Problem z instalacją Reaper of Souls

Pomoc techniczna
Witam mam problem z instalacją Diablo 3 Reaper of Souls:

Po formacie komputera chciałem z powrotem zainstalować Diabełka i napotkałem problem gdyż po instalacji płyty z podstawką włącza mi się automatycznie ściąganie zamiast możliwości instalacji kolejnej z drugiej płyty (dodatek).

Czytałem w zakładanych wcześniej wątkach, że część z was normalnie udało się zainstalować najpierw podstawkę a potem dodatek z płyty - podkreślam z płyty, natomiast inna część z was uważa, że z płyty nic nie da się zainstalować (Reaper of Souls). Z tego co patrzyłem ukryte pliki ( płyta Reaper of Souls) ważą coś z 7 GB więc na pewno coś tam na sobie ma więc czemu nie korzysta.

Mianowicie chciałbym uzgodnić pewien fakt czy na obecny dzień 15.04.2014r udaje wam się zainstalować dodatek z płyty unikając ściągania tych 11 GB, czy nie ma
innej opcji niż ściąganie - odwołuje się do części z was którzy pisali, że przyszłe pathe to naprawią/ zmienią to.

Kolejne pytanie czy pomimo paru/nastu/dziesięciu godzin gry Templariuszem dalej nie macie w ogóle liczby godzin w statystykach ile tą klasą graliście?
Witam Dikerion!

Dziękuję za wiadomość.

Zaczynając od Krzyżowca - problem z naliczaniem czasu gry jest już naprawiony. Twój profil Battle.net nie był aktualizowany od 10 dni (najpewniej brak aktywności w grze), ale gdy to nastąpi, to powinieneś widzieć od tej pory godziny spędzone z tą klasą (chociaż nie możemy zagwarantować, że cały poprzednio utracony czas gry będzie poprawnie wyświetlony).

Kwestia instalacji: instalacja z dwóch płyt DVD będzie wolniejsza i bardziej czasochłonna, niż bezpośrednie pobranie gry przez Aplikację Battle.net.

Instalacja z samej płyty RoS także spowoduje konieczność pobrania dodatkowych danych - pasek postępu powinien pokazać Ci ich rozmiar.

Pozdrawiam
witam chciałbym zainstalować Reaper of Souls żeby mieć postać krzyżowca ale widzę ze te dodatek Reaper of Souls jest płatny czy jest możliwość bez płacenia go zainstalować?
mam problem.. Kupiłem Gre, Diablo III z Dodatkiem Reaper of Souls.i po aktulizacij gry pisze w Instrukcij że trzeba podać klucz wpisuje klucz i wygląda Jak by był nie poprawny. :/
u mnie pokazane na płycie jest że jest całkiem pusta więc w tym momencie kieruje pytanie do blizzarda czemu płyta jest pusta? z tego co wiem nie jestem jedyny bo czytałem na innych forach że sporo jest ludzi co kupili całkiem puste płyty.
wiatam mam problem kupilem dodatek na plycie zainstalowalem ale nie moge grac krzyzowcem wyskakuje mi zakup online moze ktos pomoc
Wpis oznaczony jako rozwiązanie
Szakal- jesteś pewien, że dodałeś klucz do gry na swoim koncie battle net?
Aby to zrobić musisz wejść na swoje konto battle net na stronie internetowej i tam wybrać "Zrealizuj kod" i w ten sposób przepisać kod z pudełka :)
Worm- dzieki juz mam wszystko zrobione i smiga
Dziękują za szybką pomoc Worm!
witam. moja poczta to Arturou@interia.pl
mam pytanie do Ciebie, zainstalowalem dzisiaj dodatek do diablo3 reaper of souls, i po wlaczeniu gry kiedy chcialem zagrac krzyzowcem pod postacia mam przejscie do strony internetowej z zakupem tej postaci za euro. mam oryginal gry zainstalowany i dodatek tak samo, mozesz mi powiedziec dlaczego mam placic za gre postacia za ktora zaplacilem, mimo wszystkiego, w sklepie kupujac gre? bo troche tego nie rozumiem, a nie mam znajomych co w d3 graja. za odpowiedz bardzo, bardzo dziekuje
powiedz mi prosze jak wejsc na to swoje konto na battle net bo wchodzac poprzez ikone na pulpicie nie wiem nic, zbyt zagmatwane to jest.
Panowie, prośba o pomoc.

Kupiłem D3 - instalacja plus ściągnięcie wszystkich plików i jak rozumiem pobranie wszystkich aktualizacji. Wszystko działa i jest OK.

Dwa dni później kupiłem RoS - po uruchomieniu setup pojawił się pasek z napisem "inicjalizacja", trochę się poładował, doszedł do końca, Uruchamiam grę, ale krzyżowiec nadal niedostępny. Wpisałem więc klucz RoS ale wyskakuje komunikat że do konta battle.net nie są przypisane żadne gry, które można by ulepszyć, albo już je ulepszyłem.
Dodam że żadne pliki mi się nie ściągały, co miało miejsce przy instalacji podstawki.
Podejrzewam że instalacja RoS w ogóle nie ruszyła, ale w takim razie czemu?
Co ciekawe na płytce RoS jest plik Diablo 3 setup - rozumiem że to TEN plik?

Wielka prośba o pomoc.
Mam ten sam problem i nie wiem co jest 5..
@zNk666: na twoim koncie znajduje się zarówno licencja podstawki Diablo 3, jak i dodatku Reaper of Souls. Aplikacja Battle.net zajmie się aktualizacją gry do najnowszej wersji.

@Dlugopis: identyczna sytuacja. Płyta DVD będzie zupełnie zbędna. Aplikacja Battle.net dopilnuje, żeby gra była aktualna.
Witam.

Mam podobny problem, miałem podstawę Diablo 3 dziś zrealizowałem kod z allegro na RoS ale żadnej instalacji nie było. Natomiast w grze mogę grać Krzyżowcem, znaczy się dodatek się załadował?
Witam
Mam problem ponieważ wkładam płytę z dodatkiem reaper of souls do napędu czyta ja , aktualizuje battle net i nic się nie dzieje a powinno się zacząć instalować dodatek ? Co mam zrobić jak to zainstalować ? Dodam , że wcześniej grałem ale pojawił się błąd 34200 błąd serwerów i musiałem odinstalować wszystko a teraz instaluje się same diablo 3 a dodatek nie...
Witam
Ja takze mam problem z sama grą. Mam całą wersje D3 odrazu z dodatkiem reaper of souls, a gdy wchodze do gry wyswietla mi sie miniatura reaper of souls itd ale i tak kaze mi go kupic nie wiem o co chodzi. Prosze o jak najszybsza odpowiedz.
Witam,
mam taki sam problem jak poprzednicy. Dzisiaj przysłano mi dodatek do Diablo III. Po włożeniu płyty pisze, że następuje 'inicjalizacja'. Gdy się załaduje i mogę zacząć grać mam niedostępną postać krzyżowca i pokazuje mi jakby dodatku nie było.
Proszę o pomoc..
Rozwiązanie to samo, wywal płytę zainstaluj przez battle.net wpisz kod na konto online czekaj na aktywacje i tyle.
mam taki sam problem jak poprzednicy. Dzisiaj przysłano mi dodatek do Diablo III. Po włożeniu płyty pisze, że następuje 'inicjalizacja'. Gdy się załaduje i mogę zacząć grać mam niedostępną postać krzyżowca i pokazuje mi jakby dodatku nie było.
Proszę o pomoc..[/quote]

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum