Konsola

1d Aktualizacja 2.6.3 – już dostępna na Nintendo Switch Witajcie, nefalemowie! Aktualizacja 2.6.3 gry Diablo III: Eternal Collection jest już dostępna na Nintendo Switch. Aktualizacja ta przeznaczona jest wyłącznie na tę konsolę. Informacje o aktualizacji na PC znajdziecie w zakładce Diablo III programu startowego, w menu Opcje -> Informacje o aktualizacji. Ogólne • Zaktualizowano ikonę aplikacji Diablo III: Eternal Collection. • Zaktualizowano Umowę licencyjną użytkownika końcowego, tak aby zawierała odnośniki do stron Umowy licencyjnej użytkownika końcowego usług Blizzard oraz Polityki prywatności Blizzard. • Wprowadzono kilka drobnych poprawek błędów.Kheluriel1 1d
02 maj Aktualizacja 2.6.1a już dostępna na PS4 i Xbox One Witajcie, nefalemowie! Aktualizacja 2.6.1a gry Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition jest już dostępna na PlayStation 4 i Xbox One. Spowoduje ona zrównanie wersji na te platformy z wersją na PC. Informacje o aktualizacji na PC znajdziecie w zakładce Diablo III programu startowego, w menu Opcje -> Informacje o aktualizacji. Ogólne 20. rocznica premiery StarCraft Do gry dodano zwierzaka z okazji 20. rocznicy premiery Starcraft. Wszyscy gracze odblokują go, gdy uruchomią grę po raz pierwszy po przeprowadzeniu tej aktualizacji. Poprawki błędów Naprawiono kilka błędów związanych z postępami sezonowymi, aby umożliwić prawidłowe ukończenie zadań i Podbojów.Savirrux0 02 maj
20 sie 2014 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych Diablo III! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy Diablo III do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej Diablo III jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”.Wuluxar2 20 sie 2014
17 godz. Numlock trick na nintendo switch Witam. Pytanie tak jak w tytule czy jest taka funkcja na konsolecie? Jesli tak to prosze o wskazowki. Pozdro :)grasss0 17 godz.
4d Szukam ludzi aktywnych na sezonach - Xbox One Witam. Szukam ludzi którzy grają aktywnie sezony w diablo 3 na Xbox One. Wiek: 28 lat Mikrofon: jest Gamertag: VeloN1990VeloN0 4d
10 lis Diablo 3 xbox czy ps4 Witam posiadam konsolę xbox one x i playstation 4 pro . I moje pytanie gdzi jest wiecej klanow.... graczy na jakiej platformie. Do tej piry grałem na laptopie ale gra w 720p i 20 fps to meczarnia. Proszę o odpowiedź. Kiedyś grałem ze szwagrem na xbox ale on przezucil się tylko na pc. Dziękuję za pomocTeerumi011 10 lis
06 lis Polski klan na PS4 Mimo że to nie jest dział rekrutacji ale dział konsoli wydał mi się bardziej do tego. Więc nie owijając zbytnio w bawełnę. W dniu premiery D3 Chcę wszystkich zaprosić do klanu. (Nazwa powstanie na dniach ale nie jest chyba aż tak istotna) Jednak istotne jest to co będzie cechować naszą społeczność. - Lajtowy klimat bez zbędnych spin każdy gra jak mu się podoba a nowicjusz otrzyma tyle pomocy na ile inni członkowie będą mogli sobie pozwolić. - Częste wspólne ogólnopojęte granie - Chyba każdy posiada słuchawki choćby te podstawowe z pudełka konsolowego więc i pogadać będzie można. - Nie będzie żadnego forum czy też stronki klanowej bo po co? Tu chodzi tylko o dobrą zabawę. Parę słów o mnie. - Rodzina - Praca ( Brzmi znajomo? jeśli nie to nic nie szkodzi) Gram codziennie od ok 16:30 i każde weekendy. Zostawiłem wersję PC jakiś już czas temu na rzecz konsolowego wydania, co z resztą widać bo mam zaledwie 234 Paragon Większość co podała swoje nicki w temacie o tych co będą grać już dostała wiadomość na swoim PS4. Do klanu może dojść każdy bez wyjątku na wiek, klasę i częstotliwość grania. Byle nie zachowywał się jak skończony cham. Mój nick PSN to Szajba666 Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie w temacie lub bezpośrednio na konsole. Jeśli ktoś ma propozycje nazwy klanu też śmiało niech pisze. Sprawa techniczna klan powstanie ok godziny 17 w dniu premiery. Nie mam bladego pojęcia czy pomimo zamówienia gry w sklepie będzie tego dnia czy będe musiał pobierać wersję cyfrową tak czy siak godzina nie powinna ulec zmianie.Otogi294 06 lis
04 lis Pomocy Witam stworzyłem nowe konto połączyłem je z kontem na Xbox i mam problem ponieważ nadal nie zalogowało mnie w diablo na Xboxie. Co mam zrobić bo nie mogę dostać prezentu i zagrać w trybie onlineAdrian0 04 lis
03 lis Diablo 3 Nintendo Switch - to co zjebali Cześć, chciałem się podzielić 2 rzeczami które są do poprawy. Gram sobie multi i nagle host wychodzi. Tracę cały postęp np. na zleceniach. Druga rzeczami jest to że udręki nie mam poblokowanych do momentu zrobienia odpowiedniej GR. :-/ słabe to.DonSobolO0 03 lis
30 paź D3 wersja cyfrowa problem Witam zakupiłem kiedyś diablo 3 ultimate evil edition w wersji cyfrowej na ps4 później osobno dokupiłem dodatek z nekromantami. Chciałem wrócić do gry ale nie mogę pobrać gry. W bibliotece ps4 w zakładce zakupione jak w chodze w diablo to zamiast pobierz jest kup a jak wchodze do ps store to jedyna wersja jaka jest to eternal collection a mojej ultimate evil edition którą zakupilem nie ma to tak jakby moja wersja gry z zdanymi zakupu zniknely i ja sie pytam kto mi zrobił takiego babola blizzard czy ps bo ja nie zamierzam dawac 300zł za gre którą mamAgustav0 30 paź
29 paź Przedmioty pierwotne [PS4] Jak tworzyć przedmioty pierwotne? Jest jakaś procedura tak aby była większa szansa na stworzenie takiego przedmiotu w kostce? GR 70 solo robię bez problemu.oscypek1 29 paź
22 paź Dodatek nekromanta Witam. Posiadam diablo 3 ultimate evil edition kupione od osoby drugiej. Kupiłem dodatek na ps Store nekromanty. Dodatek "Niby jest zainstalowany Ale jak chce stworzyć postać nekromanty nie mam jej dostępnej. Aktualizacje systemu I gry mam pobrane. Muszę jakoś dodatkowo uruchomi ten dodatek czy muszę odinstalować grę z konsoli i znowu ja instalować? Liczę na szybką odpowiedź.Zaji1 22 paź
14 paź Pierścień testowy 516 Cześć, znajomy mi ostatnio pokazywał, że dostał pierścień o nazwie "Pierścień testowy 516", moc jaką ma przypisaną odpowiada mocy amuletu "Łaska Przodków": https://eu.diablo3.com/pl/item/ancestors-grace-Unique_Amulet_102_x1 czyli przedmiot się rozpada, gdy gracz zostaje zabity. Kwestia tylko jest taka, że ten pierścień się nie rozpada i w zasadzie staje się nieśmiertelnym. Czy to jest jakiś ukryty item, błąd, przedmiot przeniesiony z Serwera Testowego, ktoś coś wie na ten temat? Jeśli takie coś można wydropić lub wykuć to ktoś wie jak? Pozdrawiam, Andre6Andre64 14 paź
09 paź Zapraszam do gry Czy juz nikt z Polakow nie gra w d3 na ps4? Zapraszam do wspolnej gry. Nick psn gymkoksGenerał2 09 paź
05 paź zapraszam do wspolnego grania Xbox one witam jezeli ma ktos ochote pograc zapraszam nick kame1eoonKame1oon0 05 paź
05 paź zapraszam do gry Xbox one Witam jezeli ma ktos ochote pograc w diablo 3 na xbox one zapraszam chetnych moj nicj to kame1eoonKame1oon0 05 paź
02 paź Podwójny drop sezon 15 Czy tylko pecetowcy mają podwójny drop za akty i podwójne materiały rzemieślnicze?...Vega8 02 paź
28 wrz Diablo 3 na Nintendo Switch Czesc, Mam pytanie czy w D3 na Nintendo Switch save/postacie będą zapisywane w chmurze Blizzard a czy jak na PS4 na konsoli co pozwoli cheatowac? Stoję przed decyzją kupna konsoli i zastanawiam się czy się opłaca. Wersja na PS4 jest porażka przez cheaterow.DonSobolO7 28 wrz
27 wrz Cziterzy na konsoli? Siema. Dołączył dzis do mojej gry barb z 20 000 paragonem. Mial na sobie tylko bronie i pierscionki. We wszystkim bony typu 990% obrazen. Po 3 klejnoty rzadkie i zwykle. Podejzewam ze to jaki czit bo jak to mozliwe?Generał1 27 wrz
25 wrz Tablice wyników / podwójne skrzynki Ps4 Witam, tak jak napisałem w temacie, na konsoli ps4 ani nie działają tablice wyników ani nie mamy podwójnych skrzynek za zlecenia niezależnie od poziomu trudności. Czy jest możliwość naprawienia tych błędów?Stieg3 25 wrz
21 wrz Start sezonu 15 Start sezonu 15 o 2:00? Jak zwykle jakaś wtopa? Pisze jak byk ... jest prawie 9:00 i dalej sezon zakonczonyPit0l3 21 wrz
21 wrz Diablo 3 ps3 - jak dolaczyc do gier online ? Mam pytanie, jak dolaczyc/ wyszukac gier online ? W menu nei mam zadnego "multiplayer" jak to ma miejsce na PC'tach. chcialbym grac przez internet z iinnymi ludzi, jak to zrobic?Belfort44 21 wrz
20 wrz Komunikat "start sezonu nie jest gotowy" Moze ktos wyjasnic mi o co chodzi w tym komunikacie? Nie moge grac na sezonie bo mi to wyskakuje w menu glownym...i stan sezonu nieznany..myslalem ze trwaja jakies prace konserwacyjne cz ki uj ale to nie to..jak ktos mnie zaprosi to moge grac ale sam nie..nie zawsze tak jest ale juz widze ze ktorys raz taki komunikat mam. Na NS moge grac tylko sezon nie...dokladnie komunikat wyglads tak "sezon nie jest gotowy". Blad sie wkradl w temacieChudy2 20 wrz
18 wrz Zakup używanej wersji D3 na PS4 Cześć. Pytanie proste ale nie znalazłem sensownej odpowiedzi. Jak to jest z zakupem używki D3 na PS4? Chodzi mi o grę online. Czy są jakieś problemy jeśli chodzi o wersje od kogoś? Dopiero od niedawna ma PS4 i chciałbym w końcu pograć w Diabełka na dużym ekranie ;) Po prostu: Czy są jakieś ograniczenia wynikające z faktu zakupu wersji używanej. Będę wdzięczny za odpowiedzi Pozdrawiam i do pograniaTuallamore5 18 wrz
18 wrz Kostka kanajego Kostka kanajego Witam. Mam problem z kostką kanajego gram na xbox one i powie mi ktoś jak uaktywnić albo ciul wie skąd wdropic te potrzebne rzeczy do niej chodzi mi o te tak zwane moce.Liton1 18 wrz
18 wrz A5 potrzebny tp pilnie Witam. 2dni temu zakupilem diablo 3 eternal collection na ps4. Zaczalem grac na sezonie. Obecnie mam 87paragon. W momencie skonczenia sezonu postac zostala "normalna" ale sek w tym ze zeby grac w przygodzie musze przejsc kampanie. Bylby ktos tak mily i dal mi teleport przed ostatnim bossem w akcie 5? Profil ps4 gymkoksGenerał2 18 wrz
17 wrz Kostka Kostka kanajego Witam. Mam problem z kostką kanajego gram na xbox one i powie mi ktoś jak uaktywnić albo ciul wie skąd wdropic te potrzebne rzeczy do niej chodzi mi o te tak zwane moce.Liton1 17 wrz
