Dzieła społeczności

10 mar 2014 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych Diablo III! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy Diablo III do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej Diablo III jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”. Regulamin Jako dodatek do kodeksu postępowania (http://eu.battle.net/pl/community/conduct) istnieje kilka niepisanych zasad, które powinny być przestrzegane, aby utrzymywany mógł być konstruktywny i przyjazny ton dyskusji, zachęcający naszą społeczność do odwiedzania tych forów. Mimo, że technicznie zaliczają się one do kodeksu postępowania, zamierzeniem tych zasad jest objaśnienie najczęściej popełnianych błędów, które mogą prowadzić do usuwania wątków, a także odebrania praw do zamieszczania wpisów na forum. Fora gry Diablo III zostały stworzone do dyskusji na tematy bezpośrednio związane ze Diablo III Te fora służą tylko i wyłącznie do dyskusji na tematy powiązane z grą. Jakiekolwiek wątki niezwiązane ze Diablo III, Battle.net lub Blizzard zostaną usunięte. Nie używaj mylących tytułów, nie pisz używając samych dużych liter, zbyt wielu znaków interpunkcyjnych, niestandardowych symboli itp. Chociaż każdy użytkownik chce, żeby jego wiadomości były czytane, prosimy powstrzymywać się przed używaniem tego typu taktyk w celu przyciągnięcia większej liczby ludzi do danego tematu. Pozwól wiadomościom samym sobie na to zasłużyć. Wątki łamiące tę zasadę zostaną usunięte. Używanie wyrazów Blizzard, Niebieski/Blue lub pseudonimu przedstawiciela zespołu Community w tematach w celu przyciągnięcia uwagi jest niemile widziane Każdy chce by Blizzard czytał i przyjmował do wiadomości ich wątki i doskonale to rozumiemy. Jednakże używanie tego typu wyrazów nie sprawi, że zwrócimy większą uwagę do takiego wątku. Postaraj się, żeby tytuł twojego wątku odpowiadał jego zawartości. Wątki i wpisy łamiące tę zasadę zostaną usunięte. Pamiętaj, że wątki o np. tokenie Blizzard authenticator lub najnowszym ogłoszeniu Blizzarda są dozwolone, gdyż słowo „Blizzard” w tytule jest ważne dla dyskusji prowadzonej w wątku.Zhydaris2 10 mar 2014
23 sie WSZYSTKIE DZIENNIKI DIABLO 3 Ostatnio pogralem sobie nową postacia i postanowilem spisac wszystkie dzienniki w diablo i umiescic pelna liste z lokalizacja zeby nikt juz nie musial szukac i sie glowic. Akt I 1. Dziennik ze Starego Tristram – Stare Ruiny w skrzynce 2. Dzienniki Lei – pokój w karczmie ”Pod Zarżniętym Cielakiem”: - część 1 – po pierwszej rozmowie z Leą - część 2 – po pierwszym przyłączeniu Lei do drużyny - część 3 – po wykonaniu zadania „Dziedzictwo Caina” - część 4 – po otrzymaniu zadania „ Miecz nieznajomego” - część 5 – po znalezieniu pierwszego fragmentu miecza - część 6 – po znalezieniu drugiego fragmentu miecza - część 7 – po śmierci Decarda Caina 3. Dzienniki Decarda Caina – w jego dom w Nowym Tristram: - część 1 – Po pierwszej rozmowie z Leą - część 2 – po wykonaniu zadania „Rozbita korona” 4. Manuskrypty Lachdachana – katedra: - część 1, 2 – katedra poziom 1 - część 3, 4 – katedra poziom 2 - część 5 – katedra poziom 4 5. Dzienniki Leoryka: - część 1,2 – Królewskie Krypty - część 3, 4, 5 – Sale Agonii poziom 1 6. Dziennik Adrii – po rozmowie z Leą w Chacie Adrii 7. Dziennik Grabarza – Trup na Cmentarzu Porzuconych 8. List Miry do Haedriga – obok kowala po wykonaniu zadania „Rozbita korona” 9. Król Szkieletów – po zabiciu Króla Szkieletów 10. Raport z Wortham – w zwłokach na przesmyku łączącym północne wyżyny z Terenami Łowieckimi 11. Rozkaz Wielkiego Inkwizytora Kultystów – Sale Agonii poziom 3 12. Odpowiedź od Wielkiego Inkwizytora Kultystów – Sale Agonii poziom 3 13. Strona z Grimuru Lazarusa – Przeklęta Ciemnica 14. Rozkazy od Mahdy – posiadłość Leoryka 15. Dziennik wieśniaka – początek drogi do Starego Tristram (losowo-rzadko przy domie z wisielcem) 16. Dziennik Przywoływacza – w pd-wsch części południowych wyżyn (losowo) 17. Drzewo wisielców – Kotlina Lamentów (losowo-rzadko) 18. Pola Tristram – na Polach Niedoli 19. List gończy za kazarami – południowe wyżyny 20. Badania nad kazarami – północne wyżyny 21. Masakra kazrów – północne wyżyny 22. Wyżyny – południowe wyżyny 23. Podarty list – Pieczara Aranei 24. Odpowiedź na podarty list – Pieczara Aranei 25. Nowe Tristram – w Karczmie przy wyjściu „Pod Zarżniętym Cielakiem” 26. Dziennik podróżnika – droga do Starego Tristram (losowo – wymiennie z dziennikiem Warriva) 27. Dziennik Warriva – droga do Starego Tristram (losowo-rzadko) 28. Dziennik rabusiów grobowców – Krypta Starożytnych w Butwiejącym Lesie 29. Ostatni bastion starożytnych – po wykonaniu zdarzenia „Ostatni bastion st.” w Butwiejącym Lesie 30. Zatopiona Świątynia – trup w Zatopionej Świątyni 31. Mogiła Wojownika – Mogiła Wojownika w Butwiejącym Lesie 32. Dziennik farmera – przed Ukrytą Chatą na Polach Niedoli (losowo kiedy Chata jest niedostępna) 33. Pochwa na miecz Talika Obrońcy – Wieża Strażnicza poziom 2 (losowo-rzadko) 34. Notatki Adeny – Dom osobliwości na Polach Niedoli (losowo-rzadko) 35. Bajdy pustelnika – Pieczara Aranei 36. Dziennik więźnia – przy wyjściu z Sal Agonii poziom 2 (losowo-rzadko) 37. Dziennik królowej Asylli – Przeklęta Ciemnica 38. Dziennik Szelmy – w północno-wschodniej części Pól Niedoli przed spotkaniem Szelmy 39. Ogłoszenie z Królewskiego Portu – po dwukrotnej rozmowie z Szelma „Pochodzenie Lyndona” 40. Dziennik wędrownego druciarza – przed Ukrytą Chatą na Polach Niedoli (kiedy Chata jest dostępna) 41. Zapiski Uryka Wiedzącego część 1, 2, 3 – Jaskinia Klanu Księżyca (po dwukrotnym odwiedzeniu) 42. Rozważania Kapłana część 1, 2 – w sakwie w Wortham (obie w tej samej) 43. Stare dzienniki Caina część 1 i 2 – Stare Ruiny (losowo) 44. Dzienniki Gillian część 1 i 2 – Stare Ruiny (losowo) 45. Zaginiony dziennik – Stare Ruiny (losowo) 46. Stary dziennik – Stare Ruiny (losowo) 47. Dziennik Despiny – Stare Ruiny (losowo) Akt II: 1. Rozkazy gwardzisty – Posterunek Kasima 2. Dzienniki Lei – Ukryty Obóz: - część 8 – po pierwszej rozmowie z Leą - część 9 – po znalezieniu pierwszego portalu w Kopalni nad Czarnym Kanionem - część 10 – po uwolnieniu Lei z rąk cesarza - część 11 – po rozmowie z Zoltanem Kullem - część 12 – przed wyruszeniem na bazar Kaledum ratować mieszkańców 3. Pisma Mahdy: - część 1 – Tajne Zgromadzenie na Płaskowyżu Skowytów - część 2 – Alkarnus 4. Siedmiu Władców Piekieł – Ukryty Ołtarz na Płaskowyżu Skowytów 5. 7 złych (przykładowa lokalizacja): - Diablo, Władca Grozy – Ruiny poziom 2 - Baal, Władca Zniszczenia – Oaza Dalgura - Mefisto, Władca Nienawiści – Zniszczony rezerwuar - Azmodan, Władca Grzechu – Ruiny poziom 1 - Belial, Władca Kłamstw – na Kąsających Piaskach - Duriel, Władca Bólu – Zalane przejście - Andariel, Pani Cierpienia – Alkarnus 6. Dziennik Fuada – Piwnica Fuada w pierwszej lokacji aktu 7. Zoltun Kull – po rozmowie z Leą w Ukrytym Obozie 8. Rozmyślania Sadara – grobowiec Sardara na Oazie Dalgura (losowe zdarzenie z dodatkową lokacją) 9. Obietnice Fezuul al-Kazaara – po pokonaniu Fezuula na Oazie Dalgura (losowo) 10. Dziennik Eireny – po rozmowie z nią „Podróże Eireny”, ale nie może być ona w drużynie 11. Dziennik kapitana Żelaznych Wilków - Alkarnus 12. Legenda o Zeim Szachraju – po rozmowie z Chytrym Shenem „Mylna tożsamość” 13. Wiersz Kali – po 4 rozmowie „Wielkie marzenia” 14. Ostatnia wola Chana Dakaba – Oaza Dalgura (losowa lokacja – grobowiec) 15. Dziennik Larry – Po rozmowie Larry w Porzuconej piwnicy w Kopalni nad Czarnym Kanionem (losowo) 16. List miłosny – Oaza Dalgura (losowo) 17. Dziennik nekromanty – po wykonaniu zdarzenia „Niespokojne piaski” (losowo) 18. Rozkazy gwardii imperialnej – Zgniła piwnica w Oazie Dalgura (losowo) 19. Dziennik służącego – w pn-wsch. części bazaru przed audiencją u cesarza 20. Podniszczony dziennik – Bezludne Piaski 21. Notatki Poltara – Komnata zaginionego bożka na Kąsających Piaskach(losowo-rzadko) 22. Prastary portal( inna nazwa Dziennik Lyndo) – zwłoki na Bezludnych Piaskach 23. Poczerniały dziennik – w zach. cześć bazaru podczas ratowania mieszkańców (losowo) 24. Obwieszczenie Gwardii Imperialnej – w plecaku na bazarze przed audiencją u cesarza 25. Rozkazy mistyfikatora: - część 1 – kanały Kaldeum - część 2 – Oaza Dalgura - część 3 – Bezludne Piaski 26. Straszliwy bohater – Kąsające Piaski (losowo-rzadko) 27. Dzienniki łowcy: - część 1, 2, 6 – Zapomniane Ruiny lub część 6 po znalezieniu ciała Zoltana Kulla - część 3 – Krypta skrytobójcy - część 4 – Burzowe Sale w Archiwach Kulla - część 5 – Nieznane Otchłanie w Archiwach Kulla 28. Pustynne akwedukty część 1, 2 – Zachodni kanał 29. Krótka historia Kaldeum część 1-6 – wszystkie część po uratowaniu mieszkańców na bazarze 30. Na Bezludnych Piaskach część 1, 2, 3 – Bezludne Piaski 31. Oaza Dalgura – na Oazie Dalgura 32. Komnata twarzy – Oaza Dalgura w sakwie przed grobowcem Chana Dakaba (losowo) 33. Dzienniki Kulla: - część 1 – Krypta skrytobójcy - część 2 – Pieczary zdrajcy poziom 1 na Bezludnych Piaskach - część 3 – Pieczary zdrajcy poziom 2 na Bezludnych Piaskach - część 4 – po jego zabiciu Akt III: 1. Dziennik Ghoma – po jego pokonaniu 2. Dzienniki Lei: - część 13 – na początku aktu - część 14 – po zapaleniu 5 ognisk - część 15 – tuż przed zabiciem Ghoma - część 16 – Po pokonaniu cieni w zbrojowni 3. Dziennik kapitana Hansana Haile – Gmach Twierdzy Bastionu, obok Vidara 4. Dzienniki Morgana: - część 1 – Górne Obwarowania - część 2 – Kamienny Fort - część 3 – Podziemia twierdzy poziom 1 (losowo) 5. Historia Twierdzy Bastionu – Podziemia Twierdzy poziom 2 (przy wejściu) 6. Raporty z pola walki – z trupa na Polach Walki 7. Rozkazy od Azmodana: - część 1 – Górne obwarowania - część 2 – Górne obwarowania - część 3 – Podziemia Twierdzy poziom 1 - część 4 – Pola Bitwy - część 5 – Pola Rzezi - część 6 – Krater Arreat poziom 1 8. Upadek barbarzyńców: - część 1, 2 – Podziemia Twierdzy poziom 1 - część 3, 4 – Podziemia Twierdzy poziom 2 - część 5 – Podziemia Twierdzy poziom 3 9. Zakrwawiony list – Podziemia Twierdzy poziom 1 (losowo) Akt IV: 1. Archaniołowie: - Auriel – druga Piekielna Szczelina - Imperius - 1 poziom Ogrodów Nadziei - Iterael – pierwsza Piekielna Szczelina - Maltael – 2 poziom Ogrodów Nadziei - Tyrael – 2 poziom Ogrodów Nadziei 2. Dyspozycje dotyczące pochówku – w pn.-wsch. części Gmachu Twierdzy Bastionu 3. Przeznaczenie nefalemów część 1, 2, 3 – po ponownym przejściu Srebrnej Iglicy na koszmarze 4. Rada Angiris – 1 poziom Ogrodów Nadziei 5. Stworzenie Sanktuarium: - część 1, 2 – Srebrna Iglica poziom 2 - część 3 – Wielki Most - część 4 – Srebrna Iglica poziom 2 6. Upadek Izuala – po jego zabiciuRoccat8752 23 sie
5d Zapraszam na Youtube! Witam ! Mam 35 lat i jestem grubasem (117,5 kg) ktory siedzi cale zycie i gra.Jesli chcialbys zobaczyc moja przemiane z fat do fit w rok to zapraszam do Mnie ,a takze plan na sezon 12 wbic sie do top 100 sezon hardkor.Na kanale glownie Diablo , Hearthstone i czasem inna gra jak zlapie bakcyla :D (obecnie Battle Chasers ). Pozdrawiam. https://www.youtube.com/channel/UCl_vyk8YY2Ozkk64h4GiI0Q?view_as=subscriberBimbaj4 5d
5d Karczma Ajantisa - Tygodniówka #282 15.10.2017 Po miłych komentarzach pod poprzednim filmem postanowiłem wrzucać tutaj linki do najnowszych Tygodniówek na kanale Karczma Ajantisa, mam nadzieję, że ułatwi Wam to dostęp do najnowszych materiałów ;) --- Najnowszy odcinek: Tygodniówka #282 Blizzard wyjawił kolejne informacje o BlizzConie. Dowiecie się jakie nagrody otrzymamy za wirtualny bilet na imprezę w Anaheim. - upominki za wirtualny bilet na BlizzCon (0:33) - blokada tablic wyników (1:09) - kolejny polski tatuaż Diablo (1:35) - reset laddera na serwerze Jama Mroku (2:09) - Event Obżarstwa na Imperium Realm (2:33) ...Ajantis203 5d
11 paź [YouTube] Jak rozpocząć dobrze sezon 12? Hejka, mamy już oficjalną datę rozpoczęcia nowego sezonu, więc nagrałem filmik o tym jak szybko zgarnąć ciekawe przedmioty, które pomogą nam od samego początku :D Film głównie przeznaczony jest dla osób, które od samego początku będą chciały szybko wbić się w czołówkę tabeli i powalczyć o najwyższe Głębokie Szczeliny. https://www.youtube.com/watch?v=qqEU5o5tUu4Kondyss1 11 paź
07 paź Diablo - Hellfire, czyli dodatek niemal zapomniany Wielu starszych graczy z nostalgią wspomina czas spędzony w Diablo 1, a szczególnie możliwość pogrania ze znajomymi przez Battle.net. Czasy połączeń przez modem, gdy za zbyt długie chwile zapomnienia przychodziło słono zapłacić jednak już dawno minęły, a scena pierwszego "diabełka" stała się reliktem przeszłości. Mało kto wraca już do klasyka, a stary Battle.net, mimo że (wciąż!) wspierany przez Blizzarda, świeci pustkami. Jeszcze mniej osób pamięta, że 15 Września 1997r, czyli całe 20 lat temu firma znana jako Sierra On-Line wydała na rynek wyprodukowany przez Synergistic Software jedyny oficjalny dodatek do Diablo 1 zatytułowany Hellfire. Dodatek, który pod wieloma względami był enigmatycznie mówiąc "dziwny". Rozszerzenie było czysto singlowe,. Zawierało nową postać, szereg nowych questów, potworów, przedmiotów i zaklęć. Nie obyło się bez niezapomnianych bugów, oraz najsłynniejszego elementu "Hellfire", czyli pliku "command.txt" Warto nadmienić, że dodatek powstał bardzo szybko, a goniące terminy zaowocowały brakami pewnych rzeczy. Mimo wszystko gracze dostali solidną dawkę zawartości. Dziś przez wielu wspominany, przez innych zapomniany, lub w ogóle nie znany nabiera coraz większej wartości sentymentalnej, a także pieniężnej na rynku wtórnym. Specjalnie na 20 rocznicę wydania Hellfire przygotowałem specjalny artykuł, w którym dowiecie się: 1. Dlaczego to nie Blizzard wydał dodatek? 2. Jak działało rozszerzenie? 3. Jak wyglądała jego ostateczna wersja? a) Nowa fabuła i intro b) Nowa postać - Monk c) Nowe lokacje i potwory d) Nowa muzyka e) Nowe zadania, przedmioty, zaklęcia, funkcje f) Specjalny akapit poświęcony "command.txt" 4. Jaką spuściznę pozostawiło po sobie Hellfire? Nie chcę burzyć kompozycji artykułu, dlatego do zapoznania się z jego pełną treścią zapraszam serdecznie na Imperium Diablo pod linkiem: http://diablo.phx.pl/news/diablo-1--hellfire-czyli-dodatek-niemal-zapomniany/ Zachęcam również do śledzenia fanpage'a na którym znajdziecie całe mnóstwo wartościowych, obszernych, ciekawych, a przede wszystkim unikalnych treści. https://www.facebook.com/ImperiumDiablo/ A czy Wy pamiętacie dodatek Hellfire? Może sami w niego graliście? Ja pamiętam jak w grę wciągnął mnie ojciec i jako dziecko tłukłem hordy demonów, bestii i nieumarłych moją ulubioną Rogue :) Zapraszam do dyskusji!anubin4 07 paź
20 wrz Druid concept Do Diablo zawitał Nekromanta. Kto wie czy nie czekają nas jeszcze jakieś postaci w przyszłości. Myślę, że wszyscy wiedzą, że Nekromanta był również w Diablo 2. Poza nim był tam jeszcze jeden pan, który odświeżony i dodany do D3 byłby kolejnym miłym powrotem do przeszłości. A mówię tu o Druidzie :) Władanie żywiołami natury może być z początku podobne do tego, czym dysponuje Czarownik, lecz moim zdaniem jest tutaj różnica. Czarodziej przywołuje moce żywiołów ze pomocą swojej Mocy Tajemnej, jego zaklęcia wychodzą z jego wnętrza (tak bym to ujął). Natomiast Druid ma dar rozkazywania naturze i jej żywiołom, które na jego rozkaz przybywają bezpośrednio z otaczającego go świata. Do natury poza żywiołami należą również zwierzęta i rośliny, które również przychodzą na jego rozkaz, a w które to sam potrafi się przekształcać. Druid jest więc bardzo związany ze światem i naturą, dlatego uważam, że jednymi z jego broni byłyby różnego rodzaju i kształtu drewniane kostury, a swoją siłę czerpałby bezpośrednio z egzystencji, bytu, istnienia (lewa ręka). W rozkazywaniu, przywoływaniu, ogólnie we wszystkich czynnościach Druidowi pomagałaby Dusza Natury, która byłaby jego zasobem. Symbol na pelerynie Druida w (załączonej grafice) to Triquetra. Jest ona symbolem obrazującym zasadę „Cokolwiek zrobisz, wróci to do ciebie z potrójną siłą”, a niegdyś dla Celtów była znakiem pojednania z naturą co idealnie opisuje Druida. A oto w końcu grafika, jak widziałbym Druida w Diablo 3 :) http://pawloxx.deviantart.com/art/Druid-Diablo-3-concept-art-687772853DAPTeS7 20 wrz
07 sie Zapraszam na regularne streamy z Diablo III i Konkursy Witam serdecznie!!! Chciałem Was zaprosić na mój stream, który prowadzę już od dłuższego czasu. Staram się rozwijać go o kolejne atrakcje, aby oglądanie lub słuchanie nas na streamie sprawiało wam kupę frajdy!:) Dlaczego streamuje? Bo po prostu kocham grać w diablo i mam warunki na streamowanie, więc czemu nie?:) ================================================================== Jeżeli tylko mam możliwość staram się uatrakcyjniać stream o różnego rodzaju konkursy. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Podczas kilku tygodni na streama gościło naprawdę wielu fajnych ludzi a co mnie cieszy bardziej, że pomagają mi oraz angażują się w tworzenie streama, nie będę wymieniał bo nie chciałbym kogoś pominąć, ale jeżeli oglądacie streama to wiecie:)) http://www.twitch.tv/kesiek1981 Aktualnie streamuje Diablo III, Starcraft II: Heart of the Swarm, Heroes of the Storm ================================================================== Fanpage: ... ================================================================== Streamy odbywają się w godzinach od 20:30.kesiek624 07 sie
21 cze Diablo 3 - pomysły w postaci grafik Lubię czasem pofantazjować i wymyślać różne nowości do Diablo. Zdarzy mi się też przysiąść i niektóre pomysły przedstawić za pomocą grafiki. Poza moimi pomysłami podzielę się również innymi pracami związanymi z D3 mojego autorstwa. To tak na początek pomysł na Halloweenową ramkę portretu :) http://pawloxx.deviantart.com/art/Portrait-Haloween-Gif-684947180?ga_submit_new=10%3A1496944266DAPTeS3 21 cze
10 cze Muzyka instrumentalna inspirowana D3 oraz WoW Chcialbym krotko zaprezentowac swoja tworczosc inspirowana Diablo 3 oraz World of Warcraft. Generalnie zajmuje sie pisaniem piosenek nie instrumentali pod gry czy filmy, ale wyszlo swietnie, jak dla mnie. Link do albumu z wyzej opisanymi instrumentalami (moj profil na beatstars): http://www.beatstars.com/beats4pros/albums/cinematic-game-titles-4298 Tomasz (Pixel). Credits: Wiz Khalifa, Ryan Leslie's BPBC, Afroman.Pixel1 10 cze
26 maj Nagrywanie na kanał You Tube Witam wszystkich graczy serdecznie.Chciałem zadać parę nurtujących mnie pytań. Ktoś z was nagrywał Diablo III ?Jeśli tak,czy miał jakieś problemy prawne?Czy istnieje jakiś rodzaj dokumentu,który chroni właściciela,przed ,,Naruszeniem praw autorskich''.Chodzi tu o jakby zezwolenie na nagrywanie/tworzenie materiałów związanych z grą. I czy można go w jakiś sposób otrzymać.WizardOf1018 26 maj
28 kwi Unikatowe skille, lvl skilli Witam, chciałbym zaproponować coś co sprawi że ta gra będzie choć trochę wyjątkowa dla każdego. Ze zwiększeniem liczby udręk się udało, więc może i tym razem.. Otóż mam 2 pomysły które wydaje mi się mogły by urozmaicić tą gre i sprawić że ściągnie do niej rzesze nowych graczy.. ;) 1. Dodanie np 4 unikalnych skili pasywnych dla każdej klasy (lub 10 dla wszystkich klas). Wybór byłby dokonywany na poziomie 70 i byłby to wybór jednorazowy (nie, nie chodzi mi o piąty skill pasywny) coś w rodzaju znaku zodiaku.. 2. Coś czego brakuje mi z D2 czyli lvlowanie skilli z tym że.. by uniknąć zbyt szybkiego lvlowania, proponuje by w danej chwili można by było lvlować jeden skill w wraz z expieniem postaci. Lvl'e nie muszą wiele dawać i można ograniczyć liczbę lvli do wbicia by trzeba było wybierać, ale by można było robić w tej grze coś więcej.. :) Dzięki za uwagęAnorektyk0 28 kwi
17 kwi Projekt Nekromanta Witam wszystkich :) Chciałem się z wami podzielić moją wizją klasy postaci Nekromanty którego mi bardzo brakuje w DIII . Concept - art zawiera wizualizacje czterech setów pancerza oraz broń i przedmioty klasowe na koniec kula zasobu energii . ... Zastanawiałem się nawet nad takimi sprawami jak alternatywna nazwa dla tej klasy postaci a oto moje warianty : - Hiena Cmentarna - Cyrulik - Kapłan Rathmy - Demonolog - Reanimator - Grabieżca - Szewc zwłok - Egzekutor Broń przedmioty klasowe : - Kosa dwuręczna - Kosy jednorącz - Kostur - Różdżka cisowa - Puszka pandory - Słój dusz Kula zasób energii : - Siła woli - Pradawna wiedza - Jad - Ektoplazma Dajcie znać co o tym sądzicie a może macie lepsze pomysły ? :) <Pozdrawiam>SamaeL52 17 kwi
07 mar Przerzucanie Afiksów Nie wiem gdzie można zgłaszać swoje pomysły odnośnie zmian w grze, więc napiszę tutaj. Mianowicie fajnym pomysłem według mnie by była nowa moc w kostce Kanaiego, która pozwoliłaby rerollować oddzielnie afiksy podstawowe i dodatkowe.LightShoot0 07 mar
23 lut Diablo 3 Reaper of Souls #Krzyżowiec Witam serdecznie i zapraszam na mój kanał YouTube ;] Diablo 3 Reaper of Souls #Krzyżowiec - Build pod ciernie https://www.youtube.com/watch?v=AvaqZ4-Bz7I Zapraszam do oglądania ;] EDIT: Temat przeniesionyPrakong2 23 lut
06 lut Domostwo heretyka Jak mam tam wejsc skoro drzwi są zamkniete ? dobre pytanie co? prosze o pomocjarni8 06 lut
27 sty PST aktaulizacja Witam cały czas w PST wywala mi komunikat o aktaulizacji naciskam ok i nic sie nie robi i cały czas tak jest wie ktoś jak to zrobićmateuszStr0 27 sty
24 sty Dziennik z Czarnej Skały Cóż znalazłam już 3 strony tego dziennika 4,16 i chyba 6 ale nie bardzo wiem jaki jest cel zbierania tych stron. Na forum tutaj coś tam wyczytałam, że to nawiązanie do jakiegoś serialu i że ponoc te cyfry kryją jakąś "odpowiedź" czy "sekret" ale za dużo mi to nie mówi. Wie może ktoś dokładniej jaki jest w ogóle sens/cel zbierania tych stron?Thrasherka74 24 sty
01 sty Kalendarium 2016 roku w Diablo Wszystkiego dobrego w nowym roku! :) Myślę, że 1 stycznia to doskonała okazja na podsumowanie zakończonego już 2016 roku. Zapraszam zatem na kalendarium najważniejszych wydarzeń w świecie Diablo w 2016 roku! Cały rok na jednym filmie :) https://www.youtube.com/watch?v=T4B23EfYp68Ajantis0 01 sty
03 gru Kubek à la przedmiot z Diablo Kiedyś natrafiłem na zdjęcie takiego oto kubka: https://geekapplied.com/2016/03/15/coffee-how-i-got-started/ Wzorując się na tym zrobiłem grafikę którą można nadrukować na kubek. Na allegro pełno aukcji z tego typu usługami. Jak by kogoś takie coś interesowało to daję linka do pliku png i svg. https://drive.google.com/drive/folders/0BzCbK0COS4g-YjdQMkNxeWlJcDg?usp=sharingBigos1 03 gru
20 lis Polemiki przy piwie #7 - Diablo na Blizzconie Minął dokładnie rok od ostatnich Polemik przy piwie. Czas nadrobić ten czas! Zapraszam na siódme Polemiki, podczas których wraz z Legionem, janCem, Eridorem i Xazaksem wymieniamy poglądy dotyczące tegorocznego Blizzconu oraz przyszłości Diablo :) ...Ajantis0 20 lis
06 lis Lich Cześć. Zastanawiałem się ,jakie umiejętności będzie miał nekromanta. Lich to jak wiadomo nekromanta ,który się przemienił w nieumarłego maga- idąc tym tropem wpadłem na dosyć ciekawą wizję. Lich jako um typu silnego buffa dla postaci,z małym czasem działania z: - 2 laskami 2h -1 różdżką 1h - dwoma przywołanymi lost soulami Wersja dopieszczona przez profesjonalnych grafików , by mogła być ciekawa:)... http://czanraptor.deviantart.com/art/Lich-644399181CzanRaptor0 06 lis
06 lis Gram Nekromantą - zapraszam na mój fanpage Postanowiłem stworzyć fanpage na facebooku skierowany do osób, które jak ja odczuwają wielki hype odnośnie Nekromanty, fanów zapraszam, hejterów będę bezlitośnie banować bo mam was dość :) https://www.facebook.com/priestsofrathma/ Przedstawiam bardzo dokładnie wszystko co dotyczy Nekromanty, wszystko co wiemy, co zostało ujawnione na Blizzconie!Hellus0 06 lis
20 wrz 2016 112 Gr Z początkowymi lagami, ale ugrane. https://www.youtube.com/watch?v=feH0dLJqs-wMikinator0 20 wrz 2016
11 wrz 2016 Drunk stream :) Witam! Z okazji w wbicia 2000 follow na twitch.tv chciałem serdecznie zaprosić wszystkich na drunk stream dziś (tj. sobota 10 września) o godzinie 18.30 (może troszeczkę pozniej lub wcześniej) na twitch.tv/dombeck ;) Alkoholu bedzie jak na moje zdolności w piciu za dużo wiec spróbuje wytrzymać jak najdłużej! Do zobaczenia mam nadzieje :)Domb3ck1 11 wrz 2016
08 wrz 2016 Rebelia Klan <REBEL> Nagrody sezonowe Chciałem pochwalić sie sposobem motywacji do gry sezonowej w naszym klanie :) Podkładki http://www.rebel.fora.pl/images/galleries/189437335057d14f6c8057e-335148-wm.jpg Kubki http://www.rebel.fora.pl/images/galleries/304423471578f61870c4b5-014407-wm.jpgRigelfist0 08 wrz 2016
14 sie 2016 [YouTube] Pierwszy filmik Witam Wszystkich Nefalemów :) Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego filmiku jaki zrobiłem na YT. Jest to poradnik do najefektywniejszego farmienia Oddechów Śmierci przy użyciu klasy mnicha. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie sugestie i krytyczne uwagi. Jestem też ciekawy, jakie inne poradniki do Diablo3 chcielibyście zobaczyć. Serdecznie zapraszam do komentowania, zarówno tutaj jak i pod filmikiem. Pozdrawiam! Link: https://www.youtube.com/watch?v=hNnRyoB_CVkAtoreis5 14 sie 2016
09 sie 2016 Naszyjnik Zakonu Horadrimów Siódmy sezon ruszył pełną parą. Serwery Blizzarda wypełnione po brzegi. Trzeba przeczekać kilka dni bo z lagami nie idzie nic ugrać. To dobry czas, żeby zrobić coś kreatywnego. Przedstawiam wam amulet z symbolem zakonu Horadrimów, wykonany z mosiądzu. https://www.facebook.com/1748311768791450/photos/pcb.1755797524709541/1755794858043141/?type=3&theaterMietek0 09 sie 2016
04 sie 2016 Pierwszy fan art dot. sezonu 6go Cześć! Z racji tego, że sezon #6 nie wciągnął mnie w 100%, a bardzo lubię świat sanktuarium, postanowiłem dać upust swojemu hobby w nieco inny sposób - ilustracje / kolaż. Co sądzicie? Obrazek można podejrzeć tutaj: <link usuniety> Proszę o poważną i konstruktywną krytykę. Cześć!zappa4 04 sie 2016
05 mar 2016 King Kanai Immortal Throne Room Fajny marcowy easter egg https://youtu.be/QBTCVOlFSKIXDiiRt0 05 mar 2016
25 lut 2016 Youtuberzy, Dzieła Literackie, Muzyczne i Graficzne =============================YOUTUBE============================= Najlepszy kanał informacyjny na YT o DIABLO: "Karczma Ajantisa" - ajantispl - Ajantis: http://www.youtube.com/user/ajantispl __________________________________________________________________ Top 10 Barbarzyńca Grifty Sezon: "LegioN" - LegioN https://www.youtube.com/user/LegioxBanista__________________________________________________________________ "Xazax" - Xazax https://www.youtube.com/user/GamepocalypeXK__________________________________________________________________ "multiplayergamingpl" - Iron Tom https://www.youtube.com/user/multiplayergamingpl__________________________________________________________________ "kesiekpl" - kesiek https://www.youtube.com/watch?v=hAS6bP9z0sg===========================OPOWIADANIA============================ "Zapomniane Ziemie"- Matrix007: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/6297732321 "Warlord"- Stamize: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/2624874559 "opowiadanie erotyczne"- Rahul: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/6493569315 "Zła bajka od Dziada."- Dziadparyski: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/7646624775 "Oddech Starożytnej Religii"- Tyriasz: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3429906522 "Upadły władca(cz.1)"- Tyriasz: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3371877783 "Opowiadanko"- Elendil: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/5070787662 "Diablo 3- amatorskie opowiadania"- Kaminiu: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3269738657 "Zjednoczenie-Opowiadanie Cz.I"- Worm: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3371657656 "Opowiadanie w katedrze."- cash: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/2624875471Nowe: "Opowiadanie: Krok w nieznane"-DeadMan: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9582378454===========================MUZYKA================================== "Diablo 3 - Witch Doctor (Unofficial Soundtrack by HCH)"- Haxite: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/8181278097 "Diablo Song"- GreyWolf: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3484279692Nowe: "Moja wizja intra do RoS(Pioseneczka)"- capressi: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9751336035=============================GRAFIKA 2D============================= "SoM - Sword of Mephisto"- Brolga: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9256676411 "Druid - Wersja Finalna"- SamaeL: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9413071687?page=1#2 "Sword of Diablo - szkic"- SamaeL: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9413841620?page=1#5 "Projekt Demonolog wersja finalna"- SamaeL: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9035523556 "Blade of Duriel / Finish"- SamaeL: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9335413463 "Projekt Nekromanta"- SamaeL: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/8324542427 "Sword of Mephisto wersja finalna"- SamaeL: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9123143687 "komiks-cześć 2 aktu Historia prawdziwa:)"-Yasamaru: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9582348405Nowe: "Nekromanta / Lisz"-SamaeL: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9952045334=============================GRAFIKA 3D============================= "Forteca Pandemonium - Grafika 3D by:Anubin"- Anubin: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9334183426 "Miasteczko Tristram - Grafika 3D"- Anubin: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/8381498430Nowe: "Obozowisko Łotrzyc 3D - Wersja Nocna" - Anubin: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9665656558==================POMYSŁY NA END-GAME I NIE TYLKO================== "Zbrojownia - nowe znaczenie klanu" - NightFury http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9819062011#1 "Moja recenzja DIII:RoS Beta do czytania na smartfonach" - Omnislash http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/9863696367GerardDiablo6 25 lut 2016
19 lut 2016 Teleport do TP Wtam, ze względu na to, że teleport do tp jest przydatną zdolnością bohatera, mam propozycję dodania jej do paska umiejętności, tak aby jednym kliknięciem lub skrótem klawiszowym teleportować się do konkretnej osoby np: 1) Przytrzymując LPM klawisz "T" rozwija nam się lista TP. lub 2) -"T" - teleport do miasta -T+1 - teleport do drugiej osoby od góry -T+2 - teleport do trzeciej osoby od góry -T+3 - teleport do czwartej osoby od góry Klikanie PPM na portret jest mało funkcjonalne.Adriani1 19 lut 2016
15 lut 2016 Walentynkowe Diablo 3 Witajcie Nefalemowie! Tym razem postanowiliśmy przygotować coś inspirowanego Walentynkami. Ale spokojnie nie będzie ani słodko ani romantycznie ( chyba, że właśnie takie coś dla Was jest romantyczne :D ) Rysunek macie tutaj : https://www.facebook.com/Blondynkitezgraja/photos/a.706119372776001.1073741830.704597926261479/927497703971499/?type=3 A film z procesem powstawania naszej pracy i gameplayem tutaj : https://www.youtube.com/watch?v=odpg0AEXGR8Loedi1 15 lut 2016
12 lut 2016 Klan DziekieWieprze ''DW'' Witam Serdecznie, Klan Dzikie Wieprze poszukuje lojalnych , sympatycznych , szczerych ludzi.Tworzymy zgraną ekipę ludzi dla których DIABLO 3 jest gra , w którą można grać godzinami. Na TeamSpeak-u panuje wspaniała atmosfera ,lecz nie zawsze jest tak kolorowo jak każdy lubi rzucić sobie jakąś k...ą :) . Szukamy Ludzi którzy grają w miarę regularnie. U nas w Klanie jest zawszę ktoś online . Zapewniamy pomoc i szybką farmę GR-ów oraz Rift-ów . Zapewniamy pomoc w osiągnięciu wysokich wyników. Nasz Klan znajduję: 352 miejscu 4 graczu poziom szczeliny''98'' 203 miejscu 3 graczy poziom szczeliny''91''Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana grą z nami serdecznie zapraszamy do załogi DZIKIE WIEPRZE , Którą tworzą normalni gracze ... Gracze tacy jak Ty. Prośby proszę kierować do: LIDER: Elelina88#2900 OFICEROWIE: DarkDevil#2431 oraz Quoderek#2234Landruin0 12 lut 2016
29 sty 2016 Intro klanu Venture https://www.youtube.com/watch?v=AqseEFzpaMw&feature=em-upload_ownerSomertime0 29 sty 2016
17 sty 2016 Król Głębokiej Szczeliny - Konkurs Konkurs organizowany jest przez Tristram.net.pl <> https://www.facebook.com/TristramDiablo/ Zapraszam was do konkursu "Król Głębokiej Szczeliny" na stronie Tristram.net.pl, w którym możecie wygrać myszkę + podkładkę pod mysz (Razer lub Steelseries dokładna nagroda zostanie podana bliżej końca konkursu). Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie pod adresem: http://tristram.net.pl/krol-glebokiej-szczeliny/ Sam ranking znajdziecie pd adresem: http://tristram.net.pl/krol-glebokiej-szczeliny-sezon-5-diablo-iii/ Aktualizacja rankingu będzie odbywać się, co sobota. UWAGA: Ilość nagród może zostać zwiększona ;). ...Bruttallus1 17 sty 2016
11 sty 2016 streamek z 2.4 może 24h :D Zapraszam na streamka http://www.twitch.tv/kondomowy na którym napieprzamy w 2.4. Od piątku (bo zaczyna się 2.4) pewnie codziennie będę streamował Diablo więc zapraszam do oglądania, wspólnego pogrania itp :D Zaczynamy w piątek 15.01 około 15:30. Na początku pewnie jakieś sprawdzanie buildzików i klas a o 17 zaczynamy napieprzać. W zależności od ilości widzów w piątek, może w sobotę urwiemy 24h z diablo :D http://www.twitch.tv/kondomowy twitch https://www.facebook.com/Kondomowy fb Zapraszam i z góry dzięki za chociażby wpadnięcie i przywitanie się :DKondomowy0 11 sty 2016
03 sty 2016 TopBlizz 2015 - muzyczna toplista Blizzarda Święta nadchodzą, warto na nie przygotować coś szczególnego! Oto prezentujemy po raz pierwszy: TopBlizz! 150 klasycznych utworów, który jest najlepszy? To zależy tylko od was! Wybierzcie 7 najlepszych i ułóżcie playlistę na specjalną świąteczną audycję! Zaprezentujemy podczas jej trwania najbardziej popularne kawałki. Szczegóły oraz strona z głosowaniem jest dostępna pod adresem: http://blizzone.pl/blizzone/topblizz-2015-głosujemy-na-najlepsze-piosenki Dołączycie do naszej zabawy! :)Eridor2 03 sty 2016
17 gru 2015 Moje pierwsze opowiadanie. ;3Xyxtus33 17 gru 2015
29 lis 2015 Polemiki przy piwie #6 - Blizzcon 2015 i patch 2.4 Po blisko rocznej przerwie Polemiki przy piwie powracają! Tym razem we wzmocnionym, bo pięcioosobowym, składzie uzbrojeni w kufle z piwem (i nie tylko!) rozwodzą się nad tegorocznym Blizzconem, jego znaczeniem dla społeczności Diablo i zmianami w patchu 2.4. Tym razem do rozmowy zaproszeni zostali: Legion janC Xazax Eridor Serdecznie zapraszam do oglądania, a może i bardziej do słuchania! ;) ...Ajantis4 29 lis 2015
24 lis 2015 Templariusz - Gdy Kormak spotyka Kormaka Szczerze mówiąc nigdzie nie widziałam by ktoś to tutaj zamieszczał, bo też i samo spotkanie templariusza z templariuszem jest efektem czegoś, czego zwykle nikt nie robi. Tak czy siak, fajnie że Blizzard to przewidział. Z tego co się orientuję to i reszta towarzyszy ma swoje rozmówki. https://www.youtube.com/watch?v=PcCh7GwHyxQDanaien0 24 lis 2015
24 lis 2015 5$ for help I'm looking for people (2/20) who will help me get achivements in the game on Android-system or IOS Connect to the game via facebook by my invitation. For help i pay 5 $ - use paypal. If someone is interested please send an invitation on facebook - Derikon Sathael https://www.facebook.com/profile.php?id=100010598269046&fref=ts And send me a message on priv for detailsDerikon0 24 lis 2015
16 lis 2015 [Stream]denis630 Zapraszam na stream z diabełka za jakieś 30min! http://twitch.tv/denis630Sail3 16 lis 2015
14 lis 2015 PTR 2.4.0 Jak nie wiem, ale sie udalo http://www.twitch.tv/uczulony/v/25383750 pod koniec sam nowy obszar z aktu 5Uczulony1 14 lis 2015
10 lis 2015 Błądząc po YT napotkałem ciekawy klip. Tytuł powinien zelektryzować wszystkich szamanów, a sam teledysk również pozostałych ;) Coś jest w tym posłusznym, skoordynowanym ruchu... :) https://www.youtube.com/watch?v=0ttGgIQpAUcZakath0 10 lis 2015
24 paź 2015 Twitch, YouTube, Facebook poświęcony Overwatch Kłaniam się. Przyłożyłem się do pracy i rozpoczynam przygodę ze Streamingiem. Wszyscy lubimy gry Blizzarda, w tym nadchodzącą strzelankę Overwatch. Niezmiernie mi się spodobała dlatego prowadzę kanał na YouTube poświęcony Overwatch. https://www.youtube.com/channel/UCu0IVIZL69xC-G172JB9Qjg Znajdziecie wiele ciekawych informacji, kolejne są w przygotowaniu. Również zapraszam do polubienia strony na Facebooku. https://www.facebook.com/TeKo-752821434840698/ I na koniec najważniejsze. We wtorek rozpoczynają się beta testy Overwatch. Tego dnia zapraszam Was na mój Stream. http://twitch.tv/tekox Będziemy testować grę i dobrze się przy tym bawić. Jak ruszy Sezon 5 w Diablo to podejrzewam, że diabełka też postreamuje ;) PozdrawiamTeKo0 24 paź 2015
24 paź 2015 Zapraszam na wznowienie mojego kanału Polecam szczególnie osobom z luźnym podejściem i zaczynającym przygodę z grą. Na początek dwa filmy z barbarzyńcą w roli głównej z opcją szybkiego "HOTA" na T10 - wyprawa po oddechy i klucze. Pierwszy to omówienie buildu. Drugi krótki let's play. https://www.youtube.com/channel/UCJFiVMkHqTLK0o6gvCri8mA/videosOrkan4 24 paź 2015
20 paź 2015 Malthael - tradycyjny rysunek Siemka! Od ponad roku tworzymy rysunki inspirowane grami. Dlatego też zbliżający się 1000 paragon był dla nas wielką inspiracją do stworzenia czegoś porządnego z Diablo. Padło na Malthaela. Rysunek zajął 20h. Media użyte to markery i kolorowe kredki. Mam nadzieje, że wam się spodoba :D Rysunek do obejrzenia tutaj : https://www.facebook.com/Blondynkitezgraja/photos/a.706119372776001.1073741830.704597926261479/876491625738774/?type=3&theater A tutaj, jutro, pojawi się odcinek w którym zobaczycie jak nasz Żniwiarz powstawał : https://www.youtube.com/user/blondynkitezgrajaLoedi11 20 paź 2015
07 paź 2015 Grupa zrzeszająca miłośników Diablo 3 Zapraszam serdecznie do grupy która zrzesza miłośników Diablo 3. W grupie możecie znaleźć miłą atmosfere pomoc techniczną w sprawie rozwoju swojej postaci a także dołączyć do klanu który jest wspierany przez TGN. W przyszłości chcemy stworzyć drużynę w HotS i mierzyć się z najlepszymi. Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających ten temat. Link do społeczności.: https://www.facebook.com/groups/842254862561743/842514882535741/?notif_t=like Z poważaniem: MefistoTeamMefistofeles0 07 paź 2015
29 wrz 2015 MefistO Gamer - powrót do Diablo 3 (Twitch_PlaysTV_YT) Witam, Dawno nie wstawiałem na Youtube filmów z Diablo 3, zbyt zajęty streamami :) Dawniej mef666 - teraz: MefistO Gamer. Aż dziw, że do tej pory nie wstawiłem tu nic na forum, fakt na angielskojęzycznym jestem bardziej aktywny. Tak więc streamy zazwyczaj od 19tej wieczorkiem na Twitch/PlaysTV Dla starych wyjadaczy, chciałem przypomnieć Inferno i jako ciekawostka, jak to wygląda na trzech monitorach. 1). LINK YT: Opublikowany 30.08.2012 https://www.youtube.com/watch?v=HrGE0wVJNwY&index=1&list=PL69CEA9B2BE0BEA09 ^^Bardzo stary Fail - pierwszy raz z Diablo na inferno! - Piękne czasy, prawie cały gear z żółtych przedmiotów :P - Strasznie brakuje mi tamtego poziomu trudności. 2). LINK YT: Opublikowany 22.04.2015 https://www.youtube.com/watch?v=JyxJ-8h2gQw&list=PLKPsTSSqEUb6msicVTydVoTYdQtfPQTGg&index=1 ^^Nic nowego, chociaż dla nowych graczy może być ciekawe (nie w tym sezonie) :P - Cow level i całe 10 poziomów riftu. ----------- Moje kanały: LINK: http://www.twitch.tv/mef666/profile Video/Photo BLOG: LINK: http://mefistogamer.tumblr.com/ Pozdrawiam i zapraszam!MefistO0 29 wrz 2015