraz. Przewaznie biore poczekaj az zacznie dzialac i po paru sekundach gra idzie dalej...niestety juz tak zginalem 5 razy;/ dzisiaj rano zbarbem;/ Nie mam pojecia co dalej robic;/ Moj komputer to ryzen 7 1700x, 16Gb RAM, 2 dyski ssd, grafika RX 590 8GB radek. Prosze o pomoc badz osoby, ktore maja ten sam problem, moze udalo sie komus go rozwiazac. pozdrawiam piterson1990piterson19905 08 mar
23 lut BUG - Wszyscy kochają Shena Pomimo wielokrotnego przejścia, różnymi postaciami, nie jestem w stanie zdobyć osiągnięcia "Wszyscy kochają Shena". 3 konwersacje tzn.: Polowanie trwa Dusza Lei Bóg czy człowiek nie pojawiają się. Zaczynałem grę na każdym etapie (próbując rozmawiać ze złotnikiem praktycznie co chwilę), cofałem się do AKT III i przechodziłem aż do zakończenia AKT IV (próba rozmowy z Shenem co chwilę), różnymi postaciami, na rożnych poziomach trudności, postacią sezonową, niesezonową, hardcore i zawsze to samo, wskazane konwersacje nie pojawiają się. Ostatnią konwersacją jest "Nadzieja" a następnie "Zniszczeni i zepsucie" Rozwiązania znalezione na forum oraz na innych stronach nie działają. Proszę o pomoc.Azauriel1 23 lut
21 lut Goblin Menażerion Hej mam pytanie gdzie i jak mogę spotkać wymienionego wyżej Goblina oraz czy można spotkać go na sezoniePanicz2 21 lut
21 lut Zmiana poziomu Udręki Witam mam taki problem nie potrafię zmienić udręki1 na wyższą Mam wbite 70(104) i pokazuje mi się tylko udręka1 a chciałbym pograć na wyższym poziomie w głębokiej szczelinie bez problemu wchodzę na każdy poziom udręki jednak w grze nie umiem zmienić ktoś wie dlaczego tak się dziejeVenom436 21 lut
19 lut Osiągnięcie dla Mnicha "Uzdrawiający Dotyk". W osiągnięciu dla Mnicha "Uzdrawiający Dotyk" trzeba uleczyć innych graczy przywracając im 2 000 000 000 punktów życia. Liczba wydaje się porażająca. Jakieś podpowiedzi jak zrobić to w miarę szybko czy trzeba biegać za kimś w nieskończoność?Ragnarok4 19 lut
19 lut Zamykanie Szczelin oraz Krowiego Poziomu Otwieram Szczeliną (zwykłą lub głęboką), wchodzę, walczę, ale po chwili orientuję się, że przeholowałem z jej poziomem, więc się wycofuję, opuszczam Szczelinę. I co dalej? Nie da się jej jakoś zamknąć, na przykład żeby otworzyć nową o innym poziomie trudności? Trzeba zawsze wychodzić z gry, zamykać grę? Podobnie z Krowim Poziomem. Mam dwa Bydlęce Berdysze (albo więcej), ale Krowi Poziom nie daje się zamknąć po jego wyeksploatowaniu. A może to się da, tylko nie wiem, jak to zrobić? Wiele razy – przed laty – pojawiały się też pytania o to, kto zamyka Szczelinę i czy zawsze ten i tylko ten gracz, który ją otworzył? Czy od lat 2014-15 pojawiły się jakieś ustalenia na ten temat? Szczeliny wydają się miejscem do zdobywania Kluczy do Głębokich Szczelin i – przy okazji – zebrania tego, co wypadnie ze skrzyń lub zwłok. Przy okazji! Ale widziałem, że są tacy, co to otwierają Szczeliny w grze publicznej, zabijają bossa i chcą sobie farmić jeszcze z godzinę. Mają wtedy pretensje, że ktoś (inny gracz) im tę Szczelinę zamknął. Wydaje mi się, choć może się mylę, że tak to sobie można farmić w grze solo, a nie zmuszać innych do swoich zachcianek.Dorsaj12 19 lut
04 mar Szukam klanu ns Szukam klanu ns.lysyn7 04 mar
17 lut Gdzie ten obiecany pierwotny przedmiot legendarny ? Witam, W opisie aktualizacji było napisane : "Ukończenie 70 poziomu Głębokiej Szczeliny po raz pierwszy w sezonie będzie gwarantowało znalezienie pierwotnego przedmiotu legendarnego po zabiciu Strażnika Szczeliny." Czy tylko ja nie otrzymałem tego przedmiotu ?kaamillek143 17 lut
17 lut Stracilem dps siemka chcialbym poprosic was o pomoc dzis po zmianie spodni w postaci dh sezonowa stracilem dps mialem 1 200 000 dps ,a w menu postaci bylo tylko 900 000 zrobienie gr 90 na publicznym bylo banalnie proste,a po calym zajsciu nie moglem zabic elity czy tez mobbow.myslalem ze to cos sie zbagowalo sciagnalem itemy po zalozeniu dps zmienil sie w menu,ale nadal problem pozostal .Co nalezy zrobic pomozecie?FroZen3 17 lut
16 lut Cele w sezonie 16 Mam małą prośbę o wyjaśnienie dotyczące celów w sezonie 16, dokładnie ostatni cel który mi został: wielkie nadzieje - "osiągnij poziom 20 głębokiej szczeliny" tzn. muszę przejść głęboką szczelinę na wybranym poziomie 20? czy muszę przejsć wszystkie 20 po kolei? Dodatkowo ma być solo, czyli trzeba wybrać grę prywatną bo na publicznej ktoś może się dołączyć i nie będzie zaliczonego zadania? i czy jest jakieś wymaganie co do tego, który poziom musi być ustawiony w trudności gry? Dzięki za pomocryba5 16 lut
14 lut Dar Haedriga tryb HC Przy stracie sezonu założyłem sobie postać w trybie normalnym wbiłem 70 lvl i otrzymałem od razu 2 części setowe. Później zabiłem Zultuna na Udręce 2 i dostałem dwie kolejne i na końcu GR poziomu 20 i wpadły ostatnie dwie. Założyłem wczoraj postać sezonową w trybie HC wbiłem 70lvl i nic nie dostałem. Zabiłem Zultuna i też nic. Stąd mam pytanie czy ten dar otrzymuje się tylko raz? Czy może jakieś inne cele są w trybie Hc? Jak sobie popatrzę w prawym górnym rogu na cele sezonowe to mam wypełnione wszystko z I,II i III aktu a mimo wszystko nic nie dostałem. Coś źle robię?MadElephant9 14 lut
13 lut amulet-pytanie Znalazłem amulet -obietnica podróżnika na barbarzyńcy,mam pytanie - lepiej jest rollować coś z witalności,którą ma amulet czy rollować socket,którego amulet nie posiada?Domindzwon914 13 lut
11 lut barbarzyńca - HOTA/IK mam pytanie o swojego barbarzyńce, czy jest możliwość by był jeszcze silniejszy? co mógłbym zmienić? póki co 94 lvl szczeliny,dalej jeszcze nie probowałem https://eu.diablo3.com/pl/profile/Domindzwon91-2881/hero/79524009Domindzwon9110 11 lut
10 lut Diablo 3 i Corsair K95 RGB Platinum Cześć! Mam delikatnie zastanawiający i irytujący problem - po uruchomieniu gry wyżej wymieniona klawiatura zmienia swoje podświetlenie na monoczerwone. Nie wydaje mi się, żeby był to specjalny zabieg (a może jest?, ponieważ po wyjściu z gry kolorystyka wraca do tej sprzed uruchomienia)a chciałbym, żeby podświetlenie klawiatury pozostawało takie, jak przed uruchomieniem gry. Dodam, że sterowniki ICUE dla tej klawiatury są aktualne. Ktoś miał może podobny problem?Zasza2 10 lut