09 wrz Podgląd postaci na battlenet. Witam Serdecznie. Kupiłem Diablo III Eternal Collection na Xbox One. Chciałbym swoje postacie które mam widzieć na battlenecie ale nie wiem jak to zrobić?Połączyłem konto xbox z tym kontem z którego pisze ten post ale nie widzę swoich postaci. W pudełku nie ma żadnego kodu gry. Ktoś jest mi w stanie pomóc?Agbeth1 09 wrz
02 wrz Zmiana Witam, Kupiłem sobie ps4. Czy istnieje jakaś opcja aby zmienić diablo 3 z wersji na Pc na wersję konsolowa? Postacie z tego konta nie są dla mnie ważne.KickOut1 02 wrz
29 sie ps4 i pc Hej, mam pytanie czy da się grać między platformami ps4 a pc? Tzn kolega ma ps4 a ja pc czy możemy grać razem?Diablos9 29 sie
29 sie Ps 3 szukam ludzi Witam gram na ps 3 w D3 z dodatkiem szukam kogoś chętnego do multi lvl 61 demon Hunter nick czapiczanCzaplak4 29 sie
29 sie Kostka kanianiego xbox 360? Witam. Mam takie pytanie co do d3 bez dodatku na temat kostki czy ta kostka jest też dostępna w wersji bez dodatku czy tylko w wersji RoS Bo nieLiton0 29 sie
27 sie Buildy etc. XBOX ONE Witam, w związku z tym, że mój bardzo leciwy PC buntuje się przy grze w D3 (mocne dropy fps itd.), szalonymi cenami podzespołów jak i tym, że mam X-BOX-a wpadła mi do głowy idea kupna D3 na konsole. Poczytałem kilka recek, pooglądałem kilka filmów i wydaje się ,że to nie taki zły pomysł. Problem w tym, że te filmy są dość stare (jak i sama gra). Chciałem zapytać jak wygląda gra na konsoli? jest dużo chętnych do grania po sieci? Ciekawi mnie też sprawa buildów, czy build meta jest identyczna jak ta w wersji PC, czy mimo delikatnych różnic w gameplay-u jest inaczej? Proszę o info czy warto mimo wszystko wydać te parę złotych by pomłócić hordy złych :)VampireTouch1 27 sie
22 sie Diablo 3 RoS, kupić PS4 slim czy Xbox One S? Nie miałem styczności z konsolami wiele lat, pamiętam czasy ps jedynki. Zamierzam grać tylko w Diablo 3 + może coś tam kiedyś z używki. Po sieci raczej też nie zamierzam grać, bo nie chce płacić dodatkowego abo. Mam kolegę co gra w D3 na ps4 ale raczej też rzadko kiedy gra po sieci, bo nie kupuje abo, tylko od święta. Także spotkanie razem - marne szanse, może kiedyś się uda. Co kupić PS4 slim czy Xbox One s?Gwiazdor0 22 sie
14 sie Znikająca (usunięta) postać - PS4 Witam Przeszukiwałem fora polskie jak i zagraniczne w poszukiwaniu odpowiedzi co do zaistniałej sytuacji, ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania, stąd zakładam swój temat. Postanowiłem kupić Diablo 3 Eternal Edition na PS4 żeby pograć z dziewczyną w trybie kooperacyjnym. Posiadam swoje konto w PSN i aktualnie nie posiadam wykupionego abonamentu PS+. Przed przystąpieniem do gry nakazałem mojej dziewczynie założenie swojego konta PSN (bałem się, że grając jako gość spowoduje to prędzej czy później problemy) i tak też zrobiła. Mamy zatem 2 osobne konta PSN, każde bez PS+. Zakładam, że save'y w takim wypadku będą przetrzymywane lokalnie na konsoli, każde konto będzie generowało swój save w którym zapisane są postacie itd. Sprawdziłem nawet czy rzeczywiście tak jest i faktycznie w pamięci masowej każdy generuje swój plik zapisu. Pograliśmy sobie przez 2 dni, w między czasie zrobiłem sobie drugą postać, którą miałem zamiar grać w wolnych chwilach gdy nie gramy razem. Zdążyłem wbić nią zaledwie 10 poziom. Później jak zechcieliśmy grać razem okazało się, że moja dziewczyna nie ma swojej postaci i jedyne co może zrobić to założyć nową. Kompletnie nie rozumiem dlaczego tak się stało. Co więcej, na jej karcie profilowej jest zaznaczony poziom jaki zdobyła nekromantą, a w jej skrytce wciąż było złoto. Czyli jakiś tam jej save istniał, ale postać została pernamentnie usunięta bez możliwości jej przywrócenia. Próbowałem później stworzyć jej postać, następnie zasymulować podobną sytuację żeby sprawdzić czy znowu usunie postać i nic takiego się nie stało. Nie wiem z czego to wynika i ewidentnie nie działa to jak należy. Na ten moment stworzyliśmy nowe postacie i gramy od początku. Chętnie pograłbym sobie czymś jeszcze, ale boje się, że znowu dojdzie do podobnej sytuacji i nie wiem jak jej uniknąć. W tej chwili nawet jak zaloguje się żeby przejrzeć umiejętności czy wytworzyć coś u kowala to zapobiegawczo loguje również konto mojej dziewczyny. Zakładam, że wykupienie abonamentu PS+ pozwoliłoby przetrzymywać save'y w chmurze i może jest to lepsze wyjście, no ale jak wykupie abonament to i tak moja dziewczyna nie będzie go miała i jej save będzie wciąż przetrzymywany lokalnie na konsoli. Podejrzewam, że mogę dostać odpowiedź w stylu "skontaktuj się z supportem PS4", no ale szczerze nie widzę tam kategorii zgłaszania problemów choćby w najmniejszym stopniu zbliżonej do zaistniałej sytuacji. W każdym razie , nie jestem pierwszą osobą, której się takie coś przytrafiło i wypadałoby coś z tym zrobić lub dać jasne instrukcje co można, a czego nie można robić aby postacie nie znikały nam z kont. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi mogące pomoć w wyjaśnieniu tego problemu bądź porad jak uniknąć go w przyszłości.Earthshaker1 14 sie
14 sie Zmiana języka Zakupiłem diablo 3 Ros na konsole xbox 360 niestety zamiast wersji angielskiej sprzedano mi niemiecką. Przez to że pudełko i interfejs są po niemiecku nie rozumiem co jest tam napisane, bardzo utrudnia to grę. Czy da się zmienić język gry na angielski lub polski? jeżeli się da to jak?SortingShelf0 14 sie
13 sie Przeniesienie postaci i dorobku z PC na konsolę Nie mam konsoli, przymierzam się dopiero do zakupu. Nie wiem co wybrać PS4 czy XBOX ale moje pytanie jest następujące. Czy da się zmigrować, przenieść postać z dorobkiem itd. z PC na konsolę? Czy po takiej migracji mogę odsprzedać grę PC (klucz) a samemu już korzystać bez problemów tylko na konsoli (na nowym kluczu)?Gwiazdor1 13 sie
07 sie Problem z rzemieślnikiem od klejnotów Witam. Mamy z kolegą problem, gramy na dwa pady w d3 ros na ps4 na jednym telewizorze. Problem polega na tym że mój kumpel, który na swoim koncie zaczął grę wcześniej sam może używać warsztatu jubilerskiego na swojej postaci głównej jak i na drugiej, którą gra wraz ze mną, a ja na drugim koncie normalnym (nie gość) nie mogę w żaden sposób uzyskać dostępu do warsztatu. Zrobiłem sam questa z uratowaniem tego npc od klejnotów w pierwszym akcie i nie pomogło. Postacie którymi gramy są sezonowe, podkreślam jeszcze raz, on na swojej sezonowej może korzystać, a ja nie mogę. Stworzyliśmy przed chwilą nowe postacie i również jest taka sama sytuacja, on może użyć warsztatu, a ja nie. Prosiłbym o pomoc, bo nie znalazłem podobnego wątku w tym dziale.francus900 07 sie
03 sie Przypisane przedmioty Witam mam chyba głupie pytanie bo właśnie kupuje konsole,i to pierwszy raz będę grał na konsoli przedtem grałem wyłącznie na pc.A wracając do tematu czy na konsoli jakbym kupił diablo 3 używanie to czy kasa była by przypisana do konta tak jak na pc czy tez nie, jak tak to bym kupił nowe d3 bo wolał byś sam zbierać od nowa wszystko :)czapic1990pl3 03 sie
26 lip Sezon 14 Pomocy!! Odebrałem Dar Headriga na postaci sezonowej (barb). Co sie stanie z tymi rzeczami po zakonczeniu sezonu? Osobiscie myslalem ze dostane schematy i moge spokojnie otworzyc ale sie przestraszylem troche kiedy dostalem itemy. I czy jesli dostalem dar headriga na barbie to moge go przeslac na postac niesezonowa(demon hunter)?Gilarian2 26 lip
22 lip Głębokie Szczeliny PS4 Szukam ekipy do pchania rekordowo wysokich Głębokich Szczelin na PS4 softcore niesezonowo legit bez modów i cheat'ów. Ja gram Support Barbem, więc do 2-osobowej ekipy zdałby mi się wizard, a do 3-osobowej ekipy wizard+necro lub wizard+support monk, a do 4-osobowej wizard, necro i support monk. W dwie osoby kiedyś robiłem 120-stki z mocnym wizem (miał ponad 3k paragon). Wiem, że tu innego supporta się robi jak na PC pod nephalem glory globes, mój barb bierze to pod uwagę i właśnie taki jest. Zapraszam chętnych, najlepiej takich, którzy wiedzą o co chodzi.Sephiroth0 22 lip
22 lip CROSS PLAY Witam. Istenieje coś takiego jak wspólny serwer dla różnych platform konsol? Aby można było razem grać? Chodzi mi o Xbox1 i ps4.GrUzin1 22 lip
22 lip xbox one Infernalne Pagony Infernalne Pagony na xbox one. Okeey. 20 lipca 2018 zakupiłem tenże skromny DLC za niecałe 18zł i? I nic. Nie ma. Nie działa :/ Ktoś też ma z tym problem na XO?Deathwing0 22 lip
21 lip Czat głosowy Witam jak otworzyć czat głosowy na xbox one na postaci sezonowej z góry dziękiKondzio10050 21 lip
18 lip Pierścień Piekielnego Ognia Interesuje mnie wykonanie takiego cudeńka. Póki co znalazłem tylko powykręcany kręgosłup. Ktoś wie,gdzie mogę znaleźć schemat? http://eu.battle.net/d3/pl/artisan/jeweler/recipe/hellfire-ring-of-strengthMalkavian2319 18 lip
16 lip Osoby do wspólnego grania w diabełka Siemka tak jak w temacie. Chętnie program z kimś w Diablo gram tylko postaciami sezonowymi. Pozdrawiam dodawać mnie jak coś w grze. Cimek90_HSKCimek900 16 lip
15 lip Przeniesienie Postaci PS4 Jest taka możliwość? Trochę przez pomyłkę podczas grania w 4 osoby na 1 konsoli PS4 w diablo3, zagrałem na koncie bez PSplus(jeden z moich gości zagrał na moim koncie głównym). Teraz chce kontynuować ze znajomymi grę online - ale postacią zbudowaną na koncie bez PSP. Obydwa konta są na 1 konsoli. HELPmendoza0 15 lip
15 lip Przeniesienie postaci z profilu na profil (PS4) Czy jest możliwość przeniesienia postaci z profilu (profil "gość") na profil główny, na jednej konsoli, konkretnie PS4? Z góry dzięki za pomoc. Pzdradiplaya3 15 lip
11 lip Co dalej? Nie mam pojecia co dalej... wbiłem 70lv łowcy wszystkie akty przeszedłem w trakcie przechodzenia zmieniałem poziom trudności i skończyłem na „udręka 1” aktualnie gram w trybie „przygoda” i przechodzę zadania w różnych lokalizacjach i aktach. To jedyna rzecz jaka ogarniam ciemny jestem w tym temacie a żadnych konkretnych poradników nie spotkałem albo w całkiem nie zrozumiałym języku napisane. Poradzicie coś na to? PS4kaper1 11 lip
20 cze PS4 jak duzo nas jest? Tak jak w temacie, chciałbym zapytać z ciekawości, jak wiele ludzi gra w diablo 3 na ps4? Kiedyś słyszałem od kogoś że na konsoli ta gra umarła całkowicie, ale mówiła to osoba która gra na pc i nie wiem na ile jest wiarygodny ;p pozdrawiam i czekam na odpowiedzi;)MiniTytan0 20 cze