II Ogólnopolski zlot Diablo - wstępne zapisy

Dzieła społeczności
Staram się trzymać rękę na pulsie i kontaktuję się z różnymi ośrodkami, w których moglibyśmy zorganizować nasz zlot. Ale trochę trudno mówić o konkretach jeśli nie znam nawet przybliżonej ilości osób, które byłyby zainteresowane zlotem.

Chciałbym zatem, żebyście w tym temacie deklarowali się do uczestnictwa w zlocie, napiszcie też na ile procent jesteście tego pewni.

Nie mogę przekazać Wam póki co konkretów, na pewno zlot będzie dwudniowy (sobota-niedziela), na pewno w centralnej Polsce i na pewno w jakichś klimatach turystycznych.

Termin zlotu to 30-31 sierpnia lub 6-7 września.

Cena zlotu obejmować będzie zakwaterowanie i grilla/ognisko, być może również śniadanie drugiego dnia zlotu. Konkrety będą różne dla każdej osoby, bo różna będzie forma zakwaterowania, prawdopodobnie na osobę wyjdzie około 100-200 zł. Raczej nie mniej i prawdopodobnie też nie więcej.

Zapraszam do zapisów! ^^
Przybędę na 99%, ten jeden % to trzęsienie ziemi, gradobicie, itp.

dodam, że wolałbym termin 30-31sierpnia
Jak się nic nie wykrzaczy - zwłaszcza finansowo to będę:)
Ja będę wraz z 1-2 graczami z mojej okolicy. Być może i żona wpadnie ;]

edit:

Fajnie było by zarezerwować ośrodek z 30-40 miejsc, kto pierwszy ten "lepszy", a zaraz obok np. pole namiotowe. W końcu to tylko jedna/dwie noce ;)
Tu jest właśnie problem trochę... Wstępnie rozmawiam z ośrodkami o spotkaniu na 30 osób. Przypuszczam, że przez zdedydowanie większe koszty będzie mniej zainteresowanych, ale muszę podać jakąś konkretną liczbę. Jeśli chodzi o pole namiotowe, to w zasadzie wszędzie tam, gdzie była jakaś godna lokalizacja jest też pole namiotowe :)
Byłbym chętny na taki zlocik. Czekam na więcej konkretnych informacji bo wolne trzeba załatwić wcześniej.
Ja + 2 kumpli jesteśmy chętni, akurat cała nasza trójka ma wolne 29,30 i 31 sierpnia ;)

jest jedna jedyna rzecz która może nas powstrzymać przed przyjazdem - dojazd.

Wszyscy jesteśmy z Ustki (pomorskie) zabierzemy się pociągiem, wyjazd ze Słupska (18km od Ustki) jeśli okaże się że pociągi nie jeżdżą tam gdzie będzie zlot (nie wiem gdzie będzie xd) to trochę lipa ;(

UWAGA!!!

Jeśli ktoś z okolic Słupsk - Trójmiasto będzie miał transport na zlot dla 3 osób (jakiś bus, samochód ) proszę o kontakt na Diablo3 Allu#2719 oczywiście za dojazd uczciwie zapłacimy.
Ja jestem na 85% kwiestia 15% to data spotkania,we wrześniu by mi bardzo pasowało,ale jak coś to na sierpień też powinienem dać rade. Pozdro a ktoś z wrocławia będzie jechał albo przez ???
Ja wyjeżdzam z 3miasta z kumplem i na 50% drugi kumpel i 50% że moja zona pojedzie. Jak coś to w najgorszym wypadku będą dwa miejsca wolne, będę informować w razie co.
Byłoby super ;) Jak wszystko będzie miało ręce i nogi to się zgadamy co i jak .
To i ja deklaruję chęć przybycia wraz ze swoją lepszą połową.
Procentowo to 99% (jak pisał Tytek: " ten jeden % to trzęsienie ziemi, gradobicie, itp.")

PS. Będę jechał z Warszawy więc w razie czego mogę zabrać jeszcze 2 osoby.
Z Warszawy generalnie nie będziesz zapewne miał daleko ;)
Jak by było gdzieś pod koniec sierpnia to może wpadłbym jak by nie było zbyt daleko, co byśmy się browara napili. No i poznałbyś moją drugą lepszą połówkę może ;)
Generalnie zlot jest dwudniowy, bo zabawa przy grillu z pewnością przeciągnie się do późnych godzin wieczornych albo nocnych :)

BTW jak daleko to dla Ciebie "niezbyt daleko"? :)
Ja też chciałbym wpaść. Jeśli wszystko pójdzie ok to będę :)
Na 90% też bym wpadł jednak termin końca sierpnia u mnie odpada. Pozostaje jeszcze kwestia gdzie by to miało być.
Mniej więcej za tydzień przedstawię ze 2-3 konkretne propozycje miejsca zlotu.
do wawki te 230km jestem w stanie dojechać raczej ;p
Zlot nie będzie w Warszawie, Kcu :P
Na 30-31 sierpnia jestem chętny na jakieś 80%. We wrześniu raczej nie dam rady.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum