Poradnik dla początkującego Krzyżowca

Krzyżowiec
a w jaki sposób to oceniasz czy ktoś jest dobry czy nie ?
Nie chcę wyjść na chama, więc odpuszczę sobie odpowiedzi.
Okej, na tę chwilę temat zawieszam. Jest dużo rzeczy do poprawienia i do dodania. Muszę jakoś przejrzyście wszystko zmodyfikować.
Takie dość głupie pytanie: Jak zrobić żeby mieć np. Wybraniec Akar. pod 3, a Bombardowanie pod 4? Ja mam oba skille pod 4 i nie mogę wrzucić jednego pod 3. a drugiego pod 4. Ergo mogę używać tylko jednego z nich.
Musisz najpierw w ustawieniach gry zmienić; niestety nie jestem w grze i teraz nie powiem dokładnie co, także poszukaj sam, albo poczekaj, aż sprawdzę:)
... czepiacie się, ale nie macie racji ...
... ktoś kto zaczyna grę na 100% znajdzie coś ciekawego ... 5% w danej statystyce nie zbawi "kozaka" bez paragonów, a starzy wyjadacze mają swoje własne systemy, do których wytrwały biedak też kiedyś dojdzie ...
... ps. ... wiem - są to słowa gracza, który nie ma doświadczenia w d3, ale w innych mmorpg raczej tak ... + za dobre chęci i pozdr
Dziwny jestem troche moze, ale dopiero zaczynam swoja przygode z D3 :-)
Przeszedlem na szybko barbem,tylko zeby odblokowac Glebokie i zaczynam zabawe swoim ulubionym typem postaci,czyli czyms z tarcza.
Mozliwe ze jest sporo bledow w tym poradniku,nie znam sie,ale dla osob totalnie zaczynajacych cos tam sie znajdzie pewnie :-)

Edit zeby nie smiecic :) Jakby mi ktos doradzil - szybciej wyexpie krzyzowca tego swojego na trybie przygody(normal) czy isc na kampanie na hard?
Witaj,

Ponieważ byłem na urlopie, stąd późna odpowiedź: Przygoda.
A tryby trudności różnicujesz w zależności od ekwipunku.

Pozdrawiam,

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum