Pomoc techniczna

26 wrz 2017 PROBLEMY Z POŁĄCZENIEM I OPÓŹNIENIAMI - PC/MAC Witajcie! W ostatnim okresie pracowaliśmy nad ulepszeniem kroków naprawczych dla problemów z połączeniem w naszych grach. Ponieważ problemy z połączeniem są popularnym tematem, chcieliśmy podzielić się z wami informacjami odnośnie źródeł tych problemów i co zrobić w razie ich wystąpienia. Spis treści 1. Kroki naprawcze dla problemów z połączeniem 2. FAQ 3. Co zrobić, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocyMadkipar4 26 wrz 2017
18 lip 2017 ZNANE PROBLEMY & ROZWIĄZANIA – PRZECZYTAJ! Gorące Tematy Prosimy śledzić kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania informacji o aktualnym stanie usług. Opis znanych problemów w grze znajdziecie tutaj. Heroiczne postacie ginące w Podziemiach Zestawów ZNANY PROBLEM: Heroiczne postacie z klejnotem Moratorium osadzonym w dowolnym gnieździe wyposażenia mogą być na stałe utracone w wyniku śmierci w Podziemiach Zestawów. Osiągnięcia Osiągnięcia, które są śledzone za pomocą liczników lub wielu kryteriów mogą ulec wizualnemu zresetowaniu pod rozpoczęcia nowej sesji gry. Rozwiązanie: Błąd ma jedynie charakter wizualny. Spełnienie kolejnych kryteriów danego osiągnięcia spowoduje pojawienie się poprawnego stanu. Zawieszanie 32-bitowego klienta gry ZNANY PROBLEM: Pracujemy nad poprawką. W międzyczasie prosimy o restart komputera i ponowne uruchomienie klienta gry. Błąd 395002 Jeśli widzisz ten błąd, to wyjdź z gry i uruchom Aplikację Battle.net jako Administrator w celu pobrania najnowszych aktualizacji klienta gry. Lagi na wyższych poziomach Głębokich Szczelin ZNANY PROBLEM: Powodem są kombinacje niektórych czarów/przedmiotów. Deweloperzy pracują nad rozwiązaniem. Czarny ekran i zawieszanie gry u użytkowników kart ATI Prosimy zaktualizować swoje sterowniki graficzne do najnowszej wersji. Zgłaszanie błędów Raporty odnośnie błędów prosimy umieszczać tutaj. Popularne Problemy & Ich Rozwiązania Wybierz kategorię, aby uzyskać porady odnośnie rozwiązania danego problemu: Konto & Bezpieczeństwo (Włamanie/Nie mogę się zalogować/Authenticator itd.) Instalacja & Aktualizacja (Zatrzymanie postępów/powolne pobieranie/błędy BLZXXXXX itd.) Połączenie & Opóźnienia (Lagi/regularne rozłączenia/nie można się połączyć itd.) Wydajność & Stabilność Rozgrywki (Zawieszanie/mała liczba FPS/przycięcia itd.) Jeśli Twój problem nie znalazł rozwiązania pomimo zastosowania powyższych kroków naprawczych, prosimy zapoznać się z wątkiem poświęconym tworzeniu efektywnych wpisów na forum i umieszczenie na jego łamach odpowiedniego raportu.Madkipar0 18 lip 2017
17 lut 2015 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Rolą tego forum jest dostarczenie graczom platformy dyskusyjnej, gdzie będziecie mogli wspólnie z przedstawicielami Blizzarda omawiać zagadnienia techniczne. Chociaż samo forum NIE MA w założeniu zastąpić naszych klasycznych kanałów wsparcia, to zachęcamy wszystkich do zadawania za jego pośrednictwem pytań, dzielenia się swoimi poradami i uczestnictwa w toczących się dyskusjach. Prosimy również, aby wszyscy uczestnicy forum traktowali się z należytym szacunkiem i życzliwością. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie poświęconej regulaminowi postępowania na forach.Madkipar2 17 lut 2015
1 godz. Starter zamiast pełnej wersji gry Witam! Mam oryginalną, pudełkową wersję Diablo 3 wraz z dodatkiem RoS. Zmieniłem komputer i po zainstalowaniu battlenetu okazało się, że zamiast pełnych wersji gry mam jakąś wersję starter. Próba zgłoszenia tematu do supportu kończy się zadziwiającym pytaniem o ulicę na której mieszkałem w liceum, lub konieczność przesłania dowodu tożsamości ze zdjęciem. Nie kupowałem gry z dowodem i nie mam ochoty wysyłać swojego dowodu tożsamości - nie wiem na jakiej podstawie mielibyście połączyć ten dowód z moją grą. Poza tym to chyba nie ja tu jestem nie w porządku... Zakupiłem legalną grę za niemałe pieniądze, nie mogę w nią grać, a zgłoszenie tematu do supportu obwarowane jest jakimiś zdumiewającymi warunkami. Poproszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.Privato4 1 godz.
1 godz. Refleksyjny łuk Yanga Cześć Znalazłem ostatnio Refleksyjny łuk Yanga i próbowałem zrolować na nim obrażenia przeciwko potworom elitarnym. I ta opcja nie wystąpiła ani razu w możliwych przekształceniach, mimo że w "możliwościach wystąpienia" takowa jest. Czy jest to błąd ? Każde kolejne losowanie kosztuje mnie już małą fortunę, a wolałbym wiedzieć, czy mam pecha, czy jest to zwyczajny błąd.Admiral3 1 godz.
2 godz. problem z uruchomieniem D3 na windows 10 do uruchomienia Diablo III wymagany jest system windows 7 lub nowszyrohatyniec3 2 godz.
21 godz. Błąd aplikacji przy włączaniu. Witam. Mam problem z otwarciem gry ponieważ występuje błąd i zamyka grę. Zaczęło się od nieoczekiwanego błędu podczas gry i wyłączeniu. Stosowałem już narzędzie naprawcze ale dalej to samo.Bomber12 21 godz.
22 godz. problem z kodem Co zawiera cala licencja?,mam dodatek RoS W CD-ROM,wpisujac kod dodatku wystepuje blad gre mam ze sklepu a kodu nikomu niedawalemAdriano74 22 godz.
23 godz. Słuchawki Diablo 3 Steel Series Witam, Mam problem ze słuchawkami z serii Steel Series D3 Edition. Dźwięk jest wykrywalny na mikserze, sterowniki po instalowane, a mimo to dźwięk nie jest odtwarzany. Mikrofon działa bez zarzutu, to samo się tyczy diod. Kabel jest w nienaruszonym stanie. Słuchawki mają już kilka lat. Jakieś porady? Bedę wdzięczny. Z góry dziękuje.EnSabahNur2 23 godz.
1d KOD AKTYWACYJNY - Problem Witam. Jakiś czas temu grałam w DIABLO III z dodatkiem Reaper of Soul - zakupiony w sklepie RTV. Kod aktywacyjny działał, po ukończeniu gry oczywiście odinstalowałam, zmieniłam komputer stacjonarny na lepszy i okazało się,że w pewnym momencie gry nie mam żadnych misji i pisze - ulepsz swojego człowieka czy coś tam - kupując nowe rzeczy. Czyżby zainstalowała się wersja demo zamiast pełnej ? Próbując wpisać klucz aktywacyjny pisze, że został użyty i nie może być wykorzystany jeszcze raz. Chore to jest,że trzeba znów kod nowy zakupić aby cieszyć się grą!!! Chyba że robię coś nie tak. Pomoże ktoś ?XennA4 1d
1d Zmiana kraju i sprzętu Witam ,mam poważny problem z kontem ,zmieniłem kraj i komputer .Chciałem sie zalogowac i lipa. pokazało mi ze inne urrządzenie itp. pokazuje że chce kod authentikatora... nigdy go nie zakładałem . mam zablokowanie przez to konto z grami.Zeby było smiesznie na drugie konto normalnie sie zalogowałem ,ale tam nie mam gier.Co mozna w tej sytuacjii zrobic?? Jak ktoś cos wie to proszę o pomoc. DziękujeDiablooTeam2 1d
4d Gdzie wpisać kod aktywacyjny? Dzisiaj kupiłem wersję pudełkową gry. Gdzie mam wpisać klucz, żeby ją aktywować? Na stronie BattleNetu w zakładce "Dodaj klucz gry" wyskakuje błąd. EDIT: Podczas drugiej próby sprawdzania, czy kod jest prawidłowo przepisany, okazało się, że nie jest. Można zamknąć/usunąć.mosakovsky8 4d
6d Problem z Galaretowatym Rozszczepieńcem. Problem z Galaretowatym Rozszczepieńcem. Po raz czwarty trafiłem na Galaretowatego po zabiciu pierwszego - rozdwaja się następnie po zabiciu 2 mniejszych - znikają i już nie ma ani kolejnych mniejszych ani dropu !!! Taka sytuacja 2 razy w szczelinie nefalemów się powtórzyła i 2 razy w skarbcu goblinów.piotrmur2 6d
