Monk 25k dps solo T6 rift 10min

Mnich
Wstecz 1 2 3 5 Dalej
30.05.2014 22:41Wpis zamieszczony przez: Nemrod82
Heh a takie skille jak wybuch zwłok u Necro i Wartownik Śmierci w D2 nie zadawały obrażeń % od życia mobka ?
A słynne "crush blow" z przedmiotów dzięki któremu postać bez dpsu mogłą ubijać szybciutko każdego Bossa ?

Jak widać jest to tylko kontynuacja tego co było w D2

Masz rację, zapomniałem o wybuchu zwłok nekromanty, którego nigdy nie lubiłem, więc specjalnie nim nie grałem i pewnie dlatego mi umknęło. Już wtedy mi się ta koncepcja nie podobała, ale najwyraźniej był to margines, bo musiałeś mi o tym przypominać, a teraz sporo mnichów gra na łapkę, pomijając, że stosunkowo mało graczy gra mnichem... no cóż, koniec końców nie podoba mi się taka koncepcja źródła obrażeń. O Wartowniku Śmierci to nawet nie wiedziałem, bo grałem głównie druidem, amazonką i czarodziejką w D2 i to też nie jakoś namiętnie.
Ten pomysl jest ciekawy tylko wydaje mi sie ze musial wczesniej wejsc w gre(moze jest polepszony nie wiem) bo jeszcze przed tym filmikiem 90% mnichow gralo podobnym buildem t5-t6 a ich dps wynosil 100-300k.
Brawo! Przypominają mi się buildy z PoE. Np taki CoC (cast on critical) gdzie przy trafieniu krytycznym postać rzucała określone czary. Trzeba było maksować spell dmg i szanse na kryta. 50%CC starczało żeby na ekranie cuda się działy (plus spadki fps). W takim buildzie nie liczy się już dps-u bo po prostu się nie da, nawet dmg samego czaru wszystkiego nie mówił a dopiero ilość czarów rzucanych na sekundę i to też w zależności od ilości mobów i trafień.
Miło że podobnie zaczyna się dziać w Diablo.
Nie no VVoju jak to mawia mój szef GUD DZIAB :D
Ja mam tylko jedne pytanie, czy grając monkiem jest szansa na wylosowanie tych rękawic?
Pozdrawiam
Pewnie że tak, mojemu wypadły jakiś czas temu i sam zamierzałem zrobić ten build, tylko brak serca ... i dobrze wiedzieć, że działa..
31.05.2014 11:08Wpis zamieszczony przez: Souldare
Ten pomysl jest ciekawy tylko wydaje mi sie ze musial wczesniej wejsc w gre(moze jest polepszony nie wiem) bo jeszcze przed tym filmikiem 90% mnichow gralo podobnym buildem t5-t6 a ich dps wynosil 100-300k.

Jakie 90% mnichów? o co Ci konkretnie chodzi?

Ten build wymaga tak wyspecjalizowanych itemów, że jeśli 10%monków nim gra to i tak jest dużo...

31.05.2014 11:32Wpis zamieszczony przez: Nihil
Pewnie że tak, mojemu wypadły jakiś czas temu i sam zamierzałem zrobić ten build, tylko brak serca ... i dobrze wiedzieć, że działa..

Działa i to znakomicie! Wczoraj nie mogłem wyjść z gry od 9rano do 4 rano, bo cały czas ktoś chciał grać :D

Btw poprawiłem czas. Osiągnąłem 10minut tym buildem :) Wiele jednak zależy od rifta i tak przy robieniu wielu pod rząd średnio wychodziło mi jakieś 12minut.
No, ale progress jest :)

Zmieniłem też trochę układ przedmiotów:
Hełm aughilda zmieniłem na andarielkę z vitem, asem i bonusem do fizyków
Naramy z bluźnierczych zmieniły się na aughilda by utrzymać bonus za cały zestaw.
Znalazłem nowy amulet blacthorna z vitem zamiast dexa + res pod jedność
Ulepszyłem kamyki tak żeby się jakoś prezentowały(z markizami nie wypada tak kosić:P)

Niestety..... Dps spadł do 50k :( Jak to będzie wyglądało w rankingach?! :D
Filmik się przetwarza, a później wyśle, za godzinkę może wrzucę do tematu
Proszę bardzo oto poprawiony czas :)

www.youtube.com/watch?v=S_2W5Pia5TU
A próbowałeś z TR zamiast pięści? bo z mojego doświadczenia jeśli chodzi o 'generowanie' legendarnych efektów TR wychodzi lepiej, szczególnie z dużym AS...Poza tym śmiało możesz zgłaszać build do teoretycznych czwartkowych ;)

31.05.2014 13:47Wpis zamieszczony przez: VVoju
Niestety..... Dps spadł do 50k :( Jak to będzie wyglądało w rankingach?! :D

Im mniejszy DPS tym większy szok w społeczności..;)
Nie wiem jakie mieli itemy ale prawie kazdy monk nagle gral eksplodujaca dlon i mial max 300k dps jak nigdy dotad wiec nie wierze zeby nic podobnego nie powstalo na innych forach. Dlatego sugeruje ze juz wczesiej mnich poszedl w strone tego buildu tylko nie wiem w jakim stopniu go polepszyles moze o te specjalne itemy czy w ogole nie wiem tego ale szczerze mnie to nie obchodzi zupelnie tylko pisze ze juz wczesniej bardzo gwaltownie zaczeli grac podobnie moze z gorszymi itemami.
01.06.2014 05:57Wpis zamieszczony przez: Souldare
Nie wiem jakie mieli itemy ale prawie kazdy monk nagle gral eksplodujaca dlon i mial max 300k dps jak nigdy dotad wiec nie wierze zeby nic podobnego nie powstalo na innych forach. Dlatego sugeruje ze juz wczesiej mnich poszedl w strone tego buildu tylko nie wiem w jakim stopniu go polepszyles moze o te specjalne itemy czy w ogole nie wiem tego ale szczerze mnie to nie obchodzi zupelnie tylko pisze ze juz wczesniej bardzo gwaltownie zaczeli grac podobnie moze z gorszymi itemami.

grali zdp, ale nie z tym mieczem i rękawicami. Sam byłem ciekaw jak to będzie wygladać, ale nie wypadly mi niezdbedne itemy.

Dobra robota VVoju!
01.06.2014 05:57Wpis zamieszczony przez: Souldare

To zwykły zds który zdobył popularność w czasach robienia krypty. Zwyczajny zds nie jest w stanie grać solo i to jest podstawowa różnica.

Tak jak pisałem:
30.05.2014 11:24Wpis zamieszczony przez: VVoju
Taki turbo zds zdolny do gry solo.

01.06.2014 07:57Wpis zamieszczony przez: russs
Dobra robota VVoju!

Dzięki! :)
Dokładnie jak wyżej napisali koledzy mnisi, ZDPS robi prawdziwą furorę na u6... w drużynie. Grając solo nie jest nawet w stanie wyfarmić sobie matsów do craftu -.-
Ten build to zmienia, ale nie oszukujmy się, prędzej zrobimy 3mlm DD niż takiego solo ZDPS :(
Pogratulować szczęścia i znalezionych przedmiotów.

PS> Czy jest sens wydawania odłamków na te rękawiczki i serce u Kadali?
01.06.2014 08:36Wpis zamieszczony przez: Lipton
Dokładnie jak wyżej napisali koledzy mnisi, ZDPS robi prawdziwą furorę na u6... w drużynie. Grając solo nie jest nawet w stanie wyfarmić sobie matsów do craftu -.-
Ten build to zmienia, ale nie oszukujmy się, prędzej zrobimy 3mlm DD niż takiego solo ZDPS :(
Pogratulować szczęścia i znalezionych przedmiotów.

Właśnie dlatego nie lubiłem grać zdsem, pomagał drużynie, ale nie robił niczego sam. Nie lubię takiej rozgrywki, wolę zadawać największy dmg :)
Problem z monkiem obecnie jest taki, że nawet monk z 1.2kk na karcie z 120% fire dmg wypadał gorzej niż byle jaki zds... Łapka jest trochę niezbalansowana, jeśli dadzą mnichowi jakiś mega skill z mnóstwem dmgu to mogą nawet wywalić łapkę i nie będe rozpaczał

01.06.2014 08:36Wpis zamieszczony przez: Lipton
PS> Czy jest sens wydawania odłamków na te rękawiczki i serce u Kadali?

