Dyskusja ogólna

23 sie 2011 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych Diablo III! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy Diablo III do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej Diablo III jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”.Kapeselus2 23 sie 2011
03 sie 2012 Raportowanie ewentualnych oszustw, hacków i luk w grze Niesamowicie ważne jest dla nas to, aby Diablo III pozostało miejscem bezpiecznym i sprawiającym wiele radości z gry dla wszystkich graczy i dokładamy wszelkich starań, żeby tak właśnie było. Dlatego właśnie chcielibyśmy przekazać, że jesteśmy świadomi obaw dotyczących niektórych luk w grze i oszustw handlowych, które zgłasza nam społeczność. Chcemy też zapewnić, że pracujemy sumiennie, aby wyeliminować wspomniane luki, hacki, a także inne problemy mające negatywny wpływ na czerpanie przyjemności z gry. Przypominamy, że jeśli posiadacie wiedzę o lukach w grze, hackach, botach lub oszustwach, najlepiej poinformować nas wysyłając e-mail do naszego zespołu ds. hacków na adres: hacks@blizzard.com lub wypełniając o odpowiedni formularz na naszej stronie. W korespondencji prosimy o podanie kroków niezbędnych do odtworzenia problemu, jak również wszelkich dodatkowych informacji. Prosimy również o powstrzymanie się od umieszczania na forum informacji lub instrukcji dotyczących wykorzystywania potencjalnych luk w grze. Wszelkie informacje dotyczące luki, włamania, bota czy oszustwa traktujemy bardzo poważnie – i choć nie każde otrzymane przez nas zgłoszenie dotyczy prawdziwego zagrożenia, to doceniamy wszelką pomoc i dziękujemy za powiadamianie nas o ewentualnych problemach, gdy tylko się pojawiają. Jak zawsze warto sprawdzać wpisy z bloga o poprawkach do Diablo III, aby na bieżąco zapoznawać się z najnowszymi zmianami.Takralus0 03 sie 2012
10 sty Daty zakończenia sezonu 15 i rozpoczęcia sezonu 16 Cześć wszystkim! Chcemy zapewnić bezproblemowe przejście między sezonami i dać graczom więcej czasu, żeby mogli nacieszyć się podwójnymi skarbami. Sezon 15 zakończy się więc 6 stycznia, natomiast sezon 16 wystartuje 18 stycznia. Informujemy również, że tablice wyników bieżącej ery zostaną zresetowane 8 stycznia. Macie jeszcze trochę czasu, żeby powalczyć o jak najlepszy wynik, zanim przejdziemy do nowej ery! Powodzenia!Nimthanion1 10 sty
10 min. Serwer Lag Witam. Miał ktoś dzisiejszego dnia problem za lagami?Kolec6 10 min.
1 godz. Gdzie ten obiecany pierwotny przedmiot legendarny ? Witam, W opisie aktualizacji było napisane : "Ukończenie 70 poziomu Głębokiej Szczeliny po raz pierwszy w sezonie będzie gwarantowało znalezienie pierwotnego przedmiotu legendarnego po zabiciu Strażnika Szczeliny." Czy tylko ja nie otrzymałem tego przedmiotu ?kaamillek19 1 godz.
8 godz. Początek sezony/wybór postaci Witam. Nie grałem 2 diabełka parę lat trochę się pozmieniało na pewno lecz nie mnie osądzać czy na lepszy czy gorsze. Po powrocie nie bardzo się odnajzuje5jesli chodzi o sety i które postaci są mile widziane na głębokie szczeliny lub które coś potrafią zdziałać solo. Grałem wszystkimi kiedyś ale chciałem zacząć nowy sezon i borykam się z wyborem. Ktoś poleci która postać jest jak zawsze op a którą w ogóle nie ruszać? Ew jakoś build/odnośniki do tematów? Za każdą pomoc dziękuję :)vlad5 8 godz.
2d Losowość przedmiotów w tej grze i kraft to żart. Losowość przedmiotów w tej grze i kraft to żart. Oko Etlisza x5, 3x Zagadkowy Pierścień to sa moje pierwotne po 150h grania. Oczywiście przekucie karawaszy w tysiącach jest niemożliwe. Idę o zakład że w sezonie 16 za przejście szczeliny dostane Oko Etlisza.Nisharr4 2d
2d WD set żniwiarza. Siema. Czy maska QUETZALCOATL znajduje zastosowanie w secie żniwiarza? Skoro bonus z setu "Żniwa Dusz zmniejszają otrzymywane obrażenia o 50% przez 12 sek. oraz pochłaniają efekty obrażeń zadawanych wrogom z upływem czasu i natychmiast zadają równowartość pozostałych obrażeń z 10 000 sekund." zadaje natychmiast dmg.Han1 2d
3d Poziom gry Bez urazy, ale gra idzie ( już od dawna jest) w stronę graczy "upośledzonych" . Wszystko ma wypadać od razu. 70 lvl wbiłem w jeden dzień. 2 h i full epic postać. Po zabiciu elitarnego przeciwnika wypadły mi 3 legendarne przedmioty. Obrażenia z kosmosu "twój mistyczny sojusznik wybuchnie za 1500%!" itp. Całość rozchodzi się o GR?!?! Rozpoczął się 16 sezon.. Co to kurcza MODA NA SUKCES?! A kostka to już całkiem śmiech na sali. Smuteczek bo mogę w to grać z zamkniętymi oczami - Poziom trudności - 2. . Szkoda, bo gra w Diablo 3 przypomina grę na kodach, trainerach.. A WY Blizzardy idziecie tylko w stronę graczy płaczących jak to słabo wypadają itemki, jak smutno bo dla maga wypadło coś z siłą...Wujoslaw6910 3d
3d Koniec Karczmy Ajantisa Od ponad 6 lat miałem przyjemność opracowywać dla Was Tygodniówki - cotygodniowe filmy podsumowujące ostatnie wydarzenia w polskiej oraz światowej społeczności Diablo. Niestety, nadszedł czas zakończenia działalności... Dziękuję Wam serdecznie za oglądanie filmów, komentarze, wsparcie i uczestnictwo w zlotach! Więcej informacji znajdziecie w ostatnim filmie w Karczmie Ajantisa. https://www.youtube.com/watch?v=moABcDPp1TwAjantis11 3d
4d patch Mam takie pytanie do bardziej zorientowanych(może i niebieskich): kiedy wejdzie nowy patrz jeśli w piątek zaczyna się sezon?Domindzwon9115 4d
4d Klucze do Głębokiej Szczeliny zniknęły Dziś rano pojawiła mi się duża aktualizacja. Kiedy po jej instalacji uruchomiłem grę okazało się, że zniknęły mi z konta wszystkie klucze do GR, a było tego chyba ponad 220 - dokładnie nie pamiętam, bo po zakończeniu sezonu sporo przybyło. Wie ktoś może, co jest grane? O co chodzi? Co z tym fantem zrobić? Bo numery typu zmiany postaci, restartowanie gry i kompa nie przyniosły efektu - tak, naiwne to, ale dla zasady musiałem spróbować.Dorsaj5 4d
4d Bugi Witam Szanowny Blizzardzie czy wasi technicy zaczną naprawiać błędy czy dalej będą udawać, że coś robią? Ja rozumiem, że ma być trudno ale afiksy dla mnie to jeden wielki bug. Powinna być jakaś szansa na użycie mikstury. Pojawia się afiks typu ogień, zimno, błysk, trucizna i postać leży od razu. Następna rzecz lagi u szamana na gr 100+ w grupie. Bugi potworów (jakim cudem zwykły potwór może zabić od razu np. lakunia itp. gdzie przy elicie się stoi??) Miało nie być elit na początku mapy, a tu wchodzisz i na start 3 elity ( czyli to co mówiliście to puste słowa bez żadnego sposobu poprawy) Szkoda słów by dalej pisać ! Czy technicy wezmą się za naprawę błędów bo co aktualizacja to więcej błędów. Opiekun forum, daj znać wyżej by w końcu technicy by naprawili to co psują, i aby kolejny aktualizacje nie były większymi bugami!Bozo1 4d
4d Ciemność nad Tristram 2019. Czy ktoś wie coś na temat Ciemności nad Tristram w roku 2019? Kiedy startuje, ile potrwa i czy w ogóle będzie? Wiem, że dotychczas odbywało się każdego stycznia. Gram w Diablo 3 od marca i nie miałem okazji zagrać w to wydarzenie. Czy na battle necie w ogóle informują w temacie Ciemności nad Tristram?Ragnarok31 4d
5d o ktorej start sezonu? Pisze z takim zapytaniem:) sezon wystartuje 18.01.2019 o 17.00 jakiegos tam czasu:D czy to bedzie rowniez 17.00 w PL czy tak jak ostatnio 18.00 ??Juventus1 5d
6d nowicjusz może to głupio zabrzmi ale gram w diablo 3 od paru godzin pierwszy raz w zyciu. mam pytanie może ktoś pomoze. W jaki sposób laczyc pare klejnotow w jeden większy? tak jak było w diablo2disqsito8 6d
12 sty Przedmiotu Pradawne Starożytne Hej, Wróciłem po dlugiej przerwie - i mam pytanie odnośnie nowych "mechanik" Ostatnio grałem w sezonie 7 - czyli ze dwa lata temu. Pytanie, które mam dotyczy przedmiotów Pradawnych. Wyczytałem, ze żeby w ogole dropiły trzeba dobić do GR70 solo. Pytanie brzmi czy muszę to zrobić osobno dla każdej postaci czy wystarczy raz dla każdego trybu (normal SC, normal HC, sezon SC, sezon HC)? Drugie pytanie - jak je zdobywać te przedmioty - rozumiem, ze dropią rzadko (jak kiedyś legendy), ale czy jest jakaś inna sensowna opcja na zdobycie? Kadala? Coś z kostki? Mam masę materiałów rzemieślniczych które mógłbym wykorzystać. Z tego co pamiętam reroll w kostce nie mógł dawać starożytnego przedmiotu z setu - a jak jest z pradawnymi? da się rerolować w kostce na taki rodzaj przemiotu? czy w grę wchodzi wyłączenie 'upgrade" z żółtego na legendę/setówkę? z góry dzięki za odpowiedzi.jotes15 12 sty
11 sty Pytanie do niebieskich odnosnie tlumaczenia Chodzi mi dokladnie o https://eu.diablo3.com/pl/item/bloodsong-mail-P6_Necro_Unique_Chest_21 Czy na pewno chodzi ,,Podczas dzialania Armii Umarlych'' czy moze krainy umarlych? Czy tu nie ma bledu. To jest dosc istotne!!Gollob1 11 sty
11 sty Niezapisane ,utracone postepy w trybie przygody Witam . Przeszedłem dwa zlecenia zabijając Bossy i wypełniłem wszystkie zadania które były do wykonania . Wchodząc na punkt nawigacyjny miałem je odhaczone na czerwono . Loguje się dobę później chce kontynuować przygodę a tu zaskoczenie mam je nie ukończone widnieją jak bym ich nie ukończył. Jestem początkującym i nie do końca wszystko ogarniam . Proszę o podpowiedzi co jest nie tak lub co mogę z tym zrobić. DziękiAbadoN9 11 sty
10 sty Schemat na nogę wirta C.D Niebiescy twierdzą że naprawili problem związany z nogą wirta..... mhhhmmm taaaa niebiescy to niczego nie potrafią dobrze naprawić. Otóż zbierając jeszcze raz wszystkie potrzebne materiały na schemat, dochodzimy do zwłok Griswolda który powinien dać nam schemat po przekazaniu mu Recepty Uzdrowiciela i co? Gówno recepta którą należy przekazać kowalowi po prostu nie wypada.... Także brawo niebiescy... nawet tego nie sprawdziliście.Sypa13 10 sty
09 sty Szukam - Nosiciel Robali i Nietoperz Jaskiniowy Witam. Jak w temacie - szukam miejsc występowania potworów - Nosiciel Robali i Nietoperz Jaskiniowy w akcie V. Żółte i niebieskie. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.Leon4 09 sty
07 sty Sezonowy Kostkowicz I poziomu Dobry wieczór. Mam pytanie, proszę ja Was. Sezonowy kostkowicz I sezonu od co. Nie mogę tego ogarnąć! O co tu chodzi? Jak to osiągnąć? Bardzo proszę o SENSOWNE! wytłumaczenie. Pozdrawiamskaater7305 07 sty
06 sty Ciemność nad Tristram bug,niedopatrzenie Wczoraj wszedł nowy patch i chyba już znalazłem w nim błąd: Przemierzając labirynt wzorowany na diablo 1 nie jestem pewien ale prawdopodobnie wszystkie gobliny są wyłączone (nie słyszałem żeby ktoś spotkał jakiegoś) i też trudno się dziwić bo w diablo 1 ani 2 nie było tych stworów. Są natomiast liczne kapliczki i chyba zostało przeoczone przez programistów to, że jedna z nich może w bardzo wyjątkowej sytuacji pojawić się jako kapliczka bandytów. Tak też mi się zdarzyło wczoraj wieczorem. Na poziomie 8 Labiryntu w pewnym momencie spotkałem wspomnianą kapliczkę i z niej po aktywacji wyskoczyło ileśtam goblinów. Na tym jednak opowieść się nie kończy gdyż jeden z 'bandytów' po ubiciu otworzył portal do skarbca :) A teraz najlepsze: po zebraniu łupów po gobach wszedłem do skarbca i ogarnąłem co tam było. Nie różnił się zbytnio niczym od innych otwieranych wcześniej w grze poza jedną rzeczą. Po ubiciu ostatniego przeciwnika w skarbcu i spadnięciu wielkiej skrzyni zdążyłem tylko ją otworzyć i zebrać łupy bo zaraz wywaliło mnie do miasta(nowe tristram) tak jak bym teleportował się przez portal. Tylko, że w mieście nie było żadnego portalu powrotnego. Mało tego wróciłem na poziom 8 Labiryntu biegnąc jeszcze raz przez wszystkie 7 wcześniejszych i tu niespodzianka - żółty portal do skarbca zniknął. Zużyta kapliczka bandytów natomiast nadal stała. Na dowód wszystkiego mam screeny. Nie wiem jaka jest szansa na powtórkę tego zdarzenia ale domyślam się, że mała. Co wygrałem? :) [IMG]http://i63.tinypic.com/1108yer.jpg[/IMG] [IMG]http://i65.tinypic.com/21kxhs5.jpg[/IMG] [IMG]http://i68.tinypic.com/wmnpf8.jpg[/IMG] [IMG]http://i63.tinypic.com/atx7hd.jpg[/IMG]PoBorowy26 06 sty
06 sty Noga Wirta Zrobiłem osiągnięcia eventowe, ale noga wirta, którą dostałem jest niebieska. Czy nie da się już zdobyć dzięki niemu mapy gwiazd?VIII25 06 sty
05 sty Bełkotliwy Klejnot 2018 r. Witam. Szukam tematów z tego roku o pasterskim kosturze ale nie mogę nic znaleźć. Nie mogę zdobyć Bełkotliwy Klejnot. Czy jest on dostępny jeszcze w 2018 r. ? Zabiłem tych Mroźnic z 50 i nic. Czy poziom udręki ma tutaj wpływ na to? Wszystkie inne rzeczy już zdobyłem.Beeavo11 05 sty
05 sty ciemność nad tristram ciemność nad tristram ,kiedy bedzie dostępne? juz 01,01,2018 godz 7;38 i nicgrzywa42 05 sty
05 sty Zmiana statystyk przedmiotów pierwotnych Hej, wszystkim. Czy jeśli u zaklinaczki będę zmieniał statystyki na przedmiocie pierwotnym to ten przedmiot otrzyma max z danej cechy?Librarian1 05 sty
05 sty Postać na sezon 16 jaka i dlaczego? Jaka postacią najlepiej będziesz/chcesz grać na sezonie 16-tym i dlaczego? Nasze wybory i uzasadnienia !elvismp789 05 sty
03 sty Meta w s16? Witam wszystkich, Śledzi ktoś ptr, jak się zapowiada meta na nadchodzący s16? Widzę sporo buffow do setów, dodatkowo PKW działa pasywnie, a wiec daje to pewnie trochę możliwości do zmian, tylko czy tak jest czy wszystko pozostaje po staremu...Kaktus17 03 sty
03 sty Skrzynia i sezony Powiem wprost, gram od początku sezony i staram się przenosić na normal tylko najpotrzebniejsze rzeczy, ale grając wszystkimi klasami dostępnych postaci to jest zwyczajnie fizycznie niemożliwe. Nawet 1 zakładka na klasę nie wystarczy., nawet dodanie po sezonie 5 1 dodatkowej zakładki nic nie zmieni. Same klejnoty zwykłe i starożytne to prawie 1 zakładka, materiały do kraftu 2, a gdzie resztę zmieścić zostawiając po 1 każdym secie na klasę, które będą potrzebne do set riftów? Gdzie wsadzić legendy starożytne wpierające buildy konkretne? Nawet przed dodatkiem na 60levelu skrzynia sprawowała problemy, co dopiero teraz jak jest 3x więcej wszystkiego... blizzard to nie zakładki są problemem, tylko rozmiar skrzyni... Skrzynia jest przystosowana do gry góra 2 klasami postaci obecnie na konto.Tankrider350 03 sty
02 sty czy trzeba grać w tryb sezonowy w diablo 3 ? witam mam takie pytanie do was czy trzeba grać w tryb sezonowy w diablo 3 ?Triplorian14 02 sty
31 gru Życzenia Noworoczne Gracze roku 2018, życzę wam, aby w 2019 było więcej super gier,  bądźcie mili i grzeczni dla siebie w komentarzach - wszyscy siedzimy w tym bagnie i myślę, że powinniśmy się trzymać razem.  Życzę czytelnikom więcej cierpliwości, dystansu i zrozumienia do tego co kto pisze,przede wszystkim pomagać sobie nawzajem jak tylko jest się w stanie. Super legend jeszcze lepszych Primali i wariacji w tworzeniu swoich postaci,Szampanskiej Zabawy i lepszego dropu w Nowym 2019 roku.:)aditech0 31 gru
31 gru Życzenia Noworoczne Gracze roku 2018, życzę wam, aby w 2019 było więcej super gier,  bądźcie mili i grzeczni dla siebie w komentarzach - wszyscy siedzimy w tym bagnie i myślę, że powinniśmy się trzymać razem.  Życzę czytelnikom więcej cierpliwości, dystansu i zrozumienia do tego co kto pisze,przede wszystkim pomagać sobie nawzajem jak tylko jest się w stanie. Super legend jeszcze lepszych Primali i wariacji w tworzeniu swoich postaci,Szampanskiej Zabawy i lepszego dropu w Nowym 2019 roku.:)aditech0 31 gru
29 gru Przeklęte skrzynie - gdzie są i dlaczego warto je robić Przeklęte skrzynie ... Kochani, Pytanie nasuwa się jedno, gdzie te gorące skrzynie można znaleźć ? Bardzo proszę was o wypowiadanie się na ten temat i zdradzanie nam ich lokalizacji, jak najszybciej do nich trafić oraz jaki event nas czeka :) Aby temat był zorganizowany i przyjemny dla oka, będę aktualizował listę ich lokacji w tym poście. Trzeba jednak pamiętać, że owszem ich lokacja jest stała, ale nie zawsze się pojawiają. Róbcie też screeny :) Pozdrawiam, Lokalizacje przeklętych skrzyń, ... ... ... ... Jeżeli ktoś gra w języku angielskim i nie koniecznie potrafi poradzić sobie z kreatywnością partaczenia tłumaczeń przez ludzi odpowiadających za naszą wersję językową z pomocą przyszedł Radwal - dając link z usbn. us.battle.net/d3/en/forum/topic/11837674016#1 The Cursed Chest Events - locationscare165 29 gru
27 gru Zakończenie sezonu 15 !!! Napisano w różnych miejscach różne formy zakończenia. Przy starcie sezonu 15 w oficjalnej zapowiedzi Blizzarda podano datę 16.12.018 około godziny 17.00 Na forum taki niebeski z community podaje datę 06.01.2019 zakończenia sezony 15 abyśmy mogli się dłużej cieszyć podwójnymi darami horadrimów. A zatem nie jest żaden z powyższych prawidłowy. Tak jak przy zakończeniu poprzedniego sezonu 14 jest głupi błąd i żart ze strony Blizzarda. Sezon się w całości zakończy koło 22 16.12.2018 podwójne dary już zniknęły jako dostępne o godzinie 17:00piotrmur21 27 gru
26 gru Diablo 3 + pad Cześć, Pomyślałem nad odgrzaniem tematu z 2.09.2013 https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/8048685832 odnośnie grania w D3 na PC z padem. Minęło już parę lat od posta, technika poszła na przód. Co myślicie? Jak obecnie by się grało padem na PC w D3? Pozdrawiam, PR.GoldGry8 26 gru
25 gru Burza mózgów - wasze propozycje zmian Witam was drodzy forumowicze, po ostatnich niezbyt dobrych informacjach dotyczących naszej gry, postanowiłem zebrać resztki wolnego czasu i poświęcić je na "desperacki zryw naszej polskiej społeczności". Z racji iż z grą coś zaczyna się dziać (zapewne po chłodnym przyjęciu wersjii mobilnej), może uda nam się jako społeczności przemycić kilka dobrych pomysłów, które zostaną pobłogosławione przez "zarząd". Potraktujcie ten wątek jak zabawę, grę w lotka - może nie wygrasz milionów, ale aż do losowania każdy z nas będzie milionerem. W poniższym wątku prosiłbym was o zamieszczanie waszych propozycji zmian w grze. Oceniajcie również pomysły innych za pomocą łapek w dół lub w górę. Najciekawsze i najwyżej oceniane pomysły przetłumaczę na język deweloperów i poślę gdzie tylko potrafię (nie, nie posiadam żadnych specjalnych skrzynek mailowych, numerów telefonów itp. itd. etc.). ZASADY O KTÓRYCH PRZESTRZEGANIE USILNIE PROSZĘ: 1. Niech w każdym poście znajdzie się tylko jeden pomysł! 2. Kultura, kultura, kUltUra, kóltra oraz kulturwa. 3. Oceniajcie pomysły innych za pomocą łapek w dół i w górę. Na koniec chciałbym zaznaczyć, iż nie jestem pracownikiem firmy Blizzard, a jedynie fanem Diablo, który najchętniej przemaszerowałbym pod siedzibą firmy z transparentem "Make Diablo great again". Całą akcję "sfinansuję" swoim wolnym czasem, więc nie jestem w stanie przyrzec jakichkolwiek terminów.GurU62 25 gru
24 gru Pomocy z taxi na inferno Prosze o pomoc szukam osoby ktora zrobila by mi taxi na inferno moja postac jest sezonowaSmerkulo3 24 gru
23 gru 2x DIABLO II na jednym koncie, czy to możliwe? Mam dwie oryginalne gry DIABLO II, czy mogę obydwie zarejestrować na jednym koncie blizzarda?API2 23 gru
22 gru Granie Ktoś chciałby pograć bo samemu to troche nudy ? Mój lvl to 46 chyba i postać barbDeDe183 22 gru
22 gru Buffy w sezonie 16. Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego większość setów dostaje kilkukrotne buffy obrażeń, wówczas gdy set Ognistego Ptaka oraz prawie żaden set Nekromanty nie dostaną nic? Rozumiem że set Rathmy nie zasługuje na tak duży buff jak np set Hammerdina, ale żeby nie dać kompletnie nic?Zales3608 22 gru
21 gru Diablo 4 Myślicie że powstaje? Ja myśle że tak, chyba blizz by nas tak całkiem nie olał. Albo DI było by na wszystkie platformy.Glordi32 21 gru
21 gru Początek Cześć. Jestem tu nowy. W sensie diablo 3 pc. Wcześniej grałem na konsoli. Poszukuję osób, którym się nudzi i chcą przejść ze mną kampanie co by można było szybko do przygody dołączyć. Aktualnie cisnę trzeci akt. Osoby zainteresowane proszę o PW. Będę dostępny wieczorem jak wrócę z pracy. Dzięki z góry.Kreczbi0 21 gru
29 gru KOD BLEDU 1016 Witam Mam problem z KOD Błędu 1016 PIsalem juz do Blizarda lecz malo pomogli moze ktos z was mial taki sam problem i wie jak go rozwiazac:))DrOsama4 29 gru
20 gru NIe działa kursor myszy - pomocy!! Co zrobić kiedy nie działa kursor, gdy gra się załadowała?? Instalowałem ponownie itp. Gram na Macu. Jeszcze parę godzin wcześniej było w porządku, bo grałem do 2 w nocy i wszystko działało. Help!!!!!CwanyŁowca2 20 gru
20 gru Przekazywanie przedmiotów Witam. Mam pytanie dotyczące przekazywania przedmiotów w Diablo 3. Gram razem ze znajomymi i wydropiłem pierścień który nie jest mi potrzebny ale jest napisane że mogę się podzielić na z innym graczem. Niestety nie mogę wybrać opcji handlu a po wyrzuceniu go na ziemie znajomy nie może podnieść ponieważ jest napis że przedmiot należy do innego gracza. Czy ktoś wie w jaki sposób przekazywać sobie takie przedmioty? Czy muszę coś autoryzować na koncie blizzard lub podejść do jakiegoś NPC? Proszę o pomoc. P.S. Gram w Diablo na PCDevilSong2 20 gru
19 gru Diablo Immortal... to jakiś żart Tyle czekania, nadziei, rozbudzonych oczekiwań i co? I po takim czasie Blizzard daje nam grę na telefon. Załamałem się i szczerze mówiąc czuje się oszukany.Tristam392 19 gru
18 gru problem z myszą ... ;/ jakkolwiek to brzmi Hej, trochu mnie nie było, trochu mi się nie grało :P tak ze 2 miechy może. Dzisiaj zrobiła się jakaś aktualizacja i ... jest lipa ;/ żadną myszą nie jestem w stanie grać, kursor nie raczy się przesuwać - nie ważne czy mysz na kablu, czy nie :( to samo gładzik. Klikać się da, bo jak przez przypadek strzałka po uruchomieniu gry była na przycisku "zmień postać" to klikanie działa, ale kursor się nie przesuwa :( mam mac osx - ktoś wie, jak rozwiązać problem?Naimah3 18 gru
27 gru Diablo 2 pod windows 10 Powitać:) Zainstalowałem sobie ostatnio diablo 2 z dodatkiem na windows 10 , problem jest taki że do gry mogę wejść a jak wybieram postać i chcę zacząć grę to wyskakuje komunikat : Nie można wejść do gry. Nieprawidłowy plik. Próbowałem już różnych rzeczy , tryby zgodności , w oknie itp nic nie pomaga. Ktoś miał podobny problem?Gannicus7 27 gru
16 gru Amulet KOMURLA Witam, czy wie ktoś jak zdobyć ten oto amulet: http://eu.battle.net/d3/pl/item/the-murlocketLordVader9 16 gru