Pomoc techniczna

24 sty reset hasła do konta battle.net witam, znajomy ma problem, dość długo nie grał w gry blizzarda, zapomniał hasła do konta battlenet i po kolejnej próbie zalogowania się dostał informacje że konto zostało zablokowane i żeby zmienił hasło. ale żeby zmienić hasło trzeba podać maila, oczywiście podaje, oraz imię i nazwisko klienta no i tu jest problem bo nie pamięta czy wpisywał jakiś swój nick, imię, nazwisko czy coś innego, próbował wszystkiego co przyszło mu do głowy. czy da się odzyskać dostęp do konta w jakiś inny sposób podając tylko maila? od razu powiem że jakieś zabawy z smsami nie wchodzą w gre bo numery komórek zmienia co jakiś czas wiec taka opcja odpada. co poradzicie gdzie to można zgłosić ??schabowy09 24 sty
24 sty Brak regeneracji many Witam Dzis zauwazylem ze na moim necrosie nie regeneruje sie mana gdzie wczesniej wszystko chodzilo elegancko. Sprawdzilem inne postacie i wszystko chodzi prawidlowo Prosze o pomocSigmaR5 24 sty
20 sty SERWERY Witam, wyrzuciło mnie przed chwilą z D3 , wchodząc spowrotem ciagle laczy z serwerem. Grajac przed roslo , malało opóźnienietripleX0 20 sty
19 sty błąd 34200 Nie mogę się połączy z serwerami diablo 3... Pojawia si komunikat o błędzie z numerem 34200 i prośba o ponowne połączenie. Coś z tym można zrobić?PanSowa7 19 sty
18 sty Unikalny Fenomen Chciałem zgłosić błąd - nie zlicza elity czaszkowego zbrojnego. edit. Dodatkowo zdobyłem dziś również szkieletowego marudera, niby miałem zaliczone ale jak teraz ponownie się zalogowałem to znowu nie mam tej pozycji odhaczonej.Creator3 18 sty
14 sty Obsydiusz i "Nikt cię nie zastąpi" Hej, mamy problem z Obsydiuszem z osiągnięcia 'nikt cię nie zastąpi' (HC), szukamy grupą od 3 dni na różnych grach i nie mamy szczęścia, kiedyś dostępny był w zlecaniach. Próbowaliśmy w trybie kampanii i zleceń, na różnych poziomach trudności, trafiliśmy wszystkie inne moby pojawiające się w lokalizacji poza Obsydiuszem (co jest trochę dziwne jak na 4 graczy i różne tryby gry). Ktoś może potwierdzić, czy mob nadal występuje w grze albo czy jest zbugowany?Invictus3 14 sty
14 sty Czat klanowy Siemanko czy można przejrzeć w jakiś sposób zapis rozmowy na czacie klanowym?Ad3k1 14 sty
14 sty Kolekcja Trofeów Jest bug w osiągnięciu "Kolekcja Trofeów". Zabiłem (na hardkorze) rzadkie rozwścieczone widmo ale nie odhaczyło mi się na liście. Oczywiście pojawiło się w Niszczejącej Krypcie. Imię moba to "Gilgamesz, zwany Wiarołomcą". Mam screena z dowodem ubicia jak coś. Trochę szkoda, bo długo na niego polowałem ;/Ephaltes4 14 sty
12 sty freeze No, słaba sprawa miałem dzisiaj problem z grą, fajnie było wszystko git robiłem misje na hardkorze, nagle zamroziło przeciwników nie mogłem używać umiejętności. Po jakimś czasie wywaliło mnie z gry, nie mogłem się zalogować. Poczekałem kilka godzin wchodzę na konto i moja postać jest martwa. Niezła gierka.Afpvex0 12 sty
11 sty Ciemność nad Tristram BUG Witam Mam 2 problemy. Problem nr.1 Problem z "Nogą Wirta" ponieważ u kowala powinna być ona brązowa, a ja mam ją niebieską. Przez co nie jestem w stanie po jej zniszczeniu u kowala uzyskać Mapy Gwiazd. http://pokazywarka.pl/zcyb9g/ Problem nr.2 Nie wiem dlaczego ale za każdym razem gdy zagram w głęboką szczelinę i później np. chcę pograć w robienie zleceń i zmieniam w zbrojowni np. z konfiguracji 5 na 1. To zawsze mam zamieniony ring niż ten który powinien byćMANIACRULEZ19 11 sty
