Pomoc techniczna

26 wrz 2017 PROBLEMY Z POŁĄCZENIEM I OPÓŹNIENIAMI - PC/MAC Witajcie! W ostatnim okresie pracowaliśmy nad ulepszeniem kroków naprawczych dla problemów z połączeniem w naszych grach. Ponieważ problemy z połączeniem są popularnym tematem, chcieliśmy podzielić się z wami informacjami odnośnie źródeł tych problemów i co zrobić w razie ich wystąpienia. Spis treści 1. Kroki naprawcze dla problemów z połączeniem 2. FAQ 3. Co zrobić, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocyMadkipar4 26 wrz 2017
18 lip 2017 ZNANE PROBLEMY & ROZWIĄZANIA – PRZECZYTAJ! Gorące Tematy Prosimy śledzić kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania informacji o aktualnym stanie usług. Opis znanych problemów w grze znajdziecie tutaj. Heroiczne postacie ginące w Podziemiach Zestawów ZNANY PROBLEM: Heroiczne postacie z klejnotem Moratorium osadzonym w dowolnym gnieździe wyposażenia mogą być na stałe utracone w wyniku śmierci w Podziemiach Zestawów. Osiągnięcia Osiągnięcia, które są śledzone za pomocą liczników lub wielu kryteriów mogą ulec wizualnemu zresetowaniu pod rozpoczęcia nowej sesji gry. Rozwiązanie: Błąd ma jedynie charakter wizualny. Spełnienie kolejnych kryteriów danego osiągnięcia spowoduje pojawienie się poprawnego stanu. Zawieszanie 32-bitowego klienta gry ZNANY PROBLEM: Pracujemy nad poprawką. W międzyczasie prosimy o restart komputera i ponowne uruchomienie klienta gry. Błąd 395002 Jeśli widzisz ten błąd, to wyjdź z gry i uruchom Aplikację Battle.net jako Administrator w celu pobrania najnowszych aktualizacji klienta gry. Lagi na wyższych poziomach Głębokich Szczelin ZNANY PROBLEM: Powodem są kombinacje niektórych czarów/przedmiotów. Deweloperzy pracują nad rozwiązaniem. Czarny ekran i zawieszanie gry u użytkowników kart ATI Prosimy zaktualizować swoje sterowniki graficzne do najnowszej wersji. Zgłaszanie błędów Raporty odnośnie błędów prosimy umieszczać tutaj. Popularne Problemy & Ich Rozwiązania Wybierz kategorię, aby uzyskać porady odnośnie rozwiązania danego problemu: Konto & Bezpieczeństwo (Włamanie/Nie mogę się zalogować/Authenticator itd.) Instalacja & Aktualizacja (Zatrzymanie postępów/powolne pobieranie/błędy BLZXXXXX itd.) Połączenie & Opóźnienia (Lagi/regularne rozłączenia/nie można się połączyć itd.) Wydajność & Stabilność Rozgrywki (Zawieszanie/mała liczba FPS/przycięcia itd.) Jeśli Twój problem nie znalazł rozwiązania pomimo zastosowania powyższych kroków naprawczych, prosimy zapoznać się z wątkiem poświęconym tworzeniu efektywnych wpisów na forum i umieszczenie na jego łamach odpowiedniego raportu.Madkipar0 18 lip 2017
17 lut 2015 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Rolą tego forum jest dostarczenie graczom platformy dyskusyjnej, gdzie będziecie mogli wspólnie z przedstawicielami Blizzarda omawiać zagadnienia techniczne. Chociaż samo forum NIE MA w założeniu zastąpić naszych klasycznych kanałów wsparcia, to zachęcamy wszystkich do zadawania za jego pośrednictwem pytań, dzielenia się swoimi poradami i uczestnictwa w toczących się dyskusjach. Prosimy również, aby wszyscy uczestnicy forum traktowali się z należytym szacunkiem i życzliwością. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie poświęconej regulaminowi postępowania na forach.Madkipar2 17 lut 2015
07 lip Zakładki w skrytce Witam . Mam taki problem ze od kilku sezonów nie dostaje dodatkowej zakładki w skrytce po wykonaniu zadań, mam dopiero 3 karty a na trzeciej karcie 3 zakładki a wiem ze można posiadać 4 karty . Czy ktoś miał już taki problem lub czy ktoś wie gdzie mogę to zgłosić ?epickiMajK0 07 lip
02 lip Problem z diablo 3 / battlenet Witam mam następujący problem diablo zawiesza się przy próbie zalogowania się plus żadna strona w battlenecie nie działa wyskakuje tylko kod błędu : BLZBNTBNA000003E8 (1007) proszę o pomoc gdyż nie mogę grać przez to w diabloIGIARTI6 02 lip
01 lip map in diablo Hi, are diablo maps in all diablo versions the same?talerz040 01 lip
27 cze Problem ze społecznościami Witam. Mam problem ze społecznościami wszystkimi polskimi i zagranicznymi otóż jak ktoś wysyła powiadomienie ze szuka kogoś do party np monka wiza itp to jak odpisuje nic nie widać i to działa w dwie strony z góry dziękuje za pomoc ps. wysyłam zdjęcie jako dowód https://zapodaj.net/4a1a0c3085a39.png.htmlCreedbay0 27 cze
26 cze Problem z uruchomieniem aplikacji na WIN 10 Witam mam problem z uruchomieniem aplikacji na win 10 próbowałem wszystkiego z innych forum i nic nie pomaga. Po naciśnięciu przycisku "Graj" pojawia się na środku ekranu obraz z nazwą gry i po chwili pojawia się biały ekran, wyskakuje okno i pisze w nim że "W aplikacji pojawił się nie oczekiwany błąd." i kod identyfikacyjny o numerze EC500C88-E730-4D03-9CE0-D87ADEEAAF3E ale za każdym uruchomieniu gry pojawia się inny kod. Proszę o pomoc, z góry dzięki.Gorm10 26 cze
21 cze Problem z grą Cześć, mam pewien problem z grą. Taki że próbuje dołączyć do gry przygodowej gdzie jest 7 osób. Postacią sezonową która ma poziom 17 I nie znajduje gry i tak se myślę czy żeby dołączyć do jakiejkolwiek gry muszę mieć podobny poziom? Powiem że wcześniej mając lvl 14 wszedłem do gry w której była osoba z lvl 70bokuba0 21 cze
18 cze Out of range Witam, Mam problem z uruuchomieniem gry.Po odpaleniu wyskakuje mi komunikat "out of range".Znalazłem wątek z tym problemem,ale wpisanie w bn komendy -dx9 nie pomaga dalej mi wyyskakuje ten komuniikat .Dant31 18 cze
17 cze Nie mogę uruchomić gry Przy próbie uruchomienia gry występuje nieoczekiwany błąd : B49807EB-DB5C-4D8A-BACE-FE6FC4235E02Patchwerk0 17 cze
15 cze Problem z aktywacją dodatku Reaper of souls Witam, Kupiłem już jakiś czas temu wersje pudełkowa gry. Gra zainstalowała się wcześniej z dodatkiem Reaper of souls bez problemu po dłuższym czasie gdy zainstalowałem Diablo 3 nie wykrywa mi dodatku, a kodu nie da się 2 raz wpisać ponieważ wyskakuje informacja że został już wykorzystany wcześniej co jest logiczne. Nie mogę zainstalować dodatku ponieważ jest tylko opcja kupna. Proszę o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam, Krzysiekkillu21 15 cze
15 cze Postępy sezonowe "Zdobywca" Postępy sezonowe "Zdobywca" Zakończyłem ten postęp 8/8 wykonane i brak nagrody którą miała być dodatkowa zakładka .s7aik3r1 15 cze
14 cze Pierwsze Logowanie na Stronie Blizzarda witam, zaczynm przygodę z diablo 3, własnie ściągam starter później zapewne kupno 10 euro... jaki odrazy pakiet wykupić diablo by później móc grac online.mumin85dg0 14 cze
12 cze BRAK PODGLĄDU NA OSIĄGNIĘCIA SEZONOWE WITAM OD KILKU DNI NIE MAM DOSTĘPU DO SWOICH OSIĄGNIĘĆ.GDY W GRZE WEJDĘ W OPCJE OSIĄGNIĘĆ POJAWIA SIĘ NAPIS : !!Missing!! - 0 (PH) THIS TEXT SHOULD BE REPLACED WITH GAME DATA. Kilkukrotnie skanowałem i naprawiałem grę lecz nie rozwiązało to problemu. Dodam że dbam o aktualizacje systemu jak i sterowników.pawel13shami3 12 cze
12 cze Kod 1016 Witam. No i ja doświadczyłem kod1016. 192.168.1.254 1 0 % 635 632 1 1 126 2 * 2 100 % 0 0 ∞ 0 0 0 * 3 100 % 0 0 ∞ 0 0 0 31.55.187.180 4 0 % 630 627 7 7 91 8 195.99.127.176 5 0 % 630 627 7 10 136 10 62.172.103.153 6 0 % 629 626 9 9 135 9 195.66.226.234 7 0 % 630 627 8 10 134 9 37.244.11.33 8 0 % 629 626 9 10 139 10 * 9 100 % 0 0 ∞ 0 0 0 37.244.10.103 10 100 % 320 0 ∞ 0 0 0 185.60.114.153 11 100 % 320 0 ∞ 0 0 0 185.60.112.157 12 0 % 624 621 14 15 136 15 Dzięki za pomoc.PAWELCHODOR17 12 cze
10 cze Diablo III na Nintendo Switch - dwa podstawowe pytania Witam, jako entuzjasta serii Diablo od czasów Diablo II chciałbym zadać dwa pytania odnośnie nadchodzącej wersji Diablo III na konsolę Nintendo Switch. Po pierwsze, w jednym z wywiadów osoba odpowiedzialna za prowadzenie grupy zajmującej się portowanie gry na wspomnianą wyżej konsolę stwierdziła, że cała zawartość zmieści się na nośniku z grą natomiast do pobrania będą ewentualnie dodatkowe jęyki - i tutaj chciałbym się upewność, czy język Polski również będzie dostępny? I pytanie drugie, jako osoba która przygodę z D3 ma za sobą na konsoli PS3 a wersję na Switcha planuję kupić aby nie być w tyle chciałbym dowiedzieć się czy nie ma ryzyka że użytkownicy tej platformy zostaną odcięci ponownie jak kiedyś firma blizzard zrobiła z graczami korzystający i z konsol PS3 i XBOX360 - tzn, że stwierdzą iż konsola jest za słaba i nie będzie na nią wiecej aktualizacji. Bardzo zależy mi na odpowiedziach jako, że są ona dla mnie kluczowe w podjęciu decyzji czy kupię grę na tę platformę czy nie.azn2 10 cze
07 cze Karta graficzna pod Diablo III monitor 60/144/240Hz Aktualnie gram na monitorze 60Hz i mam GTX 950 2GB co nie pozwala mi grać w trybie publicznym na maksymalnych ustawieniach w 60FPS (bo w trybie publicznym są spadki). Przymierzam się do wymiany karty graficznej i może monitora. Dlatego jaką kartę graficzną UŻYWANĄ warto kupić, żeby mięć w trybie publicznym na maksymalnych ustawieniach FHD stałe 60FPS przy 60Hz? Jaką gdybym kupił monitor 144 lub 240Hz? Czy może lepiej wybrać monitor 2/4K i 60Hz? Dodam, że gram tylko w D3 i to czasami z kilkumiesięcznymi przerwami. Poza tym na PC tylko głównie www i youtube. Procesor i7 2600Gwiazdor10 07 cze
05 cze Problem z połączeniem i błąd kod1016 Gra włącza się do menu bezproblemowo wchodząc do miasta momentalnie wyskakuje komunikat o utracie połączenia z siecią a następnie w menu kod1016. Dodam że gra chodziła bezproblemowo do momentu aktualizacji do sezonu 17. To jest strasznie uciążliwe nie można grac. Zrobiłam już wszystkie poradniki jakie znalazłam i nic to nie dało. Inne gry sieciowe działają idealnie a Diablo to już masakra po aktualizacji do sezonu 17. Co mam z tym zrobić???Tamaara2 05 cze
04 cze Pełna wersja później starter Witam jakiś czas temu kupiłem pełną wersję gry . Grałem grałem i po jakims czasie przestałem nie dawno się zalogowałem na billzarda a tu co wersja starter w czym moze byc problem ???Fonebik7 04 cze
03 cze Czy da sie odebrać 2 set Czy można odebrać set do drugiej postaci w sezonie jeśli odebrało się już na pierwszej postaci jaką grałem?ZeXoN1 03 cze
03 cze Powrót do miasta - LAG Mam pytanie mianowicie czy ktoś spotkał się z tym , że kompani czyli ludzie z teamu , gdy wracają do miasta to jest lag? Też tak macie? Dziękuję z góry za odpowiedź.Ramzi871 03 cze
02 cze Dziwny problem z FPS-ami Witam. od około tygodnia mam stale po 20-30 fps-ów, a wcześniej miałem stale ponad 100. szukałem rozwiązań na forum Diablo 3 i próbowałem ich wszystkich, aby to naprawić. Czy to wina serwerów, albo jakiś prac technicznych, które akurat na mnie się skupiły czy to coś jeszcze innego. Dodam też, że w grach takich jak ,,The Crew 2'' i ,,Steep'' mam ciągle ponad 80 fps-ów.DarkKnight70 02 cze
30 maj Problem z wispem do ludzi z czatu Mam problem z napisałem wiadomości go gracza z czatu po wysłaniu wiadomości prywatnej wyskakuje "ten gracz nie jest dostępny". Próbowałem się wylogowywać nic nie pomaga.thelimak0 30 maj
29 maj Problem z odebraniem nagrody za sezon. Brak nagrody za ukończenie 4 rozdziału zadań w trybie HC. Dostałem peta ect wylogowałem sie i teraz nie mogę odebrać maila z darem hedriga na mojej postaci z HC.Kadmilos0 29 maj
29 maj Brak nagrody za Rozdział Witam. Nie dostałem nagrody za zadania I rozdziału. Mam tylko okno wiadomości, a nie mam podarunku. Pomoże ktoś?kameleon20061 29 maj
27 maj Postać HC słabe serwery Witam, Mam problem, mianowicie podczas gry doświadczyłem lag 1200ping zaliczyłem dead i to nie z powodu mojego internetu lub mojej winy, ponieważ mój kolega w tym samym czasie doświadczył to samo tylko on był akurat w mieście. Czy istnieje możliwośc przywrócenia postaci z powodu słabych serwerów bizzarda ? https://zapodaj.net/images/7d479d52a4dd3.jpgkennethlaur6 27 maj
25 maj Znowu lagi? Korzystając z wolnego postanowiłem pograć, o ile z rana nie było problemów tak po godzinie 18:00 praktycznie co chwila ping skacze do 400+ tak że ekran "zamarza". Internet mam wporządku 2 Mb/s DL 1 Mb/s UL. Nadmienię że tylko w D3 to się dzieję.Lesiu6 25 maj
20 maj Problemy z grą (jak zwykle) Od początku sezonu problemy z grą na głębokich, jakichkolwiek, zawiechy, ściny i wywalanie z gry. Dzisiaj po tym jak postać zginęła wszystko stanęło już nawet błędu nie pokazało. Tylko proszę mi nie proponować żebym opróżnił pamięć, włączył naprawę gry itd. Robię to co najmniej co drugi dzień a problemy nadal są. Zakupiłem tę grę ale nie mogę normalnie zagrać. Co na to Blizzard? Inne gry jakoś działają tylko Wasza nie działa tak jak powinna.Ion0 20 maj
18 maj ROS Cześć, pomóżcie proszę, mam zakupionego RoS'a. Mam ponad 340 paragon. Nie mogę włączyć gry ponieważ wyświetla się, że nie mam zakupionego dodatku. Proszę o szybką odpowiedź.V3n0m20PL7 18 maj
18 maj Problem z rozdzielczością 1920/1080 Czy ktoś wie czemu w diablo mam jakąś taką dziwną rozdzielczość,że wszystko jest takie "duże" ? Niby 1920/1080 rozdziałka,nigdy problemow nie miałem,a wczoraj zainstalowałem znów diablo bo chciałem nowy sezon pograć trochę,i jakieś to wszystko takie duże na ekranie. https://imgur.com/URDVgx1 W ustawieniach pokazuje 1920/1080,a gra wygląda jakby było 4k czy coś. Szukałem jakiegoś rozwiązania na google ale nic nie znalazłem.Nawet sterowniki na starsze zmieniłem RTX 2070,i nadal to samo. Mam windowsa 10,RTX 2070,16 gb ramu,dysk SSD 500 gb oraz procesor i7.mOnAs1 18 maj
11 maj Brak zakladki s16 Brak zakladki po zdobyciu Zdobywcy w sezonie 16. Dlaczego nie moglem otrzymac zakladki w tym sezonie? Nawet nie mialem info, ze po osiagnieciu zdobywcy moge ja otrzymac, w momencie gdy inni gracze zdobyli ja za osiagniecie zdobywcy.Derac0 11 maj
11 maj Brak zakupionej zawartości. Witam.Kupiłem ulepszenie do edycji Delux za 20 eur.dodatku Reaper of Souls jednak nie dostałem Zwierzaka Skieletors w Diablo 3. Prosze o szybkie rozwiązanie tego problemu.Pozdrawiam.Pixel2 11 maj
10 maj Aktywacja klucza na battle.net Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy obecnie trwają jakieś prace na stronie bnetu, ponieważ próbując aktywować klucz do gry wyskakuje mi komunikat: ...corby21 10 maj
09 maj Infernalny helm Witam potrzebuję pomocy zakupiłem dodatek na ps store infernalny hełm posiadam diablo 3 ros . Dodatek się pobiera instaluje i nigdzie nie ma zawartości proszę pomozcieCiemnySmok0 09 maj
05 maj Zestawy Podziemi DH Zrobiłem 4 zestawy pod dechacza.. Natalia itp. każdy na mistrzowski a nie dostałem skrzydeł dlaczego ???Amon2 05 maj
04 maj Błąd 31000 Witam. Wywala mnie z gry z błędem 31000. Mam internet z neti. Ktos wie o co chodzi?PolskiJanusz0 04 maj
02 maj 1016 vs HC Postać mi poległa przez 1016 to wasza wina kochany blizie przywrućcie te postać łaskawie ???pred497pl0 02 maj
24 kwi Nowy a statry sprzęt diablo 3 zakupiłem tuż po premierze. Przeszedłem pierwszy i kawałek 2 aktu i przestałem grać gdyż mój stary laptop przestał dawać radę po którejś aktualizacji. Aktualnie mam nowy sprzęt i chciałbym wrócić do tej gry, ale po instalacji mam dostęp tylko do pierwszego aktu bez dodatku RoF ale z wyexpioną postacią którą grałem wcześniej. Dzisiaj postanowiłem podejść do tego jeszcze raz i co mam zrobić aby tą pełną wersję gry odblokować? Grę kupiłem w wersji pudełkowej.MisterKubix5 24 kwi
23 kwi Rozłączanie z serwerem Witam. Jest jakiś problem z serwerami BN? Co kilka/kilkanaście minut wywala z gry, błąd 1016 i nie można się przez 2-3 minut zalogować. Nie wczytuje się nawet strona internetowa BN. Dostęp do internetu mam przez cały czas, wszystko pozostałe działa normalnie.UrgShaak8 23 kwi
21 kwi Error 1016 Witam, mam problem z grą cały czas przerywa połączenie i błąd 1016, jakiś fix na to ?panczo6 21 kwi
20 kwi Usunąłem konto email do logowania Usunąłem poprzednie konto email które było moim emailem do logowania. Problem jest taki że nie mam jak teraz zmienic emailu do konta. Jak mogę zaradzić temu problemowi?Bubson1 20 kwi
20 kwi Usunąłem konto email do logowania Usunąłem poprzednie konto email które było moim emailem do logowania. Problem jest taki że nie mam jak teraz zmienic emailu do konta. Jak mogę zaradzić temu problemowi?Bubson0 20 kwi
15 kwi Bełkotliwy Klejnot Czy można dwa razy wydropić bełkotliwy klejnot na jednym koncie ? Jeżeli poprzedni się straciło ?Kumek23 15 kwi
15 kwi Gra sama się wyłącza Gram sobie, a tu po jakimś czasie gra sama się wyłącza. Sytuacja powtarza się średnio co pół godz., trwa to od kilku dni. Oczywiście chodzi o D3. Jedyne co się zmieniło to denerwujące aktualizacje win 10. Mam laptop MSI GL738RC. Jeśli ktoś wie o co chodzi albo spotkał się z czymś takim to proszę o pomoc.DIABOLO2 15 kwi
14 kwi konto starter? Witam, Ostatnio gralem w diablo 3 bardzo dawno temu, kupilem gre w pelnej wersji, jednak gdy teraz zalogowalem sie na konto gra widnieje tam tylko w wersji starter. Gdy chce wpisac cd-key dostaje komunikat ze zostal juz uzyty, hm. Czy moge w jakis sposob odzyskac gre?odathefatboi4 14 kwi
12 kwi diablo 2, ping Witam, mam problem z diablo 2: lod podczas granie na battlenet, a mianowicie ping skaczący między 60-500 zazwyczaj przy pojawianiu się większej grupy potworów. Łącze oraz komputer dobre więc to raczej odpada, próbowałem też włączać gre ze zgodnością z windows XP(mam 10), przez administratora i tp, Nie mam już pomysłów i po prostu grać się odechciewa. Tak więc proszę o pomoc, pozdrawiamSnow19621 12 kwi
12 kwi Error ,,Game Initialization Failed :U" Witam, mam problem z odpaleniem gry. Wyskakuje mi okienko " Game Initialization Failed :U" Wyłączenie antywirusa nie pomaga ani uruchomienie jako administrator, tak samo nie pomogło usunięcie i ponowne zainstalowanie diablo, Może ktoś pomóc.CoCer1 12 kwi
12 kwi Problem Witam Przy dołączeniu gry jak próbuję się dołączyć do Znajomych wyskakuje problem Kod 300008,i nie chce się połączyć .Kilka razy to powtarzało się. Proszę o sprawdzenie. Pozdrawiammariusz2 12 kwi
06 kwi Błąd przy wpisywaniu kodu gry Czy jest ktoś mi w stanie pomóc jeżeli kupiłem d3 za granicą i nie mogę aktywować kodu w polsce. Jest jakaś możliwość wymiany kodu lub coś w podobie ?Mapiczek3 06 kwi