Hardkor

03 paź biuro obsługi?? Żenada... Jak mam się z wami skontaktować jeśli chce coś napisać?? przechodzę prze mnóstwo bezsensownych pytań a i tak to nic mi nie daje... Straciłem ostatnio postać na hard korze nad która chwile pracowałem...mieliście lagi...wywaliło mne z gry...a jak wchodzę to jest w mauzoleum ^^^ jeśli tak ma wyglądać cala gra i komunikacja z wami to dziękuje za taka grę. Żal,żałosne i szkoda wydawać kasę... Nawet nie ma jak się skontaktować z działem obsługi bo maja już swoje pytania wprowadzone typu: ojej coś się stało? i kolejne 10 innych pytań...SweetWeed3 03 paź
28 wrz Śmierć hardkorowej postaci Witam Wszystkich Zauważyłem dziwną rzecz w sezonie 10, robię sobie postać hardkorową i dobijam do 30-40 poziomu i wyłączam normalnie grę, czyli wyście do menu i później wyście do pulpitu i następnym razem jak chcę odpalić tą postać, to pokazuje mi że ta postać nie żyje, czy ja nie spełniam jakiegoś warunku czy co ? Proszę o info bo już ze 3 fajne postacie straciłemKardian5 28 wrz
28 wrz śmierć przez problemy z mega lagiem grając sobie normalnie przez całą noc nagle dostałem mega laga gdy się od lagowalo moja postać padła co robić link : http://www57.zippyshare.com/i/snMJTPv4/48393/Diablo%20III%202017.04.16%20-%2007.18.20.04.png 2k msGiveraTV6 28 wrz
27 wrz Teraz albo nigdy Pomógłby ktoś zabić Urzaela w 20 sec ?? :) Mój tag : #1658RosselioRosselio0 27 wrz
27 wrz Szukam w miare stalego party na GR s7 Witam wszystkich, Ostatnio mam malo czasu na gre, ale spojrzawszy na to co sie dzieje ostatnimi czasy, moje party chyba szlag trafil;/ Moge grac suppWIZZem badz suppBarbem na chwile obecna(powoli skladam sobie wizz dpsa, tylko brakuje mi paru itemow i musze go zagemowac - wiec chwile mi to zajmie). Interesuja mnie GR 85-90 pod szybka farme. Jakby komus brakowalo gracza do party badz chcial takowe stworzyc to chetnie sie dolacze. Wrzesien jest dla mnie strasznie ciezkim miesiacem, ale w pazdzierniku bede mial troche wiecej czasu;) Zawsze mozna sie umowic na dany dzien o danej godzinie aby "cos" pograc;) pozdrawiampiterson19901 27 wrz
27 wrz Lag morderca 22.01.2016 godzina 11:06 Lag morderca, który położył wszystkich w moim party, gram na hardkorze i to oznacza śmierć permanentną. Za lag jest odpowiedzialny blizzard, każdy u mnie w party go miał. Dołączam screena w którym pokazuje, że umarłem ale moge spokojnie chodzić po rifcie przy niewczytanej mapie. Czy blizzard może zrobić z tym cokolwiek czy jak zwykle pokażą mi środkowy palec? http://i.imgur.com/1yhLDlA.jpgPager24 27 wrz
27 wrz Oszukać śmierć .. dwa razy Mam pytanie, może banalne i oczywiste ale chciałem się upewnić. Czy jeżeli mam Rozeznanie: http://eu.battle.net/d3/pl/class/demon-hunter/passive/awareness i nastąpiło jego użycie czyli nastąpiła śmierć mojej postaci, to jak mam również afiks z Deszczowca: http://eu.battle.net/d3/pl/item/beckon-sail i kolejny raz w ciągu 60s spotkała mnie pani z kosą to ucieknę śmierci po raz drugi?Albinus11 27 wrz
27 wrz Mega Lag Ludzie zróbcie coś z tymi serwerami, z pingu około 50 ms nagle skoki na 1k/2k. Naprawcie to, a może wam się nie chce, bo wolicie się zajmować idiotycznym pomysłem typu nekromanta, którego wrzucicie na gówniane serwery? barb rip na 55 gr gdzie 70 bez większego problemu robiłStiffkick2 27 wrz
27 wrz Błąd 1016 Kolejny raz ginie mi postać na HC z powodu " Błąd 1016 " .910 paragon zwykła szczelina , gra się wiesza , wyrzuca mnie z gry i Błąd 1016 i postać do mauzoleum ( jakiś mały mob ją zabił ...). Dzieje się tak od dłuższego czasu i szanowny Blizzard ma to w tyle - chyba czas zmienić gre .....Hary4 27 wrz
26 wrz Temat unieważniony Temat zamknięty.Gandalf3 26 wrz
24 sie empirejski posłaniec Siemka wiecie gdzie można zdobyć : empirejski posłaniec ? Bym był bardzo zadowolony za odp. Z góry dzięki :)BialyWilk2 24 sie
20 sie rift T10 w 2 min siema, szukam kogoś kto by mi w tym pomógł :) Meydey#2753Meydey5 20 sie
12 sie Klan c9 rekrutuje na sezon 11 Zainteresowanych zapraszam na nasze forum http://d3hardcore.com/circle-of-nine/ gdzie dokumentujemy dorobek polskich graczy w diablo 3 http://d3hardcore.com/rankingi-diablo-3-hardcore/kroniki-nefalemow/ http://d3hardcore.com/rankingi-diablo-3-hardcore/polskie-sezonowe-top-10/ http://d3hardcore.com/rankingi-diablo-3-hardcore/'paragon'-2000/ Pytania kierować bezpośrednio do mnie w grze lub za pośrednictwem d3hardcore.com Podstawowe wymagania to - ts3 - dobra znajomosc co najmniej jednej klasy - czas na granie :DTIAMAT824 12 sie
10 sie Taxi HC NS Sorry, że piszę na ogólnym ale tutaj najszybciej post zostanie odczytany. Otóż potrzebuję podwiezienia hardcore'a do 70lvl na NIE sezonie. Zrobiłem dwa błędy w rozgrywce i utłukli mi moje dwa hardcore'y, najpierw zmieniłem w DH set którym grać nie umiałem a przed chwilą zmieniłem myszkę do gry nie testując jej wcześniej..., będę grał ze 3h jeszcze. Nigdy nie prosiłem o taxi i do wszystkiego sam docierałem ale dwie postaci w ciągu kilku dni to sporo. Mnichem HC nawet w rankingu jestem. tlbck #2628.tlbck3 10 sie
20 lip Szukam osób/klanu do gry w paty HC Szukam osób/klanu do gry w party HC To co w profilu - szukam osób na podobnym poziomie czyli paragon ~900-1000 lub wyżej.Fantomas3 20 lip
18 lip Szukam ogarniętej ekip na start s11 Niestety ekipa mi się posypała. Szukam ogarnietych graczy, którzy chcą intensywnie pocisnąć na początku. Plan był by taki - jak najszybciej wybić lvl 70, zajmuje to około 3 godzin (z wd szybciej) - szybko i sprawnie zdobyć dar haedriga (około 1,5-2h), co spowoduje sprawne i bez problemowe wskoczenie na t6+. W ciagu 6h od startu spokojnie wskoczymy na szybkie gr40 i rifty t8. Kolejne 2-3h i t10 i szybkie gr 50-60.Gamma0 18 lip
16 lip Szukam klanu - do spokojnej gry. Witam. Po długiej przerwie (ze 2 lata) postanowiłem wrócić i pograć nieco w Diablo. Pało na sezon HC. Gram głównie DH. Szukam klanu z którym mógłbym spokojnie i bez spiny pograć jakieś rifty/zlecenia czy nawet kampanie. Od razu też mowię, żeby nie było potem :P 1. Mam 40 lat 2. Praca/rodzina/dzieci. Czas na gry to trochę wieczorami i nieco więcej w weekendy/dni wolne. 3. Nie używam TS. Ale nie przeszkadza mi że w klanie używany jest. Choć zakupu słuchawek z mikrofonem nie wykluczam :P 4. Bez parcia na szkło, Ale powolny progres byłby mile widziany. 5. Może być nowy klan, z nowymi graczami, którzy zaczynają grę na HC. Nie chcę trafić do klanu gdzie wszyscy U13 i rifty 70+ i stać w menu i patrzeć czy jest coś gdzie nie zdechne na hita. Wolę powoli dochodzić do lepszego wyposażenia. 6. Aktualnie mam poziom mistrzowski ok 350, i robię spokojnie głęboką ok 48 solo. Dalej nie próbowałem, ale myślę że próby takowe nastąpią na dniach. Wiem że to słabo, ale ilość czasu jaki mogę przeznaczyć na grę wyklucza wypasione itemy :/ 7. Ulubiona technika to set pod wartownika. (5 wieżyczek, wszyscy kompani + perm zemsta+wielostrzał). Choć nie wykluczam zmiany na set pod Dyscyplinę. Jak dropnie fajny. Na razie z tym pierwszym mam większa przeżywalność :P Od razu tez wykluczam set jak ma 99% ludzi z top 100 na przebicie. Co to za Dh z sztyletem, bez łuku czy kuszy. 8. W planach mam zdobycie jakiś innych skrzydełek (oprócz sokoła bo te mam) i kostura pasterskiego. Miałem kiedyś na SC ale gdzieś przepadł z jakąś skasowaną postacią. A słyszałem ze w kaprysowie jakieś skrzydełka dropią. Oczywiście to nie priorytet, ale może znalazł by się w klanie ktoś kto też by chciał :). 9 Chętnie pomogę nowym/padniętym (taxi itp). Jeśli był by jakiś klan dla mnie to chętnie dołączę :) Pozdrawiamfloromar7 16 lip
15 lip Polskie klany na hc - czyli polska rzeczywistość. Chciałem zapytać osoby powiązane z polskimi klany na hc czemu nie można się zjednoczyć w jeden większy klan ??? ZGREDY <ZG> Izba Wytrzeźwień <Izba> Guardians of Darkness <GoD> Legion of Blameless <LoB> Circle of Nine <C9> "Kanał YT Rivida możecie potraktować jako klanowy kanał LoB", przyznam, że tego trochę nie rozumie czemu rivid nie może założyć społeczności na potrzeby swojego kanału na yt niż jeszcze bardziej dzielić polską społeczność na hc. Tak samo nie wiem jak traktować Circle of Nine klan multigaming, na stronie http://c9-gaming.eu/ nie ma wzmianki, że jest sekcja diablo. Czemu drodzy koledzy nie można zrobić 1 dobrego klanu, w każdym klanie mamy po x osób aktywnych, i dziesiątki pewnie klanów, gdzie gra pewnie z 10 osób aktywnych i część jest zmuszona chodzić na publika. Czemu np X3P3R musi grać w klanie europejskim, czy inne opcje są faktycznie takie tragiczne, że musimy się tułać, żeby znaleźć faktycznie wartościowych graczy ?? Jeśli następny sezon będzie faktycznie tak wyglądał jak 1 jeśli chodzi o polskie klany to chyba będzie zbyt duża męczarnia, aby grać w następnym sezonie na hc. Liczę, że polskie klany choć trochę się zjednoczą, a lista klanów, która znalazłem jest z http://d3hardcore.com/, a to i tak pewnie nie wszystkie klany. Mam nadzieję, że osoby także z innych klanów zechcą dołączyć się i stworzyć 1 dobry klan polski.dex7er65 15 lip
06 lip Szukam klanu na sezon 11. Jak w temacie szukam aktywnego klanu hc na sezon 11. Żeby było z kim pograć przynajmniej na start sezonu. Dodatkowo szukam 2 osób do party na hardcore gaming od startu s11 do niedzieli wieczór. xD wymagania: ts3 (Mile widziany ogarniety nekromanta i barb supp)Sapitek0 06 lip
13 kwi Potrzebne taxi Witam Potrzebuje taxi do 70 niestety moje postacie padły a troche duzo czasu zajmuje wbicie samemu 70 wiec prosze o pomoc WAS gram na Sezonie Hardcore ktos chetny do pomocy? prosze pisacKAPUSZKA0 13 kwi
28 mar Szukam party na start sezonu 10 Witam wszystkich, Szukam party na poczatek sezonu 10, ja bede zaczynal wizzem, najlepiej aby byl monk, drugi wizz a dalej to jest mi to obojetne. Moze dh, ktory na PST niszczy;) zobaczymy czy tak zostanie, jakby ktos chcial szybko wbic 70 i pograc do bialego rana to zapraszam do party;) Wiadomo sezon zacznie sie jak zawsze od 17, wiec smialo moge grac do 4 nad ranem, kilka godzin snu i po 10 dalej xDDpiterson19902 28 mar
01 mar Sup monk szuka ekipy Jak w temacie.Gamma0 01 mar
17 lut Prawdziwy hardkor Ciekawe czy jest w ogole jakis prawdziwy hardkor taki ktory zaczal kampanie nowa postacia na T6. Ja sobie teraz pogrywam faktycznie zajebiscie trudne OSOK bardzo czesto ale znajduje w tym jakis fun:-)Speedy9 17 lut
17 lut Sezonowe podboje na HC Cześć. Gram głównie Sezon SC i szukam życzliwego gracza, który pomoże zrobić podboje na Sezonie HC.PRO1 17 lut
15 lut Pomoc w zdobyciu przedmiotów Szukam osoby która by polatała za mną grifty. Jeżeli znajdzie się taka osoba prosiłbym o kontakt na forum.Alonat2 15 lut
31 sty HARDKOR Witam, piszę to z nadzieją, że ktoś z Blizzarda to przeczyta. Chodzi mi o tryb hardkorowy w Diablo 3 ROS a dokładniej o rozłączanie gry. Zginęła mi postać tylko dlatego, że miałem w domu a raczej na całej ulicy awarię prądu i w momencie walki nastąpiło wyłączenie prądu. Po ponownym uruchomieniu gry postać nie żyje. Jest to kurewsko nie sprawiedliwe. Tak samo jak wystąpi problem z połączeniem internetowym to ponownie włączam grę i postać nie żyje. Na razie rezygnuję z gry w trybie hardkorowym do momentu poprawy tych opcji. Jest to mocno denerwujące zwłaszcza na trybie hardkorowym. Proponowane rozwiązanie tego problemu to w momencie utracenia połączenia z serwerem gra powinna automatycznie się wyłączać a jeżeli nie to nie powinna ginąć po utraconym połączeniu.Joram35 31 sty
27 sty Szukam osób do pogrania Szukam osób do lajtowego pogrania w party. Rifty, bounty co tam się da. Nie chcę dołączać do klanu, ani też nie zamierzam spędzać nad grą 8h dziennie. Po prostu chcę wspólnie pograć 2-3 razy w tygodniu, po 2-3 godzinny dziennie. Jak ktoś jest zainteresowany niech się odezwie :) Obecnie gram barbem, buildem tym co to dostałem od Haedriga i zamierzam nim grać dopóki nie padnie (barb, nie build). GRifty robiłem około 40lvl a bounty na t8/t9. Ale pewnie dałoby się wyżej w zgranej grupie. budzo#2395budzo2 27 sty
18 sty GR+70 Hej, szukam ludzi do głębokich szczelin na poziomie 70 wzwyż oraz t13 riftów.pszot0 18 sty
12 sty Podwuzka Czy ktoś mógłby pomóc mi nabić 37 poziomów mistrzowskich dzisiaj wieczorem?stasio1 12 sty
05 sty Szukam ogarniętej ekipy na sezon 9 hc Witam. Szukam ogarniętej ekipy na sezon 9 hc. Niestety w moim klanie pustka i nawet nowy sezon przyciąga ludzi dosłownie na chwilę... kończy się to zazwyczaj tym, że kilka godzin po rozpoczęciu sezonu muszę się "męczyć" na grach publicznych. Jakie mam cele? - mocno pocisnąć od początku. Zamierzam zacząć w piątek (6) o 17 i skończyć w poniedziałek (9) wieczorem z małymi przerwami na odpoczynek (3 doby ostrej gry). Później oczywiście też będę grał, ale początek jest dla mnie zawsze najważniejszy. :) Plan był by taki - jak najszybciej wybić lvl 70, zajmuje to w zależności od ekipy około 2-4 godzin - szybko i sprawnie zdobyć dar haedriga (około 2h), co spowoduje wskoczenie bez problemowe na t6+, zrobić 1-2 split bounty, a potem rifty na zmianę z szybkim gr - po sprawnym ubraniu się w bazowe sety, bronie itd. wskoczyć na tx, szybkie gr (55-65) - zdobyć guardiana Czego oczekuję? - w miarę zdyscyplinowanej ekipy, która chce dużo grać, ale mało spać i przerwy robić tylko na szybkie wc/przekąskę/papierosa/jointa ;) Nie chcę ludzi, którzy o 21, 23 albo 1 w nocy pierwszego dnia się zwiną i wrócą tydzień później... Zaczynam jak zwykle dh. Przydałby się na pewno wd i monk, ale każdy może grać kim chcę. :) ZapraszamGamma3 05 sty
04 sty KLAN C9 REKRUTUJE NA SEZON 9 Zainteresowanych zapraszam na nasze forum http://d3hardcore.com/circle-of-nine/ Pytania kierować bezpośrednio do mnie w grze lub za pośrednictwem d3hardcore.comTIAMAT822 04 sty
30 gru Prośba o taxi Witam Czy podwiózłby mnie ktoś do 70 dzisiaj wieczorem (oczywiscie w sezonie). Trochę pograłem na SC ale chciałbym wrócić do HC (ostatni raz grałem po tuż po wyjściu RoS'a) Jestem przeważnie w godzinach (21-24)vASsago5 30 gru
30 gru skrzydła sokoła Witam ! Mam takie pytanko czy miałby ktoś ochotę pobiegać na U1 i poszukać tej skrzyneczki ? A drugie to czy kolejne poziomy udręki dają większą szans na znalezienie owej skrzynki ?Truskaxa1 30 gru
24 lis Masakrator - konkurs - sezon 8 Aby nieco ozywic marazm na tym forum i nie tylko, d3hardcore.pl oglasza konkurs na uzyskanie najwyzszej premii za masakre mobow w sezonie 8. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem http://d3hardcore.com/rankingi-diablo-3-hardcore/masakrator-konkurs-s8/msg4598/#msg4598 A na marginesie dodam ze to moglby byc calkiem dobry i przede wszystkim nowy temat na podboj sezonowy. Bo od kilku sezonow przewija sie ciagle to samo.TIAMAT820 24 lis
21 lis Klan c9 rekrutuje na sezon 8 W piatek o 17 ruszamy już po raz 8 Kto chce mniej grac z randomami i szukać party na publikach, to jestesmy w grze i na d3hardcore.comTIAMAT8218 21 lis
08 lis Szukam w miare ogarnietej ekipy na hc s8 Szukam jak w tytule klanu ekipy w celu wspólnych gier na hc pzdr i inv plzPostimA2 08 lis
04 lis Organizowanie boostów na społeczności d3hardcore pl Witam, W związku z częstymi prośbami pojawiającymi się na community odnośnie boostowania w trybie HC postanowiliśmy ustalić jakieś zasady by cały proces ucywilizować - m.in. zmniejszyć ilość spamowania prośbami o pomoc w community oraz zrobić cały proces o niebo efektywniejszym. Link do zasad na jakich będziemy organizować boosty http://d3hardcore.com/dyskusja-ogolna/boosttaxi-hcsalcessson2 04 lis
19 wrz 2016 PKW Witam :D pytanie dotyczy Pierscienia Krolewskiej Wspanialosci. Gdzie na HC go szukac? chodze i nie moge wydropic ? pomocy...Zagubiony3 19 wrz 2016
11 wrz 2016 Prośba o taxi - nie sezon Jak w temacie, mam prośbę aby zrobić mi 70lvl. Przez własna nieuwagę moją postać szlag trafił. Dzisiaj jeszcze pogram trochę. tlbck #2628tlbck1 11 wrz 2016
15 sie 2016 Taxi Pomógłby ktoś szybciutko nabić 70 poziom na sezonowym HC?KroniK0 15 sie 2016
04 sie 2016 Sezon 7 Witam szukam ludzi lub klanu z którymi będe mógł rozpaczać s7. Gram wyłącznie hc sezon zwykle wd lub crusem w sezonie 7 planuje grac wd jak i w s6 grałem. Co do aktywności w sezonie na pewno początek mocno przycisnę a co dale się zobaczy. Wiec czekam na chętnych jutro o 17 thx.Wirek1 04 sie 2016
04 sie 2016 Najlepszy polski klan sezonu czwartego Link do newsa na naszym forum. Warto poczytać. Polecam . http://d3hardcore.com/rankingi-diablo-3-hardcore/najlepszy-polski-klan-sezonu-czwartego/ Zainspirowało mnie to: http://diablo3fans.pl/wielkie-podsumowanie-ery-sezonu-iv/ oraz to https://www.facebook.com/AnonymousDiabloFans/?fref=nf Ostatnio widzę coraz więcej różnego rodzaju podsumowań tego typu. Nie jest wielką tajemnicą, że pierwsze podsumowanie zrobiłem osobiście po zakończeniu pierwszego sezonu. Naśladowców przybywa, co cieszy. Ale poziom merytoryczny w przypadku tego jest słaby.Kuron22 04 sie 2016
02 sie 2016 QPA - rekrutacja Wymogi: - regularna gra w trybie hc sezonowym (nie interesują nas gracze, którzy ostro grają pierwsze 2-3 tygodnie sezonu, a potem słuch o nich ginie), - korzystanie z tsa, -wiek 18+/dojrzałość mentalna, -chęć rozwijania się jako gracz. Okres próbny: 2 tygodnie. Osoby zainteresowane proszę o pisanie w tym temacie. Postaram się na bieżąco udzielać informacji.gregu32 02 sie 2016
28 cze 2016 Taxi barb sezon Witam poszukuję osoby/osób które w wolnej chwili podwiozą mi barba do 70 lvl :) Zainteresowanych proszę o kontakt :)Martin0 28 cze 2016
16 cze 2016 Utukło mi Barbe :( prośba o taxi Witam, czy znalazłaby się jakaś dobra dusza i dobiła mi barbe na HC? Padł mi dziad po raz kolejny... Oczywiście to z mojej winy, a trochę też grania na phone routerze -_- Będę wdzięczny. PozdrawiamPanda5 16 cze 2016
04 cze 2016 [HC] Szukam Supp Barba i WD do stałej grupy 4-man s6 Jak w temacie, monk i ET wizz już jest, targetem jest wbicie tak na łajcie z 1,2k, 1,5k para Jak coś walcie w grze budolf#2784 vtec#2262budolf1 04 cze 2016
03 cze 2016 Frezzy w grze- jak może być przyczyna? Witam, od dwóch dni mam problem z frezzami w grze. Wspominam o tym ponieważ nigdy tego na moim kompie nie widziałem, a teraz fps na poziomie 35+, opóźnienie 60m/s a gra stoi od 3 do nawet 30 i więcej sekund Wczoraj kilkanaście razy, niebezpiecznie się robi na HC -koledzy ratują obstawą a pytanie brzmi -co może być przyczyną takich rzeczy? Parametry w grze w normie, dzieje się to nagle bez zapowiedzi, internet 250/250 światłowód. Dysk siada? Chłodzenie? Gdzie szukać? Koledzy żartują ze Świeżak na HC i za duży progres w czasie to gra próbuje mnie wykończyć ^^ Pozdrawiam.Kaktus3 03 cze 2016
01 cze 2016 Zakon Niebieskich Getrów rekrutuje! ZAKON, to nie klan, to nie grupa ziomali zebranych na wspólne "pykanie", to nie losowa zbieranina ludzi bez związku i wspólnych pasji... ZAKON to społeczność, żywa, zmienna, zmieniająca swoje oblicze dzięki ludziom zaangażowanym w jej funkcjonowanie... ZAKON, to wirtualny dom, pełen sympatycznych, dojrzałych emocjonalnie ludzi, radosnych głosów, i zapachu dobrego jadła i napitku. Zakon to Ludzie, My. Czego w Zakonie nie znajdziesz: -nie znajdziesz chamstwa i opryskliwości -nie znajdziesz wywyższania się i kumoterstwa -nie znajdziesz ludzi, dla których jedynym sensem życia jest zapić się, zjarać, i o wszystkim potem opowiadać -nie znajdziesz "gimbazy" szalejącej na TS -nie znajdziesz ludzi płytkich i małostkowych -nie znajdziesz smutku i żalu do całego świata W Zakonie znajdziesz coś o wiele ważniejszego. Nas. Grupę ludzi, których łączy wspólne spędzanie czasu w grze, ludzi o szerokich horyzontach zainteresowań, ludzi dojrzałych emocjonalnie, ludzi krzewiących ideę "podaj dalej", ludzi w wieku od 17 do 60 lat.. Jeżeli szukasz klanu do pogrania, życzymy powodzenia. Jest ich naprawdę sporo, ale Zakon nie jest chyba miejscem dla Ciebie. Jeżeli szukasz żywej społeczności graczy, której chcesz być częścią.. być może Zakon jest twoim docelowy portem.. Nie chcemy być najwięksi, nie chcemy być najsilniejsi, nie chcemy być najszybsi, chcemy być po prostu sobą. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tu nas poznasz : http://zakonniebieskichgetrow.pl/ http://zakonniebieskichgetrow.pl/forum/index.php Decyzje o przyjęciu na okres "Giermkowania", podejmujemy na podstawie podania, jakie napiszesz na naszym forum w dziale "przedstaw się", zatem zaintryguj nas, spraw, byśmy chcieli poznać Ciebie. ----------------------------------------------------------------------------------------- Zaproszenie skierowane jest jedynie do graczy HC. To ich szukamy, to ich potrzebujemy, to ich zapraszamy. ---------------------------------------------------------------------------------------- . Niech żyje Zakon Niebieskich Getrów!sawbona19 01 cze 2016
26 maj 2016 Sezon -> cel: strażnik Siemanko. Znajdzie ktoś chwilę i zrobi boosta do 70 lvlu?dzinek1 26 maj 2016
25 maj 2016 Klan BZR szuka graczy HC To klan, który ma na celu zrzeszać wszystkich ludzi grających na HC! Zawsze chętni pomożemy: wyexpic postac, robic gr, rifty itp. Jesli jestes chętny to pisz smialo! REKRUTACJA OTWARTA!!!Shark0 25 maj 2016