Konsola

12 mar Aktualizacja 2.6.3 – już dostępna na Nintendo Switch Witajcie, nefalemowie! Aktualizacja 2.6.3 gry Diablo III: Eternal Collection jest już dostępna na Nintendo Switch. Aktualizacja ta przeznaczona jest wyłącznie na tę konsolę. Informacje o aktualizacji na PC znajdziecie w zakładce Diablo III programu startowego, w menu Opcje -> Informacje o aktualizacji. Ogólne • Zaktualizowano ikonę aplikacji Diablo III: Eternal Collection. • Zaktualizowano Umowę licencyjną użytkownika końcowego, tak aby zawierała odnośniki do stron Umowy licencyjnej użytkownika końcowego usług Blizzard oraz Polityki prywatności Blizzard. • Wprowadzono kilka drobnych poprawek błędów.Kheluriel3 12 mar
02 maj 2018 Aktualizacja 2.6.1a już dostępna na PS4 i Xbox One Witajcie, nefalemowie! Aktualizacja 2.6.1a gry Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition jest już dostępna na PlayStation 4 i Xbox One. Spowoduje ona zrównanie wersji na te platformy z wersją na PC. Informacje o aktualizacji na PC znajdziecie w zakładce Diablo III programu startowego, w menu Opcje -> Informacje o aktualizacji. Ogólne 20. rocznica premiery StarCraft Do gry dodano zwierzaka z okazji 20. rocznicy premiery Starcraft. Wszyscy gracze odblokują go, gdy uruchomią grę po raz pierwszy po przeprowadzeniu tej aktualizacji. Poprawki błędów Naprawiono kilka błędów związanych z postępami sezonowymi, aby umożliwić prawidłowe ukończenie zadań i Podbojów.Savirrux0 02 maj 2018
20 sie 2014 Zasady postępowania na forum Zasady postępowania – prosimy przeczytać Witaj na forach dyskusyjnych Diablo III! Zostały one stworzone z myślą o utworzeniu przyjaznego środowiska dla graczy Diablo III do dyskusji na temat wszelkich aspektów tej gry. Fora społecznościowe mają się najlepiej, jeśli wszyscy użytkownicy traktują się nawzajem z szacunkiem i grzecznością. Dlatego też prosimy o poświęcenie odrobiny czasu na przeczytanie zasad postępowania. Wyszukiwarka Nowa funkcja wyszukiwania na górze strony społecznościowej Diablo III jest niezwykle bogata w opcje. Używaj jej, aby odnaleźć podobne tematy, wpisy na blogu lub podstrony, które mogą zawierać odpowiedź na twoje pytanie bez potrzeby zakładania nowego wątku na forach. Założenie nowego wątku obok innego już istniejącego często zakończy się jego usunięciem. Dalsze zamieszczanie usuniętych wątków doprowadzi do tymczasowego bana za spam. Co najgorsze, zdenerwujesz innych użytkowników forów, jeśli nie poświęcisz minuty na próbę znalezienia odpowiedzi. Ocenianie Nowy system oceniania promuje pozytywne dyskusje i pozwala na pogrzebanie nieprzydatnych wpisów, a nawet zgłoszenie tych wiadomości, które łamią zasady postępowania. Po najechaniu na wpis zobaczysz ikonki, reprezentujące kciuk do góry (lubię) i kciuk w dół (nie lubię). Kliknięcie w kciuk do dół pozwala na wybranie jednej z kilku opcji. „Nie lubię” negatywnie oceni wpis. Jeśli wiele osób użyje tej opcji wpis zacznie zanikać, a z wystarczającą ilością głosów, zostanie on całkowicie schowany. Możesz także łatwo zgłosić moderatorom wpis, zaliczany do kategorii spamu lub trollowania. Jeśli chcesz wysłać dokładny opis złamania regulaminu, użyj opcji „zgłoś”.Wuluxar2 20 sie 2014
2d Build dla necro sezon 17 ps4 Siemanko! :D Zacząłem sezon 17 Nekromantą czy ktoś jest ktoś w stanie pomóc mi z jakimś sensownym buildem/buildami dla niego? Gram głównie solo czasem w grupie. Wszystkie buildy które znalazłem na necie odnoszą się do wersji PC i nie mam zupełnie pojęcia jak to ustawić na PS4 PSN- DAC7YL92 jeśli komuś będzie wygodniej w ten sposób odpisać. Z góry dzięki za pomoc ;)CudnyGnom0 2d
3d Sezon 17 xbox one Witam Szukam kompanów do gry na nowym sezonie jeśli ktoś chętny dodawajcie do znajomych mój nick na konsoli Dzondi.OporowyJoee2 3d
5d Nintendo switch osoby chętne do gry Szukam osób do gry w diablo 3 na nintendo switch.PijanyŁotr1 5d
6d Polski klan na PS4 Mimo że to nie jest dział rekrutacji ale dział konsoli wydał mi się bardziej do tego. Więc nie owijając zbytnio w bawełnę. W dniu premiery D3 Chcę wszystkich zaprosić do klanu. (Nazwa powstanie na dniach ale nie jest chyba aż tak istotna) Jednak istotne jest to co będzie cechować naszą społeczność. - Lajtowy klimat bez zbędnych spin każdy gra jak mu się podoba a nowicjusz otrzyma tyle pomocy na ile inni członkowie będą mogli sobie pozwolić. - Częste wspólne ogólnopojęte granie - Chyba każdy posiada słuchawki choćby te podstawowe z pudełka konsolowego więc i pogadać będzie można. - Nie będzie żadnego forum czy też stronki klanowej bo po co? Tu chodzi tylko o dobrą zabawę. Parę słów o mnie. - Rodzina - Praca ( Brzmi znajomo? jeśli nie to nic nie szkodzi) Gram codziennie od ok 16:30 i każde weekendy. Zostawiłem wersję PC jakiś już czas temu na rzecz konsolowego wydania, co z resztą widać bo mam zaledwie 234 Paragon Większość co podała swoje nicki w temacie o tych co będą grać już dostała wiadomość na swoim PS4. Do klanu może dojść każdy bez wyjątku na wiek, klasę i częstotliwość grania. Byle nie zachowywał się jak skończony cham. Mój nick PSN to Szajba666 Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie w temacie lub bezpośrednio na konsole. Jeśli ktoś ma propozycje nazwy klanu też śmiało niech pisze. Sprawa techniczna klan powstanie ok godziny 17 w dniu premiery. Nie mam bladego pojęcia czy pomimo zamówienia gry w sklepie będzie tego dnia czy będe musiał pobierać wersję cyfrową tak czy siak godzina nie powinna ulec zmianie.Otogi313 6d
12 maj Infernalny Hełm Mam taki problem kupiłem Diablo 3 (Ps3) w sklepach sieci " Euro Rtv Agd " i na pudełku pisze ze gra zawiera bonusowy itemy " Infernalny Hełm " i potrzebne jest połączenie z internetem by go otrzymać. Internet mam, gra zaktualizowana hełmu nie ma xD zna ktoś może rozwiązanie owego problemu ? :)Grandorstwo18 12 maj
16 kwi Trofea Wykonaj 500 zleceń Witam takie pytanko , czy w Diablo III trofeum " Wykonaj 500 zleceń. / Complete 500 Bounties." sumuje się w trybie single przygody i hardkor , czy trzeba nabijać to 500 zleceń poza trybem hardkore ? dzięki za odpowiedzYERY81 16 kwi
16 kwi Znikająca statystyka DMG. Witam. Otóż po raz 2 spotykam ten sam problem na konsoli PS 3. Kiedy grałem łowcą demonów w pewnym momencie przerzuciłem się na barba, lecz kiedy znowu wszedłem do gry jako łowca demonów moja statystyka DMG z ok. 90K spadła do tylko 26K! Kiedyś problem pojawił się w skali 30K spadającej statystyki i zignorowałem to bo stwierdziłem że raz niech będzie, ale aż 64K DMG znika sobie od tak.. Powiedzcie czy mieliście taki problem bądź jak go rozwiązać :D.VACation0 16 kwi
16 kwi Szukam taxi na PS4 Witam. Jak w temacie szukam taxi. Jeśli masz ochotę pomóc to proszę pisz - mój nick na PS Tolegut.Legut2 16 kwi
14 kwi Sekretny poziom Czy ktoś otworzył już może Sekretny krowi Poziom. Męczę się od 2 dni i zarówno piszczel jak i płynna tęcza jest niedropowalna. Nie sądzę bym po 30 razie nie mógł wylosować pojawienia się jednego albo drugiego.Bialus20 14 kwi
08 kwi jestem dzieckiem komputera nie konsoli. pomocy pomocy, od 2 tyg pierwszy raz gram na konsoli, stary juz jestem i nie mam kogo zapytac. gram w diablo 3 ps 3, zainstalowalem gre ale wersje mi pokazuje 2.0.9. odkrylem i zapisalem sie juz do PSN(nie wiem czy to ma znaczenie) a jak daje sprawdzenie czy gra jest aktualna to mi pisze ze nie ma zadnych aktualizacji. prosze. czy ktos mi moze napisac co robie zle lub czego niewiem ? z gory dziekuje za pomocslhl1 08 kwi
02 kwi Szukam graczy Xbox 360 Mój nick BrowarTowarBrowarTowar6 02 kwi
17 mar Znikające itemy, towarzysz W obecnym sezonie, miałem już dwa razy problem ze znikającym ekwipunkiem. Problem dotyczy wyposażenia templariusza. Grając jednego dnia, templar był w pełni ubrany, niestety następnego dnia, jego ekwipunek był całkowicie pusty. Zniknęło wszystko. Jest to upierdliwe bo ciężko o okulista z 85% premium do DPS. Czy ktoś wie czego to może być przyczyna? Grę wyłączam z poziomu menu głównego.oscypek0 17 mar
16 mar Levelowanie Jest ktoś w stanie zrobić Taxi ? PSN ID: M1r0n94Miron0 16 mar
14 mar Czarny grzyb Siema ma ktoś dac czarny grzyb na pasterski kostur psn to TwitchDiabloDiablo199231 14 mar
07 mar Skrzydła na Nintendo Switch Orientuje się ktoś czy istnieje sposób zdobycia skrzydeł anioła (błękitnych oraz żółtych) w wersji na N. Switch? Posiadam jedne i drugie na Xbox One lecz oczywiście nie da się przenieść save'ów i zastanawiam się czy można je w ogóle mieć w tej wersji.Zales3601 07 mar
06 mar Wersja Xbox One a PC Witam! Od niedawna robię szczelinki w wersji xboxowej ultimate evil edition. Moje pytanie brzmi: czy są jakieś istotne różnice w rozgrywce względem wersji pecetowej? Czy na przykład poradniki nt. buildów odnoszące się do wersji pc są również aktualne dla wersji konsolowej? Czy przedmioty, skille, klejnoty umiejętności (te do biżuterii) są takie same? Wiem jedynie o różnicach w drop rate - że podobno jest większa szansa na lepsze przedmioty w wersji konsolowej. Dziękuję. :)Kamman1 06 mar
24 lut Dziwny sezon 16 Zauważyłem grając na PS4, że mam bardzo utrudnione przejście niektórych zadań. W szczególności podziemia zestawu furii pustkowi. Sfrustrowany swoim problemem zacząłem szukać filmików jak sobie inni z tym radzą. Jednak nie znalazłem ani jednego filmiku z PS4. Natomiast w wersji na komputer zobaczyłem coś niepokojącego. Oni mogą jednocześnie używać Tornada i rozprucia. W takim zestawieniu przejść zestaw to pikuś. Wnikając dalej w temat sam zestaw w opisie jest dostosowany do używania właśnie tych 2 umiejętności jednocześnie. Dlaczego ja na konsoli nie mam takiej opcji?MoameGame3 24 lut
23 lut Dany Bright Witam jak w temacie czy na PS4 można go spotkać na Północnych wyżynach ? Latam od tygodnia i ni chujet czy owy chłopiec tylko tam się pojawią czy może wszędzie w akcie 1 ? Spotkał go ktoś ? Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :)Emopi841 23 lut
19 lut Wystąpił błąd podczas dołączenia Czołem Nie mogę dołączyć do kolegi i w drugą stronę , opcja szybka gra działa . Obydwaj mamy typ Nat 2 ,mam włączony upnp , modem wifi Huawei w Play . Czy jest wgl możliwe połączenie się ze sobą? Na sieci nic konkretnego nie piszą . Może ktoś miał podobny problem i zna odpowiedź . PozdrawiamEpicMouse1 19 lut
19 lut Diablo 3 ps4- Problem z dołączeniem do gry Witam czy orientuje się ktoś może dlaczego nie jestem w stanie dołączyć do gry przyjaciela?Legion870 19 lut
16 lut Sezony Siema kiedy sezon 17 na PS4?pyski0 16 lut
11 lut Przekazywanie itemów. Cześć, wiem że w sezonie nie można przekazywać itemow. Czy poza sezonem można wymieniać się wszystkimi przedmiotami, również pradawnymi? Wchodzą w to itemy z zmienianymi stratami i wzmacnianymi legendarnymi kamieniami?DonSobolO0 11 lut
11 lut Switch granie online Nintendo switch jak dodawać znajomych/dołączać do istniejących gier? Nie widzę żadnych opcji . Mam wykupione ns online pomocyDario87x1 11 lut
05 lut Zapraszam do wspólnego grania Xbox one Zapraszam do wspólnego grania Xbox One dopiero zaczynam 16 sezon ale ogólnie gram od 7 sezonu jak by ktoś chciał polatac razem zapraszamKame1oon0 05 lut
04 lut Kiedy zostaną naprawione tablice? Kiedy ktoś coś z tym zrobi?Stieg1 04 lut
30 sty Ciemność nad Tristram 2018 - Noga wirta problem Witam mam może dziwne ale pytanie : Dlaczego nie otrzymuje z rozłożenia na częsci nogi wirta z eventu "ciemność nad tristram" itemu "Mapy Gwiazd" tylko same zwykłe craft przedmioty? Bug? Straciłem z 50kk bo myślałem że coś źle robie... gram na PS4Pro. SvarletYui.ScarletYui18 30 sty
26 sty Polski klan Xbox One Witam. Co wy na to żeby stworzyć klan dla aktywnych graczy w formie grupy na xbox. Bez spiny na luzie i bez żadnych twardych zasad liczy się dobra zabawa. Chętnych proszę o wpisywanie się tu lub na xboxie mój tag Jokerro88. Do taga dodajcie też który tryb gry preferujecie SC czy HC.Jokertbg8857 26 sty
26 sty Szukam graczy na Switch'a Poszukuję osób do wspólnej gry. Mój friend code : SW-6275-7310-6625PiotrekXD984 26 sty
26 sty pierscien sexon 16 dlaczego nie działa pierścień wspaniałości???? jak mam w kostce działa jak nie to nie mam pełnego zestawu a w sezonie 16 tym miał Działać niezależnie????Bloszek1 26 sty
23 sty Sezon 16 ranking Witam. Pytanie kiedy na konsoli zresetuja się wyniki z sezonu 15, czy na 16 jest ta sama tablica wyników?RamzassPL3 23 sty
20 sty xbox szukam chętnych do pogrania w sieci jak w temacie dodawac do znajomych nick SuzukazerusPl4FcSuzu0 20 sty
19 sty DIABLO 3 Switch - Nintendo Online a Sezony Witam, sezon 15 mogłem odpalić normalnie. Teraz kiedy wystartował sezon 16 nie mogę utworzyć postaci sezonowej, nie ma też żadnej wzmianki że sezon wystartował. Czy do grania sezonu na Switch potrzebny jest wykupienie nintendo online?Pogo1 19 sty
13 sty Taxi Hardkor Witam czy jest ktoś w stanie pomócPtys1 13 sty
08 sty Pomoc Witam szukam życzliwej osoby która zrobi taxi na hard .Ptys0 08 sty
07 sty Wspólny battle.net dla ps3 i ps4 ? Tak jak w temacie chciałem się dowiedzieć czy diablo posiada wspólny battle.net dla obu tych konsol bo chcielismy grać wspólnie z bratem ale mamy różne konsole. PozdrawiamBundy2 07 sty
04 sty Pomoc Witajcie. Mam pewien problem. Gram aktualnie w akcie 2, ale nie mialem jeszcze questa z zabiciem Mahdy. W polowie gry zachcialo mi sie pograc on line i dolaczylem do nieznajomego, ktory byl dlej ode mnie w tym akcie i razem robilismy inne questy. Niestety po powrocie do gey solo nie mam juz zadan zgodnych moimi postepami w grze, tylko te pozniejsze. Nie moge juz zabic Mahdy... Jest jakas mozliwos powrotu do mojej gry ? Gram na ps4. Pomóżcie proszę.Buli1 04 sty
30 gru Pomoc Mam pytanie kupilem polskie diablo 3 i hce kupic nekro za seki szwedzkie czy beda one ze soba spulpracowac polskie d3 z dodatkiem kupionym za sekiMicek0 30 gru
28 gru Diablo 3 ps3 - jak dolaczyc do gier online ? Mam pytanie, jak dolaczyc/ wyszukac gier online ? W menu nei mam zadnego "multiplayer" jak to ma miejsce na PC'tach. chcialbym grac przez internet z iinnymi ludzi, jak to zrobic?Belfort45 28 gru
27 gru Diablo 3 na Nintendo Switch Czesc, Mam pytanie czy w D3 na Nintendo Switch save/postacie będą zapisywane w chmurze Blizzard a czy jak na PS4 na konsoli co pozwoli cheatowac? Stoję przed decyzją kupna konsoli i zastanawiam się czy się opłaca. Wersja na PS4 jest porażka przez cheaterow.DonSobolO8 27 gru
20 gru Przekazywanie przedmiotów Zadne okno handlu sie nie wyświetla , gramy w drużynie. Jak mogę przekazać przedmiot...Marillion1 20 gru
15 gru Pomocy Witam stworzyłem nowe konto połączyłem je z kontem na Xbox i mam problem ponieważ nadal nie zalogowało mnie w diablo na Xboxie. Co mam zrobić bo nie mogę dostać prezentu i zagrać w trybie onlineAdrian3 15 gru
11 gru Dodatek nekromanta Witam. Posiadam diablo 3 ultimate evil edition kupione od osoby drugiej. Kupiłem dodatek na ps Store nekromanty. Dodatek "Niby jest zainstalowany Ale jak chce stworzyć postać nekromanty nie mam jej dostępnej. Aktualizacje systemu I gry mam pobrane. Muszę jakoś dodatkowo uruchomi ten dodatek czy muszę odinstalować grę z konsoli i znowu ja instalować? Liczę na szybką odpowiedź.Zaji3 11 gru
11 gru ps4 pytania zbiorcze witam , chcialbym sie dowiedziec jak ta gra wyglada na konsoli . Niemoge nigdzie znalezc zadnego rankingu ani informacji o sezonach na ps . czym rozni sie wersja ps od pc ? warto kupic ? i czy takze sa serwery pst na konsole ? i czy jest jakies forum inne niz te gdzie sa stare same posty czy tylko te instnieje ? szukalem nie znalazlem . i najwazniejsze : czy jest opoznienie w aktualizacjach wzgledem pc? bardzo prosze o odpowiedziBielski1 11 gru
07 gru Serwer PST na PS4 Jak w tytule czy można brać udział w testach PST na ps4? Niestety nigdzie nie znalazłem takiej informacjiAhmaret1 07 gru
26 lis Diablo 3 Nintendo Switch - to co zjebali Cześć, chciałem się podzielić 2 rzeczami które są do poprawy. Gram sobie multi i nagle host wychodzi. Tracę cały postęp np. na zleceniach. Druga rzeczami jest to że udręki nie mam poblokowanych do momentu zrobienia odpowiedniej GR. :-/ słabe to.DonSobolO3 26 lis
24 lis zapraszam do wspolnego grania Xbox one witam jezeli ma ktos ochote pograc zapraszam nick kame1eoonKame1oon2 24 lis
24 lis Kostka kanianiego xbox 360? Witam. Mam takie pytanie co do d3 bez dodatku na temat kostki czy ta kostka jest też dostępna w wersji bez dodatku czy tylko w wersji RoS Bo nieLiton1 24 lis