Rękawiczki na pewno, co do miecza to będzie ciężko, bo ma bardzo bardzo niski drop rate. Najlepiej grać w 4os party, bo może wypaść na każdej postaci, a main stat nie robi różnicy.
Dzięki Tobie, VVoju, chyba wreszcie przysiądę i "zrobię" tego mnicha :)
Witam
Chodzi mi o ten item:
http://eu.battle.net/d3/pl/item/the-furnace czy zwiększenie obrażeń od ognia skaluje sie z tym legendarnym afiksem + crit damage je zwiększa???

Pozdrawiam
02.06.2014 05:51Wpis zamieszczony przez: strysio
Dzięki Tobie, VVoju, chyba wreszcie przysiądę i "zrobię" tego mnicha :)

Miło mi to czytać :)

02.06.2014 10:47Wpis zamieszczony przez: Gwynndelin
Witam
Chodzi mi o ten item:
http://eu.battle.net/d3/pl/item/the-furnace czy zwiększenie obrażeń od ognia skaluje sie z tym legendarnym afiksem + crit damage je zwiększa???

Obrażenia od ognia nie zwiększają obrażeń od pieca, bo nie jest to "umiejętność" a affix na przedmiocie

Obrażenia od tego affixu możesz zwiększyć tylko poprzez nakładanie debuffów na potwora(łapka 20%, mantra 10%, pałac 30% itd.) oraz przez zbieranie bonusów do elit na ekwipunku.

Możliwe miejsca na których możesz uzyskać bonusy do elit:

Kamień Jordana
Jedność
Pas piekielnego kota
Wzlot Halcyjona
Zestaw Blackthorna
Zestaw Aughilda
Bronie(bazowy bonus do elit+diament)

Gdy założysz wszystkie podane wyżej przedmioty będziesz zabierał jednym ciosem dużo więcej niż 6-8% hp potwora, w połączeniu z debuffami na potworach wyjdzie Ci grubo ponad 25% hp jednym hitem, wczoraj akurat się bawiłem tak w party i przy okazji pobiliśmy rekord na uberach :D

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/10494841859

Btw pozmieniałem trochę w ekwipunku, dps spadł już do 24k(z wszystkimi buffami w party dobiłem do 150k! :P) dlatego uaktualnię build z 1 strony o poczynione przeze mnie zmiany.
No i udało się znaleźć "Xperiański" Amulet przez co nie ma opcji żeby paść takim monkiem w party :) Brakuje mi tylko mary i będę miał wszystkie żywioły.
Naprawdę graty za kozacki build , od razu biorę się do farmienia ww. itemków :)
Czekamy aż przebijesz magiczną barierę 0 dps. :)

Mi się D3 znudziło. Czekam na laddery i możliwość normalnej gry Mnichem. Po 2.1 raczej i tak będzie się szukać innych przedmiotów (setów Mnicha może ;O). W międzyczasie będę sobie śledził ten wątek i podziwiał Twoją wytrwałość. Have fun.
03.06.2014 08:16Wpis zamieszczony przez: Camouflage
Mi się D3 znudziło. Czekam na laddery i możliwość normalnej gry Mnichem. Po 2.1 raczej i tak będzie się szukać innych przedmiotów (setów Mnicha może ;O). W międzyczasie będę sobie śledził ten wątek i podziwiał Twoją wytrwałość. Have fun.

nie tylko tobie... ja już chwile temu dałem spokój, dokładnie od chwili "szału na krwawe odłamki" dobili mnie tym, reszty dopełniła gra z 3-4 letnim dzieckiem co nie potrafiło rozpoznać wszystkich liter... no ale to gra dla dzieci +16 jasno uświadamia. Kiedyś może jeszcze zagram, jak się zmieni na +18.

co do buildu naprawdę świetny, gratuluje ci Woju wytrwałości w dopracowaniu eq na t6, choć z drugiej strony nie wiem czy w ogóle jeszcze zagram w d3.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum