Pomoc techniczna

17 lut 2015 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Rolą tego forum jest dostarczenie graczom platformy dyskusyjnej, gdzie będziecie mogli wspólnie z przedstawicielami Blizzarda omawiać zagadnienia techniczne. Chociaż samo forum NIE MA w założeniu zastąpić naszych klasycznych kanałów wsparcia, to zachęcamy wszystkich do zadawania za jego pośrednictwem pytań, dzielenia się swoimi poradami i uczestnictwa w toczących się dyskusjach. Prosimy również, aby wszyscy uczestnicy forum traktowali się z należytym szacunkiem i życzliwością. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie poświęconej regulaminowi postępowania na forach.Madkipar2 17 lut 2015
26 wrz PROBLEMY Z POŁĄCZENIEM I OPÓŹNIENIAMI - PC/MAC Witajcie! W ostatnim okresie pracowaliśmy nad ulepszeniem kroków naprawczych dla problemów z połączeniem w naszych grach. Ponieważ problemy z połączeniem są popularnym tematem, chcieliśmy podzielić się z wami informacjami odnośnie źródeł tych problemów i co zrobić w razie ich wystąpienia. Spis treści 1. Kroki naprawcze dla problemów z połączeniem 2. FAQ 3. Co zrobić, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocyMadkipar4 26 wrz
18 lip ZNANE PROBLEMY & ROZWIĄZANIA – PRZECZYTAJ! Gorące Tematy Prosimy śledzić kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania informacji o aktualnym stanie usług. Opis znanych problemów w grze znajdziecie tutaj. Heroiczne postacie ginące w Podziemiach Zestawów ZNANY PROBLEM: Heroiczne postacie z klejnotem Moratorium osadzonym w dowolnym gnieździe wyposażenia mogą być na stałe utracone w wyniku śmierci w Podziemiach Zestawów. Osiągnięcia Osiągnięcia, które są śledzone za pomocą liczników lub wielu kryteriów mogą ulec wizualnemu zresetowaniu pod rozpoczęcia nowej sesji gry. Rozwiązanie: Błąd ma jedynie charakter wizualny. Spełnienie kolejnych kryteriów danego osiągnięcia spowoduje pojawienie się poprawnego stanu. Zawieszanie 32-bitowego klienta gry ZNANY PROBLEM: Pracujemy nad poprawką. W międzyczasie prosimy o restart komputera i ponowne uruchomienie klienta gry. Błąd 395002 Jeśli widzisz ten błąd, to wyjdź z gry i uruchom Aplikację Battle.net jako Administrator w celu pobrania najnowszych aktualizacji klienta gry. Lagi na wyższych poziomach Głębokich Szczelin ZNANY PROBLEM: Powodem są kombinacje niektórych czarów/przedmiotów. Deweloperzy pracują nad rozwiązaniem. Czarny ekran i zawieszanie gry u użytkowników kart ATI Prosimy zaktualizować swoje sterowniki graficzne do najnowszej wersji. Zgłaszanie błędów Raporty odnośnie błędów prosimy umieszczać tutaj. Popularne Problemy & Ich Rozwiązania Wybierz kategorię, aby uzyskać porady odnośnie rozwiązania danego problemu: Konto & Bezpieczeństwo (Włamanie/Nie mogę się zalogować/Authenticator itd.) Instalacja & Aktualizacja (Zatrzymanie postępów/powolne pobieranie/błędy BLZXXXXX itd.) Połączenie & Opóźnienia (Lagi/regularne rozłączenia/nie można się połączyć itd.) Wydajność & Stabilność Rozgrywki (Zawieszanie/mała liczba FPS/przycięcia itd.) Jeśli Twój problem nie znalazł rozwiązania pomimo zastosowania powyższych kroków naprawczych, prosimy zapoznać się z wątkiem poświęconym tworzeniu efektywnych wpisów na forum i umieszczenie na jego łamach odpowiedniego raportu.Madkipar0 18 lip
16 maj 2017 Błąd 1016 Witam serdecznie! Błąd 1016 jest w ostatnim okresie najczęściej powtarzającym się problemem zgłaszanym przez graczy Diablo 3. Jego "popularność" wynika z faktu, że wraz z aktualizacją 2.5.0 błąd 1016 zastąpił kilkanaście innych kodów i stał się wskaźnikiem ogólnych problemów z połączeniem. W związku z tym każdy przypadek wystąpienia błędu 1016 jest badany indywidualnie i wymaga wykonania testów diagnostycznych pathping oraz traceroute. Jeśli Wasza rozgrywka jest przerywana i pojawia się kod 1016, to proszę o wykonanie kroków z tego poradnika technicznego, a w razie braku poprawy o stworzenie indywidualnego wątku i zamieszczenie w nim wyników testów wraz z nazwą ISP oraz potwierdzeniem wykonania wszystkich porad z artykułu (unikniemy w ten sposób duplikowania sugestii). Poproście także swojego ISP o zmianę protokołu połączenia z IPv6 na IPv4 oraz usuńcie, jeśli posiadacie, Chroma (Razer Synapse). PozdrawiamMadkipar0 16 maj 2017
1d PS4 - zmiana języka na angielski. Z jakiś powodów zainstalowała mi się Polska wersja językowa (z przyczyn estetycznych nie jestem w stanie w nią grać) - prośba o informację jak mogę zmienić język na agielski - gra na PS4, wersja Ultimate Evil Edition. Playstation cały czas jest ustawiona na język angielski. Sprawdzałem zaproponowane na forum Blizzarda rozwiązania ale niestety nie mam możliwości pobrania innej wersji niż ta którą mam. Swoją drogą zastanawiające jest dlaczego zostaliśmy wrzuceni do jednego worka z Rosjanami a wersja Europejska jest dla Polaków niedostępna... Coś przegapiłem na scenie geopolitycznej?Hellstream4 1d
1d kłopot ze wznowieniem gry Witam, szukam pomocy w związku z problemem, który przed momentem zaobserwowałem... chodzi mianowicie o całkowite zwieszenie się gry w chwili, gdy chcę wznowić rozgrywkę (którą jeszcze dzisiaj rano bezproblemowo uruchamiałem). Pierwsze akty podstawowej wersji D3 szły bez zarzutu, jednak w chwili wejścia w ROS (a V) coś się 'skiepściło'... Nie gram za dużo, jednak w czasie urlopu miło byłoby ubić kilka tysięcy pomiotów ;) Będę wdzięczny za wsparcie! Pozdrawiam zibbyZIBBY3 1d
3d Nieprawidłowe działanie aplikacji Blizzarda Witam. Zaobserwowałem ostatnio nieprawidłowy wpływ działania aplikacji na sąsiedni komputer. Mianowicie uruchomienie aplikacji na jednym komputerze, powoduje włączenie drugiego komputera stojącego obok. Komputery są podłączone pod ten sam przedłużacz. Ewidentnie aplikacja wywołuje jakiś impuls który uruchamia drugi komputer. Żaden inny program zainstalowany na komputerze nie wywołuje takiego efektu. Aplikacja nie powinna w taki sposób wpływać na osprzęt. Może to spowodować jego uszkodzenie. Uprzejmie proszę o weryfikację problemu.Darkstorm2 3d
4d Problem z wykupieniem pakietu Necro Witam, posiadam na koncie B-Net 15,01 EURO. Pakiet necro kosztuje 14,99, podczas próby zakupu wyskakuje mi jakiś błąd, że posiadam niewystarczający "ballance" konta? O co chodzi?MYSTIC10 4d
15 maj Błąd podczas wpisywania klucza! Witam, zamówiłem wysyłkowo kopię D3 i poprosiłem sprzedawcę żeby otworzył box i mailowo przesłał mi kod żebym mógł już odblokować starter. Otrzymałem kod i wpisuje na bnecie i wyskakuje za każdym razem błąd i nie moge aktywować swojej gry! Macie jakieś pomysły co robie źle? POMOCY! taki komunikat: "Wystąpił błąd. Klucz gry, który wpisałeś/aś nie może zostać wykorzystany. Spróbuj ponownie. Możesz także wykorzystać ten klucz dla innego regionu zmieniając początkowy element adresu URL www.battle.net URL (np. „eu.battle.net"). Możesz go również wykorzystać dla innego konta Battle.net."slifkowy10 15 maj
13 maj Wystąpił nieoczekiwany Błąd Podcza odpalania Diablo III z klienta Blizzard wyskoczyło mi okienko z takimi o to informacjami: " W aplikacji wystąpił nieoczekiwany błąd. Skontaktój się z firmą BLizzard w tej sprawie, użyj poniższego indentyfikatora raportu 71E4B261-0199-4369-ACB1-8DC39CA8D54A" Diękuję za szybką odpowiedźMordimer2 13 maj
12 maj Stracony gem Witam, na wstępie dodam, że jestem uczciwym graczem, nie korzystałem z żadnych exploitów itp. Więc każda 1% szansa na podbicie gemu wywołuje we mnie euforie i zadowolenie. Zalogowałem się dzisiaj do gry, zmieniłem w tej super zbrojowni set z Rathmy na Tragula i pierwszy co się rzuciło w oczy to stricken 116 zrobił się 108. No więc szukam, szukam i dupa!! Nie ma! Wczoraj wieczorem był! Znajomy z Chorwacji, który pracuje dla tej waszej zajebistej pod słońcem firmy, doradził mi, żebym zrobił 'rollback konta' i wybrał ostatnią najnowszą kopię. Super, wybieram z wczoraj wieczorem. Odpalam i dalej go nie ma!!! Więc tracę kolejną możliwość i wybieram drugi raz rollback z 13.09, viola! Mam swój gem, ale straciłem inny, który udało mi się wbić na 119. Czy w tej grze coś działa poprawnie ? Szlag mnie trafia jak widzę ścianę bugów i błędów przez tyle lat! Ile to będzie jeszcze trwało ? Jaja sobie z nas robicie ???!!!kobe12 12 maj
10 maj Kolekcja Trofeów na HC nie zalicza : to sa na 100% pewne że pasku pokazało że walczy a potem że zabija Elektryczny konstrukt Skalny olbrzym Rozwścieczone widmo Rój zarazy ile razy trzeba zabić żeby zaliczyłomieta61 10 maj
10 maj Aktualizacja i kod błędu BLZBNTAGT0000096A Witam :-) U mnie tak od tygodnia pokazuje że muszę zrobić aktualizacje i jak chcę to zrobić to wyskakuje komunikat o kodzie błędu i nie wiem co robić ... Mój kod błędu : BLZBNTAGT0000096A . Proszę o pomocKrzyPaw2 10 maj
10 maj PS4 - Problem z legendarnymi klejnotami i inne. Witam, niedawno zacząłem gra na PS4 i mam następujący problem. Konto BN: podrobiony Gra poza sezonem. Ulepszyłem kilka klejnotów legendarnych (tych z głębokich szczelin), niestety zakładając je na postaci nie ma żadnego efektu. Klejnoty wkładam oczywiście w pierścienie/amulety. I tak np. zmora uwięzionych (ranga 30) - powinna otaczać mnie aura, która zmniejsza szybkość przeciwników - nie ma jej. Zmora potężnych (ranga 53) - po zabiciu grupy potworów elitarnych moja siła powinna wzrosnąć - nic się nie dzieje. Inne klejnoty również nie działają. Na kontach moich synów z którymi gram, również nic nie działa. Druga sprawa jest taka, że gdy wszedłem do otwartej gry, na ziemi leżały przedmioty graczy, którzy je upuścili. Podniosłem je i niektórych używam (np. broni). Czy jest możliwość sprawdzenia mojego konta pod kątem tego, czy przedmioty teraz przeze mnie używane nie są zczitowane? Nie chciałbym przez swoją niewiedzę stracić dostęp do gry, a gorzej, że jedną broń dałem synowi i w razie W on również jest zagrożony - a chciałbym tego uniknąć. Trzecia sprawa - będąc dzisiaj w grze, której byłem założycielem dołączyło się do mnie dwóch innych graczy, odpalili rifta (potwierdziłem X oczywiście, że do rifta wchodzę - jednak to bardziej przez przypadek, bo nie wiedziałem co się dzieje:), nie zauważyłem kiedy do mnie dołączyli) No i przebiegli tego rifta, jak się potem okazało był to rift 150... i wylewelowało mi paragony (przed miałem jakieś ~366? do 650), czy jest szansa, aby zrobić jakiego rollbacka do stanu sprzed tego incydentu? Nie zależy mi na szybkim lewelowaniu postaci - gram głównie z dziećmi (teraz zostali trochę w tyle:)) Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam d3d3vil3 10 maj
09 maj Błąd 1016 Witam, notorycznie wyskakuje mi błąd 1016, który uniemożliwia mi dalszą grę, to wyniki testu winmtr WinMTR statistics Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last | 192.168.55.1 - 0 | 574 | 574 | 0 | 2 | 17 | 5 | 10.65.1.1 - 0 | 574 | 574 | 0 | 3 | 16 | 1 | citynet.tpix.pl - 0 | 574 | 574 | 0 | 3 | 16 | 1 | xe123-272.RT.QTL.KTW.PL.retn.net - 0 | 574 | 574 | 4 | 6 | 43 | 7 | ae3-4.RT.EQX.FKT.DE.retn.net - 0 | 574 | 574 | 21 | 24 | 71 | 21 | pr01.eqfr5.blizzardonline.net - 0 | 574 | 574 | 21 | 24 | 61 | 34 | ae1-br01-eqfr5.blizzardonline.net - 0 574 574 21 | 27 | 493 | 22 | No response from host - 100 117 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | No response from host - 100 117 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | et-0-0-31-pe01-eqam1.blizzardonline.net - 0 | 573 | 573 | 33 | 36 | 48 | 34 No response from host - 100 | 117 | 0 | 0 | 0 0 0 185.60.112.157 - 0 | 573 | 573 | 33 | 36 54 33 WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider WinMTR statistics | Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last | 192.168.55.1 - 0 | 587 | 587 | 0 | 3 | 29 | 5 | 10.65.1.1 - 0 | 587 | 587 | 0 | 3 | 19 | 8 | citynet.tpix.pl - 0 | 587 | 587 | 0 | 3 | 29 | 4 | xe123-272.RT.QTL.KTW.PL.retn.net - 1 | 584 | 583 | 4 | 7 | 42 | 5 | ae3-4.RT.EQX.FKT.DE.retn.net - 0 | 587 | 587 | 21 | 24 | 105 | 26 | pr01.eqfr5.blizzardonline.net - 0 | 587 | 587 | 21 | 24 | 46 | 31 | ae1-br01-eqfr5.blizzardonline.net - 0 | 587 | 587 | 21 | 27 | 438 | 24 | No response from host - 100 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | No response from host - 100 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | et-0-0-67-pe02-eqam1.blizzardonline.net - 1 | 580 | 578 | 33 | 36 | 59 | 33 | 185.60.112.158 - 0 | 587 | 587 | 33 | 36 | 61 | 33 | WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider Mam łącze światłowodowe, komputer jest połączony kablem z sieciąSzymeQ2 09 maj
08 maj Problem z osiągnięciem "Złe sprawowanie" Cześć wszystkim, mam problem z osiągnięciem w trybie współpracy "Złe sprawowanie". Wykonuje wydarzenia "Wojna zapomniana przez czas", "Czasowa pułapka" oraz "Demoniczny więzień" wspólnie z innymi graczami, a mimo to nie zostają mi zaliczone. Próbowałem po 2-3x każde zadanie, bez skutku. Czy ktoś ma też z nim problem? Pozdrawiam, Emancypatoremancypator2 08 maj
08 maj błąd amulet piekielnego ognia Witam dla konta #21107 Kociol nie działa w diablo 3 tworzenie amuletu piekielnego ognia. U rzemieślnika widnieje że taki przedmiot utworzono ale nie jest widoczny że go utworzyć. Proszę o pomocKociol1 08 maj
29 kwi Pelna lista znajomych Witam Mam w grze ponad 110 znajomych. Dzisiaj doszlo jeszcze dwoje i nie da sie ich dodac ze wzgledu na osiagniety limit. Wiec skasowalem dwoch nieaktywnych a moglem dodac tylko jednego. Error 5016. Moze ktos wyjasnic zaistniala sytuacje? PozdrawiamImmortal6 29 kwi
27 kwi black screen d3 Witam Otóz od paru godzin Próbuję Włączyć D3 Niestety bez skutku jedyne co się ukazuje moim oczom to czarny ekran przez około 20/30 sec po czym Automatycznie gra się wyłacza Dodam tylko, ze sterowniki karty graficznej są dobre komputer tez nie jest zły także nie wiem w czym jest problem. Wczesniej D3 Działało bez zarzutów Z dnia na dzien taka akcja jakies sugestię?Patryk98716 27 kwi
26 kwi Błędy, błędy, błędy. Brawo Blizzard, i dzięki wszystkie błędy, lagi, zawieszki itd, dzięki tym dodatkom do Diablo 3 gra stała się niewysłowioną rozkoszą. Nie ściemniajcie z tymi swoimi programami testującymi pliki gry i ciągle tymi samymi zaleceniami, ileż razy można powtarzać te czynności, które i tak nic nie dają. Dlatego ograniczę się tylko do kolejnego zgłoszenia. Nie będę sprawdzał i zamieszczał wyników testów bo to i tak mija się z celem. Pozdrawiam całą ekipę.Ion1 26 kwi
21 kwi Skanowanie plików gry 4 razy ... Witam :-) Dzisiaj jak chciałem zagrać okazało się że musi się przeskanować , zrobił to 4 razy z rzędu ...Następnie wyskoczył komunikat " Niedobrze ! Cos się zepsuło . Spróbuj jeszcze raz " . Kod błędu : BLZBNTAGT00000BBB. Nie wiem co robić , proszę o pomoc .KrzyPaw1 21 kwi
20 kwi Drastyczny spadek FPS Witam, od niedawna mam następujący problem, losowo od czasu do czasu FPS'y spadają mi do 2, 3 klatek i gra strasznie przycina, dzieje się tak przez ok 2min po czym wszystko wraca do normy. Problem pojawił się bez przyczyny. Próbowałem włączyć opcję Low FX, robiłem "Skanuj i napraw", zainstalowałem najnowsze sterowniki NVidii ale nic nie pomogło.Mutantcavior5 20 kwi
19 kwi " W aplikacji wystąpił nieoczekiwany błąd" Witam, po zainstalowaniu gry i próbie uruchomienia jej wyskakuje mi błąd o takowej treści " w aplikacji wystąpił nieoczekiwany błąd" wykorzystałem większość porad jakie znalazłem na forum (pomijając reinstalacje systemu)niestety nic nie pomogło. Proszę o jakieś inne sugestie. Z góry dziękuję. :)nYhuYa13 19 kwi
19 kwi Klucz do gry Diablo 3 nie działa Klucz do gry Diablo 3 nie działa wpisałem kod gry i nadal mam Starter Pack i nie wiem czy mam czekać jakoś czy coś bo parę razy wpisałem kod i wyskakuje mi komunikat : "Wpisany kod nie mógł zostać wykorzystany. Sprawdź kod i spróbuj ponownie. Jeśli ten komunikat błędu wyświetli się ponownie, spróbuj ponownie później, ponieważ na stronie lub w grze może trwać przerwa techniczna." dodam tylko że gra była nowa w pudełku a nie z jakiś stron z kodami :D , Z góry dziękuję za pomoc :)CrazyForrogi1 19 kwi
18 kwi DarkD3 pytanie Witam,mam pytanie odnośnie moda zmieniającego kolor w Diablo,chciałbym go użyć,ale nie wiem,czy dalej jest on zakazany przez Blizzarda,chodzi o mod DarkD3,może kto się wypowiedzieć?Malarz2 18 kwi
15 kwi Zaczynam przygodę, same kłopoty. Hej. Jakoś tak mnie diablo ominęło, wolałem łupać w wiele innych tytułów na konsoli. Ale kupiłem nowego lapka (MSI GV72) i postanowiłem zacząć przygodę z D3, bo w jedynkę i dwójkę to łupałem setki godzin. Kupiłem, zainstalowałem, jest. Działa. pograłem 3 razy po godzince. Dziś chcę odpalić, a tu lipa, szare tło, nic się nie dzieje. Pojawia się kursor diablowy myszy ale nic poza nim, czekam minutę, drugą - nic. Komputer dość szybki, dysk SSD NVMe, ramu 16GB, GTX 1050. Sterowniki zaraz po zakupie były zaktualizowane, nic w konfiguracji nie zmieniałem po zainstalowaniu gry. Mimo tego mam taki problem i nie wiem jak go rozwiązać. Co ciekawe raz udało mi się przejść kroczek dalej i pojawiło się tło gry... Reaper of Souls, czyli dodatku. Ale dziwne toto, bo ja żadnego dodatku zakupionego nie mam! Mam podstawkę Diablo za 10 euro!! Mamy 21 wiek. Ja gram od 30 lat, jak byłem dzieciakiem to byłem przyzwyczajony do zawieszeń i innych błędów w grach. Ale od kiedy zacząłem grać na konsolach (10 lat temu) nie miałem praktycznie najmniejszych nawet problemów z grami. Włączam i gram. Wracam do PCtowania a tu tak jestem witany? Gra owszem, kupiona "w promocji" na battlenecie, nie żaden allegrowy podejrzany kodzik - i takie problemy ze zwykłym, najzwyklejszym jej uruchomieniem? Co radzicie?cervandes6 15 kwi
14 kwi Freez'y w multi Witam po zmianie kompa na nowszy ( i5 8600k, 16 GB ram, GF 1060 6GB, windows 10 ) podczas gry w multi ( tylko ) co jakiś czas pojawiają się zatrzymania gry na ok 10 sekund. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić?Snake731 14 kwi
12 kwi Potrzebna pomoc Witam grałem w trybie hadkorowym i przez lagi zginąć czy jest opcja wrócić postać??MroźnyRyś1 12 kwi
11 kwi Anulowanie aktualizacji Otóż.. chciałem zmienić język z polskiego na angielski i okazało się, że trzeba pobrać "dodatkową" zawartość (~5gb). W tym momencie stwierdziłem, że to nie ma sensu z moim łączem, więc zmieniłem język znowu na polski, aczkolwiek aktualizacja dalej się próbuje zrobić. Tutaj moje pytanie, da się jakoś ją anulować czy znowu muszę czekać niewiadomo ile by się pobrano?Dymoon0 11 kwi
11 kwi Diablo na wielu PC Pełna wersja diablo 3 działa mi tylko na 1 konputerze a na innym mam wersje testową.polewa314 11 kwi
11 kwi Problem z osiągnięciem "Przygoda Premiowana" Cześć wszystkim, mam problem z osiągnięciem sezonowym "Przygoda Premiowana" (GR 20 dysponując pełnymi premiami za 3 sety). Przeszedłem GR 40 trzema setami: Inariusa, Rathmy oraz Natalii. Wszystkie osiągnięcia zaliczyło, poza wyżej wymienionym. Do tego, oczywiście, nie doliczyło mi punktów za to osiągnięcie. Próbowałem zrobić GR 20 setami Świętokradczej Esencji oraz Marudera i nadal nic. Będę wdzięczny za udzieloną pomoc w tym temacie. Pozdrawiam, KrisKrzysztof3 11 kwi
10 kwi Jak odebrać nagrody za sezon 7? Witajcie mam pewne pytanie. Jak odebrać zestaw przedmiotów dla danej klasy za ukończenie wszystkich zadań z rozdziałów w sezonie siódmym? Wykonałem wszystkie zadania , otrzymałem ramkę portretu i zwierzaka ale nie wiem co z tym setem. Chcę jeszcze dodać że to mój pierwszy sezon na jakim gram stąd też moja niewiedza. Dzięki za pomocStepa8 10 kwi
09 kwi Problem z starterem/pełna wersja Witam! Nie wiem czy zakładać nowy wątek ale problem mam jak w takim samym temacie, Gra Diablo 3, pokazuje mi się starter, kody które wpisuję z pudełek są już wykorzystane lub nie działają. Długi czas nie grałem w Diablo 3, nie mam pojęcia co dalej zrobić. Mam zakupiony Diablo 3 i dodatek a dodatku mi nie pokazuje. Czy mam przesłać skany kodów z pudełka ? Proszę o pomocSpox2 09 kwi
09 kwi Wczytywanie w GR??? Witam, Problem jest u mnie i u kolegow z druzyny, ze kiedy gramy solo lub druzynowo GR albo zwykle strzeliny to przejscie z mapki ktora wyglada jak z aktu 4 (portale jak te w srebrnej iglicy) trzeba odczekac okolo 2 sekund zanim zejdzie sie poziom nizej lub wczyta nowa mapka. W zadaniach tez to wystepuje za kazdym razem ... mozna samemu sprawdzic, postac potrzebuje troche czasu zanim sie przeniesie na nastepna mapke, z innymi portalami nie ma problemu ... Troche to wkurza a na GR to juz kwestia zycia, wlaszcza na HC... pozdro PS https://www.youtube.com/watch?v=EXmVCg9IryE (sorry za muzyczke )dodo12115 09 kwi
08 kwi problem z utrata opcji 3D Witam. Przy uzyciu launchera 3D odpalalem diabla do niedawna. Jakis czas nie gralem. Starcraft odpala inaczej, najpierw launcher 3D i uruchamia batllenet i wlaczam, dziala 3D. Diablo przez launcher 3D odpalal do gry i nadal dziala ale bez 3D (unhandled exception w programie tridef). Daje blad w tridef, probowalem 3 pliki z katalogu. Roznica z odpaleniem w x64 ale blad z nikad? Czy moze jakies zmiany w d3prefs? Nie gralem od nowego roku to byl patch? Moze ktos, cos ?spord3 08 kwi
08 kwi zapomnialem hasla i e-maila do starego konta battle.net I mam pytanie czy można jakoś odzyskać jeszcze te konto bez żadnych danych ??? Stworzyłem nowe konto ale wpisując klucz z pudełeczka od gry pisze mi ze juz wcześniej byl użyty i mam lipe teraz... Czy pozostaje mi kupno nowego diablo ? Żebym mógł pograć w pelna wersje ?Darvetin13 08 kwi
08 kwi Problem z starterem/pełna wersja Witam mam problem z starterem/pełną wersją gry. Prezentuje się on w sposób taki , że ściągnęłem starter po czym po godzinie kupiłem pełną wersję gry, jednak nadal mam na koncie starter i nie wiem co zrobić aby zmienić ją na pełną wersję, cd keye wpisywałem na stronie jednakże nic mi to nie dało ponieważ na platformie battle net dalej posiadam wersję startową, kupiłem oczywiście z dodatkiem i nie mam pojęcia co teraz zrobić :/KierbiHombre8 08 kwi
03 kwi Miganie obrazu Cześć Pierwszy raz zainstalowałem diablo. Gram na laptopie, od razu podam parametry: windows 10 64 bit 8gb ram karta graficzna: intel hd graphics 4600 procek: intel core i5-4210M 2.6GHz x4 tak więc nie powinno być problemu z grą. sterowniki oczywiście wszystkie aktualne. natomiast przy wejściu do menu głównego obraz zaczyna migać, mrugać, cały czas rwie. Przy wejściu do gry bez zmian + oczywiście tnie się (co ciekawe przy ekranie ładowania przed wejściem na mapę wszystko się uspokoiło). Próbowałem uruchomić w trybie zgodności z win 7, 8 ale nic to nie dało. Gdzieś przeczytałem że można spróbować zainstalować stare sterowniki do karty graficznej, ale ludzie, mam szperać po starych sterownikach i pracować na nich żeby pograć w grę? Z góry dzięki za pomoc ;) Pozdrowojtex5504 03 kwi
02 kwi Błąd w D3 i innych grach Blizza Ktoś wie może o co chodzi? W żadnej grze którą posiadam zainstalowaną nie widzę osiągnięć ani danych konta. Dla przykładu screen z D3: https://imgur.com/a/0lNgO Nie ma problemu z weryfikacją, gry poprawnie się autoryzują(przynajmniej na to wygląda) i bez problemu ładuje się ekran główny (chociaż w SC2 i HoTS nie widać normalnych elementów tła menu)FredgHar4 02 kwi
31 mar Z menu wywala do pulpitu Witam. Od wczoraj mam dziwny problem. Włączam grę jak zawsze i jak jestem w menu, po kliknięciu w rozpocznij grę, wywala mnie do pulpitu. W battle.net jest napisane, że trwa rozgrywka, mimo iż na pasku zadań nie ma przycisku z grą. Po kliknięciu alt+tab jest okno z grą i wtedy można do niej wejść i gra działa normalnie. Po kliknięciu opuść grę dzieje się to samo. Usunąłem folder Blizzard Entertainment z ProgramData, ale nie pomogło. Jakieś pomysły co może być przyczyną? Windows 10 x64Leon4 31 mar
30 mar D3D pomocy!! Witam mam problem z błędem D3D pomoże ktoś ???Faful1 30 mar
29 mar Pomoże ktoś? Witam. Nie mogłem znaleźć rozwiązania, więc piszę bo nie wiem co robić. Gdy zaczynam grę postacią sezonową i wybieram dołączenie do gry gdzie jest 180 osób za każdym razem jestem sam. Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać ten problem?Anubis7 29 mar
29 mar brak zaliczenia zadania Przy zadaniu "apetyt na zaklinanie" po zalkinaniu przedmiotów nie zalicza mi zadaniaYAHOO0 29 mar
29 mar Instalacja dodatku ROS na drugim PC Witam, chciałem zaisntalowac dodatek DIablo III ROS na laptopie bez napedu i wpisuje kod ale jest napisane ze został juz wykorzystany. Czy jak kiedys zainstalowalem go na starym laptopie to oznacza ze juz ze swojego konta nie mogę go zainstalować na drugim komputerze? Jezeli jest taka opcja to jak? Pozdrawiam.Vince6 29 mar
29 mar Błąd wewnętrzny. BLZBNTAGT0000096A Co to znowu za jakieś błędy??? czy ktoś wie co można z tym zrobić???Siedo871 29 mar
27 mar KRADZIEZ KONTA D3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam Skradziono mi konto blizzard w d3 z jakim działem sie kontaktować w celu uzyskania pomocy?? A dokładnie dostałam takiego maila i od tamtej pory nic nie działa. Witaj ANNA! Otrzymaliśmy niedawno prośbę o zmianę adresu mailowego używanego do logowania się do twojego konta Blizzard przy użyciu nazwy użytkownika ANIAPIASCIK@WP.PL. Adres mailowy D***@163.COM został podany jako nowa nazwa użytkownika dla tego konta Blizzard. Aby potwierdzić i sfinalizować proces zmiany adresu e-mail, kliknij poniższy odnośnik. Po potwierdzeniu nowego adresu adres mailowy ANIAPIASCIK@WP.PL nie będzie już mógł być używany do logowania się do tego konta Blizzard ani żadnego konta World of Warcraft®, które zostały przyłączone do tego konta Blizzard. Jeśli nie jesteś autorem tej zmiany, bezzwłocznie skontaktuj się z działem obsługi klienta Blizzarda. Z poważaniem, – Zespół Blizzarda Polityka prywatności onlineNocnyRycerz2 27 mar
27 mar Zmiana linii statystyk broni... Czy da się cofnąć wybór linii statystyk w broni do ponownego przerollowania na inna linię? gdyż niestety popełniłem błąd a nie chciałbym stracić "Pierwotnej" broni.K4smo2 27 mar
25 mar Kod błędu 1023 Witam. Właśnie zaintalowałem swieżo zakupioną grę D3 (wersja pudełkowa Battle Chest). Instalacja przebiegła pomyślnie do mometu gdy nie mogę się zalogować w cliencie gry wpisuje mail-a i hasło gdy w ciskam enter jest zero reakcji ze strony clienta nic dosłownie nic się nie dzieje. Gdy biorę uruchom w trybie offline to się 2 okno pojawia (super nadzieja że pogram). Wciskam niebieski przycisk "GRAJ" pojawia się okno ładowania gry i pojawia się logowanie (super jej zaraz pogram) wpisuje mail-a i hasło ( i c**j) wyskakuje błąd 1023 i tak za każdym razem. Czy to może mieć związek z tym że nie mogę się zalogować w cliencie gry jak tak to jak mam się zalogować skoro client ma zero reakcji podczas wciskania enter (mogę tak wciskać cały dzień enter i tak client nie zareaguje). Proszę o szybką pomoc bo ta gra jest nowa. P.S. Wszystko to co opisałem to była 1 próba uruchomienia gry zaraz po instalacji.Starybyk14 25 mar
24 mar Statystyki przekuwanego przedmiotu Witam Przekuwałem legendarny przedmiot w kostce horadrimów i w końcu trafił się totalnie perfekcyjny. Temat zaczyna się podczas rollowania statystyk u wieszczki. Za każdym razem, gdy próbuję zmienić jedną z statystyk na inną, wszystkie trzy nowo wyrollowane są również perfekcyjne. Próbowałem tak z 20 razy i zawsze wychodzą perfekcyjne. Spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem? Bug?Sztywny253 24 mar
22 mar Szaman Mam pytanie umiejętność szaman przywołanie psów zombie dlaczego w ostatnich 2 tygodniach zamiast 4 psów zombie przywołuje tylko 1Ozyrys2 22 mar