11 sty brak nazwy klanu przed nickiem jestem przywódcą w klanie od bardzo dawna, po dłuższej nieobecności loguję się i nie mam obok Loginu skrótu klanu, proszę o pomocJes1 11 sty
11 sty PST, wyłączone? PST??? Czy ktoś z tu obecnych ogarnia dlaczego nie działa serwer PST ? Chciałem sprawdzić grywalność nowego sezonu a tu lipa ;/Pegaz071 11 sty
11 sty Multiplayer xbox 360 Połączyłem swój xbox live z bettle.net i dalej nie mogę grać MP. Może trzeba te ustawienia sieciowe zmienić ? Na jakie ustawienia mam zmienić abym mógł grać MP. <br/><br/>PS. jeśli jest to potrzebne to powiem: zacząłem wczoraj grać w mam prawie skończony AKT IYolSonPL26 11 sty
10 sty Błąd w wyzwanie nekromanty Jest błąd w zadaniu "Milcz, kiedy do mnie mówisz". Rozmawiałem z Mistrzem Ordanem dwa razy. Wszystkie punkty mam zrobione ale nie zalicza "Ponowne spotkanie".Horacynt0 10 sty
10 sty Ciemność nad Tristram BUG 2019, Problem z "Nogą Wirta" Może nikt z niebieskich nie zauważył Problem z "Nogą Wirta" , u kowala powinno się wykuć brązową, a ja mam niebieską. Przez co nie jestem w stanie po jej zniszczeniu u kowala uzyskać Mapy Gwiazd.monnie1 10 sty
10 sty Xbox one diablo nie działa Witam. Gra zaraz po pojawieniu się postaci wyłącza się do stanu startowego. Może ktoś miał taki problem. Help!Thomas19850 10 sty
07 sty Kod błędu 1021 Witam. Przy logowaniu w grze wyskakuje kod błędu 1021. Co to takiego i jak sobie z tym poradzić ?Szczuro871 07 sty
07 sty tridef problem z Diablo Witam, tworcy programu tridef zbankrutowali. W kwietniu prosilem o pomoc w ustaleniu co jest przyczyna utraty mozliwosci odpalenia Diablo przez tridef. Posiadam backup wersji 2.4.3.43048 i gra sie odpala w 3d ale oczywiscie nie mozna grac bez aktualizacji. Po zaktualizowaniu gra nie chce sie odpalic. Czy pomoze ktos w ustaleniu przyczyny takiego zachowania?spord1 07 sty
05 sty Ciemność na Tristram 2019 - osiągniecie Witam. Brałem udział w CnT zarówno wczoraj jak i dzisiaj. Robiłem osiągniecie ''Bohater mieszkańców''. Powybijałem brakujących bossów, których nie zabiłem wczoraj jednak gra nie zaliczyła mi ich ani po ich zabiciu, ani po ukończeniu całego zadania. Czyżby ten event był bardziej dziurawy niż myślałem? To, że Blizzard olewa markę Diablo serwując nam coś na telefony całkowicie zapominając o konsolach i PC'tach nie oznacza, żeby wypuszczać na globalne serwery coś, co nie działa poprawnie. O Nodzę Wirta nie wspominając (dalej niebieska). Miał ktoś taki problem? PC @EDIT: Nie ważne. Proszę o zamknięcie i usunięcie.rmxed0 05 sty
05 sty Problem z zadaniem sezonowym, GR Mam problem z ukończeniem ostatniego zadania sezonu 15. "Osiągnij 20 poziom Głębokiej Szczeliny w grze solo". Otóż poziom ten i wyższy osiągnąłem w grze na 2 pady, bo cały czas tak gramy, więc rozumiem - nie zaliczono. Ale dla samego zadania, wylogowaliśmy jedną postać i robiłem Szczeliny Nefalemów sam by zadanie mogło przejść, nic z tego. Wyłączenie komputerowego towarzysza także nie pomogło. Nic nie daje też przechodzenie solo GR na poziomie 20. To ostatnie zadanie, które zostało do zaliczenia i trochę lipa z takim błędem.Młyn0 05 sty
04 sty Bełkotliwy Klejnot Czy można dwa razy wydropić bełkotliwy klejnot na jednym koncie ? Jeżeli poprzedni się straciło ?Kumek21 04 sty
04 sty Mac mini myszka nie chodzi myszka nie chodzi Mac mini 2019BiałyWilk2 04 sty
03 sty Spam Kodem Weryfikacyjnym Witam. Jestem korzystam z tego konta od dawna, jednak kiedyś miałem konto zarejestrowane na innego maila (wp.pl) jeśli ktoś z supportu widzi aktualny mail to prefiks jest taki sam. Starego konta nie używam od tak dawna że nie pamiętam nawet kiedy tam się ostatnio logowałem. Jednak od 2 dni ktoś regularnie próbuje wejść na tamto konto i spamuje mi kodem weryfikacyjnym (na chwile obecną jest 10 maili). Nie wiem czemu ale czasami litery w mailach są białe a czasami czerwone. Pod spodem wklejam kod źródłowy nagłówka: Received: from ext-smtp11.us.battle.net ([12.129.242.47]) (envelope-sender <noreply@blizzard.com>) by mx.wp.pl (WP-SMTPD) with ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384 encrypted SMTP for <xxx@WP.PL>; 1 Jan 2019 18:53:43 +0100 Received: from lax1a-us-bn-client-tomcat-nexus-notif-gen-01.lax1a.cloud.blizzard.net (lax1a-us-bn-client-tomcat-nexus-notif-gen-01.battle.net [10.56.177.226]) by ext-smtp11.us.battle.net (Postfix) with ESMTP id 758D1600DEC for <xxx@WP.PL>; Tue, 1 Jan 2019 17:53:41 +0000 (UTC)SirLacky1 03 sty
02 sty Przeprosiny dla Madkipar i Raxr Witam. Chcę Was przeprosić za to co wypisywałem we wcześniejszych postach. Głupio się zachowałem, za co bardzo PRZEPRASZAM, mieliście całkowitą rację-winę za zrywanie połączenia ponosi mój dostawca internetu. Mam nadzieję że będzie mi wybaczone. PozdrawiamIon0 02 sty
31 gru Nie zapisana misja a przedmioty zostały W grze nie zapisały mi się osiągnięcia i wykonane zadania ale przedmioty zdobyte przez te zadania już tak mam przedmioty z misji i tez mam kompana którego właśnie dostałam robiąc misje a robiąc ją drugi raz zamiast jednego będę mieć dwóch i dwa razy więciej tych samych przedmiotów co mam zrobić?Dopamineyuki1 31 gru
31 gru 1016 Witam może ktoś zobaczyć na test z WinMTR ? jakieś sugestie ? bo mnie szlak trafia, już nie wiem co by można zrobić WinMTR statistics | | Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last | |------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------| | 192.168.1.1 - 0 | 1364 | 1364 | 0 | 0 | 20 | 1 | | 172.16.0.254 - 0 | 1364 | 1364 | 0 | 1 | 20 | 2 | | 155.133.91.129 - 1 | 1360 | 1359 | 0 | 1 | 20 | 1 | | 20.56.126.176.ip4.epix.net.pl - 1 | 1360 | 1359 | 4 | 5 | 20 | 6 | | 249.59.126.176.ip4.epix.net.pl - 0 | 1364 | 1364 | 4 | 5 | 39 | 5 | | blizzard.peering.cz - 0 | 1364 | 1364 | 21 | 23 | 54 | 24 | | ae1-br01-eqfr5.as57976.net - 0 | 1364 | 1364 | 26 | 32 | 173 | 30 | | et-0-0-2-br01-eqam1.as57976.net - 1 | 1356 | 1354 | 29 | 38 | 1150 | 31 | | et-0-0-31-pe02-eqam1.as57976.net - 0 | 1364 | 1364 | 26 | 28 | 100 | 28 | | 185.60.112.158 - 0 | 1364 | 1364 | 25 | 26 | 51 | 27 | |________________________________________________|______|______|______|______|______|______| WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud ProviderMIRON2 31 gru
29 gru Diablo 3 battlechest Diablo 3 battle chest kopiłem w empiku za 120zl i spodziewałem się ze będę miał dostęp do pełnej wersji gry doszedłem do 13 poziomu i zabiłem króla szkieletów i wyskoczyło mi ulepsz za 20 euro no i się zawiodłem szukam pomocy jak mogę grac dalej bez dalszego płacenia ???ShadowRavens2 29 gru
29 gru APETYT NA ZAKLINANIE - BŁĄD Przy zadaniu "apetyt na zaklinanie" po zaklinaniu przedmiotów nie zalicza mi zadaniamakus10 29 gru
29 gru KOD BLEDU 1016 Witam Mam problem z KOD Błędu 1016 PIsalem juz do Blizarda lecz malo pomogli moze ktos z was mial taki sam problem i wie jak go rozwiazac:))DrOsama4 29 gru
27 gru Gra nie chce sie włączyc Gra nie chce się włączyć pojawia się szary ekran i gra się wyłącza tak samo dzieje się z overwatch z góry dziękuje za pomocFloreK4 27 gru
27 gru Diablo 2 pod windows 10 Powitać:) Zainstalowałem sobie ostatnio diablo 2 z dodatkiem na windows 10 , problem jest taki że do gry mogę wejść a jak wybieram postać i chcę zacząć grę to wyskakuje komunikat : Nie można wejść do gry. Nieprawidłowy plik. Próbowałem już różnych rzeczy , tryby zgodności , w oknie itp nic nie pomaga. Ktoś miał podobny problem?Gannicus7 27 gru
25 gru Słuchawki Diablo 3 Steel Series Witam, Mam problem ze słuchawkami z serii Steel Series D3 Edition. Dźwięk jest wykrywalny na mikserze, sterowniki po instalowane, a mimo to dźwięk nie jest odtwarzany. Mikrofon działa bez zarzutu, to samo się tyczy diod. Kabel jest w nienaruszonym stanie. Słuchawki mają już kilka lat. Jakieś porady? Bedę wdzięczny. Z góry dziękuje.EnSabahNur7 25 gru
25 gru Pełna Wersja Konto Starter - Pełna Wersja Gry Mam Pelna wersje a nie moge w Nia Grac PomocyAdriano19831 25 gru
25 gru Konto Witam, dawno się nie logowałem na battle.net, miałem diablo III z dodatkiem. Teraz gdy niedawno znów się logowałem, miałem problemy z zalogowaniem, ale próbowałem się zalogować. Zalogowałem się, przez fb, ten sam email, a diablo nie mam, znajomych też nie, jakby to było zupełnie inne konto.Devilmaycare10 25 gru
25 gru Klucz aktywacyjny - problem Kupiłem synowi w prezencie klucz aktywacyjny do Przebudzenia Nekromantów i po jego wpisaniu pojawia się komunikat "Już posiadasz ten produkt", problem w tym, że dodatek nie jest aktywny i nie można stworzyć postaci nekromanty. Proszę o pomoc.lISEK5 25 gru
23 gru 2x DIABLO II na jednym koncie, czy to możliwe? Mam dwie oryginalne gry DIABLO II, czy mogę obydwie zarejestrować na jednym koncie blizzarda?API2 23 gru
20 gru Problem z kursorem Witam! Na Macbooka pro 13" mid 2017 bez touchbara MacOS Mojave 10.14.2 mam następujący problem. Wchodzę w grę diablo 3 wszystko okey, ale jak chce poruszać kursorem gładzikiem to nic sie nie dzieje tylko działają kliki, dodam, że z myszką jest to samo. Kompletnie nic nie mogę zrobić z kursorem poruszyć go itp. Tylko kliknąć. Proszę o pomoc. Pozdrawiam!krzysiuuu3 20 gru
20 gru NIe działa kursor myszy - pomocy!! Co zrobić kiedy nie działa kursor, gdy gra się załadowała?? Instalowałem ponownie itp. Gram na Macu. Jeszcze parę godzin wcześniej było w porządku, bo grałem do 2 w nocy i wszystko działało. Help!!!!!CwanyŁowca2 20 gru
19 gru błąd BLZBNTAGT000008A4 pomocy Witam czy ktoś miał problem z takowym błędem ?? BLZBNTAGT000008A4 ( nie udało się pobrać plików z battle.net , nie mogę zaktualizować gry nie wiem co robić czy to wina windows a posiadam 10 czy może odinstalować grę i zainstalować jeszcze raz nawet restart routera nic nie pomógł ...DEMONSTER3 19 gru
19 gru Diablo 3 wersja pudełkowa a cyfrowy dodatek Xbox one Witam gram w diablo 3 na Xbox one i aby uruchomić grę potrzebuje płytę w napędzie Czy po zakupie cyfrowego dodatku nadal będę musiał używac płyty w napędzie czy będzie można odpalić grę z dysku PozdrawiamRubberduck3 19 gru
18 gru Pytanie o serwery Czy Blizzard nie ma bliżej serwerów tylko w Holandii, nie ma np serwerów w Polsce?Ion10 18 gru
18 gru problem z myszą ... ;/ jakkolwiek to brzmi Hej, trochu mnie nie było, trochu mi się nie grało :P tak ze 2 miechy może. Dzisiaj zrobiła się jakaś aktualizacja i ... jest lipa ;/ żadną myszą nie jestem w stanie grać, kursor nie raczy się przesuwać - nie ważne czy mysz na kablu, czy nie :( to samo gładzik. Klikać się da, bo jak przez przypadek strzałka po uruchomieniu gry była na przycisku "zmień postać" to klikanie działa, ale kursor się nie przesuwa :( mam mac osx - ktoś wie, jak rozwiązać problem?Naimah3 18 gru
18 gru nie mogę ruszać myszą Od jakiegoś tygodnia nie mogę ruszać myszą na mac mam pobrany najnowsze uaktualnienie i mysz nie chodzi proszę o pomocGiad4 18 gru
17 gru Starter gry Witam mam problem gra odpala się jako starter co mam robić ??SuperMage1 17 gru
16 gru Problem ze starym e-mailem Problem ze starym e-mailem.. zalogowalem sie dzisiaj na konto w Blizzard i chce sobie zagrać w Diablo 3.. patrze a tu jakis starter ;/ mozliwe ze pomyliły mi sie e-maile (ten co sie zalogowalem byl zapamietany...) gre kupilem w pudelku dawno temu i nie pamietam juz e-maila jest jakas opcja przypomnienia e-maila bez wysylania zdj. dowodu?Swiadek15 16 gru
16 gru Błąd w zakończeniu sezonu 15 2 s temu Napisano w różnych miejscach różne formy zakończenia. Przy starcie sezonu 15 w oficjalnej zapowiedzi Blizzarda podano datę 16.12.018 około godziny 17.00 Na forum taki niebeski z community podaje datę 06.01.2019 zakończenia sezony 15 abyśmy mogli się dłużej cieszyć podwójnymi darami horadrimów. A zatem nie jest żaden z powyższych prawidłowy. Tak jak przy zakończeniu poprzedniego sezonu 14 jest głupi błąd i żart ze strony Blizzarda. Sezon się w całości zakończy koło 22 16.12.2018 podwójne dary już zniknęły jako dostępne o godzinie 17:00piotrmur0 16 gru
15 gru Do Madkipar Witam. Pewnie nie pamiętasz jakiej rady mi udzieliłeś więc podaje link do naszej rozmowy: https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17625322373. Coś mi sie wydaje że mnie "kolega" wprowadził lekko w błąd, zrzucił winę na mój internet i spławił. Pisałeś że serwery moojego dostawcy internetu mają wysoką utratę danych, byli "panowie od internetu" i stwierdzili że u mnie wszystko w porządku, a poza tym to serwery blizzarda mają największe straty danych, więc czemu wciskałeś mi kit? I jeszcze jedno dzisiaj wyrzuciło mi błąd: BLZBNTBNA000003E8(1021). Co to takiego?Ion2 15 gru
15 gru Brak polaczenia z battle.net Witam, wczoraj kupilem gre Diablo 2 + LoD wszystko działa procz battle.netu gdzie mam zaznaczona Europe. Po kliknieciu Battle.net wyskakuje napis " BATTLE.NET POLACZENIE ZOSTALO PRZERWANE. PROSZE POLACZYC SIE PONOWNIE " Jak to naprawic? ---------------------------------------------------------------- EDIT: ROZWIAZANE. ODPALILEM JAKO ADMINISTRATORLazurian550 15 gru
11 gru Brak możliwości założenia konta na serwerze testowym Witam ! Tak jak w temacie, przechodząc do zakładki zarządzania kontem jestem w stanie założyć konto na serwerze testowym WoW-a jednak do Diablo nie mam takiej możliwości ? Czy może być to spowodowane tym, że posiadam grę za krótki czas? Jakieś pomysły ? Chciałbym przetestować nowy patch przed 16 sezonem.Swistaknsh2 11 gru
11 gru "Wystąpił nieoczekiwany błąd" podczas realizacji kodu Witam Występuje u mnie otóż taki błąd, że kiedy próbuję wpisać kod zakupiony na stronie pewnego sprzedawcy wyskakuje mi zdjęcie gry. jej tytuł, lecz gdy klikam przycisk potwierdź występuje ten "nieoczekiwany błąd" i nie mam pojęcia co robić w tej sytuacjiReaperOfElo2 11 gru