Problem z instalacją Reaper of Souls

Pomoc techniczna
Witam. Kupiłem wersję płytową dodatku Reaper of Souls. Po włożeniu płyty do napędu wyświetla mi się pasek ,,oczekiwanie". Po 40 min. żadnego postępu, więc zrealizowałem kod na stronie i ponownie próbowałem zainstalować dodatek z płyty, ale jest dalej ten pasek ,,oczekiwanie" i nic się nie instaluje. Co mam zrobić, by móc korzystać z dodatku? Jak go mam zainstalować?
@DeadHead: Instalację wszystkich produktów blizzard'a przeprowadza się teraz za pomocą programu blizzard http://eu.battle.net/pl/app/
Mam zakupione diablo 3 i ros i nie moge tego zainstalowac po ormacie komputera i aktualizacji, mog e grać tylko w wersje testową. nie wiem co mam zrobic
20.05.2017 22:31Wpis zamieszczony przez: patrykfeo
Mam zakupione diablo 3 i ros i nie moge tego zainstalowac po ormacie komputera i aktualizacji, mog e grać tylko w wersje testową. nie wiem co mam zrobic

Zaloguj się takim samym adresem email i hasłem na którym rejestrowałeś gry.
witam ja ,mam takie pytanie nie tak dawno mogłem grac krzyżowcem bez wykupywania teraz zaktualizowałem grę ale co z tego zrobili płatne dodatki to co nie da się już zagrać w krzyżowca ani w nekromantę? fajnie wszystko zrobili płatne i żeby zdzierać z nas kasę
13.07.2017 11:42Wpis zamieszczony przez: MocnyKangur
witam ja ,mam takie pytanie nie tak dawno mogłem grac krzyżowcem bez wykupywania teraz zaktualizowałem grę ale co z tego zrobili płatne dodatki to co nie da się już zagrać w krzyżowca ani w nekromantę? fajnie wszystko zrobili płatne i żeby zdzierać z nas kasę

Krzyżowiec od samego początku dostępny jest w dodatku RoS i aby nim zagrać musisz posiadać kupiony ten dodatek.
Nekromanta jest osobnym dodatkiem, który również należy zakupić.
Witam, zakupiłam dodatek do D3 REAPER OF SOULS niestety klucz nie wchodzi? Pojawia sie komunikat "Chwilowo nie możemy zrealizować tego kodu spróbuj później" na zmianę z "Ups! Wprowadzony kod nie może zostać zrealizowany. Sprawdź poprawność kodu i próbuj ponownie. Jeśli błąd się powtórzy spróbuj ponownie później, ponieważ na stronie mogą być prowadzone prace konserwacyjne".
Nie wiem czy to winna kodu czy strony? Kod zakupiłam legalnie więc powinno hulać normalnie.
witam mam taki problem otoz mam diablo 3 zainstalowane podstawe oraz dodatek ostatni raz gralem ponad rok temu. ponownie zalogowalem sie na konto ktore posiadam ale gram na STARTER nie wiem dlaczego nie moge zalozyc postaci sezonowej ani nic jak to zmienic skoro juz kupywalem kiedys klucze?

edit:
dodam ze na stronie blizzard.com status diablo jest aktywny a na app battlenet 'starter' .
31.01.2019 05:27Wpis zamieszczony przez: Nuta44
witam mam taki problem otoz mam diablo 3 zainstalowane podstawe oraz dodatek ostatni raz gralem ponad rok temu. ponownie zalogowalem sie na konto ktore posiadam ale gram na STARTER nie wiem dlaczego nie moge zalozyc postaci sezonowej ani nic jak to zmienic skoro juz kupywalem kiedys klucze?

edit:
dodam ze na stronie blizzard.com status diablo jest aktywny a na app battlenet 'starter' .

Skontaktuj się z Działem Pomocy w tej sprawie:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/diablo3/289/969/channels

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum