Barbarzyńca

23 sie 2011 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych Diablo III! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy Diablo III do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej Diablo III jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”. Regulamin Jako dodatek do kodeksu postępowania (http://eu.battle.net/pl/community/conduct) istnieje kilka niepisanych zasad, które powinny być przestrzegane, aby utrzymywany mógł być konstruktywny i przyjazny ton dyskusji, zachęcający naszą społeczność do odwiedzania tych forów. Mimo, że technicznie zaliczają się one do kodeksu postępowania, zamierzeniem tych zasad jest objaśnienie najczęściej popełnianych błędów, które mogą prowadzić do usuwania wątków, a także odebrania praw do zamieszczania wpisów na forum. Fora gry Diablo III zostały stworzone do dyskusji na tematy bezpośrednio związane ze Diablo III Te fora służą tylko i wyłącznie do dyskusji na tematy powiązane z grą. Jakiekolwiek wątki niezwiązane ze Diablo III, Battle.net lub Blizzard zostaną usunięte. Nie używaj mylących tytułów, nie pisz używając samych dużych liter, zbyt wielu znaków interpunkcyjnych, niestandardowych symboli itp. Chociaż każdy użytkownik chce, żeby jego wiadomości były czytane, prosimy powstrzymywać się przed używaniem tego typu taktyk w celu przyciągnięcia większej liczby ludzi do danego tematu. Pozwól wiadomościom samym sobie na to zasłużyć. Wątki łamiące tę zasadę zostaną usunięte. Używanie wyrazów Blizzard, Niebieski/Blue lub pseudonimu przedstawiciela zespołu Community w tematach w celu przyciągnięcia uwagi jest niemile widziane Każdy chce by Blizzard czytał i przyjmował do wiadomości ich wątki i doskonale to rozumiemy. Jednakże używanie tego typu wyrazów nie sprawi, że zwrócimy większą uwagę do takiego wątku. Postaraj się, żeby tytuł twojego wątku odpowiadał jego zawartości. Wątki i wpisy łamiące tę zasadę zostaną usunięte. Pamiętaj, że wątki o np. tokenie Blizzard authenticator lub najnowszym ogłoszeniu Blizzarda są dozwolone, gdyż słowo „Blizzard” w tytule jest ważne dla dyskusji prowadzonej w wątku.Zhydaris1 23 sie 2011
25 mar [POMOC] Pomoc dotycząca doboru ekwipunku cd. Pomoc dla wszystkich barbów. Pomoc dotyczy całego spektrum wiedzy o barbach. Pomoc online na poniższe stronie w chat: http://pl.twitch.tv/katmpb --- P.S.: PVP TOP 10 Server EU Path Of Exile PVP: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1121182 PVP TOP 20 Server US Path Of Exile PVP: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1121104 --- please pvp in Diablo 3 BlizzardKatMPB1242 25 mar
24 wrz 2015 [POMOC] Barbarzyńca FAQ Witajcie, Na forum często przewijają się te same pytania, w związku z tym postanowiłem założyć niniejszy temat. Liczę na waszą pomoc przy tworzeniu FAQ. Zadawajcie pytanie a ja będę się starał na nie odpowiadać (Jeśli jesteście w stanie od razu udzielić odpowiedzi - proszę bardzo :) przyspieszy to znacznie tworzenie zawartości FAQ). Wątek ma na celu stworzenie kompendium wiedzy. Każdy początkujący barb powinien znaleźć odpowiedz na swoje pytanie (a jeśli takowej nie znajdzie, będzie mógł zadać pytanie własnie tu). --------------------------------------------- Tematy ------------------------------------------------ - Czym jest CC oraz CD? - Jak działają dodatkowe procenty obrażeń od danego żywiołu? - Co daje dodatkowy procent obrażeń względem elit? - Czym jest CDR i jak się go oblicza? - Czym jest RCR? - Co to jest DoT? - Jak działają http://eu.battle.net/d3/pl/item/hexing-pants-of-mr-yan ? - Czemu templariuszowi daje się rubiny? - Które affixy elit są zaliczane do dystansowych, a które jako atak wręcz? - Co aktywuje bonus z karwaszy http://eu.battle.net/d3/pl/item/strongarm-bracers ? - Jak działa http://eu.battle.net/d3/pl/item/skull-grasp ? - Czym się różnią obrażenia Additive względem Multiplicative? - AS Postaci, wszystko co powinieneś o nim wiedzieć - O co chodzi z tymi BP (Breakpoint) dla barba? ---------------------------------------------- FAQ -------------------------------------------------- - Czym jest CC oraz CD? - CC - z angielskiego Critical Chance (Szansa na trafienie krytyczne) - CD - z angielskiego Critical Damage (Obrażenia trafienia krytycznego) Nasza postać na wstępie posiada 5% Szansy na trafienie krytyczne odraz 50% wzmocnienia dla trafienia krytycznego. Oprócz tego możemy ów statystyki poprawić dzięki punktom mistrzowskim (kolejne 5%CC oraz 50%CD). Statystyki występują zawsze dla następujących item'ów: (mogę się mylić co do minimalnych wartości CD :) ) Głowa - 4,5% -6% CC Rękawie - 8%-10% CC oraz 26%-50% CD Karwasze - 4,5%-6% CC Amulet - 8%-10% CC oraz 50%-100% CD Pierścienie - 4,5% -6% CC oraz 26%-50% CD Broń - wymagany socket (gniazdo )+ Szmaragd maksymalne zapewniający 130%CD (ewentualnie przy dwóch broniach 260% - dwa gemy) Dodatkowo itemy (od patcha 2.1.2) posiadają zwiększoną ilość obrażeń krytycznych: http://eu.battle.net/d3/pl/item/the-witching-hour 26%-50% CD http://eu.battle.net/d3/pl/item/exarian 31%-35% CD Jakich statystyk nie wolno nam pominąć podczas tworzenia postaci: Głowa - Hełm bez CC to zły hełm. Rękawice - muszą one posiadać szansę na obrażenia krytyczne, 8%-10% CC piechtą nie chodzi a w żadnym innym item'ie prócz amulety tak zacnej wartości nie znajdziemy (ogromnym bis'em są dodatkowo obrażania krytyczne -CD) Karwasze - one muszą mieć CC Amulet - Dostarcza największą ilość DPS - CC i CD na dobrym poziomie jest wręcz konieczne! Optymalne wartości CC i CD moim zdaniem dla wyżej wymienionych item'ów to: Głowa - 5,5%-6%CC Rękawice - 8,5%-10%CC oraz 35%-50%CD Karwasze - 5,5%-6%CC Amulet - 8,5%-10%CC oraz 80%-100%CD Celowo pomijam CD z broni (szmaragd) bo to swoiste "must have". Nie borę też pod uwagę CC i CD z pierścieni bo w wielu build'ach opłaca się zrezygnować z tych obrażeń na rzecz Jordana (w wielu przypadkach ) oraz cdr w PKW (Pierścień królewskiej wspaniałości) gdzie CC i CD to statystyki ciężkie do uzyskania. Natomiast w przypadku pierwszych kroków lub jak kto woli na początku sezonu - kiedy takie cudo jak jordan jest ciężkim do pozyskania na początku - wartości CC oraz CD w pierścieniach mają ogromne znaczenie. Pożądane statystyki to 5,5%-6% CC oraz 40-50% CD na obu pierścieniach. Najprostszym sposobem na pozyskanie biżuterii (pierścienie amulety) z wyżej wymienionymi statystykami jest produkcja zwykłych żółtych item'ów u kowala: Amulet: pożądane statystyki: ( 8,5-10%CC, 80-100%CD, socket, 500-600 siły lub zamiennie 10-15%obrażeń od żywiołu) Jeśli padnie (gdzie X - to cokolwiek): 8,5-10%CC, 80-100%CD + siła + X - x rolujemy na socket 8,5-10%CC + siła + socket + x - x rolujemy na CD 10-15%obrażeń od żywiołu, 80-100%CD + siła + X (możemy się pokusić o rolowanie x na CC bez gniazda) 8,5-10%CC + 10-15%obrażeń od żywiołu + socket + x - x rolujemy na CD itd. Pierścienie: Pożądane statyki: (5,5%-6% CC oraz 40-50% + siła) Postępowanie podobne jak dla amuletu. Podkreślam fakt, że w wyżej wymienionym sposobie mowa o zwykłych żółtych item'ach. W wielu przypadkach legendarne amulety lub pierścienie nie wniosą tyle DMG ile może wnieść zwykły ale z dobrymi statystykami żółty item. - Jak działają dodatkowe procenty obrażeń od danego żywiołu? Każda z umiejętności zadająca obrażenia posiada runy, każda runa zadaje jeden z poniższych rodzajów obrażeń: Ogień Błyskawice Zimno Fizyczne Dodatkowy procent obrażeń w przedmiotach (Karwasze, pierścień, broń itp.) wzmacnia obrażenia. Przykład: Podstawowe obrażenia dla Rozplatania z runą dożynki (runa ognista) zadają obrażenia krytyczne równe 2kk Jeśli posiadamy 20% dodatkowych obrażeń ognia moc naszego uderzenia zostanie zwiększona o 20% i będzie wynosić 2,4kk Jeśli będziemy mieli jakikolwiek inny procent obrażeń (np. błyskawice) dla Rozplatania z runą dożynki (runa ognista) nie zostanie doliczony żaden bonus. Obrażenia od danego żywiołu działają sumarycznie (20% z karwszy + 15% z pierścienia jordana dają łącznie 35% dodatkowych obrażeń - to istotne bo nie wszystkie właściwości tak działają) - Co daje dodatkowy procent obrażeń względem elit? Elita to najpoważniejszy przeciwnik jakiego można spotkać na swojej drodze podczas tzw. farmy. W grze mamy 6 rodzajów Elit: Niebieskie (mają mniej życia niż zwykła żółta elita ale występują w ilości 3+) Żółte (mają zdecydowanie więcej życia i otoczone są pomocnikami w ilości 4+ - istotne na pomocników też działają obrażenia dla elit) Gobliny - małe stworki :) które nie zdają obrażeń (po zabiciu wypadają przedmioty -w tym często legendarne- kamienie oraz materiały) Klucznicy - (Po zabiciu takowego istnieje szansa na wypadnięcie klucza, po zebraniu kluczy z 4 aktów jesteśmy w stanie stworzyć piekielną machinę dzięki, dzięki której możemy dostać się do jednej lokacji z Uber Boss'ami) RG - Rift guardian - strażnik szczeliny Uber Boss - np. diablo (reszty chyba nie muszę wymieniać bo każdy wie o co chodzi) Dodatkowy procent obrażeń względem elit sprawi, że w znacznie krótszym czasie jesteśmy w stanie je ubić. Obrażenia naliczane są w następujący sposób: X- standardowe obrażenia zadawane np. Rozplatanie runa dożynki - obrażenia 2kk O - dodatkowy %obrażeń dla umiejętności ognia (może być - ten podaje dla przykładu) - 20% E - dodatkowy %obrażeń dla elit - 40% Wzór: X*(100%+O)*(100%+E) Podstawiamy wartości: 2kk*120%*140% = 3,36kk Czasem może wyniknąć sytuacja, w której bardziej opłaca się zastosować inną runę dającą większe obrażenia (pomimo posiadanych dodatkowych obrażeń np fizycznych). Dobrym przykładem jest Fizyczny build Raekora w którym zadawane obrażenia szarży są Fizyczne a mimo wszystko bardziej opłaca się zastosować Starożytnych pod ogień (runa Zgromadzenia rady ma 540% obrażeń co jest dwukrotnie większe względem pozostałych run) W podanym powyżej przypadku naliczony zostanie tylko dodatkowy % względem elit. - Czym jest CDR i jak się go oblicza? Z angielskiego Cooldown reduction - redukcja czasu odnowienia Umiejętności oparte o czas odnowienia: Dzika szarża Tąpnięcie Trzęsienie ziemi Skok Przezwyciężenie bólu Zastraszający ryk Okrzyk wojenny Gniew Berserkera Lawina Oblicza się go w następujący sposób: Przykład dla posiadanych CDR w przedmiotach R - Rękawice 8% D - Diament w hełmie 12,5% P - Punkty mistrzowskie 10% N - Naramienniki 8% X - czas odnowienia dla umiejętności Tąpnięcie 10 s X*(100%-R)*(100%-D)*(100%-P)*(100%-N) Podstawimy wartości 10*92%*87,5%*90%*92% (dla ułatwienia zamieniamy procenty na ułamek dziesiętny) 10*0,92*0,875*0,9*0,92 Co daje czas odnowienia skrócony do 6.6654 s Co stanowi redukcje odnowienia na poziomie 33.346% (dla ułatwienia wartość tę można znaleźć na karcie postaci) Pomocny może być kalkulator online stworzony przez zapaleńców :) http://bannedofgamers.com/index.php?cdr/ - Czym jest RCR? Z angielskiego Resource Cost Reduction - Zmniejszenie kosztów zasobów. Współczynnik oblicza się w identyczny sposób jak CDR. Warto dodać, że dla barbarzyńcy ów współczynnik ma znacznie tylko w przypadku 2 build'ów: Build ognistego tornada + młot starożytnych. Build oparty o fale sejsmiczną. Warto nadmienić, że nie warto inwestować w ten współczynnik (na tę chwile tylko klasa demon huntera czerpie największe korzyści z ów współczynnika). Następujące przedmioty powinny wystarczyć: http://eu.battle.net/d3/pl/item/cindercoat (pomocne w Tornado pod ogień, lub przy starożytnym młocie z runą roztrzaskanie) http://eu.battle.net/d3/pl/item/fury-of-the-vanished-peak (build pod fale sejsmiczną w połączeniu z żarową tuniką daje bardzo dużą i wystarczającą redukcje zasobów)Pitek72 24 wrz 2015
6d Barb sezonowy-co zmienić??? Cześć, może ktoś rzucić okiem na mojego barba z sezonu i doradzić co pozmieniać? Nie daję rady na szczelinkach powyżej 10-11 udręki.Lycaon1 6d
16 paź Barb suport z czym to sie je? Jaki set najlepszy jaki build?Nisharr1 16 paź
14 paź Czy Polska potrzebuje poradnika HOTA? Kiedyś tu pisałem dla was jakieś tam bzdety, ludzie czytali i zabijali te złe potwory podobno skuteczniej. Teraz forum wygląda na martwe, jeżeli jednak przyda się tu mocny poradnik dla Hota IK, to mogę taki napisać - poradnik podparty wynikiem 109 ns ugranym na słabych caldesanach i byle jakim paragonie. Założyłem ten temat tak na razie orientacyjnie, bo nie wiem czy ktoś tu wgl jeszcze zagląda. Jeżeli tak, to powiem wam jak ich pozabijać. /e poradnik byłby oparty na moich własnych clearach zainspirowanych przez Savage'a i ten temat: https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20759250285?page=38#post-749 109 clear: https://i.imgur.com/wlXqc4u.jpgRed9 14 paź
04 paź Problem z furią przy buildzie HotA + Immortal Set Nie wiem gdzie popełniłem błąd, ale furia strasznie szybko spada i nie daje rady jej utrzymać. Może bardziej doświadczeni barbarzyńcy tutaj będą potrafili mi pomóc ? Co zmienić żeby ta furia była cały czas dostępna ? https://eu.diablo3.com/en/profile/wsN-2376/hero/111827357wsN3 04 paź
03 paź WRAAAGH!-Temat zrzeszający barbarzyńców Jest to ogólnodostępny temat gdzie możemy porozmawiać na temat postaci Barbarzyńcy...zachęcam do dyskusji.Kaminiu50 03 paź
06 wrz "Gildia Barbarzyńców" -dołączysz?? Witam, obserwując co dzieje się na tym forum i ile codziennej pracy i czasu co po niektórzy wkładają w to, aby "Barb" żył i miał się dobrze naszła mnie pewna myśl.... Panowie @yakaart , @Czikago, @Pitek, @Vendeur, @RedVex -nie pora abyście założyli jakąs społeczność "Barbarzyńców" w grze? Argumentów jest dużo: +ogromy ruch pytań i odpowiedzi na tym forum co oznacza duzo potencjalnych uzytkowników takiej "Gildii" +możliwość gry w party z barbarzyńcami +możliwość gry w party z Wami (może, czasami) +idealna pomoc "szybkim czatem" dla nowych (i nie tylko) graczy +pomoc wzajemna w zbieraniu itemów +możliwosc robienia wysokich GR przez potencjalnego "Kowalskiego" celem np. levelowania klejnotów Co wy na to "oficerowie" :)Kaktus8 06 wrz
01 wrz Czy kolejność umiejętności ma znaczenie? Witam! Mam pytanie jak w temacie. Przykładowo - zwykle gram w ten sposób, że cały czas mam odpalone tornado na ppm, rzecz jasna taeguk i zmora znękanych się stackują, i odpalam gniew berserkera, gdy zejdzie cooldown. Jednak zacząłem się zastanawiać, czy kolejność umięjętności używanych przeze mnie ma znaczenie. Gdybym na przykład odpalił gniew berserkera, a dopiero później stackował "zmorę..." i taeguka, to czy moje obrażenia będą większe? Wydaje mi się, że powinno być tak samo w każdym przypadku na full stackach i odpalonym gniewie berserkera, jednak nie mam pewności. Proszę znawców o wypowiedź. :) Pozdrawiam!Kamman1 01 wrz
31 lip No Drops witam gram gram na drugim poziomie udreki wszystkie zolte i niebieskie itemy nie podnisa już moich statystyk na yotubie poogladalem filmiki jak drobic czyli w szczelinach i wykonujac zadania ja natomiast ciezko mam wydrobic nawet oddech smierci nie wspominajac o innych przedmiotach poprostu nic nie wypada a jak juz to nadaje sie jedynie na odzysk.ma ktos pomysl na przedmioty unikalne albo legendarneSuperMag4 31 lip
05 lip Jakie klejnoty??? już nieaktualneRegiKar0 05 lip
28 cze build pod sezony. Witam wróciłem po dłuższym czasie do D3 i chciałbym zrobić postać pod sezon. Nie wiem jaki jest teraz, nie znam się za dobrze. Kiedyś ktoś mnie prowadził i lvl.michał9 28 cze
14 kwi Potęga ziemi/Trzęsienie ziemi W każdym opisie Barbarzyńcy pod zestaw Potęga Ziemi mamy wybierane umiejętności Trzęsienie ziemi i Zastraszający ryk. Każdy taki Barb ma broń Ostrze plemion które zapewnia wywołanie Trzęsienia ziemi i Lawiny w momencie kiedy włączymy Zastraszający ryk. Czy nie blokujemy sobie slotu tym Trzęsieniem ziemi skoro uruchamiamy go i tak wciskając Zastraszający Ryk? Można by go wykorzystać np. na Młot Starożytnych?Styglitz2 14 kwi
03 kwi Barb 70lvl - co dalej!? Mam małe pytanie - nie ukrywam, ze cholernie ciezko mi jest sie polapac o co chodzi z tymi wszystkimi buildami i statami i jak je dobierac. W tym momencie mam Barba na 70lvl plus pare klas mistrzowskich - kampanie przeszedlem bez wiekszych problemow i na dosyc duzym poziomie. Chcialbym teraz jakos rozwijac swoja postac ale nie wiem jakie sa kolejne kroki.. co robic z postacia po 70lvl procz oczywistego wbijania poziomow mistrzowskich.. poczytalem, ze najlepszy build pod Barba na chwile obecna to Raekor.. jak, gdzie i w jaki sposob moge go zdobyc? Lubie walczyc bronia dwureczna.. jakies rady dla poczatkujacego?Booyak1 03 kwi
21 mar build pod falę sejsmiczną build pod fale sejsmiczna, czy ktos uzywał z setem potega ziemi? jakie runy i jakie itemki najlepiej a wpadłem na pomysł , zeby moze połączyć go z setem niesmiertelnego króla żeby mieć starozytnych(przezywajka) i berka (dmg) ktos probował jakies kombinacje z fala to prosze o pisanie chetnie poczytam i wyciagne sobie jakies wnioskixbanan0 21 mar
07 mar Podziemia setu ziemi No ja po prostu nie wiem całą jeaną godzinę próbowałem to zrobić z marnym skutkiem, zrobił to ktoś bo dla mnie to jest awykonalne kiedy to te małe fujary uciekają po całej mapie i liczba ich sztuk jest zawsze not enough i tak żeby było fajnie to przy 20 zawsze kończy mi się czas a sztukę wszystkiego jest to jak wchodzi krystyk przy skoku i tapnięciu i gostek się wykłada przed trzęsieniem, chyba mam nerwice?Thunderzzz682 07 mar
28 lut Raekor + HotA Witajcie Barbozaury :) Próbował ktoś z Was grać setem Raekor + miecze Istvana + młotek? W tej chwili za pomocą takiego buildu udało się zrobić 121gr solo poniżej 13min na sezonie - https://eu.battle.net/d3/pl/profile/Hoxango-2950/hero/104256567GhostRider4 28 lut
22 lut STAROZYTNY amulet piekielnego ognia Siema, szybkie pytanie jak zdobyć amulet piekielnego ognia tak żeby był on STAROZYTNY ? nie moge nigdzie znalesc odpowiedzi na to pytanie.Menelo2 22 lut
19 lut Aranea <30sek Czy Barb solo może wykonać to zadanie? Biegam barbem na tornadzie. Aranea wydaje się być niewrażliwa na ogłuszenie i zamrożenie. Zawsze ucieka... i zyskuje na czasieGhostDragon1 19 lut
28 sty co zmienić ? Cześć, powrót po ok 2 latach. Nie bardzo ogarniam jak grać i czym grać. Zerknijcie proszę i dajcie mi jakieś porady szczególnie jeżeli chodzi o umiejętności z góry dziękujęTATAR274 28 sty
19 sty Rolowanie Bul-Kathos's Warrior Blood Witam Proszę o pomoc w wyborze co ulepszyć w tym mieczyku Bul-Kathos's Warrior Blood i co teraz w nim rolować , AD, CR ? [URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/cb24e44ec2617e6f][IMG]https://images81.fotosik.pl/961/cb24e44ec2617e6fm.jpg[/IMG][/URL] PozdrawiamHelldiver8 19 sty
19 sty Barb solo gr Witam, jaki jest najlepszy bulid na barba do solo gr obecnie? I jak rozdawać paragony?Afriel6 19 sty
09 sty Proszę o pomoc Cześć, Wróciłem po trzech latach i mam problem z barbem, trochę się zmieniło i mam problem na U10 (praktycznie postać nie grywalna). Gram pod WW czy możecie mi doradzić co mam zmienić. Pozdrwiamszulo4 09 sty
28 gru Jak ulepszyc postac?? Witam. Chcial bym dowiedziec się glownie jak zwiekszyc przezywalnosc mojego barbarzyncy bo kombinuje i kombinuje i jakos mi nie idzie. Na co postawic? odpornosci itp. Prosil bym bardziej doswiadczonych kolegow o wskazowki:)p134 28 gru
21 gru Pierscień czaszkochwyt w kostce Canayego Witam Gram Barbarzyncą Od jakiegoś czasu zauważyłem, ze mając w kostce canayego pierscien czaszkochwyt z dodatkiem 400% obrażen dla tornada ów bonus nie jest dopisany w statach ( szczegóły postaci) wiec sadze ze nie jest w ogole brany pod uwage czy to bład czy celowy debuff?Barteos4 21 gru
18 gru Barb WW prośba o sugestie Witam, prosilbym o sugestie co moge zmienic w moim secie bo niby wszystko jest ok ale ma strasznie kiepska przezywalnosc (musze jeszcze powbijac sile z kostki w brakujace miejsca oraz wymienic karwasze bo nie moge jakos znalezc obroncow party)Baca198118 18 gru
13 gru Barb CHARGE / Szarża - kilka pytań Witam, witam i o zdrowie pytam ;D Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych graczy jeżeli chodzi o build 'Charge'. Za względu na moją dłuższą przerwę między poszczególnymi sezonami gram nim pierwszy raz po wcześniejszym przerzuceniu się z buildu pod 'Młot Starożytnych' 1. Czy są jakieś specjalne metody na radzenie sobie z małą grupą przeciwników, ponieważ wtedy 'szarża' traci szybko ładunki. - Zbierać większe grupy, tak to wiem ale czasem ciężko to zrobić - Odseparować bosów i wtedy ich tłuc bo 'szarża' nie traci wtedy ładunków - też nie zawsze się udaje. Czekam na jakieś propozycje / wskazówki z waszej strony 2. Czy najlepsze klejnoty pod build 'Charge' to: - Zmora uwięzionych - Wieniec błyskawic - Zmora znękanych ? 3. Czy z legendarnej zbroi np. Raekor'a można stworzyć zbroje starożytną? Ponieważ zaczynam w to wątpić. Dzisiaj próbowałem ponad 20 razy i nic ! 4. Ewentualne wskazówki co do mojego buildu mile widziane: Crazy#2302 Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i pozdro !Crazy3 13 gru
10 gru Nowa aktualizacja Tak z ciekawości pytam bo od paru miesięcy już nie grałem, patrząc na zmiany które wnosi nowa aktualizacja czy do łask wraca Hota barb ?Phoenix9 10 gru
29 lis Sezon 12, barbarzyńca, euforia Witam. Próbowałem poszukać buildu pod ten podbój, czyli gr45 solo bez przedmiotów z zestawów, ale niestety nic nie znalazłem. Czy ktoś może wspomóc jakimś pomysłem na takowy build?Galmet3 29 lis
13 lis 2017 Powrot po roku Siemka, powrocilem po +/- roku do d3 i jest mega duzo zmian. Co moge zmienic w barbie by moc osiagac lepsze wyniki niz gr54 solo? Czekam na opinie. https://eu.battle.net/d3/pl/profile/Impres-2589/hero/56671214Impres1 13 lis 2017
08 lis 2017 Pod WW 2.6.1 Czy możecie podpowiedzieć co zmienić, na czym się skupić? Nie grałem przez dłuugi czas, teraz wracam po mału. W co zainwstować czas najpierw? Zmienić build pod IK i Młot Starożytnych? Farmić jak najwyższe legendarne klejnoty? Czy ulepszać gear kadala + kostka? Ewentualnie co z gearu proponowalibyście wymienić? Z góry dziękuję.Amroth5 08 lis 2017
05 lis 2017 Barb pod Tornado 2.6.1 - Rozprucie. Witam. Jak myślicie czy w nowym patchu 2.6.1 warto w Barbie pod tornado używać Rozprucia czy lepiej zostać przy Zastraszającym Ryku. Proszę o wasze opinie i sugestie.remik0 05 lis 2017
29 wrz 2017 [B] Aktualne resultaty z PTR Siemka, stwierdziłem ze wrzucę tutaj top 50 z barba na PTR aktualnie, nie wszyscy może maja czas/ochotę logować się i sprawdzać. Bardzo fajnie to wyglada, wychodzi na to ze będziemy mieli 5 buildów na GR 100+++, a kilka z nich jestcw stanie łamać GR 100 przy 1000 para i solo kamykach. Tak to teraz wyglada - dużo tych rezultatów jest sporo zaniżonych, wielu z nas nie pcha na maxa ze zrozumiałych powodów: 1) 118, P4962, Lightning WW 2) 115, P3898, Lightning WW 3) 113, P4318, IK Hota 4) 111, P3537, IK Hota 5) 110, P3013, R6 Hota 6) 110, P3783, Lightning WW 7) 110, P3317, R4IK6 FC (Gogok) 8) 109, P2908, IK Hota 9) 109, P2809, Fire LQ (BoM) 10) 109, P2120, IK Hota 11) 109, P2282, IK Hota 12) 108, P4257, Lightning WW 13) 108, P3125, IK Hota 14) 108, P2708, R4IK6 FC (WoL) 15) 108, P4837, Fire LQ (CoE) 16) 108, P2789, IK Hota 17) 108, P3668, Lightning WW 18) 107, P3668, IK Hota 19) 107, P2749, IK Hota 20) 106, P1779, Fire LQ (CoE) 21) 106, P2285, IK Hota 22) 106, P2164, IK Hota 23) 106, P1294, IK Hota 24) 105, P3639, Lightning WW 25) 105, P2770, IK Hota 26) 105, P3407, Lightning WW 27) 105, P2841, IK Hota 28) 105, P3878, Lightning WW 29) 105, P3214, Physical BK WW 30) 105, P2608, IK Hota 31) 105, P3079, Lightning WW 32) 105, P3362, IK Hota 33) 105, P4138, IK Hota 34) 105, P2538, Lightning EQ high CDR 35) 105, P2826, IK Hota 36) 105, P3180, IK Hota 37) 105, P1544, IK Hota 38) 105, P3481, Physical BK WW 39) 105, P2367, IK, Hota 40) 105, P2011, IK Hota 41) 105, P2218, Lightning WW 42) 105, P2548, IK Hota 43) 105, P2254, IK Hota 44) 105, P2538, IK Hota 45) 104, P2678, IK Hota 46) 104, P1967, IK Hota 47) 104, P2723, Physical BK WW (WH instead of PoC; Gogok instead of PE) 48) 104, P1568, IK Hota 49) 104, P1656, IK Hota 50) 104, P2338, IK HotaS4v4G36 29 wrz 2017
09 wrz 2017 Barb Tornado Witam czy istnieje szansa na wyciągnięcie coś więcej z mojego sezonowego barba ? Jakies wyższe GR typu 70 /75 ? Lubie ten set Przyjemny DPS , Dobry Clear tylko trochę mało tankyTigeros37 09 wrz 2017
03 wrz 2017 dmg ? witam pomorze ktos zwiekszycz dmg u mnie ??tashi1 03 wrz 2017
02 wrz 2017 Prośba o radę dla starego barbażyńcy Nie grałem z rok może więcej. Poradźcie proszę jak najszybciej wzmocnić mojego Barba. Chcę brać reakorem bo podoba mi się ten styl gry.Zagloba0 02 wrz 2017
02 wrz 2017 Jak robić wyższe GR ? Jakie podpowiedzi co robic ? moze jakis lepszy amulet? jakich opcji szukac w itemach ? https://eu.battle.net/d3/en/profile/Koper-22493/hero/97438534 rozumiem ze fizycznych w mieczach ? dobre kamienie legendarne? zrobilem 64 a juz 65 mi sie nie udało a widzę że można dużo lepiej na tym secie :)Koper8 02 wrz 2017
09 sie 2017 Barb pomoc pomoc przy rozwinięciu barbarzyńcy. dobór ekwipunku i klejnotów oraz skilli. robię gr 50 ale co dalejNocnyKruk0 09 sie 2017
08 sie 2017 End game barb Witam, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym jaki build składać. Już tłumaczę. Mam zrobione oba buildy - WW jaki i LEAP pod GRy na obu robie około 70-72 i teraz pytanie który z nich ulepszać? Czy Leap do końca sezonu będzie taki dobry jak teraz czy WW go przegoni? Co myślicie? Pierwszy raz gram na sezonie barbem i nie bardzo wiem co będzie ostatecznie lepsze.TheBocios2 08 sie 2017
09 lip 2017 Co poprawić żeby robić wyższe GR ? Jak w temacie ! Co byście doradzili, co poprawić, co zmienić i na czym najbardziej się skupić w danym momencie jeśli o mojego barba chodzi ? :) https://eu.battle.net/d3/pl/profile/wsN-2376/hero/1083654wsN11 09 lip 2017
02 lip 2017 Brak pomysłu TORNADO Niby set jest build jest, nie powiem że jest zły ale juz nie mam pomysłu jak i skad wyciagaja 2x wiecej dpsu nawet na U13 mam problem . Może caldesan, bronie zmienić na inne to fakt ok, ale na tych tez ludzie wyciagaja nice dps. Brakuje 2-3 rzeczy ancient ale no watpie ze da mi to milion obrazen wiecej, jakieś porady albo cuś ? :)Xazowski2 02 lip 2017
27 cze 2017 Czaszkochwyt! Jak to tak naprawde działa? Witam Tak jak w temacie. Odczuwacie działanie afixu tego ringa? moze ktos testowal i sie wypowie bo osobiscie nie czuje róznicyWidmoDnia19 27 cze 2017
15 cze 2017 Szukam osoby która chciałaby sobie pograć Szukam kogoś kto by pograł. -12 - 13 lat - ogar mikro - mam 5 lvl - kultura obowiązujeSeba130 15 cze 2017
24 kwi 2017 Barb na pushe 110+ Witam wszystkich zainteresowanych. Pisze tutaj poniewaz w naszym teamie wylamal sie zbarb i pilnie szukamy godnego zastepcy na jego miejsce. Dokladnie poszukujemy ogarnietego barba znajacego sie na swojej roli i prowadzeniu gry paragon 1k+. Zainteresowanych prosze o kontakt na forum i w grze moj batteltag markus88#21969. PozdrawiamMarkus880 24 kwi 2017
24 kwi 2017 Barba na pushe 110+ Witam wszystkich zainteresowanych. Pisze tutaj poniewaz w naszym teamie wylamal sie zbarb i pilnie szukamy godnego zastepcy na jego miejsce. Dokladnie poszukujemy ogarnietego barba znajacego sie na swojej roli i prowadzeniu gry paragon 1k+. Zainteresowanych prosze o kontakt na forum i w grze moj batteltag markus88#21969. PozdrawiamMarkus880 24 kwi 2017
21 kwi 2017 Brak postępów w grze barbem Witam Niedawno wróciłem do gry w Diablo 3 po rocznej przerwie. Mam wrażenie że zatrzymałem się w rozwoju postaci (barb) czy ktoś mógłby dać mi jakieś wskazówki.maro7533 21 kwi 2017
20 kwi 2017 Pierwszy raz w D3 Witajcie, Jako iż pierwszy raz gram w Diablo 3 to wybrałem barbarzyńce, podobno dobra klasa dla świeżaka. I teraz mam pytanie, jak skille mu rozdawać, jakie przedmioty i w co dawać w mistrzostwie? Mógłby jakiś bardziej doświadczony gracz udzielić mi kilku wskazówek co do tej klasy? Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)Fredix3 20 kwi 2017
12 kwi 2017 Jak ubrać barbarzyńce w sezonie 10 Hej mam taki małym problem po raz pierwszy gram barbarzyńcą I nie wiem jak ją ubrać tak aby sobie radziła na gierach 60-75 solo zazwyczaj grałem dh na poprzednich sezonach I był bym wdzięczny za pomoc.Gavarenth5 12 kwi 2017
07 kwi 2017 Jak ulepszyć mojego Barbarzyńcę ? (tornado) Witam, Doradzili mi żeby tutaj założyć temat więc zakładam. Podpowiedzcie jak polepszyć mojego Barbarzyńcę ? Chodzi o tego na sezonie. Chcę grać tornadem na coraz wyższych GR - to jest mój cel tej postaci. Wszystkie rady chętnie sprawdzę w grze. Będę wdzięczny za info !Muniek9 07 kwi 2017