06 lis Brak Gry Diablo3 + RoS na Koncie. Siemka , piszę ponieważ mam problem . ponad 2 lata temu zakupiłem Diablo 3 + RoS. Posiadam zdjęcie z Kodami (Więc moge przesłać na Prv) Przez pewien czas grałem normalnie . Lecz przestałem grac . Dziś z Ciekawości chciałem zobaczyć jak tam moje postacie , Zalogowałem się i moim oczom ukazał się dziwny a zarazem przykry widok . Otóż Diablo nie jest przypisane do mojego konta ... Dziwnym trafem zniknęło z mojego konta . Czy ktoś z Obsługi technicznej może mi pomóc wyjasnić zaistniałą sytuacje ?? PozdrawiamSteelGrain7 06 lis
06 lis Błąd Battlenetu.... Pomocy Witam po długim czasie chciałem zalogować się do battlenetu i po logowaniu wyskakuje błąd. Podpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: Battle.net.exe Wersja aplikacji: 1.12.5.10671 Sygnatura czasowa aplikacji: 5bd0ce3b Nazwa modułu z błędem: libcef.dll Wersja modułu z błędem: 3.3497.1887.0 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 5bc65efb Kod wyjątku: 80000003 Przesunięcie wyjątku: 0153e5a5 Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: 0a9e Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Dodatkowe informacje 3: 0a9e Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 I drugi błąd. Podpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: BEX Nazwa aplikacji: Battle.net.exe Wersja aplikacji: 1.12.5.10671 Sygnatura czasowa aplikacji: 5bd0ce3b Nazwa modułu z błędem: StackHash_0a9e Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000 Przesunięcie wyjątku: 0f3df9d8 Kod wyjątku: c0000005 Dane wyjątku: 00000008 Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: 0a9e Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Dodatkowe informacje 3: 0a9e Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Dwa błędy wyskoczyły razem. Już robiłem reinstal, wraz z reinstalem na inny dysk i folder. Dalej nic.Armontez1 06 lis
06 lis Spadki fpsu laptop lenovo y70 Witam W czasie gry mam starsznie skoki fpsu(nawet do 7-8) Nie wiem jak tojets możliwe, bo w poprzednim sezonie nie było az tak zle,a teraz to jets koszmar grania w takich wearunkach. W momence wiekszej ilosci moobow lub gdy jets sporo affixow, wtedy fps jets bardzo niski prosilbym o pomoc pozdrawiamKarass3 06 lis
06 lis Problem z authenticatorem Witam, Mam problem na swoim głównym koncie odnośnie wspomnianego Authenticatora. Tzn. podczas logowania wymagany jest ode mnie kod z tej aplikacji ale ja jej nigdy nie instalowałem i nigdy nie zaznaczyłem opcji autoryzacji w ten sposób. Jak to możliwe że nagle taka opcja jest aktywna? Po drugie żeby skontaktować się z pomocą muszę zmienić dane na koncie bo nie zgadzają się ze stanem faktycznym (tak jak większość zapewne miałem obawy co do podania poprawnych danych) a teraz żeby uzyskać pomoc potrzeba skan dowodu a to nie będzie się zgadzać z danymi właściciela na koncie... Dostęp do maila, hasło swoje znam ale to nie zmieni faktu że nie dostane się na konto żeby wszystko poprawić.Radossi2 06 lis
06 lis Ros na xbox360 kupiłem na xboxie Ros i mam normalnie pobrany jednak gra nie pokazuje 5 aktu i nowej postaci. Grę i Ros instalowałem na nowo kilka razy nic to nie zmieniłomilianek1 06 lis
05 lis Znikające klejnoty w Zbrojowni Witam Po zapisaniu trzech buildów postaci w zbrojowni , po pewnym czasie po ponownym zalogowaniu się na konto i wejściu do gry i zbrojowni mam komunikat : Brak odpowiedniego klejnotu Palec/Szyja , załączam screen : http://zapisz.net/view.php?filename=957_screenshot002.jpg Znikneły mi klejnoty ktore miałem w amulecie i ringu które miałem już ulepszone na 70 lvl i troche czasu mi to zajeło , do tego znikneły perfect rubiny z spodni i armoru. Czy tak Blizzard wydaje swoje patche ? niedopracowane i powodujące znikanie przedmiotów. WSTYD BLIZZ WSTYD !!!! Co mam w takiej sytuacji zrobić ? chce odzyskać swoje klejnoty żeby po raz kolejny nie latać i nie ulepszać tych samych klejnotów jeszcze raz .... i mam nadzieje że coś takiego się nie powtórzy boję się teraz cokolwiek zapisywać w zbrojowni bo znów mi coś zniknie. Czekam na Pomoc.Blade17 05 lis
04 lis pierwsza instalacja w aplikacji wystąpił nieoczekiwany błąd , co to oznaczna , to była pierwsza intalacjaGrzelo4 04 lis
04 lis Proszę o pomoc - logowanie Witam. Proszę was o pomysł bo mi już brakuje ;) Problem tego typu mam 1 raz , gra w momencie ładowania ( logowania ) zatrzymuje się i wygląda to tak jak by to był zrzut ekranu ;/ i koniec . Wszystkie pozostałe gry Blizzard działają poprawnie. Ponowna instalacja gry nic nie pomogła. Dzięki za pomoc !Pleyo3 04 lis
04 lis Trwa Inicjalizacja "Nietypowy Problem" Witam! Mam problem zwiazany w sumie z instalacja gry. Jestem we francji (wczoraj kupiłem płyte Diablo III) na wyjeździe i mam tylko dostep do internetu 3g mianowicie z telefonu robie router laptopem podłączam się i tak próbuje sciagać. Dzisiaj Zostawiłem na noc ale sciagneło sie tylko troche (1-1,5gb) i wtedy internet w telefonie "blokuje sie" musze go zresetować i znowu odpalic od nowa pkt. dostępu wifi wtedy odpalam aplikacje battle.net i cały czas mam inicjalizacje.. rano zosatawiłem myślałem że sie "zainicjalizuje" ale nie 10 godzin trchwała inicjalizacja, czytałem że trzeba foldey usunac z progradata usuwałem po koleji plik agent.db- nic nie dało, usunołem folder agent to diablo zaczelo sie od nowa sciagac. Co mam zrobic jeśli dla mnie każdy sciagniety megabajt jest sukcesem na tym internecie francuskim...nie moge co chwile od nowa pobierać bo nigdy nie zagram. Antywurusy Powyłaczane, Logowanie Pomocnicze włączone. Piszcie do wiecie i co moge zrobić mam nadzieje że jest jakieś wyjście z sytuacjiNowik10 04 lis
04 lis Król szkieletów bug Wbiłem na króla, klikam go a typo się nie podnosi. Nie da się nawet wyjść.BabyBuns8 04 lis
04 lis Problem z wczytywaniem postaci i błąd 3006 Dziś rano próbowałem zrobić 106 gra ale nagle wywaliło mnie (kod 1016) jakby tego było mało próbowałem wrócić z powrotem do gry to nie mogłem ze względu na kod 3006 i trwa to do tej pory. Co jest grane? Pozdrawiam WojtasWojtas19753 04 lis
04 lis Brak ekwipunku sezonowego Witam, Mianowicie wykonałem wszystkie zadania i otworzyłem paczkę z 2 elementami ekwipunku a reszty nie dostałem. Czy jest jakiś sposób by dostać lub gdzieś odnaleźć resztę ekwipunku, ponieważ nie mogę nic zrobić bez niego. Próbowałem już wszystkiego i nie mogę znaleźć miejsca skąd mogę go odebrać. Proszę o pomoc i pozdrawiam.Akronix7 04 lis
04 lis utracono połączenie witam . od dwóch dni mam problem z zalogowaniem do d3. jak ju z sie uda to podczas włączania gry jest utrata połączenia. mam 3 rodzaje internetu i na każdym to samo (myślałem że to wina łącza) . zaktualizowałem sterowniki i nic. kody błędów od 1do niewiadomo ile. prosze o pomoc. pozdroStumbras5 04 lis
04 lis Gra nie działa Witam serdecznie. Mam dość irytujący problem a mianowicie po ostatniej aktualizacji nie mogę uruchomić gry. Ogólnie włącza mi czarny ekran i potem wyskakuje okienko "Program Diablo III Retail przestał działać. Dodam jeszcze iż ponowna instalacja gry nic nie dała :'( Proszę o pomoc naprawde zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu problemu. Dziękuje :DVinuś2 04 lis
04 lis Multiplayer xbox 360 Połączyłem swój xbox live z bettle.net i dalej nie mogę grać MP. Może trzeba te ustawienia sieciowe zmienić ? Na jakie ustawienia mam zmienić abym mógł grać MP. <br/><br/>PS. jeśli jest to potrzebne to powiem: zacząłem wczoraj grać w mam prawie skończony AKT IYolSonPL25 04 lis
01 lis Drastyczne spadki fps w Diablo 3 na laptopie Acer Witam. Z góry zaznaczę, że nie pomogły ogólne i proste kroki typu zmiana detali i rozdzielczości. Na moim sprzęcie (Acer Aspire F5- 573G- 50SK, intel core i5 7200 U 2,5Ghz, geforce 940mx, 4GB ram) od samego początku - czyli od roku doświadczam drastycznych spadków fps w grach blizzarda, między innymi Diablo 3, HoTS. Są to nagłe 2-3 sekundowe spadki, aczkolwiek drastyczne - ze 100 do 5 fps, potem gra na jakiś czas wraca do normy, póki nie zrobi się na ekranie tłoczno i kolorowo. Czy mój laptop, mimo że wyciąga 60 FPS w full HD, ale ze spadkami niezależnie od ustawień - nie nadaje się do gier ? Nie pomogła zmiana sterowników karty ( chociaż stare były stabilniejsze i w końcu nie tak stare bo laptop ma rok) ani czyszczenie dysku CC Cleanerem. Jakiś czas po zakupie wyczytałem gdzieś w internecie że mój model może być trefny - ktoś coś podpowie, zasugeruje ? Diablo 3 to w końcu mało wymagająca gra a sprzęt przy tych spadkach i tak chrupie.Mnichukoxx4 01 lis
01 lis nie można grac z innymi użytkownikami Witam,gra normalnie działa jak gram wszystkimi postaciami oprócz nekromanty, nie znajduje mi gier choć pokazuje mi innych użytkowników, wyszukuje mi grę przez 30 sekund i później tworzy nowa.Dziegiel1 01 lis
31 paź Błąd 395000 - brak możliwości zalogowania się do gry Witam, W dniu dzisiejszym chciałem zagrać w D3 RoS po dłuższej przerwie. Po wgraniu aktualizacji i uruchomieniu gry zalogowałem się do konta, ale na kolejnym etapie (pobieranie listy postaci) otrzymałem komunikat o błędzie 395000. Mój region to Europa. Mogę zalogować się na inne regiony, ale musiałbym rozpoczynać grę praktycznie od zera. Proszę o wsparcie techniczne i umożliwienie gry w moim regionie. Pozdrawiam Ps. Próbowałem rozwiązania wskazanego w wątku: http://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17610621038#1 jednak nie działa.AlucarD23 31 paź
31 paź Gra nie zapisuje ustawień graficznych Witam. Mam problem z Diablo 3, ponieważ nie zapisuje mi zmian graficznych (Odbicia, wygładzanie krawędzi x8, cienie wygładzone wysokie). Zawsze te opcje są wyłączane, lub zmniejszane do minimum za każdym uruchomieniem gry. Bardzo proszę o pomoc :)Kamyniuniek5 31 paź
30 paź Zgłaszanie graczy Witam Chciałbym sie zapytać gdzie można zgłąszac oszystwa innych graczy w Diablo III, gdyz ostania strona, która podalsicie już chyab nie działa;]( nie chce sie nic wysłąć https://eu.blizzard.com/en-gb/submit/hacks.html PozdrawiamKarass1 30 paź
30 paź Problem z grą Witam Już kiedyś pisałem,że mam problem z grą Diablo 3 .Problem powtarza się . Gram w diablo 3 drużynowo i nagle gra staje się w miejscu (moja Postać ) i nic nie mogę zrobić .Tak się dzieje jak gram też solo . Też jak gram w szczeliny obie to mnie zabijają lub wychodzę z gry tracąc Klucze . Gra informuje mnie o "Wystąpił błąd kod 1016" czy możecie to naprawić. Gry są Oryginalne kupione sklepie,nie ściągane z internetu czy coś..mariusz6 30 paź
22 paź Problem Witam. od pewnego czasu ( ok. kilku miesięcy) mam problem z grą, a mianowicie: kiedy włączam grę wszystko jest ok, jestem w głównej bazie, działa ale kiedy teleportuje się gdziekolwiek na mapę wyskakuje okno z napisem "Rozłączono z serwerem". to samo dzieje się kiedy tworzę nową postać. Przez to nie moge grać i nie wiem co z nim zrobić. Czy ktoś jeszcze ma taki problem i co z nim zrobić? PS. piszę dopiero teraz bo po prostu nie chciało mi się grać.MrocznyArbuz4 22 paź
16 paź Diablo III na windows 10 Witam. Od 29 lipca 2015 Windows 8.1 będzie można bezpłatnie zaktualizować do wersji 10. czy Blizzard jest na to gotowy? D3 będzie działać normalnie na Win.10? Czy trzeba będzie po czekać na jakąś aktualizację? Jak ktoś coś wie, niech na pisze, bo nie chcę zostać z nowym windowsem, ale bez Diablo.Kristofulus39 16 paź
16 paź Lagi i opóźnienia czy może mi ktoś pomóc, mam straszne lagi i opóźnienia podczas gry. Zrobiłem test WinMtr: |------------------------------------------------------------------------------------------| | WinMTR statistics | | Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last | |------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------| | 192.168.0.1 - 0 | 1547 | 1547 | 0 | 1 | 66 | 1 | | No response from host - 100 | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | | ie-dub02a-rc1-ae14-0.aorta.net - 0 | 1547 | 1547 | 33 | 45 | 150 | 38 | | No response from host - 100 | 310 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | | nl-ams14a-ri1-ae5-0.aorta.net - 0 | 1547 | 1547 | 31 | 42 | 154 | 34 | | 213.46.182.198 - 0 | 1547 | 1547 | 32 | 40 | 138 | 39 | | ae1-br01-eqam1.as57976.net - 0 | 1547 | 1547 | 31 | 44 | 186 | 45 | | et-0-0-31-pe02-eqam1.as57976.net - 0 | 1547 | 1547 | 32 | 41 | 153 | 41 | | 185.60.112.158 - 0 | 1547 | 1547 | 32 | 41 | 151 | 37 | |________________________________________________|______|______|______|______|______|______| WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud ProviderMladek11 16 paź
16 paź Permanetne 1016 Proszę o pomoc, nie ma już siły na taką grę, przez dłuższy czas wszystko było ok, net UPC 150MB/s wszystko śmiga oprócz D3. Aby grać robie router z telefonu i gram na LTE, ale chyba nie o to chodzi, pingi już nie te itp... co mam zrobić aby to działało. (przez dłuższy czas wszystko było ok, zaczęło to się nie dawno)... Dodam, że zmieniałem na ipv4... było dobrze po tej zmienia, a ostatnio zaczęło się krzaczyć na tym... Pozdrawiam,AndrEw10 16 paź
09 paź dar horadrimów Ukończyłem 2 ,3,4,akt i jestem w 5 .Mam 70 lv i gram w sezonie 15 .Powinienem dostać dary ,czyli zestaw klasowy postaci a nic nie dostałem . W poprzednich sezonach dostawałem .ade2 09 paź
08 paź Error 300005 Mam problem wyskakuje mi po wyjściu z gry i jak wychodzę z drużyny na publicznym taki błąd "Operacja w toku.Spróbuj ponownie później (300005)" proszę o pomocElpolako3 08 paź
08 paź imię dla postaci - Audrey czemu nie mogę nazwać mojej łowczyni po sławnej aktorce i wyskakuje błąd, że niedozwolone imię?finnthehuman7 08 paź
08 paź Wpisalem kod z pudełka i.. i co dalej?? bo nic nie da sie zrobić. Jestem laikiem prosze o pomoc..Maniutek11 08 paź
06 paź Gra od początku Witam. Po dłuższej nieobecności odpaliłem sobie dziś D3, wybrałem wznów grę i wylądowałem w pierwszym akcie na samym początku. Dlaczego? Jakieś pomysły, żeby wrócić tam, gdzie byłem ostatnio? DziękiMoherowababa6 06 paź
06 paź Playstation 4 - błąd wc-40376-0 Zadawałem na forum ostatnio pytanie na temat wersji językowych, między innymi pytałem o zakup Diablo III Eternal Collection w wersji anglojęzycznej na innym rynku, niż polski. W tym temacie: https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17624033112 otrzymałem odpowiedź od moderatora, że nie powinno to powodować żadnych problemów, jednak po zakupie otrzymuję komunikat o błędzie "wc-40376-0", który oznacza, że kod jest niezgodny z moim regionem. Co teraz mam zrobić, żeby móc dodać grę do biblioteki?Torque3 06 paź
04 paź Szary ekran brak rozruchu Witam Mam problem z uruchomieniem diablo ktorego nigdy wcześniej nie miałem i skończyły mi się już pomysły, tak wyglada raport z DxDiag w moim przypadku. file:///C:/Users/danie/Desktop/DxDiag-diablo.txt Gra się niby uruchamia, wyskakuje szary ekran po czym wyrzuca mnie z powrotem do pulpituDark5 04 paź
03 paź Pytanko Witam jest możliwość zresetować postępy sezonowe ?megamocni1 03 paź
03 paź D3 DE i RoS PL Mam D3 w wersji niemieckiej i obecnie przebywam w Wrocławiu. Czy mogę kupić zwykł polski RoS i go dodać do mojego niemieckiego D3?Deka1 03 paź
03 paź NIEUDANA PRÓBA ZAINICJOWANIA D3D PRZEZ DIABLO III Witam, Podczas załadowania gry wyskakuje komunikat "NIEUDANA PRÓBA ZAINICJOWANIA D3D PRZEZ DIABLO III" Kupiłem diablo 3, jednak podczas logowania pojawia się również błąd Kod błędu: BLZBNTAGT000008FC. Próbowałem odinstalować i zainstalować grę jednak nic nie dało, sterowniki aktualizowałem, zapory sieciowe wstrzymane, transmisje wyłączone, klient 32 bitowy zamiast 64 jest. wyzerowane opcje w grze również, zmiana hasła kilkukrotnie nic nie dało.adamus7 03 paź
03 paź skaczący ping Ping skacze od 40 do 200 i to się dzieje tylko w tej grze.W overwatch 80-85 stałe cs 35-40 pingu.To jest wina serwerów czy czegoś innego?Ktoś ma ten sam problem?Adrix2 03 paź
03 paź Instalacja ROS Witam, jakiś czas temu kupiłem Diablo III z dodatkiem ROS, jak się pózniej okazało był to sam dodatek a w grę mogłem pykać do momentu pozbycia siękróla szkieletów, teraz kupiłem pełną wersje gry, wpisuję kod żeby zainstalować dodatek i wyskakuje mi error że nie posiadam gry którą mozna by ulepszyć tym kodem bądz został on już wykorzystany. o co w tym chodzi ?lolomet3 03 paź