Nowi MVP!

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 6 7 8 Dalej
Gratulacje :)
Gratki Panowie, Gratki ! :)
Gratulacje
Gratulacje Panowie !

Kurcze, ale byłem pewien zaczynając czytać temat, że pojawi się też tam VVoju....
To całkiem miłe, gdy docenia się wysiłki społeczności. Gratulacje Panowie, i jak ktoś wcześniej wspomniał, aby wam 'nabiał' nie zmalał gdy przyjdzie potrzeba ;).
A VVoju to następny w kolejce zapewne, bo kto go nie czytał...
Super, przyłączam się do gratulacji!
Czy z tego są jakieś materialne korzyści czy tylko zmienia się kolor komentarzy takich MVP...?
Winszuję Panowie! Mam nadzieję, że będziecie z dumą, godnością i należytym szacunkiem nosić tę zieleń :)

PS Geruś, gratulowałam Ci już chyba z sześćset razy, ale muszę zrobić to jeszcze oficjalnie na forum, więc przyjmij proszę moje najszczersze gratulacje :*
13.04.2014 22:15Wpis zamieszczony przez: Veldon
Czy z tego są jakieś materialne korzyści czy tylko zmienia się kolor komentarzy takich MVP...?

Oczywiście, że tak. Wieczna chwała w świecie Sanktuarium ;)
Bez przesady, poczekajmy ze dwa miesiące to będziecie najbardziej znienawidzonymi użytkownikami i Blizzardowłazami :D
13.04.2014 23:33Wpis zamieszczony przez: GerardDiablo
13.04.2014 22:15Wpis zamieszczony przez: Veldon

Oczywiście, że tak. Wieczna chwała w świecie Sanktuarium ;)

To takie trochę lizanie się po f...ach

A Blizzard ma darmowe wsparcie... I jeszcze się tym jaracie.
Gratulacje dla nowych zielonych. Zasłużyliście :)
14.04.2014 02:35Wpis zamieszczony przez: Veldon

MVP dostają za darmo wszystkie gry blizzarda w pudełkowych edycjach kolekcjonerskich.
O ile nie uważam że Gerard sobie zasłużył ani że się specjalnie nadaje to i tak gratuluję całej trójce :)
14.04.2014 02:35Wpis zamieszczony przez: Veldon

Darmowe wsparcie ma community i to już jakiś czas i nie dlatego że oczekiwaliśmy czegoś w zamian od producenta, ale dlatego że sprawia nam to przyjemność. Kilka miłych słów od gracza, któremu pomogło się w ten czy inny sposób to największe wynagrodzenie i motor do dalszego działania. Niektórzy po prostu lubią bawić się w "te klocki". To są internety! Tego nie ogarniesz! (^-^)

Status MVP jest przedewszystkim ułatwieniem nam pracy, szczególnie z nowymi użytkownikami, bądź tymi którzy nie mieli jeszcze styczności z naszymi tematami czy postami. Jak mówi opis na blogu StarCrafta 2:

[...] Kiedy widzisz wpis, zamieszczony przez MVP, weź sobie do serca to, co ma on/ona do powiedzenia [...]

Źródło: http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/9990213

i na to liczymy :)
14.04.2014 09:18Wpis zamieszczony przez: KERMIz
MVP dostają za darmo wszystkie gry blizzarda w pudełkowych edycjach kolekcjonerskich.

Ooo, i to jest motywacja. Chociaż chyba nie ma tego aż tak dużo :)
@Veldon odnosnie tego co MVP maja z tego, ze udzielaja sie na forum.

Kazdy ma jakies hobby, jedni zbieraja znaczki, inni puszki, a inni jeszcze graja w diablo i udzielaja sie na forum dotyczacym tejze gry. Czy bylbym MVP czy nie, bez roznicy, i tak staralbym sie tworzyc jakies ciekawe tematy i dawac wartosciowe posty, czy to merytoryczne czy z jajem. Dlaczego?...bo po prostu to lubie. Daje mi to pewna satysfakcje, kiedy wiem, ze moge komus pomoc, lub go/ja rozsmieszyc, i mysle ze pozostali mvp maja podobne podejscie do udzielania sie na forum. :)

Pozdrawiam:)
A co tu się wyprawia?

Jakby to powiedziała babka, która wynajmowała mi na studiach pokój: „Siemacie, kłopaki”.
Gratulacje :)
Gratuluje, bo w końcu komu jak komu, ale tym trzem panom na pewno się należało. Sami sobie na to zasłużyli swoimi wypowiedziami na forum. Zarówno ilością jak i jakością. Nie raz i nie dwa panowie pomagali innym, nowym graczom. Jeszcze raz ogromne Gratulacje! ;)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum