Pomoc techniczna

26 wrz 2017 PROBLEMY Z POŁĄCZENIEM I OPÓŹNIENIAMI - PC/MAC Witajcie! W ostatnim okresie pracowaliśmy nad ulepszeniem kroków naprawczych dla problemów z połączeniem w naszych grach. Ponieważ problemy z połączeniem są popularnym tematem, chcieliśmy podzielić się z wami informacjami odnośnie źródeł tych problemów i co zrobić w razie ich wystąpienia. Spis treści 1. Kroki naprawcze dla problemów z połączeniem 2. FAQ 3. Co zrobić, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocyMadkipar4 26 wrz 2017
18 lip 2017 ZNANE PROBLEMY & ROZWIĄZANIA – PRZECZYTAJ! Gorące Tematy Prosimy śledzić kanał @BlizzardCSEU_PL na Twitterze w celu uzyskania informacji o aktualnym stanie usług. Opis znanych problemów w grze znajdziecie tutaj. Heroiczne postacie ginące w Podziemiach Zestawów ZNANY PROBLEM: Heroiczne postacie z klejnotem Moratorium osadzonym w dowolnym gnieździe wyposażenia mogą być na stałe utracone w wyniku śmierci w Podziemiach Zestawów. Osiągnięcia Osiągnięcia, które są śledzone za pomocą liczników lub wielu kryteriów mogą ulec wizualnemu zresetowaniu pod rozpoczęcia nowej sesji gry. Rozwiązanie: Błąd ma jedynie charakter wizualny. Spełnienie kolejnych kryteriów danego osiągnięcia spowoduje pojawienie się poprawnego stanu. Zawieszanie 32-bitowego klienta gry ZNANY PROBLEM: Pracujemy nad poprawką. W międzyczasie prosimy o restart komputera i ponowne uruchomienie klienta gry. Błąd 395002 Jeśli widzisz ten błąd, to wyjdź z gry i uruchom Aplikację Battle.net jako Administrator w celu pobrania najnowszych aktualizacji klienta gry. Lagi na wyższych poziomach Głębokich Szczelin ZNANY PROBLEM: Powodem są kombinacje niektórych czarów/przedmiotów. Deweloperzy pracują nad rozwiązaniem. Czarny ekran i zawieszanie gry u użytkowników kart ATI Prosimy zaktualizować swoje sterowniki graficzne do najnowszej wersji. Zgłaszanie błędów Raporty odnośnie błędów prosimy umieszczać tutaj. Popularne Problemy & Ich Rozwiązania Wybierz kategorię, aby uzyskać porady odnośnie rozwiązania danego problemu: Konto & Bezpieczeństwo (Włamanie/Nie mogę się zalogować/Authenticator itd.) Instalacja & Aktualizacja (Zatrzymanie postępów/powolne pobieranie/błędy BLZXXXXX itd.) Połączenie & Opóźnienia (Lagi/regularne rozłączenia/nie można się połączyć itd.) Wydajność & Stabilność Rozgrywki (Zawieszanie/mała liczba FPS/przycięcia itd.) Jeśli Twój problem nie znalazł rozwiązania pomimo zastosowania powyższych kroków naprawczych, prosimy zapoznać się z wątkiem poświęconym tworzeniu efektywnych wpisów na forum i umieszczenie na jego łamach odpowiedniego raportu.Madkipar0 18 lip 2017
17 lut 2015 Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Witamy na Forum Pomocy Technicznej! Rolą tego forum jest dostarczenie graczom platformy dyskusyjnej, gdzie będziecie mogli wspólnie z przedstawicielami Blizzarda omawiać zagadnienia techniczne. Chociaż samo forum NIE MA w założeniu zastąpić naszych klasycznych kanałów wsparcia, to zachęcamy wszystkich do zadawania za jego pośrednictwem pytań, dzielenia się swoimi poradami i uczestnictwa w toczących się dyskusjach. Prosimy również, aby wszyscy uczestnicy forum traktowali się z należytym szacunkiem i życzliwością. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie poświęconej regulaminowi postępowania na forach.Madkipar2 17 lut 2015
1d ROS Cześć, pomóżcie proszę, mam zakupionego RoS'a. Mam ponad 340 paragon. Nie mogę włączyć gry ponieważ wyświetla się, że nie mam zakupionego dodatku. Proszę o szybką odpowiedź.V3n0m20PL7 1d
2d Problem z rozdzielczością 1920/1080 Czy ktoś wie czemu w diablo mam jakąś taką dziwną rozdzielczość,że wszystko jest takie "duże" ? Niby 1920/1080 rozdziałka,nigdy problemow nie miałem,a wczoraj zainstalowałem znów diablo bo chciałem nowy sezon pograć trochę,i jakieś to wszystko takie duże na ekranie. https://imgur.com/URDVgx1 W ustawieniach pokazuje 1920/1080,a gra wygląda jakby było 4k czy coś. Szukałem jakiegoś rozwiązania na google ale nic nie znalazłem.Nawet sterowniki na starsze zmieniłem RTX 2070,i nadal to samo. Mam windowsa 10,RTX 2070,16 gb ramu,dysk SSD 500 gb oraz procesor i7.mOnAs1 2d
3d Kod 1016 Witam. No i ja doświadczyłem kod1016. 192.168.1.254 1 0 % 635 632 1 1 126 2 * 2 100 % 0 0 ∞ 0 0 0 * 3 100 % 0 0 ∞ 0 0 0 31.55.187.180 4 0 % 630 627 7 7 91 8 195.99.127.176 5 0 % 630 627 7 10 136 10 62.172.103.153 6 0 % 629 626 9 9 135 9 195.66.226.234 7 0 % 630 627 8 10 134 9 37.244.11.33 8 0 % 629 626 9 10 139 10 * 9 100 % 0 0 ∞ 0 0 0 37.244.10.103 10 100 % 320 0 ∞ 0 0 0 185.60.114.153 11 100 % 320 0 ∞ 0 0 0 185.60.112.157 12 0 % 624 621 14 15 136 15 Dzięki za pomoc.PAWELCHODOR8 3d
11 maj Brak zakladki s16 Brak zakladki po zdobyciu Zdobywcy w sezonie 16. Dlaczego nie moglem otrzymac zakladki w tym sezonie? Nawet nie mialem info, ze po osiagnieciu zdobywcy moge ja otrzymac, w momencie gdy inni gracze zdobyli ja za osiagniecie zdobywcy.Derac0 11 maj
11 maj Brak zakupionej zawartości. Witam.Kupiłem ulepszenie do edycji Delux za 20 eur.dodatku Reaper of Souls jednak nie dostałem Zwierzaka Skieletors w Diablo 3. Prosze o szybkie rozwiązanie tego problemu.Pozdrawiam.Pixel2 11 maj
10 maj Aktywacja klucza na battle.net Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy obecnie trwają jakieś prace na stronie bnetu, ponieważ próbując aktywować klucz do gry wyskakuje mi komunikat: ...corby21 10 maj
09 maj Infernalny helm Witam potrzebuję pomocy zakupiłem dodatek na ps store infernalny hełm posiadam diablo 3 ros . Dodatek się pobiera instaluje i nigdzie nie ma zawartości proszę pomozcieCiemnySmok0 09 maj
05 maj Zestawy Podziemi DH Zrobiłem 4 zestawy pod dechacza.. Natalia itp. każdy na mistrzowski a nie dostałem skrzydeł dlaczego ???Amon2 05 maj
04 maj Błąd 31000 Witam. Wywala mnie z gry z błędem 31000. Mam internet z neti. Ktos wie o co chodzi?PolskiJanusz0 04 maj
02 maj 1016 vs HC Postać mi poległa przez 1016 to wasza wina kochany blizie przywrućcie te postać łaskawie ???pred497pl0 02 maj
25 kwi Powrót do miasta - LAG Mam pytanie mianowicie czy ktoś spotkał się z tym , że kompani czyli ludzie z teamu , gdy wracają do miasta to jest lag? Też tak macie? Dziękuję z góry za odpowiedź.Ramzi870 25 kwi
24 kwi Nowy a statry sprzęt diablo 3 zakupiłem tuż po premierze. Przeszedłem pierwszy i kawałek 2 aktu i przestałem grać gdyż mój stary laptop przestał dawać radę po którejś aktualizacji. Aktualnie mam nowy sprzęt i chciałbym wrócić do tej gry, ale po instalacji mam dostęp tylko do pierwszego aktu bez dodatku RoF ale z wyexpioną postacią którą grałem wcześniej. Dzisiaj postanowiłem podejść do tego jeszcze raz i co mam zrobić aby tą pełną wersję gry odblokować? Grę kupiłem w wersji pudełkowej.MisterKubix5 24 kwi
23 kwi Rozłączanie z serwerem Witam. Jest jakiś problem z serwerami BN? Co kilka/kilkanaście minut wywala z gry, błąd 1016 i nie można się przez 2-3 minut zalogować. Nie wczytuje się nawet strona internetowa BN. Dostęp do internetu mam przez cały czas, wszystko pozostałe działa normalnie.UrgShaak8 23 kwi
21 kwi Error 1016 Witam, mam problem z grą cały czas przerywa połączenie i błąd 1016, jakiś fix na to ?panczo6 21 kwi
20 kwi Usunąłem konto email do logowania Usunąłem poprzednie konto email które było moim emailem do logowania. Problem jest taki że nie mam jak teraz zmienic emailu do konta. Jak mogę zaradzić temu problemowi?Bubson1 20 kwi
20 kwi Usunąłem konto email do logowania Usunąłem poprzednie konto email które było moim emailem do logowania. Problem jest taki że nie mam jak teraz zmienic emailu do konta. Jak mogę zaradzić temu problemowi?Bubson0 20 kwi
15 kwi Bełkotliwy Klejnot Czy można dwa razy wydropić bełkotliwy klejnot na jednym koncie ? Jeżeli poprzedni się straciło ?Kumek23 15 kwi
15 kwi Gra sama się wyłącza Gram sobie, a tu po jakimś czasie gra sama się wyłącza. Sytuacja powtarza się średnio co pół godz., trwa to od kilku dni. Oczywiście chodzi o D3. Jedyne co się zmieniło to denerwujące aktualizacje win 10. Mam laptop MSI GL738RC. Jeśli ktoś wie o co chodzi albo spotkał się z czymś takim to proszę o pomoc.DIABOLO2 15 kwi
14 kwi konto starter? Witam, Ostatnio gralem w diablo 3 bardzo dawno temu, kupilem gre w pelnej wersji, jednak gdy teraz zalogowalem sie na konto gra widnieje tam tylko w wersji starter. Gdy chce wpisac cd-key dostaje komunikat ze zostal juz uzyty, hm. Czy moge w jakis sposob odzyskac gre?odathefatboi4 14 kwi
12 kwi diablo 2, ping Witam, mam problem z diablo 2: lod podczas granie na battlenet, a mianowicie ping skaczący między 60-500 zazwyczaj przy pojawianiu się większej grupy potworów. Łącze oraz komputer dobre więc to raczej odpada, próbowałem też włączać gre ze zgodnością z windows XP(mam 10), przez administratora i tp, Nie mam już pomysłów i po prostu grać się odechciewa. Tak więc proszę o pomoc, pozdrawiamSnow19621 12 kwi
12 kwi Error ,,Game Initialization Failed :U" Witam, mam problem z odpaleniem gry. Wyskakuje mi okienko " Game Initialization Failed :U" Wyłączenie antywirusa nie pomaga ani uruchomienie jako administrator, tak samo nie pomogło usunięcie i ponowne zainstalowanie diablo, Może ktoś pomóc.CoCer1 12 kwi
12 kwi Problem Witam Przy dołączeniu gry jak próbuję się dołączyć do Znajomych wyskakuje problem Kod 300008,i nie chce się połączyć .Kilka razy to powtarzało się. Proszę o sprawdzenie. Pozdrawiammariusz2 12 kwi
06 kwi Błąd przy wpisywaniu kodu gry Czy jest ktoś mi w stanie pomóc jeżeli kupiłem d3 za granicą i nie mogę aktywować kodu w polsce. Jest jakaś możliwość wymiany kodu lub coś w podobie ?Mapiczek3 06 kwi
06 kwi Dziwna sprawa z logowaniem Witam Będąc zalogowanym na koncie żony włączyłem Diablo 3, jednak zanim gra się uruchomiła zdążyłem przelogować się na swoje konto. W momencie włączenia gry miałem dostęp do jej postaci i mogłem normalnie grać pomimo, że byłem już zalogowany na swoim koncie i w znajomych pokazywało mi status bycia w aplikacji. Takie działania mogą powodować problemy z bezpieczeństwem więc fajnie by było jakbyście usunęli ten błąd. PozdrawiamTiburion0 06 kwi
05 kwi Brak zakupionego prezentu Wczoraj kolega mi kupił gifta, przebudzenie nekromantów, ja gifta nie dostałem, a mu zniknęła transakcja z historii, gdzie wczoraj jeszcze była... Tak to ma działać?Guzix1 05 kwi
03 kwi Error code 3006 i długie wczytywanie listy postaci U kogoś dzisiaj też podobne problemy z ładowaniem postaci/listy postaci | lagi w grze | problemem z dołączaniem do gry, czy tworzeniem gry zaraz po pojawieniu się w menu ?SanAngelo0 03 kwi
03 kwi Nie autoryzowana transakcja Witam, jestem nowym graczem D3 kupilem gre 30.03.19 i tego dnia pobrano mi kwote 131 zl z konta dzis tj. 03.04.19 pobrano ponownie mi ta sama kwote, nie wiem co robic napisalem ticket do pomocy ale watpie zeby do mnie ktos oddzwonil i po Polsku rozmawial. Jakies rady ? EDIT : Dostalem telefon rozmowa w jezyku PL , wszystko wyjasnione . Do zamkniecia :) PozdrawiamESCANOR0 03 kwi
02 kwi Dziedziczenie Diablo 3 Witam! Odziedziczyłam Diablo 3 po bracie, który po przejściu podstawki dał sobie spokój i nie ma zamiaru kontynuowania dalszej przygody z D3. Założyłam własne konto na BN, zainstalowałam grę, przeszłam tak zwane demo i dalej lipka bo kod z pudełka już użyty. Czy mam szansę na ponowną aktywację zużytego kodu? Co robić?Robarbaro1 02 kwi
01 kwi przypadkowa zmiana maila na zły witam mam problem, otóż chciałem zmienić swój adres mail i wpisałem przez przypadek zły mail teraz nie mogę się zalogować... proszę o pomocKathon6 01 kwi
31 mar Zniknęły mi gry z konta:/ Ostatnio, gdy chciałem pograć w Diablo III z dodatkiem zauważyłem, że nie mam ich przypisanych do konta:/ Po StarCraft II również nie ma śladu:/cebulak6 31 mar
31 mar Wymiana komputera , nowa instalacja Diablo III Dzień dobry. Aktualnie Diablo III RoS mam zainstalowane na starym komputerze z windows 7. Mam zamiar w najbliższym czasie wymienić starocia na nowy komputer z windows 10. Proszę o informację jak się zabrać do ponownego instalowania Diablo, na co zwrócić uwagę, żeby niczego nie zepsuć :) Wersję podstawową mam w pudełku a dodatek cdkey. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam AWewiorAWewior3 31 mar
30 mar [PL] Missing string dla portali w Fortecy Pandemonium Wszystkie portale w Fortecy Pandemonium wyświetlane są jako znacznik Stringa: !!Missing_String!! - 52003:x1_Fortress_Portal_SwitchRobeN0 30 mar
23 mar dlugi czas wgrywania gry jest pytanie ile czasu wgrywa sie ta graszarareduta21 23 mar
23 mar Problem z Zalogowaniem się Jak mam się zalogować to chcą potwierdzenie z email do którego nie mam dostępu bo ktoś mi się włamał na email i mienił hasło i nijak nie da się go odzyskać gdzie mam się zgłosić aby zmienili mi email z konta blizzardNightRaven1 23 mar
19 mar Kupiłem grę i nie mogę przejść do aktu 2 WItam Zakupiłem niedawno grę. Wpisałem klucz, zacząłem grać, natomiast po przejściu aktu 1 (król szkieletów) nie mam możliwości grania dalej. Wygląda tak, że mogę sobie pograć tylko od początku aktu I. Co z tym zrobić? Nie bardzo to rozumiem. Ponadto w pewnym momencie pojawił się komunikat o jakimś ulepszeniu. Zignorowałem to bo chyba kupiłęm pełną wersję? Czy nie? Proszę o porady dotyczące rozwiązania problemu.Gaac19 19 mar
19 mar Zmiana gearu brak zmiany w statystyce wytrzymałość nie wiem czy to tylko bug w wyświetlaniu, ale mam wrażenie że przekłada się to na grę bo wytrzymałość papierowa na postaciach. na przykładzie crusadera mam 12k wytrzymałości cały czas, porównanie z postaciami rankedowymi aż 6-7 krotnie mam mniej i padam od hita na 80 GR. wiadomo że różnica w gear jest, ale bez przesady. Wydaje mi się to nie możliweBury2 19 mar
18 mar nie można dodać znajomych o co chodzi?... ten sam region i nicprzemo7010 18 mar
17 mar I znowu problemy z graniem Chyba nie będę oryginalny jeżeli zadam pytanie: Dlaczego ta gra ma tak potężne problemy z połączeniem w weekendy i dlaczego są tak potworne problemy z grą na szczelinach 90+. W sumie to pytanie retoryczne z mojej strony bo odpowiedzi znam na pamięć. Gratuluję Blizzardowi wydajności sprzętu.Ion0 17 mar
16 mar Problemy z logowaniem Skasowałem pocztę na WP,a miałem tam konto do Diablo3 i teraz nie mogę gry uruchomić, bo do zalogowania potrzebne hasło,które jest wysyłane do poczty, której nie mamwesley583 16 mar
15 mar Czempion (niebieski) morlu spopielacz - nie istnieje Morlu spopielacz który występuje w IV akcie w srebrnej iglicy poziom 1 i 2 nie występuję w wersji czempion (niebieskiej). Z moich obserwacji wynika, że został zastąpiony przez spaczony anioł który potrafi nawet wystąpić 2 razy w ciągu przemierzania srebrnej iglicy. Gdzieś znalazłem w archiwalnych wpisach że na początku po premierze gry występował dosyć często i są zamieszczone nawet jakieś zdjęcia ale sprzed 6 lat. Z uwagi że nie grałem w tamtych latach nie jestem w stanie zaliczyć tego czempiona a przebiegłem już setki razy. Morlu spopielacz w wersji zwykłej i unikalnej (żółtej) występuje niemal za każdym razem. Czy jest możliwość zweryfikowania czy przypadkiem ten czempion nie został usunięty całkowicie? Dodam że w archiwalnych wpisach ludzie zgłaszali jakieś błędy odnośnie regeneracji życia itp morlu spopielacza (ang. Morlu Incinerator). Jeśli jest to nieodpowiedni dział proszę o informację gdzie można zgłosić ten problem.Marecki3 15 mar
10 mar Postać nie nabija xp! Postać nie nabija xp! Do 13lvl wszystko w porządku teraz pasek z xp nie rośnie nie ważne ile bym nie zabił potworów, postać stoi w miejscu. Dodatkowo po włączeniu battle neta mam Diablo starter, a jak uruchamiam grę mam diablo reaper of souls, bo taka kupowałem czy ma to znaczenie? Proszę o pomoc.szydlo331 10 mar
10 mar Diablo 3 na konsole Diablo 3 ROS na konsole. Nie dawno kupilem diablo na ps4 i wszystko bylo spoko. Przeszedlem fabule i chce grac z roznymi ludzmi ale nwm jak. Mam połączone konto z battle netem i psn oraz ps+Diablo199230 10 mar
08 mar Gra staje/ program przestal dzialac, prosze o pomoc Witam jak w temacie...wszystko mam ustawione normalnie i bylo wszystko ok przed sezonem. Nistety w trakcie sezonu stracilem 4 zagemowane postacie bo " GRA mi STANELA" gdy puscilo bylo po wszystkim. Ustawienia mam wszystkie prawidlowe. Przed sezonem nie bylo tego problemu a sporo gralem na tym samym sprzecie. Co mozna zrobic aby tak sie nie dzialo? Opisze dokladniej problem: Gram i po prostu gra mi staje, nie ma zadnego zerwania polaczenia, jestem na TS i nadal rozmawiam, pakietow zero stracownych, wiec wina nie jest po stronie internetu. Gdy chce wykonac jakis ruch, naciskam przycisk akcji...aplikacja przestaje dzialac;/ wyskakuje mi komunikat czy poczekac az zacznie dzialac albo zamknac teraz. Przewaznie biore poczekaj az zacznie dzialac i po paru sekundach gra idzie dalej...niestety juz tak zginalem 5 razy;/ dzisiaj rano zbarbem;/ Nie mam pojecia co dalej robic;/ Moj komputer to ryzen 7 1700x, 16Gb RAM, 2 dyski ssd, grafika RX 590 8GB radek. Prosze o pomoc badz osoby, ktore maja ten sam problem, moze udalo sie komus go rozwiazac. pozdrawiam piterson1990piterson19905 08 mar
03 mar Brak wyświetlania profilu na stronie battlenet Od dłuższego czasu nie mogę obejrzeć swojego profilu a także niektórych osób , pojawia się : "500 Internal Server Error i przykładowo Error ID: RJW86". Myślałem ,że to chwilowy kryzys serwera ale po pierwsze trwa to już dłuższy czas , a dwa niektóre podglądy profilów graczy działają. [ nie zauważyłem podobnego tematu więc zakładam nowy ] W czym tkwi problem?KennyHC2 03 mar
28 lut Postępy sezonowe - nie zalicza osiągnięcia. Nie zalicza osiągnięcia DOMINACJA! - "Ukończ Szczelinę Nefalemów poziomu 70 w 4 minuty, grając na poziomie trudności udręka XIII". Nie daje nic ukończenie szczeliny wyższej tj. 71, 72, itd. ani stworzenie nowej gry, ani resetowanie, ani młócenie 70 w kółko (w czasie poniżej 4 min oczywiście). Proszę o pomoc w tej sprawie.Piorunor4 28 lut
25 lut Event Upadły Legion Nie działa Dzisiaj podczas gry, po rozpoczęciu eventu ze skrzyni: Upadły legion (lub podobna nazwa) gdzie trzeba zabić trzy elitarne stwory + stadko upadłych, nie dało się ukończyć zadania. Po zabiciu trzeciego stwora event się nie zakończył. Cały czas na minimapce było zaznaczone żółtym kółkiem miejsce eventu, wszystkie trzy podpunkty zadania były zaliczone, a całość się nie zakończyła. Co jakiś czas odradzały się za to mobki upadłych, co można było wykorzystać jako glitch na XP/itemki itd...TrollmenX5 25 lut
25 lut jak odzyskac konto moja sytaucja wygląda tak miałem kiedyś konto z diablo III doszło do włamania na moje konto i złodziej zmienił maila na innego jak mam odzuskać teraz konto. gdy nie znam maila i hasła jakie są opcje. znam tylko key z do diablo.SuperMag12 25 lut